Dodaj do ulubionych

Spierdzielanie to kaczki specjalność

20.08.11, 13:33
Pokrzykuje pan Hofman, że Donaldu miał w sejmie okazję z prezesem podebatować, a teraz to niech się wypcha, bo do ąadnej debaty prezes nie stanie. A jak miał okazję pan premier, skoro ledwo przemawiać skończył, kaczor dał dyla na korytarz i tyle go w ławach widzieli? A było można na mównicę wleźć i dać temu Tusku odpór, ale odwagi nie starczyło.
Teraz też, choć propozycja wszechstronnych merytorycznych debat bardzo sensowna i mogłoby być z pożytkiem dla wszystkich, a zwłaszcza dla wyborców, Kaczyński ino patrzy jakby tu sie wywinąć i spierdzielić w krzaki skąd jak zwykle będzie mógł z daleka bezpiecznie dziobem kłapać.
--
"Dama ma - jak zwykle rację. I nie może być inaczej, skoro jest Damą."
(aut.: ToJaJurek)
Edytor zaawansowany
  • dirloff 20.08.11, 14:03
    Już się wykrzyczałaś? Już się uspokoiłaś? Tętno i oddech wyrównane? Gruczoły jadowe opróżnione? Ulżyło...?

Jeżeli tak, to zalecam dystans do PR-owskich zagrywek Ostachowicza i Grasia. Już jedną "debatę" z Tuskiem mięliśmy. Taką, w której Tusk rzucał wykutymi na pamięć cenami jabłek i kurczaków, a leminże bydło na widowni wyciem i rykiem zagłuszało Kaczyńskiego. Wystarczy.
  • richard51 20.08.11, 14:23
    dirloff napisał:

> Już się wykrzyczałaś? Już się uspokoiłaś? Tętno i oddech wyrównane? Gruczoły ja
    > dowe opróżnione? Ulżyło...?
    >
    > Jeżeli tak, to zalecam dystans do PR-owskich zagrywek Ostachowicza i Grasia. Ju
    > ż jedną "debatę" z Tuskiem mięliśmy. Taką, w której Tusk rzucał wykutymi na pam
    > ięć cenami jabłek i kurczaków, a leminże bydło na widowni wyciem i rykiem zagłu
    > szało Kaczyńskiego. Wystarczy.

To nie wszystko,w tej debacie pan Tusk mówił,że prezes PiS straszył go małym pistolecikiem.
    To był zasadniczy moment,kiedy Tusk u mnie przegrał z kretesem,potem tych momentów była cała przysłowiowa fura.
  • ayran 20.08.11, 16:52
    richard51 napisał:

> To nie wszystko,w tej debacie pan Tusk mówił,że prezes PiS straszył go małym pi
    > stolecikiem.
    > To był zasadniczy moment,kiedy Tusk u mnie przegrał z kretesem,potem tych momen
    > tów była cała przysłowiowa fura.

Po raz kolejny, jak na kłamczucha przystało, mijasz się z prawdą. To nie Tusk mówił o "małym pistoleciku" tylko sam Kaczyński.

--
    Jaja w kraju niewyjęte - Solidarność dała ciała.

Jacek Kaczmarski
  • richard51 20.08.11, 16:58
    ayran napisał:

> richard51 napisał:
    >
    > > To nie wszystko,w tej debacie pan Tusk mówił,że prezes PiS straszył go ma
    > łym pi
    > > stolecikiem.
    > > To był zasadniczy moment,kiedy Tusk u mnie przegrał z kretesem,potem tych
    > momen
    > > tów była cała przysłowiowa fura.
    >
    > Po raz kolejny, jak na kłamczucha przystało, mijasz się z prawdą. To nie Tusk m
    > ówił o "małym pistoleciku" tylko sam Kaczyński.

Udowodnij,że tak było.Dobrze wiem i Ty również,że nie zrobisz tego.
  • ayran 20.08.11, 17:05
    I tu się mylisz

lubczasopismo.salon24.pl/tygielcodzienny/post/241141,kaczynski-ciebie-zabic-to-jak-splunac
    A tu, pospolity kłamczuchu, jest zapis debaty, z którego jasno wynika, co napradę powiedział Tusk:

www.archiwum.platforma.org/pl/aktualnosci/newsy/art80,-tusk-kaczynski-zapis-debaty.html

--

Jacek Kaczmarski
  • richard51 20.08.11, 17:12
    ayran napisał:

> I tu się mylisz
    >
    > lubczasopismo.salon24.pl/tygielcodzienny/post/241141,kaczynski-ciebie-zabic-to-jak-splunac
    > A tu, pospolity kłamczuchu, jest zapis debaty, z którego jasno wynika, co napra
    > dę powiedział Tusk:
    >
    > www.archiwum.platforma.org/pl/aktualnosci/newsy/art80,-tusk-kaczynski-zapis-debaty.html
    >

Dlaczego ciebie pospolity kłamczuchu używanie takich słów przychodzi z łatwością,przecież wiem,że łżesz.
  • ayran 20.08.11, 17:14
    A może coś, łgarczyku, ad rem? Odniesiesz się do kłamstwa, które sprostowałem?
    Poza tym - mylisz formy gramatyczn - nie "ciebie przychodzi", tylko "tobie przychodzi".
    --

Jacek Kaczmarski
  • richard51 20.08.11, 17:19
    ayran napisał:

> A może coś, łgarczyku, ad rem? Odniesiesz się do kłamstwa, które sprostowałem?
    > Poza tym - mylisz formy gramatyczn - nie "ciebie przychodzi", tylko "tobie przy
    > chodzi".

Ty nawet pospolity mały oszuście i kłamco ayranie nie czytałeś tego co mi zalinkowałeś.
    Jesteś obłudnym i obłym kłamcom.
    Masz,poczytaj sobie,bo prawdopodobnie z youtube usunęli tę wypowiedź Donalda z plasteliny.
    Masz...to z twojego linku...

D.T.: Panie Jarosławie, panie prezesie, pan przed kamerą czasami umiejętnie odgrywa człowieka gołębiego serca.

J.K.: Bo nim jestem.

D.T.: Ja postanowiłem dlatego przypomnieć jedną scenę, żeby Polacy zrozumieli dlaczego tak trudno z panem się rozmawia. Dlaczego pan zawsze chce kogoś zdominować. Ja pamiętam, pan to tez powinien pamiętać...

J.K.: Ja chcę zdominować?

D.T.: Pan też to musi pamiętać. Wiele lat temu w Sejmie, w windzie sejmowej, pan był wtedy szefem PC i chodził pan z bronią. Z bronią krótką. Nie wiem do dzisiaj dlaczego, nie rozumiem tego. I kiedyś spotkaliśmy się w windzie, w Sejmie. I pan wyciągnął broń i powiedział: "dla mnie ciebie zabić to jak splunąć". To później funkcjonowało jako anegdota. Ale chciałbym, żebyście państwo zapamiętali, z prezesem Jarosławem Kaczyńskim znaleźć dialog i porozumienie, to trzeba mieć w sobie niewiarygodną cierpliwość. I ja ją mam, ja ją będę miał.

J.K.: Otóż, po pierwsze nie było takiego wydarzenia. To jest primo.

D.T.: No, ma pan krótką pamięć panie prezesie.

www.archiwum.platforma.org/pl/aktualnosci/newsy/art80,-tusk-kaczynski-zapis-debaty.html
    DT,mały oszuście ayranie to Donald Tusk,tak sie kończy twoje kłamstwo wyssane z brudnego palca u nogi.

Nie oczejkuje od ciebie słowa przepraszam,bo takimi jak ty to gardzę.
  • richard51 20.08.11, 17:23
    Zarchiwizowałem sobie ten post kłamczuchu ayranie.Zawsze będę mógł ci go przytoczyć jako dowód twojego kłamstwa.
  • richard51 20.08.11, 17:26
    >
    > Ty nawet pospolity mały oszuście i kłamco ayranie nie czytałeś tego co mi zalin
    > kowałeś.
    > Jesteś obłudnym i obłym kłamcom.

Ostatnie zdanie miało być w cudzysłowie..

"Jesteś obłudnym i obłym kłamcom"
  • ayran 20.08.11, 17:26
    No i co rysiu? W którym momencie Tusk mówi, że Kaczyński "straszył go małym pistolecikiem"
    Zdaję sobie sprawę, że akurat tobie łatwiej iść w zaparte niż przyznać się do pospolitego łgarstwa, tak jak wczoraj, kiedy zaklinałeś się, że Rostowski twierdził, że zaciągnął "specjalny kredyt".
    Istnieje możliwość, że nie jesteś pospolitym łgarzem, ale polega ona na tym, że jesteś funkcjonalnym analfabetą.
    --

Jacek Kaczmarski
  • richard51 20.08.11, 17:31
    ayran napisał:

> No i co rysiu? W którym momencie Tusk mówi, że Kaczyński "straszył go małym pis
    > tolecikiem"
    > Zdaję sobie sprawę, że akurat tobie łatwiej iść w zaparte niż przyznać się do p
    > ospolitego łgarstwa, tak jak wczoraj, kiedy zaklinałeś się, że Rostowski twierd
    > ził, że zaciągnął "specjalny kredyt".
    > Istnieje możliwość, że nie jesteś pospolitym łgarzem, ale polega ona na tym, że
    > jesteś funkcjonalnym analfabetą.

Ty jestes chamem i kłamcą a rysiu to możesz sobie powiedzieć swojemu koledze, ja sobie nie życzę.Podobnie jak sobie nie życzę żebyś ze mną polemizował,ja z takimi oszustami nie mam zamiaru rozmawiać.Żegnam.
  • ayran 20.08.11, 17:33
    mam nadzieję, rysiu, że choć raz dotrzymasz słowa.
    --

Jacek Kaczmarski
  • richard51 20.08.11, 17:35
    ayran napisał:

> mam nadzieję, rysiu, że choć raz dotrzymasz słowa.

Właśnie "zrobiłem cię na szaro" kłamczuchu.
  • ayran 20.08.11, 17:38
    Wiedziałem, łgarczyku i kłamczuszku, że nie dotrzymasz słowa. Napisałem wprawdzie, że liczę że dotrzymasz słowa, ale tym razem nie byłem szczery.
    --

Jacek Kaczmarski
  • richard51 20.08.11, 17:10
    ayran napisał:

> richard51 napisał:
    >
    > > To nie wszystko,w tej debacie pan Tusk mówił,że prezes PiS straszył go ma
    > łym pi
    > > stolecikiem.
    > > To był zasadniczy moment,kiedy Tusk u mnie przegrał z kretesem,potem tych
    > momen
    > > tów była cała przysłowiowa fura.
    >
    > Po raz kolejny, jak na kłamczucha przystało, mijasz się z prawdą. To nie Tusk m
    > ówił o "małym pistoleciku" tylko sam Kaczyński.
    >
    >
    >

Czy Kaczyński mierzył do Tuska z "malutkiego pistoleciku"?

Zdumiewające wydarzenie przytoczył podczas debaty Donald Tusk. Według jego relacji Jarosław Kaczyński pokazał mu kiedyś w Sejmie pistolet mówiąc "Dla mnie zabić ciebie, to jak splunąć". - Nigdy niczego takiego nie było. Donald Tusk ma wyraźne kłopoty z pamięcią, takie - można powiedzieć - radykalne kłopoty z pamięcią - mówił po debacie premier. Przyznał jednak, że w tamtych czasach nosił broń

forum.gazeta.pl/forum/w,902,70430611,,Czy_Kaczynski_mierzyl_do_Tuska_z_malutkiego_p_.html?v=2

• richard51 20.08.11, 17:28
  • ayran 20.08.11, 17:31
    Rysiu, nie mam za co, w przeciwieństwie do ciebie:
    1. Donald Tusk niegdy nie móił, ani że prezes go straszył, ani że robił to małym pistolecikiem
    2. Określenia "mały pistolecik" użył Jarosław Kaczyński na konferencji zaraz po debacie
    3. Ty w odniesieniu do punkitu 1 i 2 napisałeś na odwrót, co świadczy, ze nazwanie cię kłamczuchem było w 100% adekwatne.
    --

Jacek Kaczmarski
  • richard51 20.08.11, 17:34
    ayran napisał:

> Rysiu, nie mam za co, w przeciwieństwie do ciebie:
    > 1. Donald Tusk niegdy nie móił, ani że prezes go straszył, ani że robił to mały
    > m pistolecikiem
    > 2. Określenia "mały pistolecik" użył Jarosław Kaczyński na konferencji zaraz po
    > debacie
    > 3. Ty w odniesieniu do punkitu 1 i 2 napisałeś na odwrót, co świadczy, ze nazwa
    > nie cię kłamczuchem było w 100% adekwatne.

Brzydzę się takimi oszustami jak ty.Proszę nie spoufalać się ze mną nazywając mnie rysiem.Nie dla psa kiełbaska.Ostatecznie żegnam,nie mam przyjemności rozmawiać z kłamcami.
  • ayran 20.08.11, 17:39
    Jasne, wolisz łgać samemu, licząc że się nie wyda.
    --

Jacek Kaczmarski
  • damakier1 20.08.11, 14:36
    dirloff napisał:

> Już się wykrzyczałaś? Już się uspokoiłaś? Tętno i oddech wyrównane? Gruczoły ja
    > dowe opróżnione? Ulżyło...?
    Ty lepiej sam uważaj, żeby cię apopleksja nie trafiła!
    --
  • richard51 20.08.11, 14:10
    Teraz też, choć propozycja wszechstronnych merytorycznych debat bardzo sensowna i mogłoby być z pożytkiem dla wszystkich, a zwłaszcza dla wyborców, Kaczyński ino patrzy jakby tu sie wywinąć i spierdzielić w krzaki skąd jak zwykle będzie mógł z daleka bezpiecznie dziobem kłapać.

PiS nie jest jedyna opozycją w tym kraju.A Donald zwołujący na kolejna odsłonę wojny PO-PiS jest odrażający w swoim durnym pomyśle.
  • hordol 20.08.11, 14:16
    niech sobie debatuje teraz z malgosią
    --
    Jacek Rostowski: Przewidzieliśmy kryzys, polska gospodarka jest bezpieczna
  • hordol 20.08.11, 14:24
    www.lewica.pl/blog/upload/90/donald%20tusk.jpeg
    --
  • wanda43 20.08.11, 15:05
    Kaczor przywykl atakowac, a nie byc atakowany. Zwyczajnie nie byl przygotowany na atak, dlatego podkulil ogonek i chodu do doradcow, coby mu odpor przygotowali, a na miedzyczas spuscil ze smyczy Hofmana.
    --
    oto ja
  • olga_w_ogrodzie 20.08.11, 16:06
    no bo debaty, to się mogą odbywać wtedy, Damo, gdy wzywa na nie prezes pan.
    no i gdy ma na nich swoich ludzi w rodzaju pani Lichockiej.

Szefowa sztabu kandydata PiS podczas poniedziałkowej konferencji prasowej zaprezentowała pismo do dyrektora TVP1 z potwierdzeniem udziału kandydata PiS na prezydenta w debacie.

"Apeluje do marszałka Komorowskiego o odwagę. Odwagi panie marszałku. Czekamy na pana w niedzielę" - powiedziała Kluzik-Rostkowska.

www.gazetaprawna.pl/wiadomosci/artykuly/426747,kaczynski_wzywa_komorowskiego_do_udzialu_w_debacie_odwagi_panie_marszalku.html
  • damakier1 20.08.11, 17:43
    olga_w_ogrodzie napisała:

> no bo debaty, to się mogą odbywać wtedy, Damo, gdy wzywa na nie prezes pan.
    No własnie, właśnie... - juz słyszałam, jak na konwencji, ochłonięty juz pan prezes zapowiedział, że uruchomione zostaną zespoły pisowskie, które będą do siebie zapraszać przedstawicieli rządu i samego premiera. (Paniska, no nie?)

A swoją drogą, jak ostatnio widziałam tę samą pania Kluzik, co niedawno "odwagi panie marszałku" wołała, a dziś żarliwie broniła ministra Grabarczyka, to mnie od tej obłudy lekko zemdliło....
    --
  • lionold 20.08.11, 16:09
    Hooyfmanowych hordolców.
    --
    "Czy wiesz, że wiara we własny rozum i dobra pamięć to naprawdę dobra rzecz? Korzystajcie z tego dobra! Wówczas politycy przestaną Was lekceważyć, a w większości zaprzedana im >>dziennikarska<< banda tumanić".
  • hordol 20.08.11, 16:29
    mlodziezowka po walczy....
    --
  • richard51 20.08.11, 16:37
    Pełno to goowna,oblazły mnie również pchły.To zasługa moderatorów,że trolle królują na FK.
  • woda_woda 20.08.11, 17:07
    To tak, jak od kury wymagać umiejętności fruwania :)
  • remez2 20.08.11, 17:22
    woda_woda napisała:

> To tak, jak od kury wymagać umiejętności fruwania :)
    Wspaniały żart. Zupełnie jak K. Strasburgera w "Familiadzie".

--------------------
    Schadenfreude ist die beste Freude.
  • zzarda32 20.08.11, 17:27
    Może on się zdecyduje?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka