Dodaj do ulubionych

Czyżby łódzki zabójca okazał się być moherem?

20.10.10, 12:17
Wiele na to wskazuje.

"Nie dawało się z nim rozmawiać na tematy polityczne. Unikaliśmy tego, bo od razu
się zapalał" - mówi "Rzeczpospolitej" jeden z częstochowskich taksówkarzy. Jego koledzy dodają, że najchętniej słuchał rozgłośni ojca Rydzyka. "PiS nienawidził od zawsze i głośno o tym mówił" - twierdzą taksówkarze.

wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/305981,zabojca-z-lodzi-sluchaczem-radia-maryja.html
--
Jestem dumnym przedstawicielem "warszawskiej hołoty".
Obserwuj wątek
      • polazrski Re: Jak z Częstochowy i radiomaryjec 20.10.10, 12:51
        rydzyk_smigly napisał:

> to może być to wyborca Romka Konia. Zadawniona pretensja do prezesa o wyrzuceni
        > e go z koalicji. Jest motyw.

Miejmy nadzieje, ze to bedzie ta skorka od banana, na ktorej sie pośliźnie pan prezes.
        --
        moze i z ciebie halachiczny zyd, ale Zyd zaden! autor: marouder
        Unikasz meritum, żeby tylko wybronić sukinsyna. Nie dlatego, że człowiek, tylko dlatego, że żyd. autor: trzecikot
        chamie bez tożsamości. autor: off_nick
    • l.george.l Ciekawy temat dla psychiatrów 20.10.10, 13:11
      Mam wrażenie, że rzeczywiście radio Rydzyka wyzwala skrajne emocje. Dla ludzi odurzonych religijnie, łatwo poddających się manipulacji, jest rozgłośnią, w której słyszą to, co chcą usłyszeć. U ludzi posiadających choćby elementarną zdolność trzeźwego osądu rzeczywistości wyzwala agresję z powodu bezkarnie głoszonych tam niedorzeczności.

--
      Homo est creator dei
      • dystans4 Re: No pisiątka, nie ma żadnego który by spróbowa 20.10.10, 16:45
        Spróbuję. Oto cytat z radia Ojca Dyrektora, jednoznacznie wskazujący na winę PO i osobiście Tuska w kwestii inspiracji i sprawstwa kierowniczego w łódzkim mordzie.

Słuchaczka RM: - Mam dla wszystkich dobrą wiadomość. Trzeba zabić Kwaśniewskiego.

Logika tej wypowiedzi jest nieodparta i dowodzi pełnej winy Tuska (Thuske).
        Trzeba być zawsze gotowym wierzyć, że to, co ja widzę jako białe, jest czarne, jeżeli tak to określą Ojciec Dyrektor i Prezes Kaczyński. Ludzie powinni się bać.
        • dystans4 Re: Czyżby łódzki zabójca okazał się być moherem? 20.10.10, 18:27
          Młodości! orla twych lotów potęga... - Nie jestem człowiekiem w swoim wieku. Jestem w wieku człowieka o wiele młodszego. (aby na pewno orla ta potęga? A Ojciec Dyrektor co przypina czarne skrzydła...).

Hej! ramię do ramienia! spólnymi łańcuchy, opaszmy ziemskie kolisko! - Polsce potrzebna jest koncepcja kontroli państwowej, która obejmuje wszystkie dziedziny życia publicznego, nie pozostawiając sfer niczyich.

Tam sięgaj, gdzie wzrok nie sięga; łam, czego rozum nie złamie - trzeba być zawsze gotowym wierzyć, że to, co ja widzę jako białe, jest czarne, jeżeli tak to określi prezes Kaczyński.
          c.b.d.o.
      • boblebowsky Re: Tak wiem, pewnie to sie okaza kuzyn Kaczynski 20.10.10, 17:31
        To że potrafisz bełkotać już dziś udowodniłeś, a teraz spróbuj napisać coś konkretnego, w oparciu logikę, jeśli wiesz co to słowo w ogóle oznacza. No to co, może to jednak pan prezes dopuszcza się manipulacji, że tak to delikatnie ujmę.
        --
        • dystans4 tu ten wpis pasuje bardziej, bo chodzi o logikę... 20.10.10, 18:30
          Młodości! orla twych lotów potęga... - Nie jestem człowiekiem w swoim wieku. Jestem w wieku człowieka o wiele młodszego. (aby na pewno orla ta potęga? A Ojciec Dyrektor co przypina czarne skrzydła...).

Hej! ramię do ramienia! spólnymi łańcuchy, opaszmy ziemskie kolisko! - Polsce potrzebna jest koncepcja kontroli państwowej, która obejmuje wszystkie dziedziny życia publicznego, nie pozostawiając sfer niczyich.

Tam sięgaj, gdzie wzrok nie sięga; łam, czego rozum nie złamie - trzeba być zawsze gotowym wierzyć, że to, co ja widzę jako białe, jest czarne, jeżeli tak to określi prezes Kaczyński.
          c.b.d.o.
        • jola.iza1 Re: Staraj, się staraj 20.10.10, 18:54
          Otóż , "moher" to komplement miał być, taak??
          Pomijając , ja też słucham RM , w myśl zasady Pawlakowej: jak się tak napatrzę. to znienawidzę Kargulowe plemię O to Ci szło??
          Personalne pomijam, nie potrafisz.

--
          Główną motywacją mojej aktywności politycznej była potrzeba władzy i żądza popularności. Ta druga była nawet silniejsza od pierwszej, bo chyba jestem bardziej próżny, niż spragniony władzy.
          -Tusk
          • boblebowsky Re: Staraj, się staraj 20.10.10, 19:01
            jola.iza1 napisała:

> Otóż , "moher" to komplement miał być, taak??

Ani komplement, ani inwektywa, po prostu określenie przynależności do pewnej grupy, ale jak widzę trudno ci to zrozumieć.

> Pomijając , ja też słucham RM , w myśl zasady Pawlakowej: jak się tak napatrzę.
            > to znienawidzę Kargulowe plemię O to Ci szło??

Chyba jednak nie o to.
            --
            • jola.iza1 Re: Staraj, się staraj 20.10.10, 19:21
              Do jakiej grupy?? Ja techniczna jestem, zatem ?? Parametry grupy proszę podać.
              Ty nie patrz, postaraj się zrozumieć, masz tendencję, jak kilku innych forumowiczów, do bezpodstawnego obrażania innych. I własnie tak to leci, od rzemyczka, do Łodzi.
              --
              Główną motywacją mojej aktywności politycznej była potrzeba władzy i żądza popularności. Ta druga była nawet silniejsza od pierwszej, bo chyba jestem bardziej próżny, niż spragniony władzy.
              -Tusk
              • boblebowsky Re: Staraj, się staraj 20.10.10, 19:58
                jola.iza1 napisała:

> Do jakiej grupy?? Ja techniczna jestem, zatem ?? Parametry grupy proszę podać.

Do grupy Mongoła z Częstochowy, zajmującej się nielegalną produkcją nakrętek.

> masz tendencję, jak kilku innych forumowi
                > czów, do bezpodstawnego obrażania innych. I własnie tak to leci, od rzemyczka,
                > do Łodzi.

Tylko nie personalnie, jak to lubisz napisać:))) I tylko bez obrażania:)))
                Mam wrażenie Jolu, że sama siebie obrażasz takim tekstami. A może inaczej, obnażasz:))
                I to by było na tyle, bo znowu jestem zażenowany. Próbuj jutro może mi przejdzie, ale teraz...
                EOT

--
          • y_o_st Przecież to jasne jak słońce 20.10.10, 19:12
            jola.iza1 napisała:

> Pomijając , ja też słucham RM , w myśl zasady Pawlakowej: jak się tak napatrzę.
            > to znienawidzę Kargulowe plemię O to Ci szło??

Koleś jest albo kompletnym retardem, skoro tego nie czai, albo po prostu zgrywa kretyna :-/
      • boblebowsky Re: Znaczy niejaki Maszkowski Rafal, ktory slucha 20.10.10, 18:54
        y_o_st napisała:

> RM 24h/dobe jest moherem? Holub Jacek, redaktor GW, ktory slucha circa 12h/dobe
        > takoz? Poproscie wy lepiej Grzecha Schetyne, coby wam tam na spedy mlodziezowk
        > i jakas pania od logiki przyprowadzil.

Logiki???:))) Jak rozumiem jedynym celem wszystkich słuchaczy jest RM jest jego nasłuch w celu monitoringu? Przyznasz, że niezbyt dobrze by to świadczyło o samej stacji:))
        Wg tego co ukazało się dziś w prasie cel słuchania RM przez pana Ryśka był zgoła odmienny i wyrażał raczej jego poglądy. Za komplement o młodzieżówce serdecznie dziękuję:)

--
        • y_o_st W prasie pisze jasno, koleś nienawidził 20.10.10, 19:05
          kaczek. W RM kaczki chwalą. Czyli RM słuchał, żeby się w swej nienawiści podjarać. Tak jak wielu pisofanów czyta GW, ażeby się powku...ać na to, jak tam Słoneczko Peru chwalą. Ba, do tego jeszcze dochodzą ludzie, którzy po prostu się z GW/RM nie zgadzają. Nie zgadzają się z tego powodu, że z GW/RM mieli kontakt, czytali/słuchali. Myślałem, że nie trza takich prawd tłumaczyć. Nie wiem, może pisiaki cię tu przysłały, żebyś drastycznie skutecznie zaniżał IQ przeciętnego forumowego platfusa? :-/

> Wg tego co ukazało się dziś w prasie cel słuchania RM przez pana Ryśka był zgoł
          > a odmienny i wyrażał raczej jego poglądy.

A teraz zacytuj odpowiedni fragment, na wypadek jakby rzeczywiście nie dotarło.
          • boblebowsky Re: W prasie "PISZE" jasno:))))))) 20.10.10, 19:13
            No to niezłym kołkiem musisz być, żeby się dopuścić takiego błędu:)))))))
            Totalna kompromitacja, zwłaszcza w kontekście tych uwag o IQ:)))))))

y_o_st napisała:

>.... kaczek. W RM kaczki chwalą. Czyli RM słuchał, żeby się w swej nienawiści podjar
            > ać

Taak?? A od kiedy to wszyscy słuchacze RM Jarka i PIS kochają???
            --
            • y_o_st A co ma IQ to gramotności 20.10.10, 19:19
              używanej polszczyzny? Serio, weźcie jednak tą panią od logiki, bo aż szkoda czytać i komentować :-/

> Taak?? A od kiedy to wszyscy słuchacze RM Jarka i PIS kochają???

A gdzie ja to napisałem?! Przecież tłumaczę jak krowie na rowie, że jest inaczej. Nie dość, że z logiką cieniutko, to jeszcze czytanie ze zrozumieniem leży? :-/
                • boblebowsky Re: PS. Pojęcia 'uzus językowy' też żeście 20.10.10, 19:48
                  y_o_st napisała:

> na nasiadówkach pewnie nie przerabiali? :-/

To co chlapnąłeś nazywasz uzusem językowym? Myślisz, że jeszcze nie wystarczająco się już skompromitowałeś? No więc jeśli nie, to wyjaśnij mi na jakiej podstawie to co popełniłeś nazywasz uzusem językowym? Prosiemy o wykład:)))))))
                  --
              • boblebowsky Re: A co ma IQ to gramotności 20.10.10, 19:44
                y_o_st napisała:

> używanej polszczyzny? Serio, weźcie jednak tą panią od logiki, bo aż szkoda czy
                > tać i komentować :-/
                >

No nie....jeszcze się rzucasz...komedia.... Kto powiedział że to ma związek ?
                Napisałem "w kontekście" głupolu jeden.

> A gdzie ja to napisałem?! Przecież tłumaczę jak krowie na rowie, że jest inacze
                > j. Nie dość, że z logiką cieniutko, to jeszcze czytanie ze zrozumieniem leży? :\

I dalej z tą logiką jedziesz. Pacanku, sprawdź może najpierw co to słowo oznacza:))
                Zasugerowałeś, tekstem że w RM tylko kaczki chwalą, że słuchacze tego radia to jednocześnie wyznawcy pana prezesa, a to stwierdzenie jest nie prawdziwe. Bardzo wielu uważa PIS za partię zbyt uległą i zbyt liberalną i nie jeden pies na panu prezesie został w tej stacji powieszony.
                Teraz już rozumiesz logiku?:)))
                --
    • donek_z_bagien Tak ,tak POlszewio 20.10.10, 18:52
      Gościu się po prostu pomylił. Myślał ,że wchodzi do siedziby PO. A Kaczyński mu się z Tuskiem pomieszał. Wszędzie teraz Kaczyński i Kaczyński to się każdemu może pomylić a już moherowi na pewno.
      --
      Niech nam Żyje i Rozkwita Lodziarzy RzeczPOspolita
      Ze względu na swoje doświadczenie i wynikające z niego szersze postrzeganie rzeczywistości mam prawo wyrażać swoje opinie.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka