Dodaj do ulubionych

Po na katastrofie politycznie zarobiła najwięcej?

08.04.11, 08:33
Ale czy to oznacza, że można PO oskarżać o zamach lub w całości za tą katastrofę? Zarobił politycznie też bardzo dużo Hofman - ale czy to oznacza, że tez on stoi za katastrofą?
Obserwuj wątek
  • gold.lachon Re: Po na katastrofie politycznie zarobiła najwię 08.04.11, 09:19
   Platforma otrzymała w tamtych trudnych chwilach potężne wsparcie. Fundamentem zaufania, udzielonego Tuskowi przez znaczną część "celebrytów", stał się prosty zabieg semantyczny. Zamiana słów. Wpuszczono do obiegu krótką, miliony razy powtarzaną frazę. Zbitkę pojęciową stanowiącą podstawę największego łgarstwa. Stworzono tym samym podglebie wszelkim innym słownym oszustwom, wprowadzającym w błąd sporą część społeczeństwa. Upowszechniono pojęcie „katastrofy lotniczej”.
   Jak to się stało? W jaki sposób było możliwe utrwalenie takiego terminu w sytuacji, w której nie znaleziono tak naprawdę żadnych dowodów, że 10.04.2010 roku do jakiejkolwiek przypadkowej „katastrofy” na Siewiernym doszło? Czy taki numer polsko-rosyjskim służbom mógł się udać? Czy faktycznie, zamiast poprowadzić intensywne śledztwo - dotyczące zagadkowej, tragicznej śmierci polskiej Pary Prezydenckiej, polskich generałów, 96 wybitnych przedstawicieli polskich elit – postkomuna rozpoczęła zabawę w semantykę? W nazywanie zdarzenia tajemniczego, niezbadanego, ze śladami wielokrotnego niszczenia śladów i dowodów, nieszczęśliwą „katastrofą lotniczą”? Jaką katastrofą?   marektomasz.nowyekran.pl/post/9626,czy-da-sie-wytrzymac-z-donaldem-tuskiem
   --
   Art.45 Konstytucji RP - 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.
   • obraza.uczuc.religijnych Re: Po na katastrofie politycznie zarobiła najwię 08.04.11, 09:24
    Widzę gołda że wpuszczasz do obiegu krótką, aczkolwiek kłamliwą zbitkę słowną, a mianowicie zbitkę "96 wybitnych przedstawicieli polskich elit". Zaczęłaś postkomuszą zabawę w semantykę czy po prostu tylko ową zabawę promujesz bo mocodawcy ci nakazali?
    --
    Karol Karski:
    "(Pietruczuk) wbrew woli przetrzymywał Prezydenta w samolocie wojskowym i pozbawiając wolności przetransportował do miejsca, gdzie Prezydent nie chciał się znaleźć".
    Na lotnisku zapasowym prezydent też nie miał woli się znaleźć. Jego wolą było znalezienie się w Smoleńsku.
    • nie_pis_mienny Re: Po na katastrofie politycznie zarobiła najwię 08.04.11, 11:22
     zzarda32 napisał:

     >..chcesz powiedzieć, że to był zamach?

     Zupełnie jak Radziwiłowicz w scenie sądu z filmu "Człowiek z Marmuru" A.Wajdy: "umówiliśmy się z kolegą, że ja zamachnę się na niego, a on na mnie".
     Dla wyznawców PiS zapewne ani reżyser, ani tym bardziej jego twórczość nie jest możliwa do akceptacji!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka