Dodaj do ulubionych

20 lat-prawdziwy wymiar różnicy cywilizacyjnej

22.09.10, 16:08
niecałem 20 lat temu premier Bielecki wylał z rządu w tempie ekspresowym wiceministra Kaperę(ZChN) za homofobiczne wypowiedzi,dzisiaj niejaka Radziszewska minister w kancelarii premiera kroczy od jednej chamskiej wypowiedzi do drugiej i nie dzieje się NIC!
krytykowaną za chamstwo minister broni Niesiołowski-w swoim czasie członek ZChN.
to pokazuje jakim państwem dewocyjnym stała się Polska,jaką partią jest PO i jakim premierem jest Tusk,który przez wiele lat tolerował rozkradanie Polski przez kościelnych złodziei.
w tej sytuacji uważam,że pora przewartościować swoje poglądy na sytuację w Polsce.
pora przestać głosować na PO na zasadzie mniejszego zła bo PO nie jest mniejszym złem.jest takim samym złem jak PiS tyle tylko,ża zakamuflowanym,ukrytym.PO MUSI być ukarana za swoją impotencję w działaniu,brak programu,lenistwo i głupotę.
co zrobić jeżeli nie ma na kogo głosować?ja będę olewał wybory.w końcu patrząc na to wszystko coraz częściej dochodzę do wniosku,że jest to mój KRAJ ale nie jest to moje PAŃSTWO.
pora skończyć z obłudą PO.

--
Paranoja i Schizofrenia.dziki kraj!
Obserwuj wątek
   • inna57 Re: 20 lat-prawdziwy wymiar różnicy cywilizacyjne 22.09.10, 16:32
    A masz jakąś rozsądną alternatywę, czy tylko bijemy pianę.

    To że pani Radziszewska zachowuje się idiotycznie jak na XXI wiek, ale jakoś nie widzę żadnego innego ugrupowania który w ten czy inny sposób nie podlizywało się poglądom KK.

    Jeden Kalisz wiosny nie czyni.

    Piękny Grzesio bez mrugnięcia okiem posyła własne dzieci na wychowanie pedofilom i sadystkom.

    Te poglądy które głosi pani Radziszewska niestety wywodzą się prosto z najbliższej plebanii.

    I to wcale nie znaczy że księża i zakonnice są heteroseksualni, z reguły wręcz przeciwne. Ważne jest żeby wszystko było dokładnie zamiecione pod dywan a o tym co się dzieje naprawdę - cicho sza.

    Niestety premier Tusk powierzył wiele stanowisk kościelnym podnóżkom i z przykrością muszę stwierdzić że w większości są to kobiety. Przy takim odsetku ciemnogrodu wśród pań które są aktywne politycznie czarno widzę przyszłe efekty parytetu.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka