Dodaj do ulubionych

zwracanie sie do obcego mocarstwa

14.11.10, 16:17
to ku...two jest,
Edytor zaawansowany
  • hal9000 14.11.10, 16:26
    to jest kacza wizja patriotyzmu :(
  • mr.sajgon 14.11.10, 16:36
    hal9000 napisał:

> to jest kacza wizja patriotyzmu :(

Za szechterowska to juz Polacy podziekowali wsadzajac go do wiezienia.
    --
    Dotąd będę kopał w pomnik obłudy i kłamstwa Donalda Tuska aż spadnie z cokołu i rozsypie się w proch.
    PRemier
  • wos9 14.11.10, 16:48
    mr.sajgon napisał:

> hal9000 napisał:
    >
    > > to jest kacza wizja patriotyzmu :(
    >
    > Za szechterowska to juz Polacy podziekowali wsadzajac go do wiezienia.

Jakaś fobia?
    --
    Prezes Kaczyński ma sumienie czyste - nieużywane.

"Gdyby za każde swoje kłamstwo Kurski wpłacał do budżetu złotówkę, to po roku spłacilibyśmy zadłużenie zagraniczne" - Zalogowany.Cookie.
  • mr.sajgon 14.11.10, 16:53
    wos9 napisała:

> Jakaś fobia?
    Ciebie historia Polski drazni, wolisz cos zamiesc pod dywan i udawac ze tego nie bylo ?
    No przeciez q.... ktos trzymal te kilkadziesiat milionow ludzi za ryj przez kilkadziesiat lat !
    Co nie bylo tego ? A moze uwazasz ze jak zamkniesz oczy to zmartwychwstanie Popieluszko czy general "Nil" ? Ich zamordowali komunisci a nie eskimosi.

--
    Dotąd będę kopał w pomnik obłudy i kłamstwa Donalda Tuska aż spadnie z cokołu i rozsypie się w proch.
    PRemier
  • hal9000 14.11.10, 16:56
    Ich zamordowali komunisci a nie eskimosi.

Nie abym był ich wielbicielem, ale tak z ciekawości... do którego pokolenia należy tępić komuszków? ;)
  • mr.sajgon 14.11.10, 17:10
    hal9000 napisał:

> Ich zamordowali komunisci a nie eskimosi.
    >
    > Nie abym był ich wielbicielem, ale tak z ciekawości... do którego pokolenia nal
    > eży tępić komuszków? ;)
    Jedno jest pewne ze nalezy o tym mowic przy kazdej okazji jesli tylko zachodzi taka potrzeba.
    To sie nie moze powtorzyc.

--
    PRemier
  • kzet69 14.11.10, 17:16
    mr.sajgon napisał:
    > Jedno jest pewne ze nalezy o tym mowic przy kazdej okazji jesli tylko zachodzi
    > taka potrzeba.
    > To sie nie moze powtorzyc.
    Masz rację, co rzadko ci się zdarza, masz rację, że nie wolno by w Polsce powtórzył się totaliryzm, dlatego jak najszybciej należy zdelegalizować PiS!

• hal9000 14.11.10, 17:22
    To sie nie moze powtorzyc.

Jak nigdy muszę się zgodzić. To samo dotyczy kaczyzmu.
  • mr.sajgon 14.11.10, 17:29
    hal9000 napisał:

> To sie nie moze powtorzyc.
    >
    > Jak nigdy muszę się zgodzić. To samo dotyczy kaczyzmu.
    I tuskizmu.
    --
    PRemier
  • h.c.baron 14.11.10, 16:33
    fakt
    wizja na prochach
    bydło nie ptaki
    po prostu bydło.
  • mr.sajgon 14.11.10, 16:37
    h.c.baron napisał:

> fakt
    > wizja na prochach
    > bydło nie ptaki
    > po prostu bydło.
    Nie da sie ukryc ze leming to rodzaj bydla.

--
    PRemier
  • hal9000 14.11.10, 16:40
    Nie da sie ukryc ze leming to rodzaj bydla.

Takie jest prawdziwe oblicze tych, którzy innym zarzucają, że dzielą Polaków na lepszych i gorszych :(
  • mr.sajgon 14.11.10, 16:55
    hal9000 napisał:

> Nie da sie ukryc ze leming to rodzaj bydla.
    >
    > Takie jest prawdziwe oblicze tych, którzy innym zarzucają, że dzielą Polaków na
    > lepszych i gorszych :(

Masz racje ja jestem zwolennikiem GW a ty faszysta. Wlasnie dokonalem kolejnego podzialu.
    --
    PRemier
  • hal9000 14.11.10, 17:01
    Wlasnie dokonalem kolejnego podzialu.

OK, już wystarczająco pokazałeś jakie jest oblicze PiSu :(
  • wanda43 14.11.10, 16:34
    powiem wiecej, to wyjątkowe qrestwo! To obraza dla Polakow, dla Polski, że o rządzie nie wspomne.
    --
    Wznieśmy toast za drzewa, z których zrobione zostana nasze trumny - oby rosły jak najdłuzej!
  • mr.sajgon 14.11.10, 16:38
    wanda43 napisała:

> powiem wiecej, to wyjątkowe qrestwo! To obraza dla Polakow, dla Polski, że o rz
    > ądzie nie wspomne.

Witamy na pokladzie portalu gazeta.pl prawdziwa Polke.
    --
    PRemier
  • wanda43 14.11.10, 17:04
    Wyjasniam uprzejmie, żem ja Polka z dziada pradziada, a nie ta "prawdziwa". Prosze wiec mnie nie obrażać.
    --
    Wznieśmy toast za drzewa, z których zrobione zostana nasze trumny - oby rosły jak najdłuzej!
  • mr.sajgon 14.11.10, 17:12
    wanda43 napisała:

> Wyjasniam uprzejmie, żem ja Polka z dziada pradziada, a nie ta "prawdziwa". Pro
    > sze wiec mnie nie obrażać.

Nie wykrecisz sie mi tu sianem, Ty jestes ta najprawdziwsza Polka z prawdziwych.
    --
    PRemier
  • graf-speer 14.11.10, 17:06
    wanda43 napisała:

> powiem wiecej, to wyjątkowe qrestwo! To obraza dla Polakow, dla Polski, że o rz
    > ądzie nie wspomne.

Mów za siebie.Ja nie uważam tego za zdradę ani tym bardziej za obrazę.Ale widzę,że obraża to głównie tych,którzy uważają Amerykę za obce mocarstwo a Ruskich za przyjaciół.
    Nie mam żadnych wątpliwości jak postąpi te "obce mocarstwo" podobnie jak postąpiło z nami po zakończeniu wojny oddając nas w łapy Stalina.
    Ale na kwik,który się podniósł na forum osobiście mnie bawi i śmieszy.
  • wanda43 14.11.10, 17:17
    > Mów za siebie.Ja nie uważam tego za zdradę ani tym bardziej za obrazę.Ale widzę
    > ,że obraża to głównie tych,którzy uważają Amerykę za obce mocarstwo a Ruskich z
    > a przyjaciół.

czy ja gdzies napisalam, że kocham Ruskich?
    --
  • graf-speer 14.11.10, 17:25
    Ja Nie napisałem Ci,że kochasz Ruskich - przeczytaj jeszcze raz co napisałem.
  • mr.sajgon 14.11.10, 18:18
    wanda43 napisała:

> czy ja gdzies napisalam, że kocham Ruskich?

Co sa moze zbyt malo przystojni ?
    Kurde nie dosc ze prawdziwa Polka to jeszcze ma wymagania ze ho ho :-))
    A na powaznie jako statystyczna Polka powinnas kochac blizniego swego w tym rowniez "ruskich".
    --
    PRemier
  • mr.sajgon 14.11.10, 16:36
    h.c.baron napisał:

> to ku...two jest,

y jest normalna sprawe.
    --
    PRemier
  • hal9000 14.11.10, 17:09
    jest normalna sprawe

Jak to w kondominium? ;)
  • tadzap 14.11.10, 16:55
    Czyżby KAT zaczął robić w gacie?
    --
    III rp - rzeczPOsPOlita dla Ciemniaków
  • drzwiodstodoly 14.11.10, 17:00
    Oburzenie polityków, zdrajców jest zrozumiałe.
    Zdrajcy mówią o zdradzie. To jest właśnie metoda polegająca na tym, że złodziej woła: łapać złodzieja!
    Czy ktoś słyszał aby decydent przyznał się do winy ??? Jak w takim przypadku osądzić przestępcę ??? Czy nie przy udziale pomocy z zewnątrz ???

Po tragedii Smoleńskiej nikt nie jest winny. Oznacza to, że osoby odpowiadające za bezpieczeństwo Prezydenta, dowódców Sztabu Wojska Polskiego i innych urzędników państwowych z głównych Urzędów Rzeczypospolitej, są bezkarne.
    Osoby odpowiedzialne za nienależytą ochronę są jednocześnie decydentami. Niech więc nikogo nie dziwi, że złodziej krzyczy: łapać złodzieja! bo tak wielką winę, za zaniedbania, które długo by wyliczać, muszą w jakiś sposób ukryć.

Medialny spisek i obrona zdrajców trwa. Sprawa nielojalnych posłów PiS wykluczonych z partii jest tematem nr 1 i tak jak w przypadku tematu tragedii Smoleńskiej „odwraca się kota ogonem”
    Członkowie PO, PSL, SLD, którzy nieustannie krytykowali wykluczonych członków PiS, teraz lamentują, że dzieje im się krzywda, martwią się mówiąc, że PiS traci w sondażach. Nie do wiary! Przeciwnicy PiS martwią się o tę partię.
    Wypowiedzi takie mają konkretny cel, Jaki?
    Celem tym jest zrobienie wody z mózgów obywateli tuż przed wyborami, którzy podejmują decyzje wyborcze na podstawie bajeru socjotechnicznego.
    Sondaże pokazują za każdym razem duży odsetek osób niezdecydowanych, takich, którzy decyzję wyborczą podejmą na podstawie podpowiedzi uczynnych. Tak jak na targowisku, sprzedawca, który ma „gadane” wciśnie byle jaki produkt klientowi, który będzie utrapieniem klienta i stratą jego pieniędzy a niekiedy przyczyną choroby, tak w przypadku przedwyborczego otumaniania w wielu wypadkach dobry bajer przyniesie efekt i bubel zostanie sprzedany.

„Miej serce i patrzaj w serce” Do słów Adama Mickiewicza należy dodać: „nie patrz na bajer, bo okaże się żeś frajer”
    --
    "Polacy to stado tępych baranów" - słowa Adama Michnika w TV australijskiej
  • hal9000 14.11.10, 17:06
    Po tragedii Smoleńskiej nikt nie jest winny.

Gorzej. Osoba której udział w katastrofie powinien zostać najpierw wyjaśniony, została pochowana z zaszczytami na Wawelu.
  • graf-speer 14.11.10, 17:14
    hal9000 napisał:

> Po tragedii Smoleńskiej nikt nie jest winny.
    >
    > Gorzej. Osoba której udział w katastrofie powinien zostać najpierw wyjaśniony,
    > została pochowana z zaszczytami na Wawelu.

Ten udział w katastrofie został już wyjaśniony.Z tego co podała prasa w katastrofie zginęli,prezydent Polski wraz z małżonką i 93 osoby w tym obaj piloci.
  • wanda43 14.11.10, 17:19
    jakies nowe ustalenia?
    Dotychczas wszedzie podawano, ze sztuk bylo 96.
    --
  • graf-speer 14.11.10, 17:27
    Odpowiadasz na:
    wanda43 napisała:

> jakies nowe ustalenia?
    > Dotychczas wszedzie podawano, ze sztuk bylo 96.

Niezmierzona pomyłka,powinno być 94 osoby prócz prezydenta i małżonki.
  • hal9000 14.11.10, 17:26
    Z tego co podała prasa w katastrofie zginęli,prezydent Polski wraz z małżonką i 93 osoby w tym obaj piloci.

Czyżby ktoś wyskoczył na spadochronie? ;) Ale pozostaje pytanie, kto z osób obecnych na pokładzie przyczynił sie do tej katastrofy. Z tego powodu podjęte decyzje o pochówku były przedwczesne.

• automatycznypilot 14.11.10, 17:35
    z ustaleniem przyczyn "katastrofy" to najlepszym wyjściem jest powołanie neutralnej międzynarodowej komisji która zrobi to lepiej niż MAK który jest stroną we własnej sprawie co jest ewenementem w skali świata.
  • hal9000 14.11.10, 17:38
    co jest ewenementem w skali świata

Żartujesz. Jest zgodne z Konwencją Chicagowską ;)
  • graf-speer 14.11.10, 17:48
    hal9000 napisał:

> co jest ewenementem w skali świata
    >
    > Żartujesz. Jest zgodne z Konwencją Chicagowską ;)

Znasz Konwencję Chicagowską? dokładnie załącznik 13 . To zacytuj mi stosowne ustępy mówiące o tym,że strona Polska nie mogła domagać się utworzenia komisji dwustronnej z równym dostępem do najważniejszych dowodów,tak jak było to możliwe w przypadku wspólnego śledztwa polsko-białoruskiego badania katastrofy białoruskiego Su-27 w roku 2009, która zdarzyła się podczas pokazu w Radomiu.
  • rickky 14.11.10, 17:55
    graf-speer napisał:

> hal9000 napisał:
    >
    > > co jest ewenementem w skali świata
    > >
    > > Żartujesz. Jest zgodne z Konwencją Chicagowską ;)
    >
    >
    > Znasz Konwencję Chicagowską? dokładnie załącznik 13 . To zacytuj mi stosowne us
    > tępy mówiące o tym,że strona Polska nie mogła domagać się utworzenia komisji dw
    > ustronnej z równym dostępem do najważniejszych dowodów,tak jak było to możli
    > we w przypadku wspólnego śledztwa polsko-białoruskiego badania katastrofy biał
    > oruskiego Su-27 w roku 2009, która zdarzyła się podczas pokazu w Radomiu.

Spokojnie, należy mieć nadzieję, że udostępniony zostanie śledczym najważniejszy dowód w śledztwie: stenogram rozmowy telefonicznej braci.
    Wtedy okaże się, kto kazał lądować w gęstej mgle tak dużym samolotem na tak prymitywnym lotnisku, na którym lądowanie tym samolotem w normalnych warunkach pogodowych i tak byłoby niezwykle trudne.
    Czyli, kto podjął tę samobójczą decyzję.
    Reszta jest tylko sprawą drugorzędną w śledztwie.
    --
    Dziękuję za uwagę
  • graf-speer 14.11.10, 18:03
    > Spokojnie, należy mieć nadzieję, że udostępniony zostanie śledczym najważniejsz
    > y dowód w śledztwie: stenogram rozmowy telefonicznej braci

Nie został udostępniony? przecież Kaczyński składał w tej sprawie zeznania w prokuraturze.

> Wtedy okaże się, kto kazał lądować w gęstej mgle tak dużym samolotem na tak pry
    > mitywnym lotnisku, na którym lądowanie tym samolotem w normalnych warunkach pog
    > odowych i tak byłoby niezwykle trudne.
    > Czyli, kto podjął tę samobójczą decyzję.
    > Reszta jest tylko sprawą drugorzędną w śledztwie.

Rozumiem,że ty i tobie podobni już wiedzą. Bo gdybyś nie wiedział to pewnie nie napisałbyś takiego tekstu.
  • rickky 14.11.10, 19:08
    graf-speer napisał:

> > Spokojnie, należy mieć nadzieję, że udostępniony zostanie śledczym najważ
    > niejsz
    > > y dowód w śledztwie: stenogram rozmowy telefonicznej braci
    >
    > Nie został udostępniony? przecież Kaczyński składał w tej sprawie zeznania w pr
    > okuraturze.

No tak, ale lepszym dowodem byłoby nagranie rozmowy.
    Nie od dziś bowiem wiadomo, ze prezes lubi żartować.

> > Wtedy okaże się, kto kazał lądować w gęstej mgle tak dużym samolotem na t
    > ak pry
    > > mitywnym lotnisku, na którym lądowanie tym samolotem w normalnych warunka
    > ch pog
    > > odowych i tak byłoby niezwykle trudne.
    > > Czyli, kto podjął tę samobójczą decyzję.
    > > Reszta jest tylko sprawą drugorzędną w śledztwie.
    >
    >
    > Rozumiem,że ty i tobie podobni już wiedzą. Bo gdybyś nie wiedział to pewnie nie
    > napisałbyś takiego tekstu.

Ja się mogę jedynie domyślać. Niestety, wszystkie poszlaki układają się w logiczną całość, która, jak na razie, potwierdza mój ogląd sytuacji.
    Jeżeli, po odczytaniu rozmowy braci, okaże się, że nie padło tam żadne słowo o konieczności lądowania w tych samobójczych warunkach, to zapewniam cię, nie będę miał pretensji do nagrania, tylko uznam, że moja koncepcja była błędna.

--
    Dziękuję za uwagę
  • wilk_z_wolfow 14.11.10, 18:55
    graf-speer napisał:

> hal9000 napisał:
    >
    > > co jest ewenementem w skali świata
    > >
    > > Żartujesz. Jest zgodne z Konwencją Chicagowską ;)
    >
    >
    > Znasz Konwencję Chicagowską? dokładnie załącznik 13 . To zacytuj mi stosowne us
    > tępy mówiące o tym,że strona Polska nie mogła domagać się utworzenia komisji dw
    > ustronnej z równym dostępem do najważniejszych dowodów,tak jak było to możli
    > we w przypadku wspólnego śledztwa polsko-białoruskiego badania katastrofy biał
    > oruskiego Su-27 w roku 2009, która zdarzyła się podczas pokazu w Radomiu.

W ankesie nr 13 , jest wyraznie napisane , ze panstwo na ktorego terenie
    doszlo do katastrofy , prowadzi sledztwo . Dopuszcza do sledztwa obserwatorow , dajac
    im najwieksza swobode , punkt .
    Zebys nie myslal ze nikt nie ma pojecia na ten temat , to moge Tobie jeszcze takiego
    rodzynka podrzucic .
    Polska ratyfikowala w 6 kwietnia 1945 roku , poprawione protokoly z 15 pazdziernika 1919
    podpisane w Paryzu i te z 20 lutego 1928 podpisane w Hawanie , ktore byly omawiane ,
    poprawiane i ratyfikowane w dniu 7 grudnia 1944 roku w Chicago .
    Teraz zauwaz : Polska wprowadzila w zycie konwencje chicagowska dopiero w dniu 4
    kwietnia 1947 roku .
    W dniu 9 lipca 2001 ulozono 9-ta edycje konwencji chicagowskiej ale dopiero
    w lipcu 2006 kolejny counsil zaadaptowal do terazniejszych potrzeb .
    Co wcale nie znaczy , ze Tusk cos przewalil , takie sa prawidla tej umowy miedzynarodowej .
    Wylot Fotygi i Mossadmacierewicza nic nie zmieni , powiem wiecej , ta wycieczka
    do USA podwaza sens istnienia konwencji chicagowskiej , na cos takiego nie da sie
    nabrac nawet obecnie republikanski kongres .

• dystans4 14.11.10, 19:04
    Sympatie niech każdy ma, do kogo chce. O tym wspominano już w tym wątku. Jeśli chodzi o mnie, żal mi, że Amerykanie mają nas głęboko w ..., ale to wszystko nie na temat.

Niezależnie od sympatii politycznych, starania Fotygi i Macierewicza są prostą kontynuacją tradycji Husaka i Bilaka.
    To jest na temat.
    buldog.
  • retronick 14.11.10, 19:31
    ... do kamieniołomów !!!
    --
    Szanowni politycy jezioro jest za słone.
  • mr.sajgon 14.11.10, 19:38
    retronick napisał:

> ... do kamieniołomów !!!

Biedron wez sie za niego, zaatakuj jego palke.
    --
    PRemier
  • wilk_z_wolfow 14.11.10, 19:44
    Jestes masochista mr.sajgon ?
    Dosc duzo twoich postow swiadczy o tym , ze masz problemy z wlasna osobowoscia .

mr.sajgon napisał:

> Biedron wez sie za niego, zaatakuj jego palke.
  • cookies9 15.11.10, 10:30
    Olechowski -b.min.spraw zagr. powiedział krótko - 'to żałosne'.
  • wind3y 15.11.10, 10:47
    o zbadanie przyczyn i okoliczności zamachu na Polaków w Rosji jest k.... czym ?
  • wind3y 15.11.10, 10:50
    skoro jest przekonany, że pod Smolenskiem byl zwykły wypadek, to dlaczego panikuje na sama myśl, że niezalezni eksperci to zbadaja ? Dlaczego boi się prawdy?

www.rp.pl/artykul/564032_Gras--wyjazd-do-USA-to-skandal-.html

• nieslusznie.zabanowany.kon 15.11.10, 11:03
    tylko się ośmieszom.
    --
    la la la la ..........._,|,_
  • mariner4 15.11.10, 11:12
    Tradycja zwracania się do obcych w naszych sprawach jest stara. Targowiczanie zwrócili sie do caryce celem obrony polskich praw. Teraz historia się powtarza, choć na szczęście USA nie chce nas "rozbierać".
    Pranie naszych brudów na oczach świata budzi tylko politowanie.
    Lech Kaczyński opluwał polski rząd w Davos. Teraz zabójca polskiego wywiadu skarży się Amerykanom. Amerykanie na pewno pamiętają zasługi polskiego wywiadu w ratowaniu swoich. Odznaczyli naszych oficerów. Wiedzą też, że Macierewicz wykończył ten wywiad. Trzeba mieć więc niebywały tupet, żeby do USA wysyłać tego odmóżdżeńca.
    "Królewski szczep piastowy......"
    M.
  • kaczy_mozdzek 15.11.10, 11:13
    To obce mocarstwo oleje naszą parę wrednych emisariuszy obfitym sikiem.

Nie zdziwiłbym się, gdyby już na lotnisku przywitali ich szczegółową kontrolą osobistą i przytrzymali aż do terminuodlotu z amerykańskiej ziemi.

Przecież oni tam jadą na czarno!
    Jak jacyś, nie przymierzając, za przeproszeniem... górale!

Przez nich nadal wizy dla Polaków nie będą zniesione.

--
    "Z PiS dążyłeś" - fraszka. Autor - czarny.humor 06.10.2008
    W podłym, politycznym światku,
    Z PiS dążyłeś, do... upadku.
  • bu2m 15.11.10, 11:32
    Kiedyś nasi towarzysze z PZPR zwracali się o bratnią pomoc do towarzyszy z Moskwy aby ci przysłali do nas trochę naładowanych czołgów.
  • mm-18 15.11.10, 14:45
    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
  • prawieemeryt 15.11.10, 15:03
    Kaczyński oburzony: to akt niebywałej bezczelności, znaczy się nazywanie zdradą wzywania obcego mocarstwa do wtrącania się w sprawy wewnętrzne. Bezczelnością bezprzykładną jest w dość powszechnym mniemaniu postawa kurduplizmu wobec własnego kraju.

--
    „Gdy mówimy Jarosław Kaczyński-myślimy PiS, gdy mówimy PiS - myślimy Jarosław Kaczyński a gdy mówimy prezes - boimy się nawet myśleć - bo aż strach się bać“. Jakby Majakowski.
  • normalny1czlowiek1 15.11.10, 15:05
    h.c.baron napisał: zwracanie sie do obcego mocarstwa to ku...two jest,

---> Kwaśniewski ... i wielu innych obgadujących Polskę za granicą, lecących tam po pomoc, przeciwko "faszystowskim" zwyczajom rządu PiS-u.
    Nie zapomnę widoku gładzącego z satysfakcję bródkę, gdy Pedofil Koń Bendit opluwał Polaków w Parlamencie Europejskim. Co prawda można nie uważać za mocarstwo ani UE, ani Włoch, ani Izraela, ani Szwecji, ale USA...???

--
    inteligencja zastępcza, autorytety zastępcze - co jeszcze nam fundowano przez 16 lat
  • polazrski 15.11.10, 15:13
    Znaczy, ze podobnie jak autor watka uwazasz, ze Maciora i Fatyga robia niedzwiedzia przysluge Polsce? Tez tak mysle, choc wydaje mi sie, ze ich agenda jest duzo grozniejsza od zwyklej ploty bo poddaje w watpliwosc praworzadnosc obecnej polskiej wladzy. Za to by w Ameryce bekneli (jesliby nie byli zapisani na liste lobbystow).
    --
    moze i z ciebie halachiczny zyd, ale Zyd zaden! autor: marouder
    Unikasz meritum, żeby tylko wybronić sukinsyna. Nie dlatego, że człowiek, tylko dlatego, że żyd. autor: trzecikot
    chamie bez tożsamości. autor: off_nick
  • felinecaline 15.11.10, 15:19
    Niedzwiedz w tej skali to przyslowiowy "pikus" i to nie zaden "pan Pikus" tylko lachmyta.
    Bo oto co sie stalo: JK wyslal swoich "poslow" by zlozyli hold lenny obcemu mocarstwu.
    Jesli on tego nie rozumie, to chociaz raz powiedzial prawde, mowiac, ze "jest ograniczony".
  • normalny1czlowiek1 15.11.10, 15:35
    felinecaline napisała: Bo oto co sie stalo: JK wyslal swoich "poslow" by zlozyli hold lenny obcemu mocarstwu.

---> od dawna liżą stopy przedstawicielom obcych państw.
    Już zapomniałaś, jak BroneK. chlał wódę w Rosji z agentami KGB i jak przed drugą turą wyborów prezydenckich poleciał, niby do Afganistanu a w rzeczywistości, po kremlowskie instrukcje?

--
    inteligencja zastępcza, autorytety zastępcze - co jeszcze nam fundowano przez 16 lat
  • felinecaline 15.11.10, 16:20
    Kto to jest, prosze Ciebie Bronek K? (Bronek C to bym wiedziala, bo to akurat odpowiada inicjalom mojego Ojca (sp) I skad akurat Ty wiesz, jaka byla ta "rzeczywista rzeczywistosc"? Ja moge nie znac tych szczegolow,bo zyje w innym kraju i moje informacje sa li tylko z oficjalnych zrodel. Jesli byles swiadkiem tego, co piszesz, jesli Ty znasz "inna prawde " to moze podziel sie nia wszech i wobec oficjalnie. Kto, gdzie kiedy (ewentualnie co i ile %) pil, gdzie byl wtedy, kiedy nie byl tam, gdzie byl oficjalnie.
    Ale za "gowno prawde", dziekuje, obejde sie.
  • normalny1czlowiek1 15.11.10, 17:30
    felinecaline napisała: jesli Ty znasz "inna prawde "

---> "Moja" prawda jest ta najzwyklejsza ... suche przedstawienie faktów.

> to moze podziel sie nia

---> Skoro chcesz znać szczegóły, to poproś Palikota, który chlał tam, jak i BroneK ... głuszce raczej nic Ci nie powiedzą, gdyż były obiektem polowań.
    Wyprawa "do Afganistanu", była podobnie "nagłośniona", jak i te polowania na głuszce w Rosji, w towarzystwie kagiebistów - spytaj Pana Google!

> Ale za "gowno prawde", dziekuje, obejde sie.

---> Nie oczekuj, że będę Ciebie namawiał do kupowania GW! :)

--
  • normalny1czlowiek1 15.11.10, 15:30
    polazrski napisał: Znaczy, ze podobnie jak autor watka uwazasz, ze Maciora i Fatyga robia niedzwiedzia przysluge Polsce?

---> przeciwko niekorzystnym, dla swojego środowiska, zmianom w państwie a Macierewicz i Fotyga chcą zmusić obecny rząd polski do wykonywania swoich obowiązków.

--
  • polazrski 15.11.10, 15:34
    Nie, nie. Mylisz sie. Tamci nie robili niczego podobnego do tego, co wyczynia prezes ze swoimi giermkami. Skarzyc sie na sytuacje kumplom na Zachodzie to jedno, a zwracac sie o pomoc (ktorej Amerykanie z pewnoscia nie udziela samozwancom) do przedstawicieli obcego panstwa w sprawie, ktora jest w gestii rzadu ich wlasnego panstwa zakrawa na dzialanie na szkode panstwa i powinno byc tak przez dziesiejsze polskie wladze potraktowane.
    --
    Unikasz meritum, żeby tylko wybronić sukinsyna. Nie dlatego, że człowiek, tylko dlatego, że żyd. autor: trzecikot
  • normalny1czlowiek1 15.11.10, 17:35
    polazrski napisał: Skarzyc sie na sytuacje kumplom na Zachodzie to jedno, a zwracac sie o pomoc ...

---> rządów, parlamentów, szereg enuncjacji prasowych ... wszystko by zaszkodzić Polsce. W przypadku Geremka, tez nie była to tylko skarga!

> ... zakrawa na dzialanie na szkode panstwa i powinno byc tak przez dziesiejsze polskie wladze potraktowane.

---> Sami siebie potraktują we właściwy sposób??? W cuda wierzysz?

--
  • zapijaczony_ryj 15.11.10, 16:30
    h.c.baron napisał:

> to ku...two jest,

Dokładnie!!!
    Ale dyryguje nimi psychol, to można wybaczyć:
    macdac.blox.pl/resource/kaczynskizetka.jpg
    --
    No niesprawiedliwe, żeby odwalić taki numer:
    tiny.pl/htd75
    I nie dostać tytułu idioty wszech czasów!
  • polazrski 15.11.10, 16:36
    Psycholom sie nie wybacza tylko sie ich ładuje do Tworek.
    --
  • hordol 15.11.10, 16:41
    a nawet troche z nim graniczymy
  • zoil44elwer 15.11.10, 16:47
    Przez ostatnie 65 lat Polacy wielokrotnie prosili o braterską pomoc.Lewica Moskwę prawica Waszyngton.
    --
    Ach gdyby tak od razu każdy zrozumieć mógł,że lepsza droga bez drogowskazów niż drogowskazy bez dróg(SJ Lec)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka