Dodaj do ulubionych

Fotyga zaniepokojona sytuacją w Kaliningradzie

24.05.11, 16:02
Chciałbym bardzo poznać tego człowieka, który zrobił krzywdę Fotydze, mianując ją ministrem spraw zagranicznych, i teraz to pokutuje, ona uwierzyła w to że wie o co chodzi w tym wszystkim, może przypomniałaby nam co zrobiła będąc ministrem, oczywiście po za straszeniem tańczących w Lizbonie, czy PiS musi cały czas przypominać kto był w tym rządzie, no to... Lepper był wicepremierem, i teraz nie wiem co jest większym obciachem, czy on, czy ona...

wiadomosci.onet.pl/kraj/fotyga-zaniepokojona-sytuacja-w-kaliningradzie,1,4353030,wiadomosc.html
--
A tak w ogóle to kocham PiS (bo jak przejdzie ich projekt, to będę kryty)
Edytor zaawansowany
  • ayran 24.05.11, 16:08
    czan-dra napisał:

> Chciałbym bardzo poznać tego człowieka, który zrobił krzywdę Fotydze, mianując
    > ją ministrem spraw zagranicznych,

Ministerm zrobili ją do spółki Lech Kaczyński, z ktorym znali się ze trzydzieści lat i Jarosław Kaczyński, który miał decydujący wpływ na skład swojego rządu. Lecha już raczej nie poznasz, ale Jarosława - może się jeszcze udać.

--
    Jaja w kraju niewyjęte - Solidarność dała ciała.

Jacek Kaczmarski
  • tw_wielgus 24.05.11, 16:11
    Mnie powaliła tym "argumentem" -
    "choć był to nasz twardy interes - zauważa Fotyga".

--
    www.humor.sadurski.com/p1_materialy/ZTI1ZTAyOGM0ZjM2/big_1.jpg
  • inna57 24.05.11, 16:18
    Proszę nie przed 23:00, przecież to mogą czytać dzieci.
  • rydzyk_smigly 24.05.11, 16:12
    Nie poznasz, krzywdziciel poległ pod Smoleńskiem. Fotyga ma wyjątkowe kwalifikacje, jako jedyna znająca co nieco angielski w zarządzie "S" za Smoleńskiego Męczennika była szefową sekcji zagranicznej, stąd pewnie niespełnione "eksperckie" kompleksy.
    --
    "Przyjrzyjcie się mi, bo patrzycie na Łukaszenkę" - Jarosław Kaczyński, konwencja PiS, marzec 2006
  • indris 24.05.11, 16:17
    ...to było jednak celne określenie.
    --
    Amicus Plato sed magis amica veritas
    (Arystoteles)
  • lumpior 24.05.11, 16:22
    Towarzyszyła i zabawiala Marie Kaczynska no i robila kawe Lechowi.
  • czan-dra 24.05.11, 16:40
    ale nie słyszałem, żeby Jakubiak była zaniepokojona, a Fotyga owszem...

PeeS. Chciałbym zobaczyć zdjęcie zaniepokojonej Fotygi, to musi być coś...
    --
    mleczko.interia.pl/zdjecia/rysunki-kolorowe,10561
  • princessa_martusia 24.05.11, 16:18
    czan-dra napisał:

"Bundestag odmówił uchylenia rozporządzeń Goeringa delegalizujących istniejącą przed II wojną światową polską mniejszość narodową."

Fotyga domagając sie uznania polskiej mniejszości narodowej przez Niemcy,
    zamierza zwrócić im Ślask, część Wilekopolski i Pomorze?
  • prawieemeryt 25.05.11, 07:30
    Mnie w tej sprawie najbardziej interesuje czy widać to po jej minie? Hihihihihihihi!
    --
    „Przestań pier.....ć Jarek - ciebie tam nie było". Powiedział kolega - b.opozycjonista - do Jarkacza. "Została tylko fałszywka z SB... poplamiona pączkiem".
  • ave.duce 25.05.11, 11:44
    Boszsz, co to będzie?! Jarosławie, ratuj!
    --
    "szczególnie znienawidzonego prezydenta, byłego dziś, nieżyjącego, ś.p. mojego brata" >
    Prezes Jarosław K.
    Forum ze Dworum/Freedom @ nie chce mi się @

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.