Dodaj do ulubionych

nie polecam tego adwokata; Krzysztof Malinowski z

01.03.16, 07:50
Nawet najwiekszemu wrogowi nie POLECAM adwokata Krzysztofa Malinowskiego z Gliwic. To beszczelny oszust i naciagacz na kase. Powoluje sie na znajomosci w Sadach / okregowym i kasacyjnym/ by wyludzic kase. Jest nie slowny , a faktury nie wystawia. Na rozprawy przysyla zastepcow mimo , ze umowa byla inna. Stosuje metody z okresu komuny, gdy adwokaci powolywali sie na uklady wsadach. Ma powazne problemy z higiena osobista. Na sprawe przychodzi z libacji ; przykry zapach i plamy po zakaskach na wdzianku
Edytor zaawansowany
  • bartek2013 02.03.16, 00:48
    Ty sie chyba pomylilesTo najlepszy karnista w woj.slaskim i jeden z lepszych w polsce.A taki cwel jak ty mysli, ze taka sprawa jak twoja bedzie zajmował.Od tego sa zastepcy, glupku hahaha
  • bartek2013 02.03.16, 00:52
    a to tobie pewnie z tylka zajerzdza i z ryja od czasu jak wyszłes z puchy, hahahaha
  • bartek2013 02.03.16, 19:31
    Hej, chętnie z tobom pogadam, jakbys nuał tego adwokata tobyś hahaha nie siedzioł hahaha
  • piter2103 03.03.16, 14:36
    Popros Malinowskiego , by ci bledy poprawial , jak to piszecie
  • adwokat-gliwice 23.04.19, 14:22
    Prawnicy i adwokaci są różni... Ja przykrych doświadczeń nie miałem z panią mecenas Urawską i mogę ją serdecznie polecić każdemu, kto szuka profesjonalnej i fachowej pomocy prawnej czy to karej, alimentacyjnej czy rodzinnej. Moim zdaniem to najlepszy adwokat - Gliwice i okolice. Dalej nigdy nie szukałam. Jeśli chcecie ontakt to proszę: www.adwokat-gliwice.pl/

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka