Dodaj do ulubionych

Sądzę, że L.Bubel też będzie mógł zasilić listę PO

29.07.11, 07:11
może nie w najbliższych wyborach, ale gdy minie jeszcze trochę czasu( "pelikany" zapomną kto zacz ), wyrazi skruchę i swym działaniem, postawą wpisze się w aktualny "program" formacji Donalda Tuska to spokojnie może liczyć na solidne poparcie tego nowego, funkcjonującego w postpolitycznej rzeczywistości FJN...
Edytor zaawansowany
  • iq-ok 29.07.11, 07:41
    listy PiSu zasila na ten przykład Bender i liczne grono wielbicieli Kobylańskiego i nawet skruchy wyrażać nie muszą.
  • wariant_b 29.07.11, 07:51
    Na razie jest Narodowcem:
    www.polskapartianarodowa.org/
    Genetyczny patriotyzm w sobie odkrył.
  • obraza.uczuc.religijnych 29.07.11, 07:53
    Patriota tak jak Breivik
    --
    Co myślę o Polsce? Myślę podobnie jak Ty, bo nie jestem z tym krajem (jeszcze mniej niż TY) związany wspólnotą krwi. Ale ta Erde (ohne Blut) jest m o j a, jak zaraza albo choroba weneryczna i żebym nie wiem jak podskakiwał nie wyzwolę się od tego. - Zbigniew Herbert do Cz. Miłosza z 28.09.1964 r.
  • peowiaki_to_ciemniaki 29.07.11, 21:02
    Może go wystawią w Katowicach?
    --
    znany gej na czele siatki pedofilów
  • pan.banzai 29.07.11, 09:10
    ..ew. gen Kiszczaka- ludzi honouru!
  • hummer 29.07.11, 21:14
    pan.banzai napisał:

> ..ew. gen Kiszczaka- ludzi honouru!

Oprócz generałów, w PO winni być i ludzie pracy.

--
    "Żaden wiatr nie jest dobry dla okrętu, który nie zna portu swego przeznaczenia."
    Konfucjusz
  • peowiaki_to_ciemniaki 01.08.11, 09:38
    Mógłby być ministrem spraw zagranicznych.
    --
  • uu5.14 29.07.11, 09:12
    mozliwosci na transfery do PO jest wiele
  • easydobranocka 29.07.11, 13:48
    Zgadzam się pełno transferów politycznych do Platformy Obywatelskiej jest możliwe.
  • peowiaki_to_ciemniaki 03.08.11, 16:16
    Przypominam o plotkach z Kiszczakiem.
    --
  • pan.banzai 29.07.11, 13:52
    Qrna, brakuje mi w tym Froncie Jednosci Narodu optymistycznej frakcji narodowej!
  • uu5.14 29.07.11, 13:54
    odkurzenie tej mumii pomoze premierowi tuskowi!
  • toulouse_lautrec 29.07.11, 19:56
  • dirloff 03.08.11, 16:52
    Przypominam lemingom, żeby nie odwracały leminga ogonem i nie wskazywały na PiS, że w PiS-ie "murzynów biją!"...
    Posłanka Śledzińska-Katarasińska, pokazała, jak platformieć mamy. Nie tylko w kwestii alkoholowej, acz i gomułkowsko-antysemickiej...

PS. Zanim zaczniecie się zapluwać - tak, tak, wiem o PiS-owskiej posłance Kruk. Rzecz w tym, że ona "tylko" piła w pracy, natomiast Śledzińska-Katarasińska po pijaku rozbijała się autem...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.