Dodaj do ulubionych

Już sześć lat

24.05.11, 21:18
Wysłuchujemy ciągle tych samych obelg, kłamstw i insynuacji platfusów i pisowców. Niczego już się nie da w tym scenariuszu poprawić, wszystko zgrane jak tysięczny odcinek Dynastii.

A oni chca nam jeszcze cztery lata tego ludzkiego zdziczenia zafundować. Kto to wytrzyma, czy Polska to wytrzyma?
Edytor zaawansowany
  • smalltownboy 24.05.11, 21:22
    Kto ma media ten ma władzę, niestety.
  • haen2010 24.05.11, 22:02
    Usiłowałem obejrzeć Rymanowskiego. Kempa i Szejnfeld. Nie dało się.
  • zoil44elwer 24.05.11, 22:07
    smalltownboy napisał:

> Kto ma media ten ma władzę, niestety.
    Kto ma WŁADZĘ ten ma MEDIA! NIESTETY!

--
    Ach gdyby tak od razu każdy zrozumieć mógł,że lepsza droga bez drogowskazów niż drogowskazy bez dróg(SJ Lec)
  • hordol 24.05.11, 21:24
    www.youtube.com/watch?v=wKopdsSDAD8&feature=related
  • jacekm22 24.05.11, 22:06
    A co sie tak ciepiesz ????!!
    WYMROM jak my wszyscy ....
  • rydzyk_smigly 24.05.11, 22:07
    oświaty, kiedy nie dostał - obraził się. Inni mówią, że chciał być wicepremierem. Prawda to?
    --
    "Przyjrzyjcie się mi, bo patrzycie na Łukaszenkę" - Jarosław Kaczyński, konwencja PiS, marzec 2006
  • haen2010 24.05.11, 22:37
    Czepiacie się Palikota, ale jego wielką zaletą jest, że daje się go słuchać. Blagi Tuska i głupot Kaczora już nie trawię. Prostactwa Napieralskiego, gęba Pawlaka też obrzydła. Żaden już prochu nie wymyśli. No i cała ta reszta za nimi.

Ja nie jestem reprezentatywny, ale wyczuwam jak dosyć tego serialu mają ludzie. Jak rośnie w sondażach armia zniechęconych i niezdecydowanych. Zaczynam sądzić powoli, że wynik wyborów może być dziwny, bardzo dziwny.
  • jacekm22 24.05.11, 23:10
    Czepiacie się Palikota, ale jego wielką zaletą jest, że daje się go słuchać. Blagi Tuska i głupot Kaczora już nie trawię. Prostactwa Napieralskiego, gęba Pawlaka też obrzydła. Żaden już prochu nie wymyśli. No i cała ta reszta za nimi.

Moze i masz racje , tylko Palikot nie potrafil przekonac do swych ( slusznych zreszta racji !!) WIEKSZOSCI glosujacych polakow ....

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka