Dodaj do ulubionych

w/g niektorych tylko gen. Gagor , Karpiniuk i

11.12.10, 20:51
w/g niektorych tylko gen.Gagor , posel Karpiniuk i zaloga tu154 byli jedynymi
polskimi ofiarami katastrofy w dniu 10.kwietnia br. po Smolenskiem .
Ponoc Sendecki wie wiecej a to niemilosiernie drazni Kaczynskiego , ktory by z wielka
ochota "zagospodarowal" "lonsdale" ,"everlast'y" , C18 , Redwatch'e , ONR , kiboli itd.
Niestety nie ma na to szans a ultranocjonalisci nie moga sie spodziewac poparcia
ze strony Watykanu , chyba ze jezuici z Bohemian Grove i rodzina Bush dadza kapke ,
na jakas zadyme w Polsce , co jest raczej niemozliwe z prostych przyczyn :
Polska jest w UE , co boli bardzo Bush'a i chyba jeszcze wiecej Fotyge , Macierewicza
i Kaczynskiego .
Bush w Polsce moze pokiwac najwyzej chorogiewka jaka jest PiS i nic wiecej .
Co ciekawe , taki w Polsce "uwielbiany" przez PiS kard. Dziwisz zostal w Watykanie
uznany za prawie persona non grata !!!
Odklejony z wielkim nakladem sil , od watykanskiego stolka , Dziwisz dostal krajowy stolek
w Krakowie i tu tez sie nie sprawdzil , za co juz calkowicie "polegl" w Watykanie .
Zamiast wielkiej zadymy , pozostal niesmak (absmak w/g Kaczynskiego , co kloci
sie z jego antyniemieckim nastawieniem , absmak pochodzi od niemieckiego abschmak ).
W sumie , jest tyle idiotyzmow w polityce , ze trudno sie z tym polapac ,
dlatego pozostaje w moim malym powiatowym swiecie , dla ktorego pracuje i bede pracowal .
Tam gdzie ja pracuje i mieszkam , tam chce placic podatek .
Nie na partie polityczne i nie na kk .
Potrzebuje jeno gwaracji , ze moj kasa z mojego podatku idzie tam gdzie ja jestem !!!
A wtedy nie bedzie trudno znalezsc ludzi do budowy drog , przedszkoli ,szkol i pogotowia
ratunkowego i placic im godziwe pieniadzory ale takze te instytucje utrzymac ,
nie patrzac na unijne dotacje , ktore i tak bedziemy musieli splacac ,od 2013-tego .
W tych wszystkich programach partii politycznych , zaskoczyl mnie jedynie ........................
harcownik Palikot , powiedzial to co ja mysle .
Inni wymyslaja tylko hasla jak : PJN (kojarzy sie automatycznie z FJN-em )
czy pomyslem PiS-u :"Ty jestes Polska" (zerznieta z niemieckiego :Du bist Deutschland).
Haslami ludzi sie nie wyzywi , praca i godziwa za nia zaplata , bezpieczenstwo mieszkancow
nawet najmniejszej osady , jest podstawa solidnej egzystencji a tej od Jegielly , Polska
do dzisiaj nie uswiadczyla .

P.S. Waza za wojne kotrreformacyjna , stoi za kare na slupie .
Boi sie zejsc .
Edytor zaawansowany

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka