Dodaj do ulubionych

Przeczytałem dzis wywiad w paierowym Fakcie !

01.11.10, 19:41
Brukowcu mojej żony i ...nie wiem jak to skomentować, bo to jest tak żałosne , ze ...lepiej nie mówić.
Taki ktoś był panemprezydentem!

"bo byłem w swojej karierze szefem partii. Z tym że to było szefowanie tylko nominalne, przez półtora roku. Faktycznym szefem PiS-u był wówczas mój brat. "

oto cały wywiad:
www.fakt.pl/Ostatni-wywiad-z-Lechem-Kaczynskim,artykuly,86443,1.html
--
Wyższa półka ich mać:
tiny.pl/hrmqt
Kulturowa, ale chyba z Tworek!
Obserwuj wątek
    • wilk_z_wolfow Re: Przeczytałem dzis wywiad w paierowym Fakcie ! 01.11.10, 19:50
      pan_ryj_zapijaczony_banow_26 napisał:

> Brukowcu mojej żony i ...nie wiem jak to skomentować, bo to jest tak żałosne ,
      > ze ...lepiej nie mówić.
      > Taki ktoś był panemprezydentem!
      >
      > "bo byłem w swojej karierze szefem partii. Z tym że to było szefowanie tylko no
      > minalne, przez półtora roku. Faktycznym szefem PiS-u był wówczas mój brat. "
      >
      > oto cały wywiad:
      > www.fakt.pl/Ostatni-wywiad-z-Lechem-Kaczynskim,artykuly,86443,1.html

I stad zalosne wywiady Nelly Lufthansa , ze to Tusk jest prawdziwym prezydentem .
      Zna to od podszewki , ona juz nie musi udzielac wywiadow .
      Bardzo smutne ze , zniewolony duchowo czlowiek , zostal prezydentem kraju .
      • zapijaczony_ryj Re: Przeczytałem dzis wywiad w paierowym Fakcie ! 01.11.10, 19:55
        wilk_z_wolfow napisał:
        > I stad zalosne wywiady Nelly Lufthansa , ze to Tusk jest prawdziwym prezydentem
        > .
        > Zna to od podszewki , ona juz nie musi udzielac wywiadow .
        > Bardzo smutne ze , zniewolony duchowo czlowiek , zostal prezydentem kraju .

Dokładnie tak, tylko dlaczego ten poważny polityczny problem wylądował na ośle?
        Za co, za prawdę?

forum.gazeta.pl/forum/w,396,118171806,118171806,Najbardziej_bystra_z_poslanek_przypisuje_Tuskowi.html
        --
        No niesprawiedliwe, żeby odwalić taki numer:
        tiny.pl/htd75
        I nie dostać tytułu idioty wszech czasów!
        • wilk_z_wolfow Re: Przeczytałem dzis wywiad w paierowym Fakcie ! 01.11.10, 20:13
          Juz kilka tyle razy zauwazylem ze , political correctnes wchodzi na FK
          nie mowiac o innych np. prasy i tivi , trudno znalesc jakas nisze , bez p.c. .
          Reszta jest i tak kontrolowana albo przez Bilderberg'ow albo jezuitow czyli sB .

zapijaczony_ryj napisał:

> Dokładnie tak, tylko dlaczego ten poważny polityczny problem wylądował na ośle?
          > Za co, za prawdę?
          >
          > forum.gazeta.pl/forum/w,396,118171806,118171806,Najbardziej_bystra_z_poslanek_przypisuje_Tuskowi.html
    • polazrski Re: Przeczytałem dzis wywiad w paierowym Fakcie ! 01.11.10, 19:51
      To male pifko. Kiedys Lech zdradzil, ze prezydentem faktycznie jest Jaroslaw.;)
      --
      moze i z ciebie halachiczny zyd, ale Zyd zaden! autor: marouder
      Unikasz meritum, żeby tylko wybronić sukinsyna. Nie dlatego, że człowiek, tylko dlatego, że żyd. autor: trzecikot
      chamie bez tożsamości. autor: off_nick
      • zapijaczony_ryj masz link? 01.11.10, 20:10
        polazrski napisał:

> To male pifko. Kiedys Lech zdradzil, ze prezydentem faktycznie jest Jaroslaw.;)

--
        tiny.pl/htd75
        • polazrski Re: masz link? 01.11.10, 20:22
          To bylo dosc dawno, linku nie mam; moze sie cos znajdzie na aquanecie.
          --
          Unikasz meritum, żeby tylko wybronić sukinsyna. Nie dlatego, że człowiek, tylko dlatego, że żyd. autor: trzecikot
          • zapijaczony_ryj Re: masz link? 01.11.10, 20:32
            polazrski napisał:

> To bylo dosc dawno, linku nie mam; moze sie cos znajdzie na aquanecie.

to znajdź i wklej
            --
            tiny.pl/htd75
            • polazrski Re: masz link? 01.11.10, 20:40
              Znalazlem cos innego:
              Fotograf zagaił: - Widzi pan prezydent, jakim szacunkiem pana darzymy! Mam najlepszy sprzęt!

Lech Kaczyński odpowiedział chłodno: - Jestem prezydentem Polski, to oczywiste, że trzeba mi robić zdjęcia najlepszym sprzętem.
              *
              albo:
              "Ciekawe, że Lech uczył się angielskiego od dziecka. Zna ten język, ale biernie. Rozumie, ale ma barierę w mówieniu. Zdarza się, że poprawia tłumaczy" - opowiada współpracownica prezydenta.

- W jakich sytuacjach?

- Na przykład Kaczyński mówi: "Stosunki między naszymi krajami są bardzo, bardzo dobre", a tłumacz przekaże, że "very good",, prezydent potrafi się wtrącić i dodać jedno very od siebie.

Spadlem z krzesla.;)
              wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/125759,z-milosci-do-brata.html
              --
              • zapijaczony_ryj Re: masz link? 02.11.10, 08:59
                polazrski napisał:

> Znalazlem cos innego:
                > Fotograf zagaił: - Widzi pan prezydent, jakim szacunkiem pana darzymy! Mam najl
                > epszy sprzęt!
                >
                > Lech Kaczyński odpowiedział chłodno: - Jestem prezydentem Polski, to ocz
                > ywiste, że trzeba mi robić zdjęcia najlepszym sprzętem.
                > *
                Ja pamietam jak kupili za chyba 100tyz zł jakaś super kamerę full HD do kręcenia prezydenckiej pary, a na ich pozmarlane facjaty ja bym raczej zalecił załozyć pończochę na ibiektyw
                --
                tiny.pl/htd75
    • rickky Re: Przeczytałem dzis wywiad w paierowym Fakcie ! 01.11.10, 20:02
      pan_ryj_zapijaczony_banow_26 napisał:

>
      > "bo byłem w swojej karierze szefem partii. Z tym że to było szefowanie tylko no
      > minalne, przez półtora roku. Faktycznym szefem PiS-u był wówczas mój brat. "

Jakoś tak się zawsze dziwnie u Kaczorów układa:

1. Lech był szefem partii tylko formalnie, ale oczywiście prezydentem to już był pełną gębą.
      2. Wywierał presję na pilotów w trakcie lotu do Tbilisi, ale oczywiście nic takiego nie zdarzyło się w Smoleńsku.

--
      Dziękuję za uwagę
      • wilk_z_wolfow Re: Przeczytałem dzis wywiad w paierowym Fakcie ! 01.11.10, 20:23
        rickky napisał:

> Jakoś tak się zawsze dziwnie u Kaczorów układa:

> 1. Lech był szefem partii tylko formalnie, ale oczywiście prezydentem to już by
        > ł pełną gębą.
        > 2. Wywierał presję na pilotów w trakcie lotu do Tbilisi, ale oczywiście nic tak
        > iego nie zdarzyło się w Smoleńsku.

Trzeba sobie uzmyslowic jeszcze kilka faktow , dlaczego pani K-R i Poncyliusz zalozyli
        sztab wyborczy J.Kaczynskiego ?
        Czy dzialali sami , albo z polecenia ?
        Wyglada na to , ze Poncyliusz i K-R to cwani ludzie , bez skrupulow sprzedawali
        jako zalety, urojenia psychicznie chorego czlowieka i to w takich jest najwieksze zagrozenie .
        Deal nie wypalil , na szczescie ....

• zapijaczony_ryj Re: Przeczytałem dzis wywiad w paierowym Fakcie ! 03.11.10, 13:34
          wilk_z_wolfow napisał:

> Trzeba sobie uzmyslowic jeszcze kilka faktow , dlaczego pani K-R i Poncyliusz z
          > alozyli
          > sztab wyborczy J.Kaczynskiego ?
          > Czy dzialali sami , albo z polecenia ?
          > Wyglada na to , ze Poncyliusz i K-R to cwani ludzie , bez skrupulow sprzedawali
          >
          > jako zalety, urojenia psychicznie chorego czlowieka i to w takich jest najwiek
          > sze zagrozenie .
          > Deal nie wypalil , na szczescie ....
          >

Ale mało brakowało, a byśmy mieli powtórkę z rozrywki:
          --
          tiny.pl/htd75
        • porannakawa01 Re: Przeczytałem dzis wywiad w paierowym Fakcie ! 03.11.10, 22:16
          wilk_z_wolfow napisał:

> Wyglada na to , ze Poncyliusz i K-R to cwani ludzie , bez skrupulow sprzedawali
          >> jako zalety, urojenia psychicznie chorego czlowieka i to w takich jest najwiek
          > sze zagrozenie .
          > Deal nie wypalil , na szczescie ....

Na to mało kto zwraca uwagę.
          Sprzedawali ułudę, którą wyprodukowali.
          Niewielu dało się nabrać Kaczyńskiemu na te czyłe słówka, okularki i pianino.
          Ale Rymanowscy, Pohanke i inne przyjmowali to na serio i nie zadawali pytań.
          Po fakcie strasznie byli ponoć zadziwieni i zaskoczeni.

--
          Maaaaasz, maaaasz Domrooooski s siemi wooooskiej do woooooolski?
          Były kandydat na Prezydenta RP już nauczył się naszego, polskiego hymnu?
          Osoba, która w ostatnich kilku minutach życia wywierała presję na pilota, sapiąc mu w kark, aby lądował - jest największym
          szkodnikiem dla Polski w jej historii!
      • zapijaczony_ryj To jest FAKT 03.11.10, 20:57
        rickky napisał:
        > 1. Lech był szefem partii tylko formalnie, ale oczywiście prezydentem to już by
        > ł pełną gębą.
        > 2. Wywierał presję na pilotów w trakcie lotu do Tbilisi, ale oczywiście nic tak
        > iego nie zdarzyło się w Smoleńsku.
        >
        >

--
        tiny.pl/htd75
    • behemot17-13 Re: Przeczytałem dzis wywiad w paierowym Fakcie ! 01.11.10, 21:13
      żadna rewelacja. to że Lech Kaczyński był ubezwłasnowolniony przez swojego brata w każdej dziedzinie życia politycznego było wiadome od dawna. zastanawiam się czy Lech nie będąc bratem Jarka byłby lepszym prezydentem, sądzę że tak. i nie chodzi mi o jakieś wpadki, takowe miewają wszyscy politycy, w mniejszym lub większym stopniu. chodzi o to że gdyby Lech mógł piastować urząd prezydenta bez wytycznych, nacisków i wpływów Jarka byłby bardziej prezydentem Polski i Polaków, prawdopodobnie tak. w sumie Lech Kaczyński to postać tragiczna, wykorzystywany przez swojego braciszka za życia jak i po śmierci, z tym że po śmierci jeszcze bardziej. Jaruś zrobił sobie ze śmierci brata trampolinę dla podtrzymania swojej kariery politycznej. sumienie i skrupuły Jarusiowi są obce.
      • wos9 Re: Przeczytałem dzis wywiad w paierowym Fakcie ! 01.11.10, 22:03
        behemot17-13 napisał:

> żadna rewelacja. to że Lech Kaczyński był ubezwłasnowolniony przez swojego brat
        > a w każdej dziedzinie życia politycznego było wiadome od dawna. zastanawiam się
        > czy Lech nie będąc bratem Jarka byłby lepszym prezydentem, sądzę że tak. i nie
        > chodzi mi o jakieś wpadki, takowe miewają wszyscy politycy, w mniejszym lub wi
        > ększym stopniu. chodzi o to że gdyby Lech mógł piastować urząd prezydenta bez w
        > ytycznych, nacisków i wpływów Jarka byłby bardziej prezydentem Polski i Polaków
        > , prawdopodobnie tak. w sumie Lech Kaczyński to postać tragiczna, wykorzystywan
        > y przez swojego braciszka za życia jak i po śmierci, z tym że po śmierci jeszcz
        > e bardziej. Jaruś zrobił sobie ze śmierci brata trampolinę dla podtrzymania swo
        > jej kariery politycznej. sumienie i skrupuły Jarusiowi są obce.

FAKT!
        --
        Prezes Kaczyński ma sumienie czyste - nieużywane.

"Gdyby za każde swoje kłamstwo Kurski wpłacał do budżetu złotówkę, to po roku spłacilibyśmy zadłużenie zagraniczne" - Zalogowany.Cookie.
      • zapijaczony_ryj Napisałeś całą prawdę o "chorym" Lechu 03.11.10, 20:47
        behemot17-13 napisał:

> żadna rewelacja. to że Lech Kaczyński był ubezwłasnowolniony przez swojego brat
        > a w każdej dziedzinie życia politycznego było wiadome od dawna. zastanawiam się
        > czy Lech nie będąc bratem Jarka byłby lepszym prezydentem, sądzę że tak. i nie
        > chodzi mi o jakieś wpadki, takowe miewają wszyscy politycy, w mniejszym lub wi
        > ększym stopniu. chodzi o to że gdyby Lech mógł piastować urząd prezydenta bez w
        > ytycznych, nacisków i wpływów Jarka byłby bardziej prezydentem Polski i Polaków
        > , prawdopodobnie tak. w sumie Lech Kaczyński to postać tragiczna, wykorzystywan
        > y przez swojego braciszka za życia jak i po śmierci, z tym że po śmierci jeszcz
        > e bardziej. Jaruś zrobił sobie ze śmierci brata trampolinę dla podtrzymania swo
        > jej kariery politycznej. sumienie i skrupuły Jarusiowi są obce.

Ciężko chorym na głowę!!!!
        --
        tiny.pl/htd75
      • piotr7777 Re: nie rozumiem snesu tych kpin 02.11.10, 17:19
        W tym fragmencie nie ma nic co mogłoby kompromitować zmarłego.
        Ale to tak to właśnie działo - nieważne co mówi (lub mówił) jeden z bliźniaków - należy wykpić, zmieszać z błotem i wyśmiać. Z kolei gdy to samo mówi Donald Tusk to pełny szacunek.

Jakoś nie zamierzam się do tego przyłączać. Nawet jeśli zostanę okrzyknięty (w myśl płaskiego widzenia świata) moherem, ciemnotą i PiS-owcem. Mam to gdzieś.

A swoją drogą "Fakt" to może i brukowiec, ale Wybiórcza to już obecnie rynsztok.
        • lepkie.lapki Re: nie rozumiem snesu tych kpin 02.11.10, 18:20
          piotr7777 napisał:

> A swoją drogą "Fakt" to może i brukowiec, ale Wybiórcza to już obecnie rynsztok

Z waści to taki specjalista od mediów, że klękajcie narody:

forum.gazeta.pl/forum/w,14,116450769,116450769,obiektywizm_Tomasza_Lisa.html
          --
          Ja Cię kocham, a Ty z PiS

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka