Dodaj do ulubionych

Rosjanin Kazimierz Kik chwali skutki katastrofy

30.12.10, 20:47
smoleńskiej.
Uważa, że dzięki temu rząd Tuska mógł się wzmocnić i pomóc w utrwalaniu przyjaźni Rosji z Unią Europejską.
Ciekawe, jakich jeszcze odkryć intelektualnych ten pan dokona ...

--
inteligencja zastępcza, autorytety zastępcze - co jeszcze nam fundowano przez 16 lat
Obserwuj wątek
    • polazrski Re: Rosjanin Kazimierz Kik chwali skutki katastro 30.12.10, 22:46
      Tak czymaj, nienormalny. I w ogole czymaj kontakt z panem Kikiem i przekazuj na forum, co u Kika slychac.;)

--
      moze i z ciebie halachiczny zyd, ale Zyd zaden! autor: marouder
      Unikasz meritum, żeby tylko wybronić sukinsyna. Nie dlatego, że człowiek, tylko dlatego, że żyd. autor: trzecikot
      chamie bez tożsamości. autor: off_nick
        • polazrski Re: Rosjanin Kazimierz Kik chwali skutki katastro 30.12.10, 23:23
          kaczkodyl napisał:

> polazrski napisał:
          >
          > > Tak czymaj, nienormalny. I w ogole czymaj kontakt z panem Kikiem i przeka
          > zuj na
          > > forum, co u Kika slychac.;)
          > >
          > No chyba 3 05. a nie "czymaj"

Ja wole czymaj, a zwlaszcza w kontekscie nienormalnego. 3 05 mi sie zbyt pozytywnie kojarzy.;)

--
          Unikasz meritum, żeby tylko wybronić sukinsyna. Nie dlatego, że człowiek, tylko dlatego, że żyd. autor: trzecikot
          • zoil44elwer Re: Rosjanin Kazimierz Kik chwali skutki katastro 31.12.10, 16:01
            polazrski napisał:

> kaczkodyl napisał:
            >
            > > polazrski napisał:

> Ja wole czymaj, a zwlaszcza w kontekscie nienormalnego. 3 05 mi sie zbyt pozyty
            > wnie kojarzy.;)
            3Maj kojarzy siem ze Swińtynią Bożej Opaczności?

--
            Ach gdyby tak od razu każdy zrozumieć mógł,że lepsza droga bez drogowskazów niż drogowskazy bez dróg(SJ Lec)
            • polazrski Re: Rosjanin Kazimierz Kik chwali skutki katastro 31.12.10, 16:35
              zoil44elwer napisał:

> polazrski napisał:
              >
              > > kaczkodyl napisał:
              > >
              > > > polazrski napisał:
              >
              >
              > > Ja wole czymaj, a zwlaszcza w kontekscie nienormalnego. 3 05 mi sie zbyt
              > pozyty
              > > wnie kojarzy.;)
              > 3Maj kojarzy siem ze Swińtynią Bożej Opaczności?
              Mnie niby? No wiesz! Mnie sie kojarzy z Konstytucja 3 maja no i, last but not least, z moimi urodzinami.;)

--
    • mike.recz Kazimierz Kik też sporo pieprzył ale... 30.12.10, 23:18
      i tak przebiła go niezawodna Fedyszak-Radziejowska. Otwarcie Rosji na Polskę jest zasługą...
      No czyją? Oczywiście Lecha Kaczyńskiego ponieważ Rosja obawia się odzyskania przez Polskę
      podmiotowości i dlatego idzie na ustępstwa.

"Minęła dwudziesta" TVP INFO.
      • polazrski Re: Rosjanin Kazimierz Kik chwali skutki katastro 31.12.10, 16:36
        zoil44elwer napisał:

> Ci troje z SLD(dawniej PZPR) po co lecieli do Katynia?

Pewnie chcieli sie zalapac na patriotyczny kicz. No i wyszlo jak wyszlo.;)
        --
        • gat45 Re: Imię,nazwisko można zmienić-duszy,poglądów NI 31.12.10, 17:58
          normal.nyczlowiek1 napisał:
          >
          > ---> Skoro człowiek w prawie wszystkich swoich wypowiedziach broni głównie
          > interesów kagiebistów z Kremla, to musi być raczej Rosjaninem a na pewno nie Po
          > lakiem ...
          >

Myślisz naprawdę, że Rosjanie lubią kagebeszników z Kremla czy z Łubianki ? To nie znasz Rosjan. Ale coś mi się wydaje, że o Polakach też masz nieco ogólnikowe mniemanie. Tak to jest, jak się sądzi narody in gremio. Na Nowy Rok życzę złagodzenia stereotypów.
          • normal.nyczlowiek1 Nie wciskaj mi,gacie/45,na/do głowę/y tego czego 31.12.10, 18:23
            gat45 napisała: Myślisz naprawdę, że Rosjanie lubią kagebeszników z Kremla czy z Łubianki?

---> ani nie sugerowałem, ani nie powiedziałem. Nawiasem mówiąc, wiesz przecież kto statutowo zajmuje się właśnie konfabulacjami, prawda?

> Tak to jest, jak się sądzi narody in gremio. Na Nowy Rok życzę złagodzenia stereotypów.

---> Świadomie, dla zachowania jednoznaczności, używam określenia "kagiebiści z Kremla", gdyż użycie nazwy konkretnej narodowości skutkowałoby posądzeniem o mijanie się z prawdą i właśnie o "sądzenie in gremio" - taka jest postsowiecka rzeczywistość, że na Kreml trafiają kagiebiści z różnych stro(a)n!
            Zresztą, to właśnie propaganda bolszewicka w wykonaniu spin doktorów PO interpretuje dowolnie, w zależności od potrzeb, tego typu narodowe odniesienia i akcenty. Stąd wynikał ich zmasowany atak, by zakłamać do kogo kierował swój list Jarosław Kaczyński. A on kierował "Do Przyjaciół Rosjan", czyli do normalnych Rosjan a NIE do "kagiebistów z Kremla". Tak więc nie było żadnej sprzeczności w tym, że później z kolei ostro skrytykował właśnie "kagiebistów z Kremla"!
            Widzisz, jakie to proste? Wystarczy tylko chcieć, by zrozumieć ...

--
            inteligencja zastępcza, autorytety zastępcze - co jeszcze nam fundowano przez 16 lat
        • vladexpat Re: Imię,nazwisko można zmienić-duszy,poglądów NI 31.12.10, 17:59
          normal.nyczlowiek1 napisał:

> gat45 napisała: Kik ? Kazimierz ?
          >
          > ---> Skoro człowiek w prawie wszystkich swoich wypowiedziach broni głównie
          > interesów kagiebistów z Kremla, to musi być raczej Rosjaninem a na pewno nie Po
          > lakiem ...
          Sprawdź w wikipedii kto był twórcą sowieckiego aparatu terroru - Czeki. Możesz się zdziwić.

--
          Polityk w trumnie
          wygląda dumnie
          • normal.nyczlowiek1 Nie ma znaczenia,czy tu mówimy o KGB/CzeKa/NKWD... 31.12.10, 18:41
            vladexpat napisał: Sprawdź w wikipedii kto był twórcą sowieckiego aparatu terroru - Czeki.

---> Jeśli ktoś potrzebuje dokładnych informacji o aparacie terroru i ludziach, którzy ten aparat tworzyli, to może sobie poszukać także w Wiki - a tu na FK, inne problemy są istotne.
            No i gdybyś uważniej przeczytał co napisałem o "duszy", to nie próbowałbyś zarzucać, że nie wiem jakiej narodowości był ten bandyta od CzeKA ...

--
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka