Dodaj do ulubionych

Komorowska u B16 z firanką czy pończochą na głowie

16.10.10, 13:37
m.onet.pl/_m/e4de43d74258f090c501b082623fd90b,14,1.jpg
Pachnie mi to tym jakby sam Jacyków jej doradzał
Obserwuj wątek
      • ewa8a Re: Komorowska u B16 z firanką czy pończochą na g 16.10.10, 13:43
        Pani Ania przyjęła pozycję, jakby zaraz dzika miała oprawić.

--
        ,,Naczelną zasadą polityki finansowej mojego rządu będzie stopniowe obniżanie podatków i innych danin publicznych. Dotyczy to i musi to dotyczyć wszystkich: i tych mniej zamożnych, i tych bogatszych. Musi być rozważny marsz, ale chcę, aby był to marsz zawsze w jednym kierunku, zawsze w kierunku niższych podatków.'' D.Tusk 2007
        • polazrski Re: Komorowska u B16 z firanką czy pończochą na g 16.10.10, 13:48
          ewa8a napisała:

> Pani Ania przyjęła pozycję, jakby zaraz dzika miała oprawić.
          >

Jestes strrrraszna, Ewo.;)))
          --
          moze i z ciebie halachiczny zyd, ale Zyd zaden! autor: marouder
          Unikasz meritum, żeby tylko wybronić sukinsyna. Nie dlatego, że człowiek, tylko dlatego, że żyd. autor: trzecikot
          chamie bez tożsamości. autor: off_nick
        • sclavus Re: Komorowska u B16 z firanką czy pończochą na g 16.10.10, 15:16
          Nie wiedziałaś? że jest wielką sztuką dzika oprawić??
          PeeS - czyżby b16, to dla ciebie dzik?
          --
          Teza, że krzyż nie może stać przy Krakowskim Przedmieściu, gdyż Pałac Prezydencki jest miejscem publicznym, państwowym i świeckim, powinna być odwołana - that's by Bartnik - ksiądz oczywiście i profesor - w jednym!
          • ewa8a Re: Komorowska u B16 z firanką czy pończochą na g 16.10.10, 15:21
            Wiedzialam i podziwiam umiejętności.

> PeeS - czyżby b16, to dla ciebie dzik?

Czy ja to gdzieś sugeruję ? Fantazja cię ponosi.
            --
            ,,Naczelną zasadą polityki finansowej mojego rządu będzie stopniowe obniżanie podatków i innych danin publicznych. Dotyczy to i musi to dotyczyć wszystkich: i tych mniej zamożnych, i tych bogatszych. Musi być rozważny marsz, ale chcę, aby był to marsz zawsze w jednym kierunku, zawsze w kierunku niższych podatków.'' D.Tusk 2007
            • sclavus Re: Komorowska u B16 z firanką czy pończochą na g 16.10.10, 15:26
              ewa8a napisała:

Pani Ania przyjęła pozycję, jakby zaraz dzika miała oprawić.

... a obok niej b16... więc - ;)
              Miałażby własnie jego sprawić i oprawic, jako tego dzika???
              (osobiście byłbym nawet za!... i do formaliny!!)
              --
              Czy tylko pod krzyżem, tylko pod tym znakiem,
              będzie Polak mógł z Polką a Polka z Polakiem????
              • ewa8a Re: Komorowska u B16 z firanką czy pończochą na g 16.10.10, 15:30
                Też osobiście byłabym za, ale ona z tymi zakasanymi rękawami to raczej gdzieś przed siebie się kieruje, a B16 stoi z boku.Jemu to ona najwyżej dłoń może ucałować.

--
                  • ewa8a Re: Komorowska u B16 z firanką czy pończochą na g 16.10.10, 18:52

Bronka chyba ktoś przekonał, że to niehigieniczne, bo nigdzie nie widać stosownych zdjęć. Nie wiem jak żona, Kwasniewska ze smakiem całowała.

--
                      • ewa8a Re: Komorowska u B16 z firanką czy pończochą na g 16.10.10, 19:14
                        Kobiety ponoć szarmancko :

img.interia.pl/wiadomosci/nimg/Szarmancki_prezydent_1364835.jpg
                        img.interia.pl/wiadomosci/nimg/Szarmancki_prezydent_1364823.jpg
                        img.interia.pl/wiadomosci/nimg/Szarmancki_prezydent_1364748.jpg

--
                        • sclavus Re: Komorowska u B16 z firanką czy pończochą na g 16.10.10, 19:19
                          Podobało by ci się, gdyby mężczyzna (nawet Kaczyński! choć on niezbyt wysoko) poderwał w górę, do swych ust, twoją dłoń do ucałowania? ;)
                          Wyobraź sobie, że mierzysz 162 cm a ten mężczyzna 192 cm.....
                          A więc nie szarmancko - wie, że dzwonią, ale w którym kościele - już za cholerę nie ;)
                          --
                          ... spontaniczna kreacja jest przyczyną, w wyniku której istnieje raczej coś niż nic, w wyniku której my istniejemy... - S. Hawking
                          • ewa8a Re: Komorowska u B16 z firanką czy pończochą na g 16.10.10, 19:30

Znam kobiety, które to lubią, ja po prostu nie znoszę, w pracy w szczególności. Namolnym caluśnikom mówię, że Jan Kamyczek twierdziła, iż mężczyzna, który zaliczył już przedszkole powinien wiedzieć, iż nigdy pierwszy nie podaje ręki kobiecie.
                            A jeśli kobieta sama nie podaje mu ręki (osobiście się do tego nie palę), to tym bardziej niech się nie rwie do obśliniania.
                            Wiesz, czasami kapituluję, nie mam siły się szarpać.

--
    • klara551 Re: Komorowska u B16 z firanką czy pończochą na g 16.10.10, 14:59
      No proszę ,zebrało się grono intelektualistów,modeli o wymiarach 90-60-90/to dla bab/ i facetów o aparycji co najmniej młodego Stalińskiego i kulturalnie na miarę wolaków oceniło kobietę. Macie lustra robaczki? Zacytuję Wam stary wierszyk- Jeszcze miotając szyderstwem ,startuje między nami mistrzyni w rzucie oszczerstwem,mistrzyni w rzucie plotkami.
      • ewa8a Re: Komorowska u B16 z firanką czy pończochą na g 16.10.10, 15:18
        Bezsensowne to twoje święte oburzenie, ,,robaczki’’ głupiutkie,. Najwyraźniej nie przeczytałaś o co chodzi i z góry założyłaś, że ktoś krytykuje urodę, czy nie daj boże figurę pani prezydentowej (co za podejrzenia !) niczym pan prezydent aparycję Dunek. Przeczytaj zatem zanim zaczniesz wystukiwać coś na klawiaturze.

--
    • sclavus Och!! 16.10.10, 15:13
      ... to tylko b16 w sukience ... bogato haftowanej i jeszcze bogaciej zdobionej...
      --
      W imię ojca PiS, i PiS, i ducha PiS: Bronek, nie darujemy ci krzyża - amen!
    • sclavus Re: Och!! 16.10.10, 15:27
      b16 daje milsze skojarzenia od BXVI... ;)
      --
      W imię ojca PiS, i PiS, i ducha PiS: Bronek, nie darujemy ci krzyża - amen!
      • polazrski Re: Komorowska u B16 z firanką czy pończochą na g 16.10.10, 15:47
        bu2m napisał:

> fakty.interia.pl/fakty_dnia/news/papiez-wyrazil-bol-po-smierci-lecha-kaczynskiego,1462939
        > Czy ta pończocha była lepsza?

To ta ma dopiero zakasane rekawy. Pewnie odeszla od plackow dla mezula.
        --
        moze i z ciebie halachiczny zyd, ale Zyd zaden! autor: marouder
        Unikasz meritum, żeby tylko wybronić sukinsyna. Nie dlatego, że człowiek, tylko dlatego, że żyd. autor: trzecikot
        chamie bez tożsamości. autor: off_nick
        • ewa8a Re: Poprzednia prezydentowa 16.10.10, 16:05
          Najpiękniej w tej mantylce prezentuje się siostra Suchocka.

--
      • ewa8a Re: Komorowska u B16 z firanką czy pończochą na g 16.10.10, 18:59
        Władcy tego typu mają swoje dziwactwa. Oriana Fallaci, przeprowadzając wywiad z Chomeinim musiała przyozdobić się w czador. Którym zresztą w trakcie rozmowy cisnęła w kąt.:)

--
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka