Dodaj do ulubionych

Jak rozpoznać szkodników ?

09.09.10, 12:28
Bardzo łatwo , to ci którzy sprzedają społeczeństwu , że problemem Polski nie jest jej bankructwo, tylko Jarosław Kaczyński.
Po tym ich rozpoznacie bez trudu.
Edytor zaawansowany
  • yoma 09.09.10, 12:42
    O, to ja :)
    --
    Grupa G8. Kraje rozwinięte. Trzeci Świat. IV RP.
  • kkuubba1 09.09.10, 12:52
    bos widac kretyn.
    rzeczywiscie - co tam bankructwo, gdy zagraza jarek?
  • fultyk 09.09.10, 12:57
    Jarek ma jakis plan przed uchronieniem od bankructwa?
    widziałem jaki to plan wydawac wiecej kasy
    to jego plan

buhaaaaaaaaaaaaaaa
  • kkuubba1 09.09.10, 12:59
    kto tu mowi, ze jarek ok?
    tu sie mowi, ze platforma to pukanie do dna od spodu
  • indeed4 09.09.10, 13:04
    No to chyba od tego mamy Jarka, żeby tym się zajął - kto ma to robić, Napieralski ?!
  • fultyk 09.09.10, 13:18
    to po co sie wymienia Jarka?
    autor tego watku przeciwników Jarka nazwał szkodnikami
    wiec nie rób takiej zdziwionej gęby a naucz sie czytac ze zrozumieniem
    Jarek o cieciach w wydatkach nawet nie zajaknąl
    wiecej cały czas twierdzi ze sie wydaje za mało
    na armie, na szkoły itd
    powodzianom tez dałby wiecej
    pytam sie skad by te pieniadze wział?
  • 4cat 09.09.10, 13:27
    zwłaszcza cały czas nawołuje do nałożenia wyższego vatu , akcyzy i nowych podatków na Polaków.
    Te elemnty szkodnictwa wymieniam dla funkcjonalnych analfabetów , co to nic nie rozumieją z tego co czytają.
  • fultyk 09.09.10, 13:36
    jarek chce wyzszego vatu, akcyzy i nowych podatków?
  • indeed4 09.09.10, 12:57
    tyle, że wyłącznie prezesowi PiS, który starzejąc się zwyczajnie boi się konkurencji - dlatego wycina w pień młodszych i bardziej dymanicznych działaczy od siebie.
  • wikary.bis 09.09.10, 12:47
    Banda bezmyslnych fanow ryzego.
    Po wpisach IQ ca 70 mozna ich bez trudu poznac.
    Zaslepieniom nienawisvia palanty utracili albo:
    - poczucie rzeczywistosci
    albo:
    - sa platnymi pacholkami ryzego i przepisuja wydrukowane kretynom zadania domowe
  • klara551 09.09.10, 13:11
    Przestań jarkaczyć. I może podaj przykład ,jakikolwiek z PiSu pokazujący,że martwią się sytuacją w Polsce np powodziami. PiS tylko Piska o tragedii smoleńskiej,o tym ,że L.K. sam osobiście stworzył Solidarność,że gdyby nie wybory,to mieli byśmy dynastię i króla I i ostatniego Jarosława,co to nie będzie abdykował,bo tron i pałac prezydencki mu się należy jak psu wisieć.A gdzie propozycje zmian w państwie/a nie pisz mi o zmianach ziobrowych,o peronach Edgarowych,o pomnikach ku czci .A może raczej napisz,że breat zmarłego brata zamiast na grobie/a ile razy był na Wawelu o pochówku brata/ składa wieńce pod miejscem pracy na Krakowskim Przedmieściu? Miejscem,które miał nadzieję zająć,a naród pokazał mu,że na chciejstwie się skończyło.A sądząc po stylu i jakości wypowiedzi wikarym PiSowym będziesz do końca życia,o ile cię nie wypieprzą jak p.Jakubiak za złą PiStawę
  • yoma 09.09.10, 13:24
    > Przestań jarkaczyć.

A tego nie znałam, bardzo ładne :)
    --
    W takich chwilach jak ta tacy ludzie wznoszą się na szczyty. To jakby mieszać kijem w bagnie. Te naprawdę wielkie bąble znajdują się nagle na powierzchni i wszędzie dookoła brzydko pachnie.
  • wikary.bis 09.09.10, 13:30
    Przeczytaj moze moje inne wpisy i nie nazywaj mnie sympatykiem kunusa.
    Uwazam, jednak ze polityka tyzego otaczajacego sie od lat dobrym, ale ZLYM dla kraju PR , patrzacego tylko na slupki sondazowe prowadzi tylko do:
    - po nas to chocby potop
    Ryzy czlowiek stosunkowo prymitywny wyniesiony ukladami, nienawiscia do kaczorow i swym sprytem przez poistkomusze media na szczyt polskiej polityki ma paniczny strach przed spadkiem tych slupkow.
    Do czarnej roboty ma takich sqrw.. (nazwa chyba uprawniona) jak Palikot i Niesiol
    Sam tez prowadzi swa prywatna wojna z innym palantem, jednak bez porownania od niego wyzszym iq. ale o kretyynskim wyobrazeniu swojej wielkosci..
    spojrz na to z tej perspektywy.
  • indeed4 09.09.10, 12:47
  • indeed4 09.09.10, 12:48
  • indeed4 09.09.10, 12:51
    Tak ma wyglądać działalność największej opozycyjnej partii w Sejmie na rzecz kraju ?
  • bogucjusz 09.09.10, 12:55
  • twoj.psychiatra 09.09.10, 13:02

--
    Ja, wybierając Los mój, wybrałem szaleństwo!"
    Tadeusz Miciński
  • 4cat 09.09.10, 13:04
    ryży kręci lody , a POlska bankrutuje , a ty widzisz problem w cat.
  • indeed4 09.09.10, 13:06
    A Jarosław marginalizuje PiS i prowadzi całą partię w przepaść - dlaczego niby ma się o tym nie mówić ?
  • 4cat 09.09.10, 13:19
    dyć se mów , ale co ma do tego Migalski ?
  • indeed4 09.09.10, 14:33
    To rozumiem uważasz, że Migalskiego ma nie obchodzić fakt, że jeden człowiek swoimi działaniami od miesięcy pogrąża partię, która ma tysiące członków i miliony zwolenników - czy tak ?
  • twoj.psychiatra 09.09.10, 13:23
    Dług na poziomie 55% PKB jeszcze nikogo nie zbankrutował. To tylko Twoja biedna główka tak myśli...
    Węgry mają relację dług publiczny/PKB na poziomie ponad 80% i jeszcze żyją i obslugują
    Niemcy zbliżają się do 90%
    A tu zobacz, jak wyglądał dlug państwowy UK od...1693 r. Wiesz ile razy UK zbankrutowało od tego momentu? 0 słownie ZERO:
    blogi.ifin24.pl/trystero/2010/09/08/ile-razy-zbankrutowalo-to-panstwo/
    Zobacz jak krótko w tym okresie dług UK przebywał poniżej 50% PKB i zastanów się, co ty pleciesz 4kociku.
    To nie znaczy, że jest fajnie, bo już nie jest. 50% dług publiczny do PKB to komfortowa strefa obsługi długu, którą właśnie opuściliśmy Ale nie tragizuj i nie rozdzieraj szat, zwłaszcza, że nie Twoje one są :-) Do bankructwa droga baaaardzoo daleka, 4Kociku

--
    Ja, wybierając Los mój, wybrałem szaleństwo!"
    Tadeusz Miciński
  • wikary.bis 09.09.10, 13:51
    madrusiu a grecja i sankcje???
    nie mozesz porownywac 90% dlugu niemiec, skoro na kontach obywateli lezy 2x wieksza kwota. Podobnie z innymi panstwami europy zach.
    polska to kraj golodupcow i paru miliarderoew ze sluzb specjalnych.
    ot i roznica i inne zagrozenia
  • allspice 09.09.10, 13:31
    Największym szkodnikiem jest sam Kaczyński bo odwraca uwagę społeczeństwa od spraw
    bieżących i stale coś w tej swojej partii miesza,a to listy pisze,Migalskiego wyrzuca,
    Jakubiak zawiesza .
    Prezes jest chyba największym sympatykiem Tuska;)
  • swarozyc 09.09.10, 14:02
    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
  • kaczy_mozdzek 09.09.10, 14:17
    dziobie.

--
    "Z PiS dążyłeś" - fraszka. Autor - czarny.humor 06.10.2008
    W podłym, politycznym światku,
    Z PiS dążyłeś, do... upadku.
  • 4cat 09.09.10, 14:26
    w nagrodę potraktujemy Polaków vayem , akcyzą i nowymi podatkami.
  • indeed4 09.09.10, 14:39
    która w wyścigu prezydenckim doprowadziła do niebywale wysokich notowań człowieka, który ma największy elektorat negatywny wśród polityków - należy twórców tego sukcesu stłamsić i wyrzucić na zbity pysk z partii, czyniąc ich głównymi winowajcami przegranej ?
  • 4cat 11.10.10, 13:59
    reklamację w sprawie bankructwa proszę kierowac do profesora bywszego,
  • volupte01 11.10.10, 14:45
    To zdecyduj sie . Boisz sie bankructwa , czy wzrostu podatków , które temu bankructwu maja zapobiec?
  • cookies9 11.10.10, 14:32
    łatwo,mozna ich spotkać pod Pałacem z krzyżami,zniczmi i pochodniami:-)
  • kkuubba1 11.10.10, 14:44
  • volupte01 11.10.10, 14:42
    Straszysz bankructwem , a do tego jeszcze spory kawałek. Bankructwo to niewypłacalność. A ze bardziej polityka zajmuje sie Jaro niz deficytem , nawet nie dziwi. Łatwiejsze. Tym bardziej ze szkodnik Jaro chialby szkode powiekszyc.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka