Dodaj do ulubionych

Burmistrz Bochni mówi "WOŚPR - nie lzia

11.01.04, 23:32
Pozdrówmy burmistrza.Światły człowiek.Wie,że w szpitalu w Bochni ma już
wszystko. Niczego mu nie potrzeba. Mieszkańcy Bochni, zapamiętajcie tego
światłego człeka przy wyborach.Takiej reklamy nie zapewni Wam nikt w całym
kraju.
Jest takie przysłowie: Zyczę Panu zdrowia Panie burmistrzu bo na....
Obserwuj wątek
    • Gość: Terry Burmistrz Bochni nie popiera fundacji Owsiaka IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 11.01.04, 23:44
      Ma prawo ? Jest przymus popierania rodzinnje firmy Owsiaka ? Ja uważam, że jest
      nadużyciem reklamowanie tej fundacji za darmo w telewizji publicznej, w radiu
      publicznym. Płącę podatki i nie zgadzam się na reklamowanie prywatnej firmy za
      częściowo moje pieniądze. Mam prawo ? Co do wyposażenia szpitala w Bochni to
      jest to rola Narodowego Funduszu Zdrowia (na ochronę zdrowia też nieźle płącę
      co miesiąc) tak jak przedtem było to zadanie Kas Chorych a jeszcze przedtem
      państwa, któe zabierało pracującym sporo pieniędzy na ten cel. Trzeba sobie
      jasno powiedzieć, że Owsiak propaguje ruchy i zachowania nie do zaakceptowania
      przez wielu obywateli. Hasło "róbta co chceta" brzmi czasem jak nawoływanie do
      przestępstwa, a co najmniej do relatywizowania wartości moralnych w
      społeczeństwie. Przystanek Woodstock mam dofinansowywać ? Jest wiele ruchów
      charytatywnych zasługujących na poparcie, rozpropagowanie, jednak nie udakje im
      się znaleźć takowe. Pytanie na czasie: dlaczego ? Znam organizację, któa o
      wiele więcej zrobiła i robi dla ludzi a jakoś o niej cicho. Czyżby na tym miała
      polegać ta zasada tolerancyjności ? Przypomnę o awanturze na przystanku z
      udziałem niejakiego Owsiaka. Zniszczył cudze, nie potrafil powiedziec
      przepraszam i jeszcze wciska ludzim jaki to on niewinny. Zdecydowanie nie
      popieram tego osobnika. (Ciekawe czy moderator=cenzor) puści tak niepoprawny
      politycznie tekst?)
      • jowoj Re: Burmistrz Bochni nie popiera fundacji Owsiaka 11.01.04, 23:54
        Gość portalu: Terry napisał(a):

> Ma prawo ? Jest przymus popierania rodzinnje firmy Owsiaka ? Ja uważam, że
        jest
        >
        > nadużyciem reklamowanie tej fundacji za darmo w telewizji publicznej, w radiu
        > publicznym. Płącę podatki i nie zgadzam się na reklamowanie prywatnej firmy
        za
        > częściowo moje pieniądze. Mam prawo ? Co do wyposażenia szpitala w Bochni to
        > jest to rola Narodowego Funduszu Zdrowia (na ochronę zdrowia też nieźle płącę
        > co miesiąc) tak jak przedtem było to zadanie Kas Chorych a jeszcze przedtem
        > państwa, któe zabierało pracującym sporo pieniędzy na ten cel. Trzeba sobie
        > jasno powiedzieć, że Owsiak propaguje ruchy i zachowania nie do
        zaakceptowania
        > przez wielu obywateli. Hasło "róbta co chceta" brzmi czasem jak nawoływanie
        do
        > przestępstwa, a co najmniej do relatywizowania wartości moralnych w
        > społeczeństwie. Przystanek Woodstock mam dofinansowywać ? Jest wiele ruchów
        > charytatywnych zasługujących na poparcie, rozpropagowanie, jednak nie udakje
        im
        >
        > się znaleźć takowe. Pytanie na czasie: dlaczego ? Znam organizację, któa o
        > wiele więcej zrobiła i robi dla ludzi a jakoś o niej cicho. Czyżby na tym
        miała
        >
        > polegać ta zasada tolerancyjności ? Przypomnę o awanturze na przystanku z
        > udziałem niejakiego Owsiaka. Zniszczył cudze, nie potrafil powiedziec
        > przepraszam i jeszcze wciska ludzim jaki to on niewinny. Zdecydowanie nie
        > popieram tego osobnika. (Ciekawe czy moderator=cenzor) puści tak niepoprawny
        > politycznie tekst?)
        ==================================
        Ależ tekst jest jak najbardziej poprawny politycznie. Ot, taki zlepek pomówień,
        plwociny. Ani jednej własnej mysli.Jestes typowym przedstawicielem grupy
        nauczonej co myślec, a nie jak myśleć.To twoje - "niejakiego Owsiaka" jest
        twoją wizytówką. Takie odciski palców. Zawsze jak czytam szmatławce
        narodowe,natrafiam na takie własnie wtręty. Wiesz terierze kto
        powiedział "kochaj, i rób co chcesz"? Nie? To zapytaj proboszcza. (O ile czytał
        ojców Koscioła), bo ciebie o to nie podejrzewam. I to by było na tyle.

• gini Re: Burmistrz Bochni nie popiera fundacji Owsiaka 12.01.04, 00:46
          jowoj napisał:

> Gość portalu: Terry napisał(a):
          >
          > > Ma prawo ? Jest przymus popierania rodzinnje firmy Owsiaka ? Ja uważam, że
          >
          > jest
          > >
          > > nadużyciem reklamowanie tej fundacji za darmo w telewizji publicznej, w ra
          > diu
          > > publicznym. Płącę podatki i nie zgadzam się na reklamowanie prywatnej firm
          > y
          > za
          > > częściowo moje pieniądze. Mam prawo ? Co do wyposażenia szpitala w Bochni
          > to
          > > jest to rola Narodowego Funduszu Zdrowia (na ochronę zdrowia też nieźle pł
          > ącę
          > > co miesiąc) tak jak przedtem było to zadanie Kas Chorych a jeszcze przedte
          > m
          > > państwa, któe zabierało pracującym sporo pieniędzy na ten cel. Trzeba sobi
          > e
          > > jasno powiedzieć, że Owsiak propaguje ruchy i zachowania nie do
          > zaakceptowania
          > > przez wielu obywateli. Hasło "róbta co chceta" brzmi czasem jak nawoływani
          > e
          > do
          > > przestępstwa, a co najmniej do relatywizowania wartości moralnych w
          > > społeczeństwie. Przystanek Woodstock mam dofinansowywać ? Jest wiele ruchó
          > w
          > > charytatywnych zasługujących na poparcie, rozpropagowanie, jednak nie udak
          > je
          > im
          > >
          > > się znaleźć takowe. Pytanie na czasie: dlaczego ? Znam organizację, któa o
          >
          > > wiele więcej zrobiła i robi dla ludzi a jakoś o niej cicho. Czyżby na tym
          > miała
          > >
          > > polegać ta zasada tolerancyjności ? Przypomnę o awanturze na przystanku z
          > > udziałem niejakiego Owsiaka. Zniszczył cudze, nie potrafil powiedziec
          > > przepraszam i jeszcze wciska ludzim jaki to on niewinny. Zdecydowanie nie
          > > popieram tego osobnika. (Ciekawe czy moderator=cenzor) puści tak niepopraw
          > ny
          > > politycznie tekst?)
          > ==================================
          > Ależ tekst jest jak najbardziej poprawny politycznie. Ot, taki zlepek
          pomówień,
          >
          > plwociny. Ani jednej własnej mysli.Jestes typowym przedstawicielem grupy
          > nauczonej co myślec, a nie jak myśleć.To twoje - "niejakiego Owsiaka" jest
          > twoją wizytówką. Takie odciski palców. Zawsze jak czytam szmatławce
          > narodowe,natrafiam na takie własnie wtręty. Wiesz terierze kto
          > powiedział "kochaj, i rób co chcesz"? Nie? To zapytaj proboszcza. (O ile
          czytał
          >
          > ojców Koscioła), bo ciebie o to nie podejrzewam. I to by było na tyle.
          >
          No i ladna probka zero odniesienia sie do tego =co napisal Terry , chociaz
          trudno sie z nim nie zgodzic, bo o faktach sie nie dyskutuje, a Terry pisal o
          faktach, ale u pana jowoja za to duzo plwociny i zero odniesienia do faktow.
          • jowoj Re: Burmistrz Bochni nie popiera fundacji Owsiaka 12.01.04, 00:54
            gini napisała:

> jowoj napisał:
            >
            > > Gość portalu: Terry napisał(a):
            > >
            > > > Ma prawo ? Jest przymus popierania rodzinnje firmy Owsiaka ? Ja uważa
            > m, że
            > >
            > > jest
            > > >
            > > > nadużyciem reklamowanie tej fundacji za darmo w telewizji publicznej,
            > w ra
            > > diu
            > > > publicznym. Płącę podatki i nie zgadzam się na reklamowanie prywatnej
            > firm
            > > y
            > > za
            > > > częściowo moje pieniądze. Mam prawo ? Co do wyposażenia szpitala w Bo
            > chni
            > > to
            > > > jest to rola Narodowego Funduszu Zdrowia (na ochronę zdrowia też nieź
            > le pł
            > > ącę
            > > > co miesiąc) tak jak przedtem było to zadanie Kas Chorych a jeszcze pr
            > zedte
            > > m
            > > > państwa, któe zabierało pracującym sporo pieniędzy na ten cel. Trzeba
            > sobi
            > > e
            > > > jasno powiedzieć, że Owsiak propaguje ruchy i zachowania nie do
            > > zaakceptowania
            > > > przez wielu obywateli. Hasło "róbta co chceta" brzmi czasem jak nawoł
            > ywani
            > > e
            > > do
            > > > przestępstwa, a co najmniej do relatywizowania wartości moralnych w
            > > > społeczeństwie. Przystanek Woodstock mam dofinansowywać ? Jest wiele
            > ruchó
            > > w
            > > > charytatywnych zasługujących na poparcie, rozpropagowanie, jednak nie
            > udak
            > > je
            > > im
            > > >
            > > > się znaleźć takowe. Pytanie na czasie: dlaczego ? Znam organizację, k
            > tóa o
            > >
            > > > wiele więcej zrobiła i robi dla ludzi a jakoś o niej cicho. Czyżby na
            > tym
            > > miała
            > > >
            > > > polegać ta zasada tolerancyjności ? Przypomnę o awanturze na przystan
            > ku z
            > > > udziałem niejakiego Owsiaka. Zniszczył cudze, nie potrafil powiedziec
            >
            > > > przepraszam i jeszcze wciska ludzim jaki to on niewinny. Zdecydowanie
            > nie
            > > > popieram tego osobnika. (Ciekawe czy moderator=cenzor) puści tak niep
            > opraw
            > > ny
            > > > politycznie tekst?)
            > > ==================================
            > > Ależ tekst jest jak najbardziej poprawny politycznie. Ot, taki zlepek
            > pomówień,
            > >
            > > plwociny. Ani jednej własnej mysli.Jestes typowym przedstawicielem grupy
            > > nauczonej co myślec, a nie jak myśleć.To twoje - "niejakiego Owsiaka" jest
            >
            > > twoją wizytówką. Takie odciski palców. Zawsze jak czytam szmatławce
            > > narodowe,natrafiam na takie własnie wtręty. Wiesz terierze kto
            > > powiedział "kochaj, i rób co chcesz"? Nie? To zapytaj proboszcza. (O ile
            > czytał
            > >
            > > ojców Koscioła), bo ciebie o to nie podejrzewam. I to by było na tyle.
            > >
            > No i ladna probka zero odniesienia sie do tego =co napisal Terry , chociaz
            > trudno sie z nim nie zgodzic, bo o faktach sie nie dyskutuje, a Terry pisal o
            > faktach, ale u pana jowoja za to duzo plwociny i zero odniesienia do faktow.
            =====================================================
            Fakty to 47 000 000$ wydanych na dzieci.
            O sprawie okularów zniszczonych przez Pana Owsiaka zdecyduje sąd
            "Znaj proporcją mociumpanie"
            (I gdzie u mnie ta plwocina?)
      • Gość: t Re: Burmistrz Bochni nie popiera fundacji Owsiaka IP: *.rox.us 12.01.04, 10:55

Gość portalu: Terry napisał(a):

> Jest wiele ruchów
        > charytatywnych zasługujących na poparcie, rozpropagowanie, jednak nie udakje
        im się znaleźć takowe. Pytanie na czasie: dlaczego ? Znam organizację, któa o
        > wiele więcej zrobiła i robi dla ludzi a jakoś o niej cicho. Czyżby na tym
        miała polegać ta zasada tolerancyjności ?
        +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
        A CZY ZNASZ TĄ NAJWIĘKSZĄ ORGANIZACJE CHARYTATYWNĄ - BLISKĄ TWEMU SERCU -
        KTÓRA WYKUPIŁA GWAŁCICIELA SIEDEMNASTOLATKI - KSIĘDZA KRAMKA - Z
        AMERYKAŃSKIEGO WIĘZIENIA...WOLNOŚĆ GWAŁCICIELA OSZACOWANO NA 500 TYŚ DOLARÓW
        I TU WŁAŚNIE JEST TA CAŁA RÓŻNICA - ORKIESTRA OWSIAKA RATUJE ŻYCIE DZIECIOM
        (CZĘSTO OPUSZCZONYM PRZEZ BOGA I LUDZI TOBIE PODOBNYCH...)
        A NIE-WSPOMAGA KRYMINALISTÓW ...
        ATO CO ROBI -ROBI JAWNIE ROZLICZA SIE Z KAŻDEJ ZŁOTÓWKI ...
        I TEN FAKT KŁUJE TWOJE OCZY
        OJ NIENAWIŚĆI CIEMNOŚĆ WIDZE!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka