Dodaj do ulubionych

Nuno gomes

IP: *.torun.mm.pl 14.07.04, 14:49
Edytor zaawansowany
  • Gość: M@dzia IP: *.derbynet.pl / 217.153.187.* 15.07.04, 16:58
    Co NuNo Gomes ?? :)
  • Gość: Kleo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.08.04, 19:18
    Od 4 lat czyli od Euro 2000 jestem wielką fanką Nuno Gomesa, facet znakomice gra
    a do tego jest przystojny i skormny (nie jak Beckham, który uważa się za 7 cud
    świata) Niestey Nuni nadal jest niedoceniany, zwłaszcza przez Scolariego, który
    z niewiadomych dla mnie powodów uparł się na Paulettę, który na Euro04 nie miał
    formy i po prostu Nuno bił go na głowę!!! Nieznisze Scolariego bo przez jego
    pomyłki Portugalia przegrała Euro, a mieli szanse. Nuno powiinien graćod
    pierwszych minut, przecież gra znakomicie a jak Scolari dał by mu jeszcze
    pomocnika-drugiego napastnika-np. wspomnianego Paulette (bo tak go Scolarii
    lubi:P ) to wszystko potoczyłoby się inaczej, a tak to Nuno zamiast świętować
    swoje 28 urodziny (dzień po finale) wątpie aby humor mu dopisywał=(
    poruszając jeszcze dwie kwestie, dziwi mnie, ze Nuno nie wykupił jakis lepszy
    klub niż Benfica, oraz że tak mało jest zdjęć Nuno w sieci(Figo jest peeełno),
    moze Nuno jest wstydliwy i dlatego nie ma takich wystylizowanych fotek jak Figo.
    serdecznie pozdrawiam fanów Nuno Gomesa jak i całej drużyny Portugalii
    Kleo
  • fabiana 10.08.04, 11:00
    Pauleta a nie Pauletta :)
    Tez nie wiem dlaczego go tak Scolari wystawial,facet byl bez formy
  • Gość: LF Scolari IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.08.04, 14:30
    Gość portalu: Kleo napisał(a):

> Od 4 lat czyli od Euro 2000 jestem wielką fanką Nuno Gomesa, facet znakomice
    gr
    > a
    > a do tego jest przystojny i skormny (nie jak Beckham, który uważa się za 7 cud
    > świata)

Oczywiscie gdyby nie był przystojny taka wielka znawczyni PN nie zwróciłaby na
    Ng uwagi. I skąd u licha wiesz, ze Beckham nie jest skromny i uważa się za
    siódmy cud świata. Rozmawiałaś z nim, piszesz do niego, czy w Bravo Girl
    przeczytałaś?

Niestey Nuni nadal jest niedoceniany, zwłaszcza przez Scolariego, który
    > z niewiadomych dla mnie powodów uparł się na Paulettę, który na Euro04 nie
    miał
    > formy i po prostu Nuno bił go na głowę!!!

Jak NG jest taki wspaniały to dlaczego gra tylko w lidze portugalskiej, a jego
    przygoda z Fiorentiną skończyła się katastrofalnie (i dla niego i dla klubu).
    Chyba nie powiesz, ze każdy trener czołowych europejskich klubów nie poznał sie
    do tej pory na tym Wielkim Talencie.

Nieznisze Scolariego bo przez jego
    > pomyłki Portugalia przegrała Euro, a mieli szanse. Nuno powiinien graćod
    > pierwszych minut, przecież gra znakomicie a jak Scolari dał by mu jeszcze
    > pomocnika-drugiego napastnika-np. wspomnianego Paulette (bo tak go Scolarii
    > lubi:P ) to wszystko potoczyłoby się inaczej,

Oczywiście wszystkiemu winien jest Scolari, bo zdobyli tylko II miejsce. Jakoś
    nie zauważyłaś, że personalnie Portugalia miała kilka słabych punktów: Ricardo
    w bramce (i nie wyskakuj, że piękniś Vitor Baia jest lepszy bo przez ostatnie 8
    lat udowadniał jakie wspaniałe szmaty potrafi wpuścić), Andrade i Valente w
    obronie, Rui Costa no i przede wszystkim napastnicy.

a tak to Nuno zamiast świętować
    > swoje 28 urodziny (dzień po finale) wątpie aby humor mu dopisywał=(
    > poruszając jeszcze dwie kwestie, dziwi mnie, ze Nuno nie wykupił jakis lepszy
    > klub niż Benfica,

nikt w wielkich go nie wykupił (i nie wykupi) bo jest przeciętny i nic ponad to

oraz że tak mało jest zdjęć Nuno w sieci(Figo jest peeełno),
    > moze Nuno jest wstydliwy i dlatego nie ma takich wystylizowanych fotek jak
    Figo
    > .
    > serdecznie pozdrawiam fanów Nuno Gomesa jak i całej drużyny Portugalii
    > Kleo
  • Gość: Miki IP: 212.76.39.* 10.08.04, 15:21
    A co Ty tak się jej czepiasz. Moim zdaniem Scolari popełnił kilka ruchów
    kadrowych z Baią włącznie. Liczy się dyspozycja ostatnio, a nie szmaty sprzed
    kilku lat. A niestety, w ostatnich miesiącach Ricardo zaliczył ich więcej niż
    Baia i widać to było równiez na EURO. Puścił kilka goli, których nie miał prawa
    puścić.
    Piszesz, że Nuno Gomes miał nieudaną przygodę we Fiorentinie. Spoko spoko,
    przyjdzie i na niego czas. A Maradona czy Lineker mieli udane przygody choćby w
    Barcelonie czy w Sevilli ( ten pierwszy ). Czy Gullit, który przeżywał drugą
    młodość w Sampdorii Genua, po powrocie do Milanu tak samo grał świetnie. A czy
    świetnie grający Warzycha w klubach ( w Ruchu Chorzów i Panathinaikosie ) był
    tak samo wyróżniającą się postacią w reprezentacji Polski.
    Pozdrawiam

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka