Gazeta.pl   Forum   Sport   Koszykówka   NBA. Gortat blokuje, Magic ogrywają Bobcats

Komentarze do artykułu

NBA. Gortat blokuje, Magic ogrywają Bobcats

Orlando Magic pokonali na wyjeździe Charlotte Bobcats 93:81 i po ośmiu meczach mają bilans 6-2. Marcin Gortat zdobył sześć punktów i miał cztery bloki, a do składu Magic wrócił kontuzjowany ostatnio Vince Carter, który był najlepszym, obok Dwighta Howarda, strzelcem drużyny.

NBA. Gortat blokuje, Magic ogrywają Bobcats

Autor: Gość: mądryy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.11.09, 11:36
Dodaj do ulubionych zarchiwizowany
Zamiast Nelsona Magicy mogą postawic na Williamsa, który dobrze prowadził drużynę. Jak dla mnie akcja meczu to pick'n'roll Cartera i Marcina zakończony przez tego drugiego punktami i faulem na nim.
Poleć znajomemu Powiadomienie zostało wysłane
Poleć tę wypowiedź znajomemu
  • drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
Pokaż wszystkie

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Ostatnio odwiedzane wątki

Zaloguj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.