Dodaj do ulubionych

Duźe zarobki!!!

10.10.16, 18:27
Witam,

Chce podzielić sie z ludzmi fajnym biznesem który jest bardzo prosty i wielokorzystny.

Zaczne od opisania krótko jak to wygląda,
- rejestrujemy sie jako partner na najlepszych platformach inwestycyjnych ja z 3 korzystam

clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?cid=98635&ctgid=0&atype=2&brandid=1

record.partners.easymarkets.com/_kAlkxNlZ0Pz45mrAMZ2h2WNd7ZgqdRLk/1/

www.500affiliates.com/pl/?id=106394
Trzeba rejestrować inne osoby jako partner albo zwykły trader z czego jest duża korzyść, albo robić konta na innych urzadzeniach.

Na przykładzie:
Jeżeli przekierwujesz do 8-12 kont i wezmą depozyt łącznie od $50-$500, ty zarobisz $3499/12 miesiecy

Jeżeli przekierowujesz 100 kont które wezmą łącznie depozyty od $50- $500, ty zarobisz
$71995/12 miesiecy

Są to duże pieniadze wiec bawienie sie w zmiane ip na urządzeniu jest wykulczone.

Ja staram sie kupywać urzadzenia z internetem i rejestruje sie, biore depozyt co 2-3 konto po $100 i działam na każdym koncie co jakiś czas wykorzystując naefektywniejszą według mnie strategie do handlu, którą pokazuje tu
www.youtube.com/watch?v=jn--681xg9s
Technika po polsu " wsparcia i oporu"

Wypłaty co miesiąc.

PS. Można zaczać od bez depozytów ale miesieczne wypłaty są o wiele niższe, tak po 1 miesiącu sie wydatki zwracają . Od roku działam już tylko na tym i jest dobrze :)

Gorąco polecam
Edytor zaawansowany

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.