Dodaj do ulubionych

PO ma 20 % żelaznego elekoratu

15.07.11, 10:33
Widac partia podchodzi bardzo powaznie do wyborów... bo sama sobie to wyliczyła. Jest to porównywalne z żelaznym elektoratem PiS jak twierdzi anonimowy sztabowiec PO. Wygrana więc jest w glosach miękkiego elektoratu. Zwycięży ten który trafniej poprowadzi kampanie wyborczą.
Ja oczywiscie jestem za kampania merytoryczną. Z gospodarką na pierwszym planie. Bo chcę zyc w schludnym, rozwijającym się i dobrze zarządzanym kraju. Bez korupcji, ale też i bez narzucania skrajnych fundamentalizmów ideologicznych.

www.polskatimes.pl/stronaglowna/427181,tajne-badania-po-maja-tylko-20-proc-pewnych-wyborcow-tyle,id,t.html
--
Będzie dobrze, jak złe kark złamie.(przysłowie ludowe)
Edytor zaawansowany
  • haen2010 15.07.11, 10:40
    Od dawna wiadomo, że medialna lewizna sondażowa odchodzi. A Palikot jeździ i im zabiera coraz więcej. Dwadzieścia miejscowości w tydzień. Ogłosił, że z Kaczorem Donaldem w Warszawie się zmierzy. To będzie kampania!
  • ayran 15.07.11, 11:16
    sawa.com napisała:

> Ja oczywiscie jestem za kampania merytoryczną.

W takim razie z pewnością popierasz zakaz prowadzenia kampanii za pomocą wielkopowierzchniowych billboardów i płatnych spotów telewizyjnych, przeciw któremu to zakazowi PiS energicznie protestuje.
    --
    Jaja w kraju niewyjęte - Solidarność dała ciała.

Jacek Kaczmarski
  • camille_pissarro 15.07.11, 12:36
    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
  • ayran 15.07.11, 13:27
    W konkretnym przypadku, pisiorro pisiorro, wynika to z rzeczywistego wyglądu billboardów sfinansowanych przez PiS oraz treści spotów radiowych. Ale rozumiem, że twój nienadmiernie skomplikowany umysł postrzega biilboardy z wygładzonym fotoshopem Jarosławem Kaczyńskim jako przykład kampanii merytorycznej. Ale kogóż tam martwią wytwory twojego umysłu.

--

Jacek Kaczmarski
  • ta 15.07.11, 14:08

camille_pissarro napisał:

> A skąd wynika intelektualny frędzlu, że kampania prowadzona przy pomocy spotów
    > telewizyjnych i billboardów nie może być jednocześnie merytoryczna ?

Może być, ale nie jest. Kłamstwo "premier Kaczyński" to jest kampania inormacyjna?
    Prywatnie , na swojej posesji pan poseł Kaczyński Jarosław może sobie wypisać, że jest chińską wazą porcelanową z epoki dynastii Qing, co jest nawet bardziej prawdopodobne, niż to, że zostanie premierem.
  • halfinteligentzpis 15.07.11, 14:59
    camille_pissarro napisał:

> A skąd wynika intelektualny frędzlu, że kampania prowadzona przy pomocy spotów
    > telewizyjnych i billboardów nie może być jednocześnie merytoryczna ?

PiSowa kampanie nie będzie nigdy merytoryczna bo PiS w kazdej kampanii zwyczajnie kłamie.

Np tez rolnika który domaga się zrównania dopłat z rolnikiem niemieckim, bo nie jest w stanie z nim konkurować, jest kłamliwa.
    Dolaty są tak skalkulowane by wyrównywały szanse rolników z poszczególnych krajów
    na wspólnym rynku rolnym. Gdyby zrównać dopłaty niemieckich i polskich rolników,
    rolnik polski z powodu niższych kosztów produkcji osiągnałby przewagę nad rolnikiem niemieckim i doprowadziłby go do bankructwa.
    Dopłaty sa tak skalkulowane by wyrównać
  • prawie_magister 15.07.11, 11:35
    tylko jakaś rudawka się go złapała i zardzewiał.... a pieniądze na środki konserwujące przeputali....
    --
    ============--===========================
    Kto podniesie ręke na władze ...... niech wie, że ta ręka będzie mu odrąbana. - Józef Cyrankiewicz
    ---
    Nie wolno lżyć organów - Łukaszenko
  • ave.duce 15.07.11, 12:02
    jeżeli mogę spytać i prosić o odpowiedź?

sawa.com napisała:

> Ja oczywiscie jestem za kampania merytoryczną. Z gospodarką na pierwszym planie
    > . Bo chcę zyc w schludnym, rozwijającym się i dobrze zarządzanym kraju. Bez kor
    > upcji, ale też i bez narzucania skrajnych fundamentalizmów ideologicznych.

--
    "szczególnie znienawidzonego prezydenta, byłego dziś, nieżyjącego, ś.p. mojego brata" >
    Prezes Jarosław K.
    Forum ze Dworum/Freedom @ nie chce mi się @
  • ayran 15.07.11, 12:04
    na partię, która jako jedyna prowadzi kampanię merytoryczną: nie wynajmuje billboardów, nie zamieszcza spotów radiowych i telewizyjnych, a jeśli już, to oparte są one wyłącznie na rzeczowej analizie i prezentują program działań. Czyli - oczywiście PiS.
    --

Jacek Kaczmarski
  • sharktank 15.07.11, 12:12
    To oczywiste.
  • ayran 15.07.11, 12:16
    Jasne, dla ciebie to oczywiste.
    Wiadomo też, że nie zagłosujesz na sld:

forum.gazeta.pl/forum/w,28,126889962,126897528,Sld_to_zenada_kto_na_komuchow_glosuje_.html
    A więc najpewniej na PiS, zważywszy, że świętujesz każdy 10. dzień miesiąca.

forum.gazeta.pl/forum/w,28,126894403,126897564,Mogl_przeprosic_za_Smolensk_dzis_10.html

Zdaję sobie sprawę, że sa ludzie, którzy wbrew wszelkiej logice wierzą PiS-owi i Jarosławowi Kaczy ńskiemu i nie pozostaje nic innego, jak zaliczyć cię do tego, na szczęście coraz mnie licznego grona.

--

Jacek Kaczmarski
  • sharktank 15.07.11, 14:20
    Hmm, zobaczymy, pożyjemy. Zbyt łatwo oceniasz ludzi, patrząc na świat zero-jedynkowo. Można popierać pewne sprawy a jednocześnie nie być fanatycznym zwolennikiem danej partii. Będąc zdeklarowanym wyborcą pisu na pewno nie krytykowałbym go, a czynie to wielokrotnie. Pis musi jeszcze wiele zrobić,żeby zasłużyć na mój głos, zaczynając od wyrzucenia z funkcji osoby odpowiedzialnej za gospodarczy program partii pani Szydło, która jest żenująco niekompetentna.
    Więc na te chwilę, jest tak jak napisałem-na pewno nie na PO i masz rację na pewno nie na sld;)
  • ayran 15.07.11, 14:28
    Być może czynisz to wielokrotnie, ale pod jakąś inną gwiazdą.
    Tu - na tym forum, pod tym nickiem nie skrytykowałeś PiS-u ani raz.
    Chyba że policzymi świeżą bezkompromisową krytykę pani Szydło, ale to trochę za mało na liczbę mnogą.

--

Jacek Kaczmarski
  • ave.duce 15.07.11, 12:14
    ayran napisał:

> na partię, która jako jedyna prowadzi kampanię merytoryczną: nie wynajmuje bill
    > boardów, nie zamieszcza spotów radiowych i telewizyjnych, a jeśli już, to opart
    > e są one wyłącznie na rzeczowej analizie i prezentują program działań. Czyli -
    > oczywiście PiS.

Bo Pi$, to oczywista oczywistość - nie narzuca skrajnych fundamentalizmów ideologicznych.
    --
    ... pozdrów ode mnie św. Blidę jak będziesz do niej pielgrzymować z kwiatami, flaszką i ogórcem, damo za dychę... > Autor: mors22 11.07.11, 19:30 do mnie...
    Forum ze Dworum/Freedom
  • zapijaczony_ryj 15.07.11, 16:53
    ayran napisał:

> na partię, która jako jedyna prowadzi kampanię merytoryczną: nie wynajmuje bill
    > boardów, nie zamieszcza spotów radiowych i telewizyjnych, a jeśli już, to opart
    > e są one wyłącznie na rzeczowej analizie i prezentują program działań. Czyli -
    > oczywiście PiS.

--
    No niesprawiedliwe, żeby odwalić taki numer:
    tiny.pl/htd75
    I nie dostać tytułu idioty wszech czasów!
  • ave.duce 15.07.11, 19:51
    ave.duce napisała:

> jeżeli mogę spytać i prosić o odpowiedź?
    >
    > sawa.com napisała:
    >
    > > Ja oczywiscie jestem za kampania merytoryczną. Z gospodarką na pierwszym
    > planie
    > > . Bo chcę zyc w schludnym, rozwijającym się i dobrze zarządzanym kraju. B
    > ez kor
    > > upcji, ale też i bez narzucania skrajnych fundamentalizmów ideologicznyc
    > h.
    >
    >

bi.gazeta.pl/im/4/9955/z9955024X,Nowy-billboard-Prawa-i-Sprawiedliwosci----Premier.jpg
    --
    ... nie mam kompleksów na punkcie swoich zdolności rozumowania ...> autorka > anwad
    Freedom > Forum ze Dworum
  • sawa.com 15.07.11, 20:40
    Nie wiem. Naprawdę.
    --
  • ave.duce 15.07.11, 22:09
    Ok, dzięki.
    --
    @ nie chce mi się @ <<< Michaił Bułhakow >>>
    „Prawdziwa dama pije tylko czysty spirytus i nigdy w małej ilości”
    > Forum ze Dworum/Freedom
  • ponte_aronte 15.07.11, 12:05
    i doskonale zdaje sobie z tego sprawę ;)
  • tornson 15.07.11, 12:13
    pewnie nawet niższy niż PiSu. Na PO głosują w ogromnej części lemingi, jak się im powie w TV że PO nie jest już jedyną zaporą dla PiSu to odejdą.
  • ayran 15.07.11, 12:18
    Nie rozumiesz słowa pisanego.
    Z przywołanych tu badań wynika, że "twardy" elektorat PO jest niski - w granicach 20%, ale podobny bądź nineco wyższy niż PiS, a znacząco wyższy niż choćby potencjalny elektorat sld.
    --

Jacek Kaczmarski
  • mixerski1 15.07.11, 13:12
    Co sie stalo z 50% POparciem z poczatku tygodnia, z informacja o mozliwosci samodzielnego rzadzenia przez PO, balonik pekl?Tak szybko? A mina donka bezcenna:)))

tiny.pl/hfz7c
  • okrutny_marcinek 15.07.11, 13:32
    POparcie spada,POrazka coraz bardziej realna.
  • platforma.do.pierdla9 15.07.11, 13:58
    Podobnie jak nie przemienisz guana w złoto.

Trzeba być ciężkim idiotą, żeby zagłosować na to towarzycho z KLD.
    Mam nadzieję, że już to wszyscy widzą (poza umoczonymi w to towarzycho i najcięższymi przypadkami debilizmu) i PO nie pozyska nikogo więcej.

Jak startowali w 2001 to mieli 11-14% bo wszyscy pamiętali poprzedników. I na tyle powinni z powrotem spaść.
  • halfinteligentzpis 15.07.11, 14:46
    sawa.com napisała:

> Widac partia podchodzi bardzo powaznie do wyborów... bo sama sobie to wyliczyła

PO sama sobie tego nie wyliczyła.

cyt: " .... wynika z sondażu zleconego przez Platformę, do którego dotarła "Polska"."

Swoją droga, skoro "Polska" dotarła do sondażu, powinna napisać komu Platforma go zleciła.
    Nie napisała, więc wysoce prawdopodobne że łże, jak sawa.com
  • prawie_magister 15.07.11, 14:52
    halfinteligentzpis napisał: PO sama sobie tego nie wyliczyła
    --
    a moze to ty tak liczyłeś.... na palcach. tylko że skarpetki ci przeszkadzały...
    Kto podniesie ręke na władze ...... niech wie, że ta ręka będzie mu odrąbana. - Józef Cyrankiewicz
    ---
  • halfinteligentzpis 15.07.11, 15:02
    prawie_magister napisał:

> "a moze to ty tak liczyłeś.... na palcach. tylko że skarpetki ci przeszkadzały... "

Nie, bo ty Ty jesteś idiotą a nie ja.
  • prawie_magister 19.07.11, 15:37
    no i idiota nadal swoje.....
    --
    ---
  • kecawa 15.07.11, 15:02
    Są to dane chyba zbyt optymistyczne! Nie sądzę by aż tak wielu było zauroczonych stylem rządzenia-nierządzenia naszych polszewickich polityków
  • icek.goldberg 15.07.11, 15:20
    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
  • sawa.com 15.07.11, 16:39
    Nie mozna wykluczyc, ze jest to przeciek kontrolowany dla zdysyplinowania elektoratu ale i swoich czlonków. Tych wszystkich którzy Platformie zawdzięczaja swoje stanowiska. Są ich grube tysiące. Jak "mateczka" partia przegra to trzeba będzie pożegnac sie z lukratywnymi posadami opłacanymi z kieszeni podatnika.
    W końcu w samej administracji ile "gąb" przybyło. Drugie tyle zajęło miejsca wywalonych z ze stanowisk... A spółki skarbu państwa! Różne agencje i agendy rzadowe etc
    --
  • kecawa 16.07.11, 08:12
    Zgadzam sie z Tobą
  • indeed4 15.07.11, 17:21

> Ja oczywiscie jestem za kampania merytoryczną. Z gospodarką na pierwszym planie.

A najlepiej, żeby merytorycznie prowadził ją Rydzyk i Ziobro - i koniecznie w PE.
  • sawa.com 15.07.11, 18:50
    indeed4 napisał:

>
    > > Ja oczywiscie jestem za kampania merytoryczną. Z gospodarką na pierwszym
    > planie.
    >
    > A najlepiej, żeby merytorycznie prowadził ją Rydzyk i Ziobro - i koniecznie w P

Jesli bedzie ja prowadził Rydzyk to Tusk moze spac spokojnie. Premierowskiego stolka nie staraci. Najwyżej komorowski sie z nim troche podroczy... i będzie udawał, ze rozwaza kandydature Schetyny np.

Zreszta PiS zaczyna kampanie bardzo nieudanie. Moim zdaniem słusznie jest krytykowany bilbord z premierem Kaczyńskim. I ta kalka ze spotów amerykanskich republikanów jest ni w pięc ni w dziewięc...

--
  • m.c.hrabia 15.07.11, 19:09
    no i ?
    przecież to i tak dużo
    nie wygrywa się żelaznym a sympatykami lub zniesmaczonymi inną partią>
    --
    kartofle tylko tłuczone
  • 2.andrzej.d 15.07.11, 20:12
    wybory prezydenckie, druga tura, w zeszłym roku są tego dowodem... bo nikt inny na Kaczyńskiego nie głosował tylko pisowcy, a na Komorowskiego głosowało PO, SLD i PSL .
  • m.c.hrabia 15.07.11, 20:38
    no to wygraną w cuglach ma:)
    --
    kartofle tylko tłuczone
  • 2.andrzej.d 15.07.11, 20:41
  • m.c.hrabia 15.07.11, 20:56
    oczywista oczywistość
    a białe jest białe:)
    --
    kartofle tylko tłuczone
  • sharktank 16.07.11, 13:55
    PO lubi białe:
    news.money.pl/artykul/samorzadowcy;z;po;zatrzymani;za;narkotyki,214,0,385494.html
  • ave.duce 15.07.11, 22:10
    --
    ... nie mam kompleksów na punkcie swoich zdolności rozumowania ...> autorka > anwad
  • prawie_magister 18.07.11, 09:26
    POpaprane von na śmietnik historii, tam żelazo zarddzewieje doszczętni,
    Tyle tylko że rezydent podpisał ustawę śmieciową i złom oddawać do recyklingu!!!!
    --
    ---
  • hal9000 18.07.11, 13:25
    Elektorat PO to nie są ślepi wyznawcy tak jak to jest w przypadku PiS. Gdyby nie groźba PiS zastanawiałbym się na kogo oddać głos a tak najpewniej będę głosował na PO.
  • prawie_magister 18.07.11, 15:49
    PO z żelaznym elektoratem na złom,
    przetopić i odlać kratki kanalizacyjne!!!!
    --
    ---
  • hal9000 18.07.11, 17:26
    PO z żelaznym elektoratem na złom, przetopić i odlać kratki kanalizacyjne!!!!

A co proponujesz dla "betonu" PiS? :)
  • prawie_magister 19.07.11, 15:38
    beton nie rdzewieje!
    --
    ---
  • ave.duce 19.07.11, 15:47
    Zwłaszcza TOWAROWY?

bi.gazeta.pl/im/4/9955/z9955024X,Nowy-billboard-Prawa-i-Sprawiedliwosci----Premier.jpg
    --
  • prawie_magister 20.07.11, 12:03
    ave.duce napisała:

> Zwłaszcza TOWAROWY?
    ................
    towarowy, nie towarowy byle nie rdzewiał!
    --
    ---

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka