Dodaj do ulubionych

Jak skończy prezes?

26.01.11, 11:45
niezła sonda, a w niej między innymi takie perełki :
"nie wytrzyma napięcia i trafi jako pacjent tam, gdzie już od dawna będzie Macierewicz." :))))))))
--
9 kwietnia , wieczorem, 95% ludzi którzy usłyszeliby że Lech Kaczyński spocznie na Wawelu, posmarkałoby się ze śmiechu
Edytor zaawansowany
  • wariant_b 26.01.11, 11:48
    zoro_wieczorowo_poro napisał:
    > "nie wytrzyma napięcia i trafi jako pacjent tam, gdzie już od dawna będzie Macierewicz."

A ja nie chcę go widzieć w Sejmie!
    Tam powinni leczyć tylko lżejsze przypadki.
  • 1normalnycz.lowiek 26.01.11, 19:02
    wariant_b napisał: A ja nie chcę go widzieć w Sejmie!

---> na Macierewicza i Kaczyńskiego!
    Nie wie, co się robi z qwnem, które się przyklei?

--
    inteligencja zastępcza, autorytety zastępcze - co jeszcze nam fundowano przez 16 lat
  • x2468 26.01.11, 22:31
    Kto do kogo sie przykleil? Macierewicz do Kaczynskiego czy odwrotnie?
  • v.t.s 26.01.11, 18:54
    ech, wzruszyłem się
  • jon-ze-wsi 26.01.11, 18:59
  • sclavus 26.01.11, 19:14
    Droga wolna i przetarta... rób ankietę!!!
    --
    W imię ojca PiS, i PiS, i ducha PiS: Bronek, nie darujemy ci krzyża - amen!
  • 1normalnycz.lowiek 26.01.11, 18:59
    zoro_wieczorowo_poro napisał: w niej między innymi takie perełki

---> Bronił esbeków, kapusiów to pewnie i ciebie ...

--
    inteligencja zastępcza, autorytety zastępcze - co jeszcze nam fundowano przez 16 lat
  • adam111115 26.01.11, 19:06
    że gdy wy mówicie że Tusk ma krew na rękach, zamordował elitę, zaprzedał Polskę, zdradził, stracił honor itp, to po prostu mówicie prawdę, nawet nie wg was prawdę tylko oczywistą oczywistość i najlepiej gdyby Tusk publicznie dokonał samospalenia.

Ale gdy z drugiej strony ktoś powie że jarek to do Tworek tylko się nadaje albo że z obłędu strzeli sobie w głowę to skamlecie jak pies gospodarza co z kopa dostał.

Czy powiesz mi o co chodzi?
  • sclavus 26.01.11, 19:16
    Ten jeden... ten wyżej... po prostu pomylił szalej z valerianą... :)
    --
    "to jest człowiek, który widzi nie tylko to, co chce widzieć, ale i jak chce to widzieć... Na domiar złego, jest nikczemnej postury choć mitomanem&megalomanem wielkim" :)
  • zoro_wieczorowo_poro 26.01.11, 19:12
    prosiłem cię, załgany złogu poesbecki :P żebyś do czasu wywieszenia w necie zaświadczenia od lekarza od głowy, nie wpisywał się w zakładanych przeze mnie wątkach
    --
    9 kwietnia , wieczorem, 95% ludzi którzy usłyszeliby że Lech Kaczyński spocznie na Wawelu, posmarkałoby się ze śmiechu
  • mis-s 26.01.11, 19:25
    prezes gdyby miał honor,to po wysłuchaniu tych wszystkich opinii o swoim końcu,powinien sobie w łeb strzelić.Gdyby miał honor,podkreślam!
    Bo dla rasowego polityka takie sondaże i opinie, to śmierć cywilna,polityczna i każda inna też.
  • 1normalnycz.lowiek 26.01.11, 20:04
    mis-s napisała: prezes gdyby miał honor,to po wysłuchaniu tych wszystkich opinii

---> skoro opinie bolszewików, komuchów, esbeków, kapusiów i ich współpracowników uważasz za Prawdę Absolutną, za wzorzec postępowania?

PS. Pewnie poczułaś się skonfundowana moim pytaniem, ale dopiero sobie uświadomiłem, że zadałem ci pytanie na które nie masz możliwości odpowiedzieć! Przepraszam. :)

... Skąd miałabyś wiedzieć, gdzie masz coś czego nigdy nie miałaś ...
    --
  • mis-s 26.01.11, 20:23
    1normalnycz.lowieku bardzo ci będę wdzięczna,jak nie będziesz ustosunkowywał się do moich odpowiedzi.
    A poza tym,kiepskie szkoły kończyłeś,bo nie nauczono cie czytać ze zrozumieniem,to wyjaśnię,raz jeszcze...................polityk z takimi ambicjami jak Kaczyński i z tak wysokim o sobie mniemaniem,po usłyszeniu takich opinii o sobie(nie ważne, kto je wypowiada)powinien sie przynajmniej zastanowić nad tym,czy jego obecność w polityce nie naraża go na śmieszność.A w tym przypadku,czy tego chcesz,czy nie,naraża!!
    A przyznasz,że ośmieszony polityk,to żaden polityk.
    I jeszcze raz proszę,nie odpowiadaj już na moje posty.
  • 1normalnycz.lowiek 26.01.11, 20:53
    mis-s napisała: 1normalnycz.lowieku bardzo ci będę wdzięczna,jak nie będziesz ustosunkowywał się do moich odpowiedzi.

---> jak twoje, więc nie sposób nie skomentować. A ty sobie to traktuj, jak chcesz. Nikt ciebie nie zmusza byś przeczytała a tym bardziej, odpowiadała.

Jak w ogóle możesz mówić o ambicjach, sama ich nie posiadając, choćby za grosz!! Twierdzisz, że polityk, słysząc krytykę ze strony kiszczaków, urbanów, widackich i reszty bolszewii, powinien ZREZYGNOWAĆ Z POLITYKI??? Abstrac(nowak)ąc od płci, zapytałbym ciebie: Czyś ty się z nowakiem na rozum zamieniła, żeby opinie ludzi bez honoru przyjmować za święte!!!??? To po to ta transformacja była? A może takim jak ty, właśnie, wydaje się, że po to - by bolszewicy, esbecy, kapusie ... decydowali o naszych polskich sprawach!
    Niech ci się wydaje nadal ...

--
  • sclavus 26.01.11, 21:08
    Valeriana!
    Valeriana, głupcze... a nie szalej!
    --
    "to jest człowiek, który widzi nie tylko to, co chce widzieć, ale i jak chce to widzieć... Na domiar złego, jest nikczemnej postury choć mitomanem&megalomanem wielkim" :)
  • wanda43 26.01.11, 19:30
    Mam nadzieje, ze marnie. Za wszystkie krzywdy wyrZądzone przez siebie i brata.
    --
    Wznieśmy toast za drzewa, z których zrobione zostana nasze trumny - oby rosły jak najdłuzej!
  • kolor 26.01.11, 19:31
    Jak pies pod plotem.
  • 1normalnycz.lowiek 26.01.11, 20:08
    kolor napisał: Jak pies pod plotem.

--
  • m.c.hrabia 26.01.11, 19:39
    wanda43 napisała:

> Mam nadzieje, ze marnie. Za wszystkie krzywdy wyrZądzone przez siebie i brata.

a może tak pięknie
    wsiąść na kasztankę ewentualnie alika
    wziąć szabelkę w tę mocarną dłoń i na Moskwę galopem się udać.
  • porannakawa01 26.01.11, 19:34
    Kiwajac się i szepczac do siebie - "polecenie - londować"
    A potem zwalony wylewem (cukrzyca zaniedbana) oddajc ekskrementy pod siebie w niekontrolowany sposób.
    --
    Maaaaasz, maaaasz Domrooooski s siemi pooooskiej do woooooolski?
    Były kandydat na Prezydenta RP już nauczył się naszego, polskiego hymnu?
    Osoba, która w ostatnich kilku minutach życia wywierała presję na pilota, sapiąc mu w kark, aby lądował - jest największym
    szkodnikiem dla Polski w jej historii!
  • mr.sajgon 26.01.11, 21:00
    zoro_wieczorowo_poro napisał:

> niezła sonda, a w niej między innymi tak
    > ie perełki :
    > "nie wytrzyma napięcia i trafi jako pacjent tam, gdzie już od dawna będzie Maci
    > erewicz." :))))))))

to fakt.
    --
    Dotąd będę kopał w pomnik obłudy i kłamstwa Donalda Tuska aż spadnie z cokołu i rozsypie się w proch.
    PRemier
  • 1normalnycz.lowiek 26.01.11, 21:04
    mr.sajgon napisał: Lepiej niz Geremek

---> co jej się udało "ocalić" ... że aż zaniemówiła?

--
  • mr.sajgon 26.01.11, 21:20
    1normalnycz.lowiek napisał:

> mr.sajgon napisał: Lepiej niz Geremek
    >
    > ---> co jej się udało "ocalić" ... że aż zaniemówiła?
    >

zakrztusila sie bidulka z wrazenia jak Bronek odjechal
    --
    Dotąd będę kopał w pomnik obłudy i kłamstwa Donalda Tuska aż spadnie z cokołu i rozsypie się w proch.
    PRemier
  • 1normalnycz.lowiek 26.01.11, 21:43
    mr.sajgon napisał: zakrztusila sie bidulka z wrazenia jak Bronek odjechal

--
  • kubala11 26.01.11, 23:03
    goscie, nie zniżajcie sie do poziomu Zakowskiego czy Butza.... :)
    --
    Sam wypowiadałem o nim sądy nie zawsze sprawiedliwe - A.Michnik o prezydencie Kaczyńskim.
    Kto zabronił tobie i twoim cynglom wypowiadać o Nim sądy sprawiedliwe...
  • po_jak_mo 26.01.11, 21:04
    ( ... )
  • rzeeczka 26.01.11, 21:37
    Pan Prezes Jarosław Kaczyński, kiedy wypełni daną Mu od Boga i Narodu misję, po objęciu po Swoim Bracie urzędu Prezydenta RP i przywróceniu należnego mu splendoru prawdziwego Patriotyzmu, jeszcze po jego złożeniu (są tylko dwie kadencje) do końca życia będzie ofiarnie służyć Narodowi Polskiemu.
    Spocznie natomiast nieopodal swojego Brata, w oddzielnym narodowym sanktuarium, które wdzięczni krakowianie zbudują, by Brat mógł patrzeć na Brata, podać Bratu rękę, z Wawelu do świątyni i w drugą stronę.
    A wy będziecie patrzeć i zazdrościć.

Niech żyje Pan Prezes Kaczyński - Prawdziwy Prezydent Polski !
  • fastwinter.5 26.01.11, 21:41
    rzeeczka napisała:

> Pan Prezes Jarosław Kaczyński, kiedy wypełni daną Mu od Boga i Narodu misję, po
    > objęciu po Swoim Bracie urzędu Prezydenta RP i przywróceniu należnego mu splen
    > doru prawdziwego Patriotyzmu, jeszcze po jego złożeniu (są tylko dwie kadencje)
    > do końca życia będzie ofiarnie służyć Narodowi Polskiemu.
    > Spocznie natomiast nieopodal swojego Brata, w oddzielnym narodowym sanktuarium,
    > które wdzięczni krakowianie zbudują, by Brat mógł patrzeć na Brata, podać Brat
    > u rękę, z Wawelu do świątyni i w drugą stronę.
    > A wy będziecie patrzeć i zazdrościć.
    >
    > Niech żyje Pan Prezes Kaczyński - Prawdziwy Prezydent Polski !

ty tak serio????
    czy dla jaj......???
  • rzeeczka 26.01.11, 21:57
    Stawianie takich pytań, choć w intencji obrazoburcze, pokazuje wpływ myśli Narodowej i Patriotycznej na umysły neoliberałów, zwłaszcza z odchyleniami. To pokazuje, że i Ty skończysz jako gorący zwolennik Pana Prezesa Kaczyńskiego, wstąpisz do Jego Partii - Prawa i Sprawiedliwości i będziesz wśród tych sprawiedliwych, którzy, kiedy nadejdzie czas, pierwsi wypełnią swój obywatelski obowiązek wobec Pana Prezesa i pośpieszą budować godną Jego wielkości świątynię narodową. Ale tymczasem

Niech żyje Pan Prezes Jarosław Kaczyński - Prawdziwy Prezydent Polski !
  • fastwinter.5 26.01.11, 22:20
    no tak,zwłaszcza widać ten wpływ myśli Narodowej i Patriotycznej na stawiane przeze mnie pytania.Że tez wcześniej tego nie dostrzegłam,dziękuję za zwrócenie mi na to uwagi.
  • rzeeczka 26.01.11, 22:57
    W końcu się zrozumiemy. I Ty będziesz wznosić sanktuarium-pomnik wieczystej chwały Pana Prezesa Kaczyńskiego. I Ty jesteś już Jego zwolenniczką, choć jeszcze sama tego nie wiesz. To także do Ciebie mówił to Pan Ludwik Dorn.
    I Ty z całych sił będziesz służyć Panu Prezesowi Kaczyńskiemu, to samo mówi do Ciebie Czesław Miłosz (w wierszu "Miłość"):

To nic, że czasem nie wie, czemu służyć
    Nie ten najlepiej służy, kto rozumie."

Niech żyje Pan Prezes Kaczyński - Prawdziwy Prezydent Polski !
  • paprykowychips 26.01.11, 22:28
    A może 10 kwietnia poleci znowu do smoleńska i popełni samobójstwo bo nie wytrzyma presji?
  • x2468 26.01.11, 22:36
    Pozre wlasny ogonek i padnie otruty a wdzieczny lud Wielkoruski zlozy go w Mauzoleum u boku Lenina.Nalezy mu siem.
  • heksadekan 26.01.11, 23:04
    ... ten wyjątkowo marnie i to na własne życzenie.
    --
    Głosuj na Ruch Poparcia Palikota
  • p_e_o_w_i_e_c 26.01.11, 23:52

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.