Dodaj do ulubionych

Dlkaczego strona polska i media, uporczywie

19.02.11, 13:28
szukają współwinnych z wieży na lotnisku w Smoleńsku a całkowicie pomijają fakt, że prezydencki samolot musiał lądować na tym lotnisku o tym czasie ?
Dlaczego nikt oficjalnie i głośno a szczególnie media nie dociekają konsekwencji w przypadku kategorycznej odmowy na lądowanie prezydenckiego samolotu na lotnisku w Smoleńsku dnia 10 - 04 - 2010 ?
Dlaczego nikt ale absolutnie nikt z przedstawicieli mediów nie zapyta polityków PiS, PJN i SLD o ich reakcje na wyraźny zakaz lądowania i czy taki zakaz byłby respektowany przez stronę polską ?
Jak wiemy na tym lotnisku, w tym dniu, w złych warunakch i bez zezwolenia wylądował inny polski samolot.
Czy nie byłby to argument na podniesienie piekielnej wrzawy w polskiej polityce i w mediach, że o to Rosjanie zabronili a przynajmniej niesamowicie utrudnili polskiemu prezydentowi wzięcie udziału w tak ważnej dla Polski uroczystości w Katyniu ?
Dlaczego nikt nie podnosi tego tematu ale ciągle uparcie szuka współwinnych ? Jest to mało medialne ? Zbyt mocno osłabiłoby jedno plityczne ugrupowanie a co zatem idzie, nie byłoby wodą na młyn dla medialnych spektakli ?
Obserwując z oddali polską scenę polityczną poprzez polskie media, nieodparcie odnosi się wrażenie, że są siebie warte. Poziom tak jednych jak i drugich tak intelektualnie jak i kulturowo rowny jest zeru. W moim przekonaniu TVn24 niczym nie róźni się od TV Trwam czy TVP Info. To gadzinówki żerujące na sensacji wedle zasady czym głupiej tym lepiej. Ciemny naród wszystki kupi. O mediach pisanych nie mam zdania, nie czytam ale pewnie jest podobnie. Jaki naród tacy politycy i takie media, bo niby skąd mają się wziąć inni ? Kulturę wysysa się z mlekiem matki ale skoro matka prosta babina, a tych o wysokiej kulturze jak kot napłakał, to ...............
Obserwuj wątek
    • wdajcz Re: Dlkaczego strona polska i media, uporczywie 19.02.11, 13:51
      -- Dla ludzi trzeźwo analizujących sytuację w Polsce od początku było jasne, że upadek prezydenckiego samolotu podczas lądowania na lotnisku w Smoleńsku jest równoznaczny z upadkiem postsolidarnościowych elit i sygnałem alarmowym nawołującym do głębokich zmian w ustroju państwa systemowo skazanego na postępujący bałagan i deformację społeczeństwa. Media zerujące na skandalu, taniej sensacji oraz zachłystywaniu się złymi wieściami są integralnym elementem tego chorego systemu i jednym z najważniejszych motorów napędowych. medialna eksploatacja tragedii smoleńskiej nie ma w sobie nic z dogłębnej analizy pośrednich przyczyn tego nieszczęścia i przypomina babranie się we wnętrznościach nieboszczyka.Żadna opcja polityczna nie dąży do rzetelnego wyjaśnienia genezy tej tragedii, bo każda ma swój udział w zepsuciu państwa i społeczeństwa.href="wlodzimierzdajcz.blog.onet.pl" target="_blank">wlodzimierzdajcz.blog.onet.pl</a> <*> wdajcz

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka