Dodaj do ulubionych

Każdy przyzwoity człowiek podpisze deklarację

25.10.10, 13:35
łodzką - dowodzi pan Błaszczak.

szlag mnie trafia.
Edytor zaawansowany
  • cookies9 25.10.10, 13:36
    Jestem przyzwoitym człowiekiem a deklaracji nie podpiszę. Nie dajmy się zwariować,
    kolejny temat zastępczy,który ma poprawić wizerunek PiS.
  • olga_w_ogrodzie 25.10.10, 13:39
    deklaracja łódzka to kolejny element próby tresury prezydenta i premiera.
    tylko po to powstała i dlatego w takiej formie -
    by domagać się podpisów czyli uznania : tak, to nasza wina. już będziemy grzeczni, bo tobie Jarku, wolno wszystko.
    nie podpiszą, to prezes będzie mógł mówić : patrzcie narodzie ! wyciągnąłem rękę, a te podelce znów gryzą. nie podpisali, więc nie chcą zgody. /a naprawdę znaczy to - nie chcą się ukorzyć, nie chcą wykonywać moich poleceń/

podobnie było z zaproszeniem do prezydenta.
    to, że Kaczyński je odrzucił się nie liczy.
    ważna wersja PiS : to prezydent bezczelnie nie przyjął p. Szydło i p. Błaszczaka, których wysłał do niego prezes.
  • olga_w_ogrodzie 25.10.10, 13:47
    sorry.
    wkleił mi się post z innego wątku.

tu co innego napisałam :

mianowicie o tym, że p. Kaczyński lekceważy posiedzenia RBN.
    lekceważy zaproszenie prezydenta.
    on o bezpieczeństwie nie będzie z nikim rozmawiał,
    niczego uzgadaniał.
    on sam w kąciku naskrobie coś, co obowiązek mają podpisać wszyscy, a PO pierwsza.
    i ustala : jeśli PO nie podpisze papieru, który ma dowodzić, że tylko PO była niegrzeczna,
    no to nie będzie porządku w kraju.
    deklaracja zamieszczona jest też w internecie i p. Błaszczak stwierdza de facto :
    kto nie podpisze, ten nieprzyzwoity.
    no to wychodzi na to, żem nieprzyzwoita.

szantaż PiS za szantażem goni i szantażem pogania.
  • ave.duce 25.10.10, 13:40
    wisi mi i powiewa.
    --
    Tylko mali ludzie biją się o prestiż. Wielcy go mają >
    Karel Capek > Forum ze Dworum > Freedom
  • tw_wielgus 25.10.10, 19:32
    z tym należy skierować doniesienie do prokuratury.

--
    Fałszywe argumenty zwalcza się najlepiej nie przeszkadzając w ich wykładaniu.
  • ave.duce 25.10.10, 22:41
    Niech się Prezes Jarosław K. pieniaczy w sądach ;)
    --
    "szczególnie znienawidzonego prezydenta, byłego dziś, nieżyjącego, ś.p. mojego brata" >
    Prezes Jarosław K.
    Forum ze Dworum/Freedom @ nie chce mi się @
  • klara551 26.10.10, 03:16
    Zapadłeś na chorobę ziobrzą? Od razu straszysz prokuraturą? Lepiej poprosić p. Błaszczaka o analizę sensowności takiej /w formie/ deklaracji. Zatka się od razu,
  • man_sapiens 25.10.10, 22:44
    > wisi mi i powiewa

Gdybym w opinii pisiaków stał się porządny, patryjotyczny, wzmożony moralnie, stojący tam gdzie trzeba itd. to natychmiast:
    1. Poszedłbym się wyspowiadać
    2. Poprosił o pomoc psychiatrę

--
    My stoimy tam, gdzie Jagiełło,
    oni tam, gdzie Krzyżacy
    Szkło Kontaktowe
  • boblebowsky 25.10.10, 13:42
    lojalka posłuszeństwa względem pana prezesa i element odrażającej gry politycznej. Rzygać się chce.
    --
    Jestem dumnym przedstawicielem "warszawskiej hołoty".
  • zbysio45 25.10.10, 14:00
    jednak bedzie to trwalym dowodem na pismie ze za 2 tygodnie wszystko nie wroci jakby nic nie bylo.Rowniez szef drugiej parti opozycyjnej SLD tez ma podobne propozycje.Ciekaw jestem kto wedlug Rzeczpospolitej (z dnia 25.10.br) zastrasza kandydatow z list PIS na wybory samorzadowe.Jezeli mowi sie aby sie wycofali z kandydowania z list PIS bo moga stracic PRACE.Chyba dziennikarze tego nie wymyslily i nie robia to krasnoludki.Niestety musicie zyc z tymi glupimi mocherami w tej samej Polsce bo jest to rowniez ich ojczyzna.Pozdrowienia dla wszystkich Polakow.
  • sclavus 25.10.10, 14:48
    Bysiu! Spoko! Nie każdy szef musi chcieć mieś w swojej drużynie radnego - radny, to tylko kłopot i nietykalny a już radny PiS - podwójnie...
    Dziennikarze ŁRZepy z każdej igły widły zrobić potrafią... Doczytaj do końca, uważnie i nie tylko ŁRZepę...
    --
    "to jest człowiek, który widzi nie tylko to, co chce widzieć, ale i jak chce to widzieć... Na domiar złego, jest nikczemnej postury choć mitomanem&megalomanem wielkim" :)
  • hal9000 25.10.10, 13:50
    Każdy przyzwoity człowiek podpisze deklarację

Przyzwoity człowiek nie manipuluje jak pan Błaszczak. Deklaracja powinna być dziełem wspólnie wypracowanym przez zainteresowane strony a nie jednostronnym dokumentem PiS.
  • horpyna4 25.10.10, 14:06
    A ja nie podpisuję nigdy żadnych zbiorowych list, deklaracji, czy czegokolwiek. Taką mam zasadę, nawet jeżeli zgadzam się z treścią deklaracji.

Wychodzi na to, że jestem nieprzyzwoita. I że pan Błaszczak ma wystarczający rozum i moralne prawo, żeby mi taką etykietkę przypiąć. Ja jednak pozostaję przy swoim zdaniu: ten pan jest bardzo źle wychowanym młodym (w porównaniu ze mną) człowiekiem i na tyle durnym, że nie zauważa, na jakiego bufona wyszedł.
  • woda_woda 25.10.10, 14:08
    że kogoś to obchodzi, co on mówi? Ktoś tym się przejmuje?
    No, oprócz Olgi, rzecz jasna :)
  • damakier1 25.10.10, 15:14
    woda_woda napisała:

> że kogoś to obchodzi, co on mówi? Ktoś tym się przejmuje?
    > No, oprócz Olgi, rzecz jasna :)

Niestety, ja też się przejmuję i też mnie szlag trafia. I myślę, że Ty też, Wodo, tak lekko tego nie przyjmujesz i też Cię to dotyka. Tak to już jest - jeśli ma się w domu najgłupszego choćby podpalacza, to domownicy spokojni byc nie mogą i muszą się przejmować. Przynajmniej dopóki podpalacz ma w ręku zapałki. A Jarek zapałki ma.
    --
    Chodzenie po bagnach wciąga.
  • marta.von.zpalacu 25.10.10, 14:10
    Znaczy sie pan Plaszczak nie podpisze. Jego przeciez do przyzwoitych ludzi zaliczyc nie mozna :p

--
    PIERWSZY DZIEN PiSu.

OSTATNI DZIEN PiSu
  • henry.rollins 25.10.10, 14:12
    Po raz kolejny czuję się, jakbym dostał w pysk. Otóż nie podpiszę Błaszczaku waszej deklaracji. I nie czuję się nieprzyzwoitym człowiekiem.
    --
  • zbysio45 25.10.10, 14:27
    podpisywac podobnie jak TWOI koledzy po fachu bo nie o WAS tu chodzi.Szanowni Panowie ktorzy odpowiedzieli na moj post sa tylko platnymi wykonawcami pewnej ideologi w PO ale chodzi o waszych mocodawcow ktorzy sie wycofuja ze tego nie mowili i nie robili.Moze Pan Palikot,Niesiolowski,Kutz,Tusk,Bartoszewski,Sikorski nic nie mowili na temat mocherow i PIS-u.Rowniez nie walcza z Radia Maryja oraz z ksiedzem Rydzykiem ?
  • henry.rollins 25.10.10, 14:28
    lecz się idioto.
    --
  • olga_w_ogrodzie 25.10.10, 14:51
    słyszałam, jak Palikot przepraszał za wpis na blogu o Ś.P. Panu Gosiewskim.
    slyszałam jak przepraszali Tusk i Niesiołowski.
    teraz czytam, że i Kutz przeprosił.

pan Kaczyński nie przeprosił nigdy.
    mniejsza o polityków.
    nie przeprosił przeważającej części społeczeństwa.
  • l.george.l 25.10.10, 14:38
    Mam nadzieję, że premier i prezydent w moim imieniu nie podpiszą jakichkolwiek dokumentów podsuwanych przez Kaczyńskiego. Tyle plugastw, których musieliśmy wysłuchać z ust tego osobnika dyskwalifikują go do tego, by podejmować z nim jakiekolwiek wspólne działania.

--
    Homo est creator dei
  • sclavus 25.10.10, 14:43
    olga_w_ogrodzie napisała:

> łodzką - dowodzi pan Błaszczak.
    >
    > szlag mnie trafia.

Nie Błaszczak, tylko Płaszczak... - przeciek wazeliny i ohyda!!!

--
    "to jest człowiek, który widzi nie tylko to, co chce widzieć, ale i jak chce to widzieć... Na domiar złego, jest nikczemnej postury choć mitomanem&megalomanem wielkim" :)
  • scoutek 25.10.10, 14:47
    sclavus napisał:
    > Nie Błaszczak, tylko Płaszczak... - przeciek wazeliny i ohyda!!!

zebys wiedzial, bardziej sliski jest chyba tylko prezes!

jesli podpisze nieprzyzwoity tekst to juz nie bede przyzwoita
    wiec nie podpisze

--
    z kazdym dniem mojego zycia nieuchronnie rosnie liczba tych, ktorzy moga mnie pocalowac w d.....
  • henry.rollins 25.10.10, 14:46
    paradowska.blog.polityka.pl/?p=260
    --
  • mike.recz 25.10.10, 14:47
    To tak trochę jak z Grekami i podarunkami. Przepraszam Greków za to porównanie;)
  • dr.krisk 25.10.10, 14:51
    Pamiętam slawetne oświadczenia lustracyjne co to mieliśmy je na uczelni wypełniać. Wtedy też Prezes z przydupasami głosił że: "przyzwoici ludzie złożą oświadczenia, bo nie mają się czego wstydzić". Nie widzieli niczego niestosownego w samym fakcie zmuszania ludzi żeby udowadniali, że nie są wielbładami.....
  • horpyna4 25.10.10, 19:25
    O, tak... ciekawe, co powiedziałby taki palant, gdyby jego matce, siostrze, żonie lub córce kazano podpisać oświadczenie, że nigdy nie była prostytutką. Też nie widziałby niczego niestosownego w sugestii, że mogła być?
  • sclavus 25.10.10, 14:52
    Żaden przyzwoity człowiek nie podpisze takiej deklaracji!
    Pisięta mogą sobie - co najwyżej - tworzyć i podpisywać... deklaracje wewnątrzpartyjne... i bazować na przyzwoitości członków PiS...
    --
    Czy tylko pod krzyżem, tylko pod tym znakiem,
    będzie Polak mógł z Polką a Polka z Polakiem????
  • scoutek 25.10.10, 16:10
    sclavus napisał:

> Żaden przyzwoity człowiek nie podpisze takiej deklaracji!
    > Pisięta mogą sobie - co najwyżej - tworzyć i podpisywać... deklaracje wewnąt
    > rzpartyjne
    ... i bazować na przyzwoitości członków PiS...

zauwaz, ze pisieta nie podpisuja swojej wlasnej deklaracji
    oni ja napisali i apeluja do przywoitych

--
    z kazdym dniem mojego zycia nieuchronnie rosnie liczba tych, ktorzy moga mnie pocalowac w d.....
  • sclavus 26.10.10, 17:50
    że jest w sieci anty-deklaracja łódzka?
    antydeklaracjalodzka.pl/?p=5#comment-470
    --
  • olga_w_ogrodzie 26.10.10, 18:05
    nikt, kto choć tylko trochę umie czytać ze zrozumieniem,
    nie powie, że tzw. deklaracja łódzka to dokument, który podpisuje się na zgodę.
    de facto, jest to dokument, którego podpisanie jest jednoznaczne z uznaniem winy tylko jednej partii.
    antydeklaracja - podobne błędy.

a mógł pan prezes po prostu przyjąć zaproszenie prezydenta,
    zgłosić propozycję deklaracji, wspólnie z politykami innych opcji
    usiąść i przygotowac jej treść.
    wówczas bym podpisała, choć wiem, że to i tak g.... da.
    ot, geścik tylko.
    no bo, gdyby zapytać - któż z obecnych tu zwolenników PiS podpisał panaprezesowy dokument
    i odtąd zachowuje się tutaj poprawnie wobec oponentów ?
    obawiam się, że nikt.
    --
    antydeklaracjalodzka.pl/?p=5#comment-470
  • matematys 03.11.10, 22:32
    rzetelnosc.org.pl/deklaracja-lodzka-ii-projekt-obywatelski.php
    Polecam wersję apartyjną deklaracji. Warto podpisać....
  • ave.duce 04.11.10, 13:02
    Nie spamuj. W dodatku pod pod sztandarem "rzetelności" :(
    --
    "szczególnie znienawidzonego prezydenta, byłego dziś, nieżyjącego, ś.p. mojego brata" >
    Prezes Jarosław K.
    Forum ze Dworum/Freedom @ nie chce mi się @
  • zapijaczony_ryj 25.10.10, 15:14
    Rządzą nami ludzie niegodni?
    ze przyjdzie czas kiedy bedą rządzić ci co sobie na to zasłuzyli?

Jak i wg jakich kryteriów, ezucajac gównami w tablice?
    Czy moze szczujac jednych Polaków na drugich?

--
    No niesprawiedliwe, żeby odwalić taki numer:
    tiny.pl/htd75
    I nie dostać tytułu idioty wszech czasów!
  • inna57 25.10.10, 15:14
    ZOMO, marginesem, łżeelitą, ujadającymi kundelkami, wykształciuchami to i brak przyzwoitości nam nie zaszkodzi.

W przeciwieństwie do pewnego prezesa ja żadnej lojalki nigdy nie podpisywałam a i MO karmiło mnie czymś zupełnie innym niż pączki.

Wybaczcie panie i panowie z Pis - GOŃCIE SIĘ !!!!
  • iza.bella.iza 25.10.10, 19:35
    I dlatego ich opinie n/t przyzwoitości są warte tyle, co zużyty papier toaletowy. Najlepiej to wyraża moja sygnaturka:)

--
    "Kiedy ktoś mnie po pijaku obrzyga w autobusie, to nie jest obraza. To jest obrzydliwość. Nie każdy może mnie obrazić. Prezes PiS nie ma życiorysu, który by mu na to pozwolił. Jestem ponad to." Wł. Bartoszewski
  • veglie 25.10.10, 22:32
    Przestań judzić!
  • balce-rek1 25.10.10, 23:42
    Deklarację niepodległości powinni podpisać ta łódzka to gniot którym
    epatują media elektroniczne.Cisza nad tą trumną Panowie
  • olga_w_ogrodzie 26.10.10, 03:02
    niektóre wpisy cudnej są urody :

25 października 2010 o 21:41
    Popieram całym sercem.Doczekaliśmy się czasów, że zabija się ludzi przede wszystkim językiem,a później za przyzwoleniem kulą.

25 października 2010 o 18:35
    dodałabym jeszcze zakaz wyśmiewania się z polityków i kościoła przez kabarety (szczególnie mam na myśli kabaret neonówka)

25 października 2010 o 16:11
    Popieram. Nie wolno niszczyc innych tylko dlatego, ze w 2005 przegralo sie NIESPODZIWANIE podwojne wybory i ten „policzek” ( czy na pewno ? czy nie mozna bylo przegranej potraktowac z honorem?) zapiekl tak, ze rozpetal morze nienawisci do wygranych. Na zawsze.

golden pisze:
    25 października 2010 o 16:04
    popierm, Ci z Po powinni wyluzowac dupale z tymi obelgami, co to w telewizji, a przede wszystkim w TVN sie widzi

Były tramwajarz pisze:
    25 października 2010 o 15:06
    I uważamy też, jako niedopuszczalne aby polityk buntował ludzi przeciwko sobie. W jakimkolwiek celu!
    Popieram!

25 października 2010 o 13:16
    W biblii pisze żeby pierw uderzyć się we własne piersi Panie Jarku

• porannakawa100 26.10.10, 03:08
    olga_w_ogrodzie napisała:

> łodzką - dowodzi pan Błaszczak.
    >
    > szlag mnie trafia.

Nie wystarczy napisać pierdoł - i domagać się ich podpisania.

Normalny człowiek - nie Kaczyński - prosi kolegów prezesów innych liczących się partii o sformułowanie oświadczenia i przygotowania wspólnego oświadczenia podpisywanego razem, zgodnie i zgodzie.
    A tak to Kaczyński wystawiłeś się na głupka szukającego znowu zaczepki.
    A może ty Kaczyński już jesteś za stary do zgodnego działania i się nie nadajesz?

--
    Maaaaasz, maaaasz Domrooooski s siemi wooooskiej do woooooolski?
    Były kandydat na Prezydenta RP już nauczył się naszego, polskiego hymnu?

Osoba, która wywierała presję na pilota, aby lądował jest największym szkodnikiem dla Polski w jej historii!
  • wos9 26.10.10, 18:49
    porannakawa100 napisała:

> olga_w_ogrodzie napisała:
    >
    > > łodzką - dowodzi pan Błaszczak.
    > >
    > > szlag mnie trafia.
    >
    > Nie wystarczy napisać pierdoł - i domagać się ich podpisania.
    >
    > Normalny człowiek - nie Kaczyński - prosi kolegów prezesów innych liczących się
    > partii o sformułowanie oświadczenia i przygotowania wspólnego oświadczenia pod
    > pisywanego razem, zgodnie i zgodzie.
    > A tak to Kaczyński wystawiłeś się na głupka szukającego znowu zaczepki.
    > A może ty Kaczyński już jesteś za stary do zgodnego działania i się nie nadajesz?
    >
    A KIEDY się nadawał?
    > --
    Prezes Kaczyński ma sumienie czyste - nieużywane.

"Gdyby za każde swoje kłamstwo Kurski wpłacał do budżetu złotówkę, to po roku spłacilibyśmy zadłużenie zagraniczne" - Zalogowany.Cookie.
  • mm-18 26.10.10, 17:41
    A PO CO !??? Przyzwoity człowiek umie się po prostu zachowywać. Wyniósł to z domu, nauczyli go rodzice. Więc przyzwoity człowiek nie potrzebuje żadnych deklaracji. Chyba, że ten "przyzwoity człowiek" chował się w chlewie, a nie w normalnym domu. Ale wówczas nawet podpisywanie deklaracji mu nie pomoże. Zostanie sobą.
  • l.george.l 26.10.10, 17:56
    Napisana po polsku, nie podszyta małostkowym bełkotem, urojeniami i zawiścią, i co najważniejsze bez cenzury

antydeklaracjalodzka.pl/
    --
    Homo est creator dei
  • czart_polski 03.11.10, 22:39
    rozumiem, że jako 'przyzwoity' pan
    M. "trzeba tego faceta powiesić na najbliższej gałęzi" Błaszczak
    już podpisał?

--
    W piekle diabeł jest postacią pozytywną.
    Stanisław Jerzy Lec

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka