Dodaj do ulubionych

Michał Boni przed komisją hazardową. "Tuskiem n...

26.01.10, 10:48
Zamknac chudego Kaminskiego i to na 3 miesiace i "wybelkocze" prawde.
Obserwuj wątek
              • cillian1 Re: Michał Boni przed komisją hazardową. "Tuskiem 26.01.10, 13:08
                No ale właśnie kasa jest, i to nawet nie od rządu! Więc kto chce źle. A nie mogą
                jej wykorzystać na coś innego, bo Nie Mogą!
                Jak czyjaś wina, to wsiowych głupków - urzędników! Nic nie potrafią zrobić, bo
                to nie urzędnicy, tylko politycy! A tacy wiadomo, po szkołach (aby tylko jakaś
                szkoła) i koniec! O inteligencji nie wspomnę, bo chyba nie ma o czym.
                ;)
                --
                Psy służą, wilki są wolne!
                • lolcia-olcia Re: Michał Boni przed komisją hazardową. "Tuskiem 26.01.10, 13:22
                  No ale właśnie kasa jest, i to nawet nie od rządu! Więc kto chce
                  źle. A nie mogą
                  jej wykorzystać na coś innego, bo Nie Mogą!

Rozbrajająca jest taka idealistyczna wizja, niestety drogi kolego
                  zmuszona jestem sprowadzić Cię na ziemię. W naszym cudowyny kraju w
                  poważaniu grupa trzymająca władzę ma "nie mogą, bo nie mogą".

Jak czyjaś wina, to wsiowych głupków - urzędników! Nic nie potrafią
                  zrobić, bo
                  to nie urzędnicy, tylko politycy! A tacy wiadomo, po szkołach (aby
                  tylko jakaś
                  szkoła) i koniec! O inteligencji nie wspomnę, bo chyba nie ma o
                  czym.

Ufff to dobrze ja wykształciuszka jezdem i polska języka mnie nie
                  straszna:))) hehehe

Niektórzy nasi politycy ledwo kilka klas podstawówki zaliczyli i
                  zdali maturę eksternistycznie:) ehhh jaki kraj taki rząd...

W razie dalszych pytań pozostaję do Twojej dyspozycji;)

--
                  Prawdziwy seks - to taki, po którym nawet sąsiedzi wychodzą
                  zapalić...
                  • cillian1 Re: Michał Boni przed komisją hazardową. "Tuskiem 26.01.10, 14:14
                    > Rozbrajająca jest taka idealistyczna wizja,

rozbrajająca będzie, jak my będziemy umieli to egzekwować ;)

> Ufff to dobrze ja wykształciuszka jezdem i polska języka mnie nie

co o niczym nie świadczy, mam nadzieję że nie jesteś jedną z pań z urzędu, która
                    przekłada pisma, z lewej na prawą stronę ;)

> Niektórzy nasi politycy ledwo kilka klas podstawówki zaliczyli i
                    No i właśnie zbliżamy się do sedna. Urzędnik musi umić, polityk nie musi, bo jak
                    się nie dostanie do polityki, to wróci tam skąd przyszedł! A nawet jeśli
                    dostanie się ponownie, to nie on wdraża w życie swoje przepisy tylko urzędnik, a
                    od tego drugiego więcej musimy wymagać niż od polityka! ;)

> W razie dalszych pytań pozostaję do Twojej dyspozycji;)

pytań brak, bo to nie o to chodzi ;) chodzi o to, żeby pogonić urzędasów, którzy
                    nie robią zbyt wiele, a biorą wiele.
                    :)

--
                    • lolcia-olcia Re: Michał Boni przed komisją hazardową. "Tuskiem 26.01.10, 14:37
                      > rozbrajająca będzie, jak my będziemy umieli to egzekwować ;)

Z moim wykształceniem mogę, ale po co? Wymiar sprawiedliwości sam w
                      sobie jest gnijącym od środka tworem, kwestia czasu jest tylko ile
                      to jeszcze będzie pozornie funkcjonować. Im szybciej się załami tym
                      lepiej;p
                      Urzędy jedynie gdy muszę odwiedzam.

> No i właśnie zbliżamy się do sedna. Urzędnik musi umić, polityk
                      nie musi, bo ja
                      > k
                      > się nie dostanie do polityki, to wróci tam skąd przyszedł! A nawet
                      jeśli
                      > dostanie się ponownie, to nie on wdraża w życie swoje przepisy
                      tylko urzędnik,
                      > a
                      > od tego drugiego więcej musimy wymagać niż od polityka! ;)
                      >

Tak, ale polityk ma wpływ na legislację. Urzędnik ma raczej wdrażać
                      to co już obowiązuje.. No i obrywać po dupie;p hehehe

chodzi o to, żeby pogonić urzędasów, którz
                      > y
                      > nie robią zbyt wiele, a biorą wiele.
                      > :)
                      >
                      Do czystek ja pierwsza:) powiedz kogo, bo swoją prywatną listę
                      zbędnych polityków już mam.
                      :)

--
                      zapalić...
                      • cillian1 Re: Michał Boni przed komisją hazardową. "Tuskiem 26.01.10, 14:47
                        > Tak, ale polityk ma wpływ na legislację. Urzędnik ma raczej wdrażać
                        > to co już obowiązuje.

no ale o tym piszę, pamiętasz akcję z badaniami raka, czy jak to było! Urzędnik
                        nie przyjął rozporządzenia na korzyść chorego, tylko na swoją, znaczy będę miał
                        mniej pracy - tak w uproszczonym opisie podejścia urzędnika :)

> Do czystek ja pierwsza:)

no aż tak się wczuwam, wystarczy jak będą odpowiadać za spartoloną robotę,
                        odstrzeliwanie będzie w bardziej ludzkim działaniu. Sami odejdą, jak stwierdzą
                        że sie nie nadają, ew. się podszkolą. Oczywiście za swoje :)

> zbędnych polityków już mam.

ja też, ale to w wyborach załatwimy :))))

--
                        • lolcia-olcia Re: Michał Boni przed komisją hazardową. "Tuskiem 26.01.10, 15:05
                          Tak, bo ciężko było jeden podpis więcej wstawić..Ehh nie wiem czy
                          bywałeś w urzędzie pod koniec pracy...gdy wszyscy wręcz dzikim
                          galopem wybiegają 5 min przed końcem pracy...W drzwiach się tratują
                          i takie sprawy jak jakieś badania nie są ważne. A z pieniedzych tych
                          nieprzebadanych są opłacani. sami sobie podcinają gałąź, na której
                          siedzą... aż cos się w kieszeni otwiera słysząc i widząc głupotę
                          urzędasów. Ja niespotykanie spokojny człowiek jestem, ale do czasu...

> > zbędnych polityków już mam.
                          >
                          > ja też, ale to w wyborach załatwimy :))))

Taaa i kiełbasa wyborcza w ruch pójdzie ;)
                          --
                          zapalić...
                          • cillian1 Re: Michał Boni przed komisją hazardową. "Tuskiem 26.01.10, 15:16
                            > Taaa i kiełbasa wyborcza w ruch pójdzie ;)

kiełbasę to mam w domu :) A właściwie chwilowo nie mam, bom się spłkał :)))
                            Ale odkąd mogę głosować, to patrzę na to co obiecują, a zwłaszcza na to co mogą
                            zrobić :)
                            Więc niewiele tego zostaje ;)
                            --
                            • lolcia-olcia Re: Michał Boni przed komisją hazardową. "Tuskiem 26.01.10, 15:29
                              Nie chcę nikogo rozliczać, ale to co obiecują przed, a dają po
                              wyborach to nijak ma się do siebie. Samo już podsowmowanie rządów
                              Tuska było bardzo wymowne.

> kiełbasę to mam w domu :) A właściwie chwilowo nie mam, bom się
                              spłkał :)))
                              > Ale odkąd mogę głosować, to patrzę na to co obiecują, a zwłaszcza
                              na to co mogą
                              > zrobić :)
                              I po co się chwalisz, smaka robisz??? :)
                              patrząc po wizytówce już kilka lat masz "wpływ" na statystyki
                              aktywności wyborców;p

--
                              zapalić...
                              • cillian1 Re: Michał Boni przed komisją hazardową. "Tuskiem 26.01.10, 15:41
                                > Nie chcę nikogo rozliczać, ale to co obiecują przed, a dają po
                                > wyborach to nijak ma się do siebie.

to to norma, już tak od 20 lat. Tylko dlaczego te same .... w sejmie??? To jest
                                zagadka.

> patrząc po wizytówce już kilka lat masz "wpływ" na statystyki
                                > aktywności wyborców;p

nie sądzę ;)

--
                                • lolcia-olcia Re: Michał Boni przed komisją hazardową. "Tuskiem 26.01.10, 18:16
                                  > to to norma, już tak od 20 lat. Tylko dlaczego te same .... w sejmie??? To jest
                                  > zagadka.
                                  >

Urządzają sobie transfery między partiami i w zależności, która zwycięży tam
                                  świ&nie pchają się do koryta. Kolesiostwo i kupowanie miejsc na listach
                                  wyborczych...czasem jakaś akcja na torach się zdarzy:))) Fałszywa lojalność i
                                  podległość służbowa...
                                  Mnie ich czyste rączki bardziej dziwią...
                                  --
                                  Prawdziwy seks - to taki, po którym nawet sąsiedzi wychodzą zapalić...
        • acer0 Re: Boni jest inteligentnym i kompetentnym minist 26.01.10, 15:01
          pogromca_gamonia napisała:

> I wy, durne zawistne mohery i pisielce spod sztandaru Ojca Szamana,
          > wlasnie takich ludzi nie znosicie. Wolicie Kurskich, Edgarow,
          > Lepperow, Jaropeda, Lesia Lebiege , Lipca i inny ludzki chwast. Tfu!

A ty uwielbiasz pedałów i dupolizów z PO bo sam jesteś druciarzem i POsrańce
          dmuchają ciebie.
        • ursynow33 Re: Boni jest inteligentnym i kompetentnym minist 26.01.10, 15:15
          pogromca_gamonia napisała:

> I wy, durne zawistne mohery i pisielce spod sztandaru Ojca
          Szamana,
          > wlasnie takich ludzi nie znosicie. Wolicie Kurskich, Edgarow,
          > Lepperow, Jaropeda, Lesia Lebiege , Lipca i inny ludzki chwast.
          Tfu!
          --------------------------------------------------------
          pisdowskim zausznikom piszacym na forum brakuje argumentow!
          po -wscy swiadkowie przesluchiwani sa inteligentniejsi od pisowskich
          przedstawicieli w komisji hazardowej.
          Poniewaz sami byli przesluchiwani teraz sie mszcza i zadaja w kolko
          te same pytania. Wprowadzaja destrukcje w pracach komisji.
          MATACZA
          Nie jestem za PO ale jestem przeciwko glupocie PiSowcow - IQ
      • red.kazik a wszyscy oni z jednego pnia 26.01.10, 12:59
        z Solidarności ... walczacy dzielnie z komuna i dla niepodległej POlski. opłatek co niedziela żrący. usta pełne frazesów i "faki" do spoleczństwa wyciągnięte..
        rzygac sie chce takim państwem, takimi elitami, takimi ludźmi...
        --
        "kocham ten kraj, ale RP III uznaję za państwo przestępcze!"
    • ursynow33 Re: Pędzi króliczek świętousty do zagonu kapusty! 26.01.10, 13:29
      almagus napisał:
      -------------------------------------------------------
      pKempa z Sycowa i PiSowska s-ka probuja bawic sie w kotka i
      myszke
      i zastawiaja pulapki na premiera i PO.
      Z Chlebowskim im sie nie udalo, bo ich zaskoczyl swoim
      przygotowaniem.
      Dzisiaj minister Boni pod ostrzalem.
      Gdyby PiS, za czasow swojego panowania, opracowal ustawe,
      nie byloby dzisiaj zadnej komisji hazardowej

• minusn O wiarygodności tuskowego zausznika... 26.01.10, 13:54
      Boni "zaprzeczył (...), że zetknął się z nielegalnym lobbingiem w sprawie
      ustawy hazardowej"

Kiedyś Boni zaprzeczał we wiadomej sprawie. Potem, gdy już nie dało się dłużej
      zaprzeczać, nawet nie raczył przeprosić ludzi, na których pluł z towarzyszami.
      I ot tak, z namaszczenia tuskowego, został nagle jednym z najmożniejszych
      urzędników. Więc co ma teraz powiedzieć?
    • prawdziwy-moher ....Zabrac internautom myszke............. 26.01.10, 13:58
      I Tusk ma racje.Zabierze myszki tym ktorzy najbardziej , go kochaja.Stworzy podziemie informacyjne(co przezyla PRL).I chcaac nie chcac znowu bedziemy w PRL.Teraz pozostaje zlikwidowac TVP i Rzepe.I wszystkie media w naszych lapkach.Internet, niet problem, cenzura prewencyjna jak w Chinach.Spoko
    • swietyna Normalne pytania do rzadu 26.01.10, 14:03
      Weź się ludziska z rządu/nierządu do kupy i zacznijcie gadac p0o ludzku
      To zestaw pytań w związku z waszymi (?) autokratycznymi pomysłami legislacyjnymi

Ponieważ w środę ma się odbyć spotkanie Ministra Michała Boniego (szefa
      Zespołu Doradców Strategicznych Pana Premiera Donalda Tuska oraz jednocześnie
      Przewodniczącego Komitetu Stałego Rady Ministrów) z przedstawicielami
      wybranych organizacji społecznych, to ciekawy jestem, jakie pytania można by
      zadać Panu Ministrowi? Ja mam zasadniczo kilka takich pytań (w tej notatce
      spisałem ich czternaście) (...)

1. Na jakiej zasadzie zostały wybrane organizacje, których przedstawiciele
      mogą rozmawiać z Szefem Zespołu Doradców Strategicznych Premiera w sprawie
      dotyczącej wysłanych do Premiera listów?

Inne pytania zaś są związane nieco z tematem samych prac nad ustawą, chociaż
      nie tylko nad jedną ustawą:

2. Kto był obecny w trakcie "serii spotkań ekspertów z policji i MSWiA w
      Ministerstwie Finansów", o których pisał Dziennik 6 listopada 2009 roku i z
      czyjej inicjatywy takie spotkania zostały zorganizowane?

3. Kiedy dokładnie te spotkania się odbyły, ile ich było i czy można otrzymać
      od rządu protokoły z tych spotkań?

4. Ktoś musiał tę nazwę "Rejestr Stron i Usług Niedozwolonych" wymyślić,
      zaproponować. Dla potrzeb historycznych warto poznać tę osobę z imienia i
      nazwiska. Czy Przewodniczący Komitetu Stałego Rady Ministrów, który pracował
      nad ustawą w jej końcowym etapie, zna te dane i może je przekazać opinii
      publicznej?

5. Czy Projektodawca nowej ustawy zna działania podejmowane od dwóch lat w
      Australii, gdzie przeprowadzono szerokie konsultacje społeczne związane z
      możliwością blokowania niektórych treści w internecie, a które doprowadziły
      również do powstania raportu z przeprowadzonego pilotażu (wykazującego, że
      blokowanie takich stron nie jest skuteczne), który to raport również został
      poddany publicznej dyskusji, a wszystko to zanim tamtejsze władze sformułowały
      projekt ustawy przewidującej nową instytucję prawną w zakresie blokowania stron?

6. Skoro właśnie w Meksyku zaczyna się siódma runda negocjacji ACTA, a do 25
      stycznia rząd był uprzejmy odroczyć przekazanie odpowiedzi na złożone przez
      Stowarzyszenie wnioski o udostępnienie informacji publicznej (na temat
      posiadanych materiałów związanych z tymi negocjacjami, w tym stanowiskiem
      Polski), to czy może Pan Minister ma jakąś wiedzę na temat tego, kiedy
      stowarzyszenie taką odpowiedź uzyska?

7. Czy prowadzone prace nad traktatem Anti-Counterfeiting Trade Agreement mają
      jakiś związek z wypowiedziami Wiceministra Spraw Wewnętrznych i Administracji,
      p. Rapackiego, który na niedawnej konferencji zorganizowanej w BCC wypowiadał
      się o konieczności rozważenia likwidacji dozwolonego użytku osobistego,
      ścigania naruszeń prawa autorskiego z urzędu i wprowadzenia możliwości
      odcinania internautów od Sieci?

8. W trakcie ww. konferencji wspomniano o pracach tzw. Grupy Internet. Czy
      Szef Zespołu Doradców Strategicznych Premiera mógłby udostępnić
      zainteresowanym informacje na temat składu tej grupy, dat i miejsc jej
      dotychczasowych spotkań, a także treści protokołów z tych obrad?

9. Czy Szef Zespołu Doradców Strategicznych Premiera ma jakąś wiedzę na temat
      prac związanych z budową Systemu Integracji Informacji o Przestępstwach
      Elektronicznych SOPEL, który ma być systemem "wspierania" operatorów
      telekomunikacyjnych w wykonywaniu ustawowych obowiązków związanych ze
      zwalczaniem przestępczości elektronicznej przez dostarczenie im specjalnych
      "interfejsów", za pomocą których określone służby mogły by m.in. "włączać,
      modyfikować i wyłączać obiekty bez udziału pracowników przedsiębiorcy
      telekomunikacyjnego"?

10. Jak te prace oraz projektowane przy okazji nowelizacji ustawy hazardowej
      rozwiązania prawne związane z Rejestrem Stron i Usług Niedozwolonych wiążą się
      z projektem INDECT?

11. Czy propozycje formułowane odnośnie nowelizacji ustawy o Policji, zgodnie
      z którymi Policji ma być przyznana możliwość "stosowania środków
      elektronicznych umożliwiających niejawne i zdalne uzyskanie dostępu do zapisu
      na informatycznym nośniku danych, treści przekazów nadawanych i odbieranych
      oraz ich utrwalanie" (a więc zdalne i niejawne instalowanie koni trojańskich
      na komputerach obywateli) są elementem większej, strategicznej całości, w
      skład której wchodzi również Rejestr Stron i Usług Niedozwolonych i ewentualne
      ograniczenie dozwolonego użytku osobistego?

12. W jaki sposób Przewodniczący Komitetu Stałego Rady Ministrów ustosunkować
      się może do tez sformułowanych w dokumencie pt. „Tezy opracowania Rady Biura
      Prawnego Komendy Głównej Policji Pana Adama Pałafija dotyczące wniosku
      legislacyjnego Biura Kryminalnego Komendy Głównej Policji o wprowadzenie
      ustawowego obowiązku retencji danych przetwarzanych przez dostawców usług
      internetowych”? Zwłaszcza w kontekście informacji, że przynajmniej część
      proponowanych przez KGP zmian w ustawie o świadczeniu usług drogą
      elektroniczną - co potwierdzili przedstawiciele Komendy Głównej Policji - nie
      jest regulowane dyrektywą o retencji danych?

13. Czy przedstawiciele Rządu mieli możliwość zapoznania się z tezami wyroku
      Rumuńskiego Trybunału Konstytucyjnego z dnia 8 października 2009 roku, który
      uznał, że tamtejsza ustawa wprowadzająca przepisy dyrektywy 2006/24/WE, a więc
      przewidującą retencję danych telekomunikacyjnych, jest niezgodna z rumuńską
      konstytucją? Czy rząd miał okazję zapoznać się z tezami podobnego wyroku,
      który zapadł w Bułgarii, a który wydał tamtejszy Naczelny Sąd Administracyjny
      w 2008 roku?

14. Czy Przewodniczący Komitetu Stałego Rady Ministrów miał okazję zapoznać
      się z tezami skargi konstytucyjnej na postanowienia ustawy dokonującej w
      Niemczech transpozycji Dyrektywy 2006/24/WE, którą Niemiecki Trybunał
      Konstytucyjny zdecydował się rozpatrzyć, a która została złożona w Niemieckim
      Trybunale Konstytucyjnym w imieniu 34,995 niemieckich obywateli?

Całość:
      prawo.vagla.pl/node/8903
    • prawdziwy-moher ..Michas...........oj Michas.... 26.01.10, 14:04
      Michał Boni, wymieniany jako kandydat na ministra pracy w rządzie Donalda Tuska przyznał się do podpisania deklaracji współpracy z SB. Jak tłumaczył, zrobił to w 1985 roku pod wpływem szantażu. - Jest mi wstyd i żałuję. Przez wiele lat żyłem z presją tego upokorzenia i lęku przed utratą twarzy. W końcu jednak uznałem, że od strachu, upokorzenia i poczucia błędu, ważniejsza jest pokora - mówił Boni na konferencji prasowej.
      wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80708,4630414.html
    • goldenwomen90 Michał Boni ma wybielic postać Tuska w aferze? 26.01.10, 14:33
      bo nie kumam po co go zawołali? niech sie skupia na autorach afery i
      PRZECIEKU!
      --
      "Konstytucja zapewnia wolność wyrażania swoich poglądów oraz
      pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. Co więcej, art. 54
      konstytucji stanowi wyraźnie, że cenzura prewencyjna środków
      społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane."
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się