Dodaj do ulubionych

Posłowie znowu zajmują się sobą

20.10.10, 09:39

Jakiś wariat napadł na biuro, śledztwo trwa i nie wiadomo dokładnie co nim kierowało, a posłowie zamiast zająć się np. sytuacją szpitali psychiatrycznych i opieki psychiatrycznej w Polsce użalają się nad sobą.

Przecież prawdziwe zagrożenie jest takie, że jakiś wariat wtargnie do szkoły, przedszkola, sklepu czy kościoła - straty ogromne, instytucje takie o wiele trudniej chronić.
A potem się dziwią, że ludzie ich nienawidzą.

--
brzytwa Ockhama: "Bytów nie mnożyć, fikcyj nie tworzyć, tłumaczyć fakty jak najprościej"
Edytor zaawansowany
  • marta.von.zpalacu 20.10.10, 09:48
    Oni widza tylko swoja dupe. Najgorsze jest to, ze sami probuja siac panike nie czekajac na jakiekolwiek wyniki sledztwa.

--
    PIERWSZY DZIEN PiSu.

OSTATNI DZIEN PiSu
  • zgred-zisko 20.10.10, 09:52
    Póki co, chcą prezesowi załatwić ochronę BOR-u chociaż utracił ją, po tym, kiedy przestał być podobny do prezydenta.
  • republika.republika 20.10.10, 09:53
    marta.von.zpalacu napisał:

> Oni widza tylko swoja dupe. Najgorsze jest to, ze sami probuja siac panike nie
    > czekajac na jakiekolwiek wyniki sledztwa.
    >

mają pieniądze na biura, mogą zapewnić ochronę lepszą niż w pierwszej lepszej szkole. Chroniony jest Sejm- miejsce ich pracy. A jak się boją to niech sobie finansują ochroniarzy z pieniędzy na partie polityczne albo ze swoich pensji.

--
    brzytwa Ockhama: "Bytów nie mnożyć, fikcyj nie tworzyć, tłumaczyć fakty jak najprościej"
  • scoutek 20.10.10, 10:10
    republika.republika napisała:
    > A jak się boją to niech sobie
    > finansują ochroniarzy z pieniędzy na partie polityczne albo ze swoich pensji.

jak sie boja niech zrezygnuja z takiej pracy

--
    z kazdym dniem mojego zycia nieuchronnie rosnie liczba tych, ktorzy moga mnie pocalowac w d.....
  • republika.republika 20.10.10, 10:47
    scoutek napisała:

> jak sie boja niech zrezygnuja z takiej pracy

to oczywiście też mogą, no a na posady w biurach niech chętnych szukają przy pomocy ogłoszeń zamiast zatrudniać kolegów z partii i ich oraz swoje rodziny. Znajdą ludzi, którzy nie będą opowiadać dyrdymałów o jakimś "zagrożeniu" i "strachu"

--
  • scoutek 20.10.10, 10:54
    kazda praca jest stresujaca, kazdy moze powiedziec, ze sie boi: nauczyciele uczniow, lekarze pacjentow, policjanci bandytow...
    kazdemu moze grozic jakies niebezpieczenstwo, a ze strony szalencow dokladnie wszystkim
    --
    z kazdym dniem mojego zycia nieuchronnie rosnie liczba tych, ktorzy moga mnie pocalowac w d.....
  • republika.republika 20.10.10, 14:24
    scoutek napisała:

> kazda praca jest stresujaca, kazdy moze powiedziec, ze sie boi: nauczyciele ucz
    > niow, lekarze pacjentow, policjanci bandytow...
    > kazdemu moze grozic jakies niebezpieczenstwo, a ze strony szalencow dokladnie w
    > szystkim

ta w biurach poselskich to na moje czucie wyjątkowo spokojna jest. Najsilniejszy stres to w czasie wyborów, bo nie wiadomo czy patron się znowu do Sejmu załapie

--
  • scoutek 20.10.10, 09:50
    co poniektorym poslom marzy sie komisja sledcza nawet, bardzo pragna pozostac w centrum uwagi przez dluzsza chwile
    jakby Ci przytakneli i stwierdzili, ze to tylko jakis wariat, to nastapilaby cisza i nikt by sie Jaroslawem i jego bezpieczenstwem nie zajmowal

--
  • republika.republika 20.10.10, 09:55
    scoutek napisała:

> co poniektorym poslom marzy sie komisja sledcza nawet, bardzo pragna pozostac w
    > centrum uwagi przez dluzsza chwile

kolejny temat na który są w stanie coś powiedzieć - może lepiej zainwestować w magiel w kuluarach?

--
  • mietowe_loczki 20.10.10, 11:05
    Nie, nie nastąpiłaby. Na "wariata" jest już gotowa formułka, którą zobaczysz od tej pory wszędzie: "przyjmujemy do wiadomości, że mógł to być wariat, ale szaleństwem jest tak łatwo wszystko wytłumaczyć". To niedokładny cytat. Zresztą, właśnie prezes produkuje się na ten temat w TVN24.

--
    Tylko Ja jestem Prawdziwą Polką.
  • maaui.mea 20.10.10, 10:12
    bo po to tylko dorwali sie do koryta. ONi sluza sobie i globalnym mafiom,.
  • cookies9 20.10.10, 10:19
    Wybraliśmy takich posłów:-) tylko im troska o swoje zdrowie w głowie:-)
  • 3miastoorg 20.10.10, 14:19
    widać to było po tragedii smoleńskiej, że są w tym kraju równi i równiejsi. Rodziny zmarłych otoczone opieką państwa, zasypane pieniędzmi o których my szarzy obywatele możemy tylko śnić.
    Rządzący boją się gniewu szarego człowieka, bo nie mogą się chronić przed każdym z nas. Spodziewali się, że w końcu dojdzie do jakiegoś przesilenia, do powstania organizacji terrorystycznych, który to fakt można by było wykorzystać przykręcając śrubę wolności, a tu niespodzianka - taksówkarz spod Częstochowy, czyli pan Każdy. Stąd ta panika, strach i tyle chałasu.
  • rzewuski1 20.10.10, 14:31
    politycy żyją we własnym świecie
    oderwani od reszty społeczeństwa
    ludzie powoli przestają nadążać za tym teatrem który serwuje nam klasa polityczna z mediami

--
    lubię placki
  • filister 20.10.10, 14:25
    Jacy wyborcy, tacy posłowie. Pretensje możemy mieć wyłącznie do siebie.
  • tow.janwinnicki 20.10.10, 15:31
    To spisek PO i żydomasokomuny oraz III erpe co mu zamordowała brata i innych tępych cepów z PiS. Łolaboga! Teraz Klempa i Szczy-pińska siedzą i leją ślozy na ekranie.
  • moo-n 20.10.10, 17:03

>>Przecież prawdziwe zagrożenie jest takie, że jakiś wariat wtargnie do szkoły, przedszkola, sklepu czy kościoła - straty ogromne, instytucje takie o wiele trudniej chronić.
    A potem się dziwią, że ludzie ich nienawidzą. <<

Kaczyński swoim postępowaniem po katastrofie sam nakręcił spiralę nienawiści nie tylko wśród polityków.Doigrał się prowokacją i teraz będzie próbował udowodnić, że tamci winni.Najgorsze to dać się sprowokować przez oszołoma, nie ruszać g...na, bo się okaże, że śmierdzi.
  • mike.recz 20.10.10, 19:40
    Nic nowego. Jestem ciekaw ilu z nich dotarło do głowy, że wqrwiony obywatel
    może coś takiego powtórzyć.
  • mike.recz 21.10.10, 20:27
    "Posłowie już nie chcą ułatwień ws. broni"
    tvp.info/informacje/polska/poslowie-juz-nie-chca-ulatwien-ws-broni/3071630

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka