Dodaj do ulubionych

Chciałbym podziękować tym wszystkim, którzy

18.04.11, 22:15
wzieli udział w obchodzach rocznicy pochowania pary prezydenckiej na Wawelu za godne i kulturalne zachowanie.
Widzicie? Jednak można, jak się was odseparuje od tego prowodyra nikczemnego wzrostu to potraficie się zachować z powagą i szacunkiem.

--
Dlaczego słoń ma ogon?
Żeby się zbyt gwałtownie nie kończył.
Edytor zaawansowany
  • blumm 18.04.11, 22:17
  • vargtimmen 18.04.11, 22:22
    tw_wielgus napisał:

> wzieli udział w obchodzach rocznicy pochowania pary prezydenckiej na Wawelu
    > za godne i kulturalne zachowanie.

Wyborcza nie napisała o

"Precz z komuną!"
    "Precz z Wyborczą!"
    "Wolna Polska!"
    "Wolne media!"

Dziiiiiwneeeeeee ;)))

> Widzicie? Jednak można, jak się was odseparuje od tego prowodyra nikczemnego wzrostu to potraficie się zachować z powagą i szacunkiem.
    >

Ale mam ubaw z tego zaklinania rzeczywistości :)))

--
    Carpe diem
  • anwad 18.04.11, 22:27
    "Media kłamią" itp. Choć najczęściej było: "Lech Kaczyński - pamiętamy" i "Chcemy prawdy o Smoleńsku".

A Ty skąd wiesz?:)

--
    Przełom w śledztwie (o tym nie przeczytacie na gazeta.pl): markowski.salon24.pl/299164,o-czym-nie-mowia-media
  • vargtimmen 18.04.11, 22:31
    anwad napisała:

> "Media kłamią" itp. Choć najczęściej było: "Lech Kaczyński - pamiętamy" i "Chce
    > my prawdy o Smoleńsku".

Owszem, owszem :)

>
    > A Ty skąd wiesz?:)
    >

Mam swoje sposoby i dojścia ;)))

Pozdrowienia :)

--
    Carpe diem
  • tw_wielgus 18.04.11, 22:28
    Tobie też chciałbym podziękować za to, że nie krzyczałeś: "Bronek do wora - wór do jeziora".
    Wiem jak wielkiego to od Ciebie wymagało poświęcania, słowo...., doceniam, dziękuję.

PS. Te okrzyki czytelników "GP" świdczyłyby o tym, że ich ukochana gazeta nie dość, że łże to jeszcze jest w cudzych ( tu rozumiem dlaczego) rękach.
    --
    Fałszywe argumenty zwalcza się najlepiej nie przeszkadzając w ich wykładaniu.
  • vargtimmen 18.04.11, 22:33
    tw_wielgus napisał:

> Tobie też chciałbym podziękować za to, że nie krzyczałeś: "Bronek do wora - wór
    > do jeziora".

To specjalność czytelników GW.

Mnie się podoba barter: "Weźcie Bronka dajcie skrzynki".

Humanitarne i fair, każdy dostaje swoją własność.

--
    Carpe diem
  • tw_wielgus 18.04.11, 22:39
    Podoba mi się ta propozycja. W gratisie możecie sobie jeszcze Kaczyńskiego zabrać.
    --
    Dlaczego mleko zawiera tłuszcz?
    Żeby krowa nie skrzypiała podczas dojenia.
  • vargtimmen 18.04.11, 22:40
    tw_wielgus napisał:

> Podoba mi się ta propozycja. W gratisie możecie sobie jeszcze Kaczyńskiego zabr
    > ać.

Z Kremla klepiesz? Bo to do nich...

--
    Carpe diem
  • tw_wielgus 18.04.11, 22:49
    Nie, ja nie, a Ty?
    Wybacz podejrzenie, ale masz taki dziwny wschodni akcent.
    --
    Stosowanie środków antykoncepcyjnych to zabójstwo dziecka, które mogło zostać poczęte.
  • vargtimmen 18.04.11, 23:02
    tw_wielgus napisał:

> Nie, ja nie, a Ty?

Jak nie, to nie masz autoryzacji, by dopiąć tę umowę: Bronek za skrzynki.

--
    Carpe diem
  • anwad 18.04.11, 22:22
    Ludzie zachowywali się jak zawsze. Inaczej zachowywały się za to służby mundurowe. Tak jak trzeba.

--
    Przełom w śledztwie (o tym nie przeczytacie na gazeta.pl): markowski.salon24.pl/299164,o-czym-nie-mowia-media
  • porannakawa01 18.04.11, 22:28
    anwad napisała:

> Ludzie zachowywali się jak zawsze. Inaczej zachowywały się za to służby munduro
    > we. Tak jak trzeba.

Widocznie nie musiały reagować.

W WAW pisiórki koniecznie chcąc uchodzić za odważnych usiłowały przez policyjne ogrodzenie się przedostać.
    Ciagle myślały, że to dawne czasy co to można pałą dostać i potem przez ścieżkę zdrowia - aby do Zbowidu się zapisać - dla tych co to jak Jaruś - wtedy na przesłuchaniach pączkami częstowani byli. Albo dziecięciem wtedy jeszcze będąc sikania w gacie nie mogli zaliczyć do formy walki opozycyjnej.
    --
    Dobry Bóg z Maryją Królową Polski chroniąc Polskę swym płaszczem potęgi i chwały, odsuwają tych co Ją pognębić miały!
    Dzięki Bogu i Maryji Zawsze Dziewicy Kaczyńscy zostali odsunieci od władzy - aby nie dopuścić do bezrozumnego zadłużania Polski, dodrukowywania banknotów i popadania w ubóstwo myślących i walczących rozumnie o utrzymanie poziomu swojego życia i życia swojej rodziny.
  • tw_wielgus 18.04.11, 22:31
    E tam, nie gadaj, ja z Warszawy to mam okazję tą "normalność", co miesiąc, jak mi przyjdzie ochota, obejrzeć.
    W Krakowie zachowali się WYJĄTKOWO, słowo... Po raz pierwszy zobaczyłem, że przybyli tam uhonorować zmarłego prezydenta i jego małżonkę.
    W Warszawie przeważnie przychodzą popatrzeć jak się Kaczyński modli do konia.
    --
  • anwad 18.04.11, 22:44
    Popatrz, prezydent Krakowa nie rozstawił barierek ani kordonów policji. Co więcej, wziął udział w koncercie, którego był jednym z mecenasów. Można? Można.

--
    Ocenzurowane na "GW", polecam - garstka oszołomów, wg "GW" i rzecznika policji 3,5 tys. osób: rybitzky.salon24.pl/297164,oto-garstka-oszolomow-wideo-z-marszu-10-kwietnia
  • tw_wielgus 18.04.11, 22:53
    Oczywiście ,że można. Jak się odseparuje prowodyrów od Tych, którzy mają uczciwe intencje.
    Judasz unieruchomiony to i kulturalnie było. Oczywiście nie liczac paru skinheadów z tak zwanej Gazety Polskiej.

--
  • anwad 19.04.11, 21:45
    www.youtube.com/watch?v=LaxSBWhlSdc&feature=player_embedded#at=222
    Nie wszystko słyszałam, bo byłam w innym końcu, gdzie były też inne hasła. Ale generalnie wyraźnie widać, że gniew społeczny jest silny.

--
  • anwad 19.04.11, 21:57
    W trakcie modlitwy za zmarłych...
    www.youtube.com/watch?v=ueLQ9Z7J-Og&feature=player_embedded
    --
  • m.c.hrabia 18.04.11, 22:26
    masa krytyczna 199 sztuk nie była przekroczona.
    to i "reakcji łańcuchowej ' nie było .
  • pan.sajgon 18.04.11, 22:55
    tw_wielgus napisał:

> wzieli udział w obchodzach rocznicy pochowania pary prezydenckiej na Wawelu za
    > godne i kulturalne zachowanie.
    > Widzicie? Jednak można, jak się was odseparuje od tego prowodyra nikczemnego wz
    > rostu to potraficie się zachować z powagą i szacunkiem.
    >

Bylo spokojnie bo sloneczko Peru wizytuje boiska pilkarskie w krolestwie Elzbiety II.
    --
    Dotąd będę kopał w pomnik obłudy i kłamstwa Donalda Tuska aż spadnie z cokołu i rozsypie się w proch.
    PRemier
    Ministerstwo Głupich Kroków
    Komorowski w pałacu
  • douglasmclloyd 18.04.11, 23:05
    pan.sajgon napisał:

> Bylo spokojnie bo sloneczko Peru wizytuje boiska pilkarskie w krolestwie Elzbie
    > ty II.

Przebił się ten news? Lepiej późno niż wcale, bo ważniejsze było, gdzie konus nie pojedzie, czy dojedzie i co się będzie bez niego działo.

--
    Państwo nie przewidziało wariatów w swoich organach. Powołać komisję śledczą!
    "Nastąpiła sytuacja modelowa, opisana w konstytucji, że jeżeli organa państwa nie są w stanie sprostać sytuacji, wtedy Sejm powołuje komisją śledczą" - podkreślił Macierewicz."
  • venus99 19.04.11, 21:51

potraficie się zachować z powagą i szacunkiem.
    >
    nie przesadzasz?musisz mieć bardzo różowe okulary.

--
    Paranoja i Schizofrenia.dziki kraj!
  • fiu-bzdziu2010 19.04.11, 21:54
    i dlatego

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka