Dodaj do ulubionych

Z Czuba Watch: Wojciech Kowalczyk i najostrzejs...

IP: *.ap.krakow.pl 19.08.08, 20:08
Mistrz!
Edytor zaawansowany
  • Gość: palmer IP: *.olesno.info.pl 19.08.08, 20:20
    Niestety w większości to najprawdziwsza prawda.
  • Gość: Klocek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.08.08, 20:53
    Nie przepadam za kolesiem bo wygląda na menela. Trzeba mu jednak przyznać że w dużej części ma rację.
  • Gość: kemilk IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.08.08, 20:53
    Nie to jes tylko belkot niedowartosciowanego faceta.
  • Gość: yosemitesam IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.08.08, 21:08
    Kowal to prosty chłop, ukończył raptem kilka klas podstawówki, jednak cenię go za to, że zawsze mówi to co myśli. Tak bezkompromisowo, prosto z mostu. I przynajmniej nie plecie takich farmazonów jak np Janek Tomaszewski.
  • Gość: do yosemitesam IP: *.ssp.dialog.net.pl 19.08.08, 22:08
    niby "prosty chłop", a jednak teksty ma na lepszym poziomie niz ten portal ;)
  • Gość: marud IP: *.chello.pl 19.08.08, 22:15
    w końcu z Bródna chłop.
  • Gość: pek0s IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.08.08, 22:35
    Taki troche Tomaszewski II, z tym ze jako pilkarz raczej za wiele nie pokazal ;)
  • Gość: bass19 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.08.08, 22:41
    TAK wiekszość to prawda. Szacun dla Kowala za odwagę, no i ten "styl" pisania.
  • Gość: html IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.08.08, 01:05
    Nigdy go specjalnie nie lubiłem, ale ma gość kurcze rację. Inna sprawa, że "zapomniał wół, jak cielęciem był"
  • Gość: Laszlo IP: *.adsl.inetia.pl 20.08.08, 09:04
    Pan Kowalczyk dobrym piłkarzem był. W 94' Legia wytransferowała go za 1,8 mln dolarów do Betisu. Przeliczając te 2 bańki na nasze lata/realia to był to mega drogi transfer. Ja gościa szanuje. Stąpa twardo po ziemi.
  • Gość: dsadas IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.08.08, 09:19
    "głąbom" :DDDDDDDDD

mistrz!
  • Gość: Żal IP: *.icpnet.pl 20.08.08, 09:35
    Zakompleksiony nieudacznik, którego nie stać na obiektywizm. W ogóle to jakie on ma predyspozycje żeby, tak wszystkich krytykować? Co on takiego osiągnął? Umie tylko żółć wylewać. Jest źle, ale jak on grał, to nie było lepiej. Dobijają mnie też niektóre komentarze tutaj. Szacun? Dla nie go? Za takie chamstwo? Rozumiem, krytyka, ale przydałoby się pisać na poziomie.
  • Gość: szkoda IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.08.08, 13:22
    jego blog w linku nie dziala :(
  • Gość: mazuli IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.08.08, 16:03
    Jestem od dawien dawna kibicem Widzewa ale Kowala lubię i szanuje bo to największy talent w ostatnim 20leciu polskiej piłki. Nie czepiajcie się jego wykształcenia bo na boisku nie było mu potrzebne....a książkę i napisał i pewnie napisze jeszcze niejedną. A ten blog jest super.
    Pozdrawiam Panie Wojtku.
  • Gość: marada IP: *.gdynia.mm.pl 25.08.08, 18:14
    Podobają mi się teksty tego gości, pisane prostym językiem. Jeszcze bardziej podobał mi się w studio gdy komentował popisy Polaków na Euro 2008. Jako jedyny potrafił obiektywnie puentować wydarzenia z boisk. Wypłuczyn panów Bońka, Brzęczka i Świerczewskiego nie dało się słuchać. KOWAL tak trzymaj.
  • Gość: marada IP: *.gdynia.mm.pl 25.08.08, 18:19
    Właśnie jestem po lekturze książki Kowalczyka i polecam wszystkim. Czyta się jednym tchem, tylko trochę przykro, że to jest codzienność polskiej ligi i reprezentacji.
  • Gość: Jufinho IP: *.adsl.inetia.pl 21.12.09, 07:46
    kowal jestes zwykłym katalońskim pajacem, i alkoholikiem heheh
  • Gość: armani_miru IP: 83.238.5.* 27.04.11, 23:08
    Kowal to sezonowiec piłkarski i jeszcze bedzie płakac ze swoja katalońską kobyłą.Spasłeś się jak totalny wieprz ,wstyd !!
  • Gość: kasia31310 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.09.11, 11:36
    Chcialabym bardzo serdecznie zaproscić Pana do udziału w kampanii społecznej stopjedynkom, znanej już z telewizji, radia i internetu. Zapraszam do odwiedzenia strony www.stopjedynkom.pl gdzie znajdują sie wszystkie informacje na temat akcji.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka