Dodaj do ulubionych

WGP siatkarek. Polska - Chiny [NA ŻYWO]

IP: *.229.84.100.masterit.cz 21.08.11, 13:59
Mam pytanie, gdzie mecz można zobaczyć na necie, nie mam Polsatu sport.Dzięki za info.
Edytor zaawansowany
  • Gość: ... IP: *.cable.net-inotel.pl 21.08.11, 14:08
    np tutaj:
    www.sportlemon.tv/v-2/8/134/v-293462.html
  • Gość: hehe IP: *.net.stream.pl 21.08.11, 14:39
    ten mecz nie leci nawet na polsat sport, żenada..
  • Gość: równy wałek IP: 85.198.214.* 21.08.11, 15:03
    Leci na Polsat Sport Extra.
  • Gość: miodziu IP: *.warszawa.vectranet.pl 21.08.11, 14:42
    Moglibyście napisać, że do awansu Polek wystarczy zwycięstwo za 3 pkt... bo inne mecze już się zakończyły, i 3 pkt nam wystarczą!
  • Gość: malkontent IP: *.102.dream.net.pl 21.08.11, 14:57
    może tak jednoznacznie określicie która drużyna jest jako pierwsza ..bo wynik 20:25 wskazywałby na zwycięstwo Polek a w nagłówku jest Chiny - Polska ..... widziałem np 14:15 i to była przewaga Polek , potem 17:17 ...a potem nagle 20:25 przegrywamy....i się pogubiłem...
  • olias 21.08.11, 15:25
    też sie cieszyłem jak głupi do sera. a tu bomba - odwrotnie wynik trza czytac.
    --
    władzy raz zdobytej nie odda żadna ze stron Okrągłego Stołu
  • Gość: malkontent IP: *.102.dream.net.pl 21.08.11, 14:58
    już lepiej
  • Gość: Wczasowicz IP: *.play-internet.pl 21.08.11, 15:01
    Jakieś inne linki??
    Podany wcześniej nie działa :(
  • Gość: Zyczliwy IP: *.play-internet.pl 21.08.11, 15:22
    Meczyk
  • Gość: dfghh IP: *.internetia.net.pl 21.08.11, 15:07
    Nie ma czego oglądać. 3:0 dla Chinek przy takiej grze Polek...
  • olias 21.08.11, 15:23
    Uau! szybko ten drugi set poleciał. ledwiem zajrzał na inne trony, wracam, a tu ... po ptokach. jeszcze trzeci i można spokojnie na obiadek. i do domciu.
    Nie, nie mam pretensji do dziewczą. nawet do trenera, zwłaszcza że po dwóch poprzednich trenerach dostał nie drużynę, ale gromadkę zalęknionych, nie wierzących w siebie i deliktnych panienek.
    Ma pretensje do Zwiąku Piłki Jakiejś Tam. Gdzie byłoto bydelko, te menelownie gdy mieliśmy "złotka"? Myslał kto z tych pokrak intelktualnych o przyszłości? Niby mamy ligę. Niby.
    I co? jak się patrzy na te bidulki jak podskakują d piłeczki niczym żeńska szkoła zakonna w siatkówce plażowej to się k... mać pytam - jakim cudem może istnieć taka przepaść między drużyną sprzed kilku zaledwie lat a dzisiejszą?
    --
    władzy raz zdobytej nie odda żadna ze stron Okrągłego Stołu
  • Gość: w ciemię bity IP: *.compnet.pl 21.08.11, 16:35
    Wszystko racja, czyli: "nie ma systemu szukania następczyń i wymiany pokoleń" - jak to, o ile sobie dobrze przypominam, na innym forum trafnie określiłeś.
    Nie powinno być tak, że przychodzi nowy trener i wszystko zaczyna od nowa.

I za ten stan rzeczy, że takiego systemu nie ma, że drużynę ciągle się buduje, odpowiedzialny jest PZPS - i za to, wszystkim "dziadkom i nierobom" z Polskiego Związku Piłki Siatkowej, powinno się porządnie skopać tyłki.
  • tadestades 21.08.11, 18:31
    Jest nawet gorzej. Dwóch obiektywnie znakomitych trenerów (Niemczyk i Matlak) tak naprawdę "przejechało się" na odmładzaniu kadry. Robili to (jak sądzę) z różnych powodów, ale robili. Nie stawiali tylko na zgrane "gwiazdy" - wprowadzali do kadry młode, ambitne, głodne sukcesu. I potrafili z nimi pracować. A, że to się niektórym "mądrym" nie podobało.... no to szybka, czasem niekulturalna, zmiana trenera (nie dotyczy NASZEGO trenera).
  • Gość: Sławek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.08.11, 15:27
    Dwa mecze przegrane z Dominikaną dyskwalifikują każdą drużynę z World Grand Prix.
    Tylko Polkom "udało" się przegrać. Gratuluje ?!!!
  • Gość: Opel IP: *.dip.t-dialin.net 21.08.11, 15:52
    Ciagle tu czytam jak Polki mogly przegrac z Dominikana a dla mnie to bylo oczywiste ze Dominikana ma wieksza indywidualna klasa od naszych zlotek - tylko jeszcze mnie taktycznej dyscipliny, no ale ta nie byla potrzebna aby wygrac z Polska :(
  • dyndalski_bis 21.08.11, 15:49
    mnie to nie dziwi...? ;-)
    Czy ktoś wierzył, że będzie inaczej?
    Polskie siatkarki od lat grają chimerycznie - po okresie dobrej gry, systamatycznie mają przestoje podczas których potrafią roztwornić cały dorobek punktowy...
    Wydaje się, że nie mają wiary w zwycięstwo, że brak mi instynktu killera, aby dobić przeciwnika, kiedy ten już na kolanach.
    Myślę, że PZPS powinien zatrudnić dla kadry dobrego psychologa, który wpoi im jak wygrywać w głowie...
    --
    Redaguj z nami bloga o piłce nożnej --- polskieeuro2012.blogspot.com/ ---
  • tadestades 21.08.11, 15:55
    Żal mi młodych, z niewielkim doświadczeniem sportowym i życiowym dziewczyn, którym kilku (dwóch?) idiotów naobiecywało.... Ambicją zawodniczek było wygrywać, ambicją prezesa i jego totumfackiego było rządzić. Ze spotkania tych dwóch ambicji wyrosła obecna sytuacja w żeńskiej siatkówce i wyniki reprezentacji.
    Gołym okiem widać, że cały system żeńskiej siatkówki w Polsce się nie sprawdza. Niewłaściwe relacje kluby - kadra, obniżenie poziomu szkolenia (w porównaniu z resztą świata), przepychanki personalne, brak prawdziwego zaplecza zawodniczego.... i do tego jeszcze bufon-prezes.
    Ciekawe, czy dzisiejsza klęska wystarczy by był słowny, by pokazał, że jest mężczyzną, czy kolejny raz okaże się drobnym cwaniaczkiem?
    Panie Przedpełski - to do Pana - przypominam, że dla Przeglądu Sportowego powiedział Pan, ze jeśli zamiana Matlak - Świderek się nie uda to odpowiedzialność weźmie Pan na siebie. Mało Panu jeszcze klęsk? Chce Pan być grabarzem żeńskiej siatkówki? Jest Pan odpowiedzialnym mężczyzną? Czekamy!!
  • Gość: sts IP: 94.42.82.* 21.08.11, 16:02
    oderwać go od parkietu powyżej 10 cm to wyzwanie dla każdej z nich.Kiedyś kadra miała trenerów/ Niemczyk , Matlak/zaś dziś ma gościa od "fitnesu"i "manicurzystę" który ich przygotowuje na wybieg a nie na parkiet.Im bardziej zależy na podziwianiu walorów figury a nie umiejętności siatkarskich. Tyle tylko,że to nie jest wina tych" ślicznotek",co z całą mocą chcę podkreślić.
  • kapitan_marchewa 21.08.11, 16:36
    Przedpełski i Lato. Dwóch największych mocarzy-działaczy..
    Obydwaj jak bogowie, niezależnie od wyników NIKT im nic nie zrobi. Możemy przegrywać wszystko, piłka i siatkowa i nożna mogą być na dnie, ale NIKT ich ze stołków nie ruszy. Przyspawani są.. I nie mówcie, że nie mam racji.
  • tadestades 21.08.11, 18:23
    Od dość dawna twierdzę, że tak jest. Przedpełski nie dość, że roztrwonił dorobek poprzedników, to jeszcze nie potrafi dochować danego słowa. To ma być Prezes? Nawet nie można powiedzieć, że jest mężczyzną.
  • dyndalski_bis 21.08.11, 16:37
    Kolego... chyba jednak nie znacz życiorysu Alojzego Świderka: pl.wikipedia.org/wiki/Alojzy_%C5%9Awiderek

Oczywiście nie znaczy to, że każdy śiatkarz musi być dobrym trenerem... tak samo jak Boniek, który sam doszedł do wniosku, że na trenera reprezntacji się nie nadaje i sam zrezygnował...
    --
    Redaguj z nami bloga o piłce nożnej --- polskieeuro2012.blogspot.com/ ---
  • Gość: Kuba IP: *.echostar.pl 21.08.11, 16:26
    Szkoda dziewczyn , bo widać , że chcą ale nie bardzo potrafią...
    Inna sprawa , ze jak na nie patrze to są zupełnie niesprawne fizycznie. Każdy pad czy dobieg do piłki jest spozniony. Praktycznie cały zespół nie funkcjonował , ale wyglądało , to jak drużyna sklecona z łapanki. Jednak Świderek , to nie jest trener do Reprezentacji. On może być asystentem i coś podpowiedzieć z boku , ale nie umie być samodzielnym trenerem.
    Wielka szkoda , że tak zmarnowano sukcesy Niemczyka w kilka lat , ale tak to u nas jest , że jak coś dobrze funkcjonuje , to znajdzie się cwaniaczek , który chce uszczknąć coś dla siebie. Tak naprawdę , to ten występ naszych dziewczyn mnie nie zdziwił. Ograły Argentynę i drugą drużynę Kuby i to było do przewidzenia. Reszta ekip w tym składzie personalnym jest lepsza od Polek
  • Gość: Obserwator IP: *.icpnet.pl 21.08.11, 17:47
    Grają zbyt krótko w tym składzie aby już osiągac dobre wyniki , dajmy im jeszcze trochę czasu, Siwderkowi też.
  • Gość: gość IP: *.lukman.pl 22.08.11, 14:52
    Niestety nie ma czasu,teraz to zapóżno leczyć choroby ,trzeba było przeciwdziałać .Te zawodniczki nie są młode ,a innymi okazuje się ,że żądzą kluby .Czyżby Przedpełski tak był zajęty załatwianiem imprez w Polsce,że zapomniał iż wypada by poziom sportowy też był i dopilnował by nie było problemów z graniem najlepszych w reprezentacjach..Nawet łatwe rozstawienie nie pomogło.Po ME zobaczymy co zrobią włodarze ,bo jak nie zagrają najlepsi ,to może być żle.No chyba ,że ci przy zielonych stolikach wszystko już ustalili.Nie ma co sie czepiać trenera.By wyszkolić zawodniczkę trzeba czasu ,a on nawet nie ma do dyspozycji tych najlepiej wyszkolonych ,o innych niuansach nie wspominajac.
  • Gość: JB IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 21.08.11, 16:58
    Pisałem już na forum,że nasze dziewczyny będą oglądały finał w telewizji.Zawiodłem się na trenerze Świderku,dzięki niemu przegraliśmy mecze,przyjmujące-Kosek, Kaczorowska na zbity pysk bym wyrzucil z Reprezentacji,nie ma przyjęcia-nie ma gry,Kosek udowodniła już tyle razy,że nie powinna mieć miejsca w Reprezentacji,za dużo meczy oglądałem,żeby móc wyciągnąć swoją opinię.Mazur opowiadaj bajki w domu swoim dzieciom,a trakcie meczów nie popisuj się swoją głupią filozofią.
  • Gość: PS IP: *.pool.mediaWays.net 22.08.11, 17:29
    Nareszcie prawidlowo oceniles komentatorow czasami lepiej ,jakby sie zamkneli To nie przedszkole.
  • Gość: Rafał IP: *.204.26.199.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 21.08.11, 16:59
    Kaczorowska i Kosek-to kompletne DNO!!!! Ja na Ich miejscu z takimi umiejętnościami wsydziłbym się grać nawet w II lidze!!!
  • awitold 21.08.11, 17:08
    Dlaczego nie chcą zrobić trenerem kadry tego młodego chłopaka, który zdobył z dziewczynami na ME brązowy medal, jak zachorowała żona Matlaka? Ma sukcesy - bo ma, aż było miło słuchać jego uwag w przerwach, bo konkretne i miał rozpisane wszystkie akcje, widac było, że rozumie się z zawodniczkami i one go lubią? Ktoś wie, czemu jeszcze nie dostał niminacji na głównego trenera?
  • Gość: Luki landa IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.08.11, 09:45
    W ogole to bym zaczą od tego jak komentatorzy na meczach opowiadają jak to "gramy tym co mamy", "brak umiejetnosci" i jeszcze inne glupoty. Po pierwsze to ze mamy taki sklad wynikło z tego ze dotychczasowe "gwiazdy" poprostu sie wypieły na reprezentacje pod pretekstem kontuzji i jeszcze wielu innych spraw ale jak nie wiadomo o ci chodzi to chodzi o kase. Po drugie czytalem komentarze o slabym bloku i braku ataku ze srodka naszych, a ja sie pytam kto mial walczyc skoro środkowa Sylwia Pelc młoda siatkarka z Bielska zamiast grac na sowjej pozycji to decyzją trenera siedziala na lawie, a za nią grala Podolec ktora normalnie powinna znajdowac sie na ataku. Po trzecie to byly pierwsze zawody w tym skladie i z nowym trenerem, wiec wydaje mi sie ze na oczekiwane wyniki powinnismy jeszcze troche poczekac, a nie od razu skazywac ich na poraszke w przyszlosci. Pozdrawiam

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka