Dodaj do ulubionych

Warszawa, Adwokat karnista PILNIE poszukiwany

23.01.13, 20:44
Witam .Pilnie potrzebuję adwokata karnisty, sprawa życia i śmierci, naprawdę bardzo pilna,
Pan "piotr_57 " polecał kogoś pani agunia8888,proszę o info
pozdrawiam forumowiczów

Edytor zaawansowany
  • piotr_57 24.01.13, 07:38
    cox1986 napisał(a):

> Witam .Pilnie potrzebuję adwokata karnisty, sprawa życia i śmierci, naprawdę ba
    > rdzo pilna,
    > Pan "piotr_57 " polecał kogoś pani agunia8888,proszę o info
    > pozdrawiam forumowiczów
    >
    > Jak mam Ci człowieku wysłać namiar na dobrego prawnika, skoro nie masz poczty ? ?
    Nie będę na forum uprawiał krypto reklamy! Albo tu wpisz jakąś pocztę, albo wyślij adres na moja pocztę gazeciana.
  • cox1986 24.01.13, 08:09
    przepraszam , już podaję e-mail 603676129@wp.pl
    będę wdzięczny za pomoc
    pozdrawiam
    Cox
  • cox1986 24.01.13, 08:17
    Przepraszam
    mój e-mail 603676129@wp.pl
    dziękuje za pomoc
  • piotr_57 24.01.13, 09:37
    Wysłałem. Gdyby nie doszło, daj znać.
  • evula27 05.04.13, 13:15
    Adam Zaborski jeśli ktoś jeszcze potrzebuje www.adwokat-zaborski.pl.Specjalizuje się w karnych i cywilnych, a nawet z tego co czytałam pracował kilka lat w sądzie więc ma pojęcie.Solidny,rzetelny i naprawdę dobry.Mnie też ktoś wcześniej polecił i przyznam że było warto.Polecam;-)
  • wojtassso 29.09.13, 09:06
    Dzięki za namiary, byłem i rzeczywiście jestem pod wrażeniem, polecam
  • wojtassso 30.09.13, 15:21
    Być może nie sprecyzowałem o kogo mi chodziło, miałem na myśli mecenasa Adama Zaborskiego. Kancelaria na Młynarskiej w Warszawie. Polecam raz jeszcze www.adwokat-zaborski.pl/
  • piotr_57 30.09.13, 17:05
    wojtassso napisał(a):

> Być może nie sprecyzowałem o kogo mi chodziło, miałem na myśli mecenasa Adama Zaborskiego. Kancelaria na Młynarskiej w Warszawie. Polecam raz jeszcze www.adwokat-zaborski.pl/
    To nie polecaj. To nie jest tablica ogłoszeń, ani slup reklamowy. Jak chcesz siebie, lub kogoś reklamować, na cudzym portalu, to zgłoś się tu: serwisy.gazeta.pl/Reklama/0,0.html
  • chamskityp 06.02.13, 09:17
    Jak coś to może prawnicy z portalu e-prawnik.pl panu pomogą. I udzielają normalnych porad i może czasami liczyć na szczęśliwy traf i pomoc na forum od prawnika za darmo.
  • nezumi9 07.02.13, 14:49
    Polecam mecenasa Wawrzyńca Chróścielewskiego z Łodzi - jest naprawdę dobry. Świetnie radzi sobie ze sprawami karnymi.
  • zjablik666 17.02.13, 22:18
    Adwokat z Warszawy
    www.izkancelaria.pl/kontakt/
  • tuesti 09.04.13, 17:26
    Ja też polecam tego adwokata. Mecenas Chróścielewski jest bardzo dobry w sprawach karnych. Pomógł mojemu koledze w sprawie o wypadek drogowy.
  • ayde10 09.05.13, 19:51
    Potwierdzam. Chróścielewski zna się na rzeczy - wyciągnął moją siostrę z niezłych tarapatów, tzn. prowadzenia samochodu pod wpływem alkoholu.
  • tomaszt1 11.06.14, 09:52
    Ja z paragrafami to do Anny Rurarz. Specjalizuje się w prawie karnym, ziomka wyciągnęła z "posiadania", a i mnie pomogła, tyle że wolałbym nie pisać w czym :)

nie będę tu na forum dawał namiarów - można bez problemu znaleźć do niej kontakt w necie.

• pawel_1995 17.11.16, 17:23
    Dobra kancelaria z bardzo dużym dużym doświadczeniem z warszawy. www.prawaskazanego.pl
    Gorąco polecam!!!
  • surma.jagoda 16.01.17, 18:49
    Ja w listopadzie szukałam prawnika na portalu www.prawos.pl i szczerze wszystkim polecam ten portal bo jest on naprawe swietnie zaprojektowany i dobrze funcjonuje. Wybierasz sobie swoja miejscowosc obszar prawa i prawos sam Ci pokazuje kancelarie jakie moga Ci pomoc. Świetny portal!!!
  • purcelik 17.01.18, 09:29
    Jeżeli ktoś będzie potrzebował pomocy w Szczecinie. Polecam robertmajchrzak.pl/.
  • evagrodz 11.05.18, 19:42
    Polecam adwokat Żaneta Lewańska z Warszawy . Zostałam uniewinniona w beznadziejnej sprawie, wyłożyła kawę n ławę w sądzie i oskarżyciel prywatny nawet nie przyszedł na sprawę i na ogłoszenie wyroku. Naprawdę polecam. Rzetelna, dociekliwa zaangażowana i taka ludzka. Tylko do niej bym poszła z każdą sprawą.
  • evagrodz 11.05.18, 19:41
    L
  • anna9 17.01.19, 21:50
    Polecam Ci Kancelarię Adwokacką Dr. Dariusza Erwina Kotłowskiego. Specjalizują się właśnie w tego typu sprawach. Mnie również pomogli wyjść z takiego bagna z którego myślałem że się już nie pozbieram. Polecam serdecznie
  • kinga82 22.02.19, 14:43
    Ja bardzo polecam usługi mecenasa Marka Kocewiaka (Kocewiak Szal i Partnerzy - 604 701 235 ). p. Marek jest bardzo rzetelny i Kancelaria ma bardzo przystępne ceny- są rzetelni, maja doświadczenie, jednym słowem super kancelaria, kameralna, miesci się na Pradze, bardzo pomocni, konkretni ludzie i co najważniejsze przystępni cenowo mimo Warszawy, widać, że patrzą na człowieka i z pasją wykonują swój zawód. Gorąco polecam

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka