Dodaj do ulubionych

Od dzisiaj zakaz krytyki PiS-u w necie

01.02.11, 14:24
A kto skrytykuje, będzie miał do czynienia z prokuratorem.

Prawo i Sprawiedliwość chce by internauci brali odpowiedzialność za słowa. - Mamy konkretne przykłady całych stron, czy forów, które kipią nienawiścią, obrażają konkretne osoby, w tym te które nie pełnią funkcji publicznych - mówi szef zespołu poseł Andrzej Jaworski.

- Kipią nienawiścią do PiS, czy także do innych partii politycznych - pytamy: - Do konkretnych osób, ale agresja skierowana do Prawa i Sprawiedliwości jest wyjątkowo duża - mówi poseł.

--
Power to the people!
www.youtube.com/watch?v=Wos-dDxpJlQ
Edytor zaawansowany
  • mowiono.mi.ze.to.on 01.02.11, 14:29
    Znalazłem dla pana posła zdjęcie
  • p_e_o_w_i_e_c 01.02.11, 14:29
    agnostic5 napisał:

> A kto skrytykuje, będzie miał do czynienia z prokuratorem.
    >
    > Prawo i Sprawiedliwość chce by internauci brali odpowiedzialność za słowa. - Ma
    > my konkretne przykłady całych stron, czy forów, które kipią nienawiścią, obraża
    > ją konkretne osoby, w tym te które nie pełnią funkcji publicznych - mówi szef z
    > espołu poseł Andrzej Jaworski.
    >
    > - Kipią nienawiścią do PiS, czy także do innych partii politycznych - pytamy: -
    > Do konkretnych osób, ale agresja skierowana do Prawa i Sprawiedliwości jest wy
    > jątkowo duża - mówi poseł.

Towarzyszu z Prawa i Sprawiedliwości, może tak zlikwidowalibyście przyczynę, a nie skutek?

• dr.krisk 01.02.11, 14:32
    Głupie palanty.
    (Ciekawe, czy mnie pozwą....). I jak udowodnią, że nie są głupimi palantami?
  • agnostic5 01.02.11, 14:35
    Nie od dzisiaj wiadomo, że prezes ma teczki z wypowiedziami innych ludków na swój temat.

--
    Power to the people!
  • marchefka9 01.02.11, 14:43
    To zamach na wolność w necie.
  • mietek_z_pis 01.02.11, 14:44
    dobierzemy się wam do tyłków
  • voxave 01.02.11, 14:55
    lo matko,to wszyscy beda siedzieci ci co na Tuska i sam prezes K. takie rzeczy wygadywał
  • prawieemeryt 01.02.11, 14:58
    Czy wy wszyscy macie takie preferencje jak wasz PREZES?

--
    „Przestań pier.....ć Jarek - ciebie tam nie było". Powiedział kolega - b.opozycjonista - do Jarkacza. "Została tylko fałszywka z SB... poplamiona pączkiem".
  • prawieemeryt 01.02.11, 14:52
    Panie Jaworski - mam pytanie: co tam słychać w Stoczni Gdańskiej im. Włodzimierza Ilicza Piłsudskiego. Zajrzyj Pan lepiej na MANOWCE gdzieś Pan onegdaj tę Stocznię wyekspediował jako jej niegdysiejszy prezes a później niejaki cwany Rydzyk znalazł był jej cenne kwity na jakimś wysypisku.
    --
    „Przestań pier.....ć Jarek - ciebie tam nie było". Powiedział kolega - b.opozycjonista - do Jarkacza. "Została tylko fałszywka z SB... poplamiona pączkiem".
  • remik.bz 01.02.11, 14:57
    agnostic5 napisał:

>
    Dlaczego kłamiesz?
  • obraza.uczuc.religijnych 01.02.11, 15:00
    On nie kłamie, on korzysta z wolności słowa dopóki komisja wolnościowców i patriotów z PiS się nie ukonstytuowała. Tak nakazał red. Sakiewicz i forumowicz normals.
    --
    Karol Karski:
    "(Pietruczuk) wbrew woli przetrzymywał Prezydenta w samolocie wojskowym i pozbawiając wolności przetransportował do miejsca, gdzie Prezydent nie chciał się znaleźć".
    Na lotnisku zapasowym prezydent też nie miał woli się znaleźć. Jego wolą było znalezienie się w Smoleńsku.
  • remik.bz 01.02.11, 15:05
    obraza.uczuc.religijnych napisał:

> On nie kłamie, on korzysta z wolności słowa dopóki komisja wolnościowców i patr
    > iotów z PiS się nie ukonstytuowała. Tak nakazał red. Sakiewicz i forumowicz nor
    > mals.

Kłamie w żywe oczy. Nie wiem gdzie wynalazł ten "zakaz krytyki pod groźbą spotkania z prokuratorem".
    Ja nieczego takiego nie znalazłem.
    Może źle szukałem? Może Ty coś takiego znalazłeś?
  • obraza.uczuc.religijnych 01.02.11, 15:10
    Zakaz krytyki jako "godzenie w dobra osobiste". To tak jak krytykując religię obrażasz tzw. "uczucia religijne" i trafiasz za to do prokuratora.
    --
    Karol Karski:
    "(Pietruczuk) wbrew woli przetrzymywał Prezydenta w samolocie wojskowym i pozbawiając wolności przetransportował do miejsca, gdzie Prezydent nie chciał się znaleźć".
    Na lotnisku zapasowym prezydent też nie miał woli się znaleźć. Jego wolą było znalezienie się w Smoleńsku.
  • michas_z_pkp 01.02.11, 15:02
    ograniczała możliwość krytyki swoich działań?
  • obraza.uczuc.religijnych 01.02.11, 15:03
    Pewnie był na aplikacji na którą się nie dostałeś.
    --
    Karol Karski:
  • prawieemeryt 01.02.11, 15:16
    Był we pociągu "PKP" gdzie swego czasu Yoyo prowadził tam niczym nieograniczoną działalność zarobkową, że użyję daleko posuniętego eufemizmu.
    --
  • qqazz 01.02.11, 17:05
    Jakos nie słyszałem żeby ta "mafia" próbowała choćby pozwać Korwina który na temat działalności i jakosci orzeczeń naszych sadów i to konkretnych, wypowiadał się publicznie tak dosadnie jak mało kto.

pozdrawiam
    --
    wiadomosci.wp.pl/gid,9847763,gpage,5,img,9847780,galeria.html
    "Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły."

-- Nicolas Gomez Davila
  • michas_z_pkp 01.02.11, 17:07
    A ty, odważyłbyś się pozwać Korwina o cokolwiek? Nawet gdyby nie miał racji, a w tym wypadku ją ma.
  • czart_polski 01.02.11, 15:08
    słowa?

A PiSiaki - taka Klempa i inni czy sam wódz Kaczynski - toż oni kipia nienawiścią
    obrażają konkretne osoby
    Oni będa bezkarni?
    Takiego wała... panie Kaczynski!!!!

--
    W piekle diabeł jest postacią pozytywną.
    Stanisław Jerzy Lec
  • agnostic5 01.02.11, 15:37
    O niebezpiecznych i agresywnych treściach posłowie będą zawiadamiać organy ścigania.

PiS jest szczególnie wrażliwy na krytykę. Politycy PiS krytykę często odbierają jako agresję.
    Panowie, odwalcie się od netu. Tu nie Egipt!

--
    Power to the people!
  • cookies9 01.02.11, 16:18
    Metody stare ,jak świat- zamordyzm,to jest to!
  • ave.duce 01.02.11, 16:23
    --
    @ nie chce mi się @
    Świat jest tragedią dla tych, co czują, a komedią dla tych, co myślą > Horacy
    Freedom > Forum ze Dworum
  • pispisia 01.02.11, 16:53
    ale PiSowi wolno innych krytykowac? Albo obrazac z mownicy najwyzsze wladze Polskie wybrane w demokratycznych wyborach.Chron mnie Boze przed IV RP !
  • lumpior 01.02.11, 16:58
    www.youtube.com/watch?v=MYbNcd0LyU4
  • qqazz 01.02.11, 17:07
    że nadmiar powagi potrafi szybko przerodzić się w śmieszność a dobrymi chęciami piekło jest wybrukowane.

pozdrawiam
    --
    wiadomosci.wp.pl/gid,9847763,gpage,5,img,9847780,galeria.html
    "Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły."

-- Nicolas Gomez Davila
  • hal9000 01.02.11, 17:10
    to mam prokuratora?
  • 1normalnycz.lowiek 01.02.11, 17:27
    hal9000 napisał: Jak napiszę, że Kaczyński to wariat to mam prokuratora?

---> Moje wszystkie, także te dużo "mocniejsze", opinie ZAWSZE oparte są na konkretnych zachowaniach, słowach osób, o których coś mówię.
    Na przykład, taki Komorowski ... Skoro spotykał się wielokrotnie i to nieoficjalnie z kagiebistami, skoro głównie zabiegał o dowartościowywanie bolszewików, itp. - to uznanie go za ruskiego pieska jest w pełni uzasadnione!

--
    inteligencja zastępcza, autorytety zastępcze - co jeszcze nam fundowano przez 16 lat
  • prynsztarn 01.02.11, 17:39
    Kaczyniski jest NIKIM i mogę sobie pisac o niej co chcę może mnie ewentualnie dewiant podać do sądu z powództwa cywilnego, co ja tobie wyszykuję po powrocie z zimowych wakacji.

Prezydent RP natomiast jest chroniony z urzędu.

Tyle że faktycznie to mały może mnie cmoknąć w ziobro gdyż piszę przez amerykańskie proxy.

--
    Kaczyński to głupol, powinien się leczyć - Andrzej Wajda
  • trevik 01.02.11, 17:28
    Mam oczywiscie nadzieje, ze i politycy będą mieli adekwatnie większą odpowiedzialność za swoje słowa z uwagi na "zasięg rażenia",

T.

--
    Szczegółowość informacji nie świadczy o zrozumieniu sprawy
  • fastwinter.5 01.02.11, 17:34
    no i mamy namiastkę tego,co by nam prezes zafundował,gdyby dorwał się do władzy.
    Bolszewizm w czystej postaci!!!!
    Ten człowiek i jego "paputcziki" nie pojmują słowa "demokracja" i"wolność słowa".
    A poz tym,to jest klasyczny przykład mentalności Kalego,jemu wolno miotać inwektywami pod adresem innych,tylko nie daj bóg,powiedzieć coś pod jego adresem.
  • mietowe_loczki 01.02.11, 17:38
    Pora reaktywować forum Prawdziwych Zwolenników PiS :D:D:D

--
    Z powodów czysto higienicznych ignoruję nicki, które ze śmiertelną powagą używają haseł typu: "agentura wpływów", "układ", "salon", "michnikowszczyzna", "śpioch", "Wybiórcza", "żydokomuna", "sztuczna mgła", "polszewia", "merdia" (lista będzie uzupełniana), mają POważne POrblemy z rozróżnianiem wielkości liter i artykulacją głosek ("plemiel", "płemieł", "phremiehr") i celowo przekręcają czyjeś nazwiska.
  • porannakawa01 01.02.11, 17:38
    agnostic5 napisał:

>
    > Prawo i Sprawiedliwość chce by internauci brali odpowiedzialność za słowa. - Ma
    > my konkretne przykłady całych stron, czy forów, które kipią nienawiścią, obraża
    > ją konkretne osoby, w tym te które nie pełnią funkcji publicznych - mówi szef z
    > espołu poseł Andrzej Jaworski.
    >
    > - Kipią nienawiścią do PiS, czy także do innych partii politycznych - pytamy: -
    > Do konkretnych osób, ale agresja skierowana do Prawa i Sprawiedliwości jest wy
    > jątkowo duża - mówi poseł.

A to durnie pisowskie - pozostały jeszcze przy życiu dureń nimi kieruje i okazuje swojom niemoc i bierze się za cenzurowanie.
    Jego komisja zajmie się najpierw tym pozostałym durniem i jego ferajnom co to obrażona gdy wypomni się im te trzy stówy.
    Przecież przed każdym sadem da się odeprzeć oskarżenie gdyż o tym, że durniem jest świadcza materiały foto, wideo upublicznione.
    Wczoraj dobry Bóg dał mu poważne ostrzeżenie i na minutę mowę odebrał.
    Następnym razem to może być wylew.
    I skona leżac jak kłoda bezwiednie pod siebie oddajac kał i mocz.
    --
    Maaaaasz, maaaasz Domrooooski s siemi pooooskiej do woooooolski?
    Były kandydat na Prezydenta RP już nauczył się naszego, polskiego hymnu?
    Osoba, która w ostatnich kilku minutach życia wywierała presję na pilota, sapiąc mu w kark, aby lądował - jest największym
    szkodnikiem dla Polski w jej historii!
  • x2468 01.02.11, 17:44
    Szczegolnie chronia swojego kurdupla Przy-wodce.
  • krystian10 01.02.11, 17:39
    No to ja sobie pozwolę skrytykować "oj niedobra ta partyjka, oj niedobra" :)
    Chyba ich pogięło, pisuarom się śni cenzura jak za komuny.
    --
    Miłość jest ślepa i dlatego obmacuje.
  • y-o-st 01.02.11, 17:51
    Platfusy chcą indeksu stron zakazanych i sprawdzania jutuba, pisiory monitoringu. Wadzi styropianowcom ten net, oj wadzi.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka