Dodaj do ulubionych

Jak będziesz oglądać Euro 2016?

IP: *.mtm-info.pl 12.05.16, 17:37
Prawda jest taka że polska telewizja schodzi totalnie na psy... Już teraz za obejrzenie gali KSW trzeba płacić, podobnie było z ostatnimi MŚ w Siatkówce, które wygrała Polska. Aż chciałbym wrócić do czasów kiedy technika nie poszła jeszcze tak bardzo w przód, kiedy żeby oglądnąć mecz trzeba było pół godziny anteną kręcić na zewnątrz. Ale przynajmniej każdy mecz był transmitowany, oglądałem co chciałem bo miałem do wyboru. Niby jest teraz wiele innych sposobów aby oglądnąć te "płatne" mecze ale np. szukanie dobrego streamu na necie to już nie to samo co siedzenie przed telewizorem z kumplami i darcie ryjów przy każdej akcji :). Każdy kibic wie o co chodzi, pozdrawiam!
Edytor zaawansowany
  • Gość: glodny_kot IP: *.swh.uni-giessen.de 12.05.16, 20:39
    Jakie to szczęście, że akurat jestem zagranicą! Wszystkie mecze w ogólnodostępnych kanałach i brak debilnego komentarza (wg mojej subiektywnej opinii zarówno komentatorzy TVP, jak i Polsatu są po prostu słabi - ale to temat rzeka). Ale fakt faktem, jest tu obowiązkowa opłata radiotelewizyjna.
  • Gość: HenioWielkiŁeb1 IP: 162.243.76.* 21.05.16, 14:15
    Na pewno nie będę kupował tych dodatkowych kanałów. Powód? Nie będę miał czasu na oglądanie wszystkich meczów. Osobiście zostaję przy odkodowanych spotkaniach, a resztę luknę na skrotymeczow.pl - same bramki, najciekawsze akcje - mi to wystarcza :)
  • Gość: FabianPP IP: *.play-internet.pl 03.06.16, 17:47
    Tutaj meczyki.net.pl/pilka-nozna.html każdy może obejrzeć za free, choć wiadomo, że jakoś będzie dużo gorsza niż w tv.
  • marcin_21no 09.06.16, 10:21
    Będą tam wszystkie mecze?

--
    Oferty pracy www.jobclick.eu/praca/warszawa;loc | www.jobclick.eu/praca/wroclaw;loc
  • shiny96 14.06.16, 17:12
    online :)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka