Dodaj do ulubionych

Niewesoła prawda o Tusku w książce Palikota

03.09.11, 22:16
Ciekawe... z tego wyłania się obraz Tuska jako kogutka-furiata, PRowej wydmuszki, idola leminżych matron, a realnie zdeprawowanego oszołoma. Oby wybory zakończyły groteskę tego premierowania.

Podczas prezentacji Palikot czytał na głos fragmenty książki. Jeden z nich brzmiał: "Ilekroć myślę o Tusku, widzę przede wszystkim jedną scenę. To był bodaj maj 2010 roku. Wchodzę do sekretariatu jego gabinetu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów i słyszę jakieś dziwne hałasy, taki łomot. Pytam sekretarkę, co się dzieje. W odpowiedzi słyszę tylko: »Niech pan wchodzi«. Otwieram pierwsze drzwi i znów ten sam łomot. Wchodzę i widzę Donalda w jednym z tych jego świetnych ciemnoniebieskich garniturów, w dobrych skórzanych butach - wyglądały na Hermenegildo Zegnę. Nogę miał opartą o piłkę nożną. Wyglądał naprawdę dobrze. Spojrzał na mnie i zachęcił: »Wejdź, wejdź«. Po czym mówi: »Widzisz tę roślinę w rogu? Gdy się tu wprowadziłem, odwiedził mnie Leszek Miller. Powiedział wtedy, że dała mu ją jego żona, i prosił, żebym o nią dbał i żebym ją podlewał«. Po tych słowach z całej siły kopnął piłkę w kierunku tej rośliny. Piłka odbiła się od niej, a następnie od biurka i telewizora. Po czym poszła kolejna ścięta piłka w tę roślinę. Uderzał w coś, co należało do Millera, którym był autentycznie zafascynowany".

wiadomosci.onet.pl/kraj/byly-posel-platformy-zdradza-sekrety-partii-tuska,1,4838481,wiadomosc.html
Edytor zaawansowany
  • m.c.hrabia 03.09.11, 22:23
    że Palikot to gadżet którym tak energicznie wywijał na konferencji prasowej.
    --
    kartofle tylko tłuczone
  • honeyr 03.09.11, 22:29
    Ojoj, Palikot nie uczcił odpowiednio Wodza i będzie teraz mieszany z błotem po platfuszemu? Biedna Monika Olejnik, biedna Kolenda Zaleska i biedna Dominika Wielowiejska - nie zasną z tych emocji...
  • haen2010 03.09.11, 22:37
    Kołtuństwo polskie zacznie drzeć skórę żywcem z Palikota. Stokrotka już zatrąbiła na alert.

Przynajmniej pisdolenie o debatach się skończy.
  • m.c.hrabia 03.09.11, 22:41
    fakt i superekspres będą miały o czym pisać:)
    --
    kartofle tylko tłuczone
  • zoil44elwer 03.09.11, 22:37
    Tomcio Lis tak skomentował tą sytuację w Tok FM:Palikot został "dopuszczony" na salony(?) premiera a teraz jak lichy kamerdyner zdradza sekrety!? Wtórowali mu:Paradowska,Wołek,Władyka nawijając:Jak można upubliczniać prywatne zdarzenia.Prywatność w KPRM?
    --
    Ach gdyby tak od razu każdy zrozumieć mógł,że lepsza droga bez drogowskazów niż drogowskazy bez dróg(SJ Lec)
  • m.c.hrabia 03.09.11, 22:42
    to nie tylko radyjka słuchasz:)
    --
    kartofle tylko tłuczone
  • honeyr 03.09.11, 22:49
    To, o czym mówi Palikot, nie jest żadną nowością - warszawka, te wszystkie Paradowskie, Olejniki itd wiedzą o wszystkim, ale odgrywają przez widzami /słuchaczami komedią "dziennikarstwa". Dwójmyślenie jak u Orwella. Palikot będzie opluwany, bo ma gdzieś konstytucyjną zasadę polskich mediów i polityki, która za POPIS osiągnęła apogeum EKSTREMALNĄ DULSZCZYZNĘ.
  • dix.y 07.10.11, 21:00
    ja też uważam że te wszystkie lizy, paradowskie i olejniki to dulszczyzna
    olejnik mieszka z 15 lat z młodszym partnerem już od wielu lat a wyśmiewała związek marcinkiewicza i izabell
    wszyscy siebie warci
    a paligłup to dopiero teraz się obudził że to dulszczyzna?
    przedtem latał do walterowni jak na sr.....kę a i teraz biegnie tam ochoczo
    wszyscy się duszą we własnym sosie a jak wspólnie mówią to tylko kaczyński jest oszołomem
    a ja uważam że to paligłup opisuje donka jako oszołoma a donek wywalił paligłupa z partii jako oszołoma
    i tylko kaczyński tu jest normalny choć wy wszyscy na nim psy wieszacie...

www.youtube.com/watch?v=TE3tJptKCKM
  • hordol 03.09.11, 22:53
    hipokryta
    --
    Jacek Rostowski: Przewidzieliśmy kryzys, polska gospodarka jest bezpieczna
  • alistair-p 03.09.11, 22:38
    A co w tym jest niewesołego ?Dla ciebie polityk jest robotem?Każdy ma swoje słabości,jesli nie rzutują na jego obowiązki wobec obywateli,wszystko jest OK.
    --
    "Czerwona róża nie jest egoistką, pragnąc pozostać czerwoną różą. Byłaby straszną egoistką, gdyby chciała, by wszystkie kwiaty w ogrodzie były czerwone i były różami."
    Oscar Wilde
  • zoil44elwer 03.09.11, 22:48
    Jacy dorośli ludzie kopią piłkę w swoim(służbowym) gabinecie? Das will mir nicht in den Sinn<Kopf>
    --
    Ach gdyby tak od razu każdy zrozumieć mógł,że lepsza droga bez drogowskazów niż drogowskazy bez dróg(SJ Lec)
  • honeyr 03.09.11, 22:51
    Premier rządu odreagowujący się na roślince... jak dysfunkcyjny bachor z ADHD.
  • m.c.hrabia 03.09.11, 22:54
    honeyr napisał:

> Premier rządu odreagowujący się na roślince... jak dysfunkcyjny bachor z ADHD.

widziałeś?
    --
    kartofle tylko tłuczone
  • m.c.hrabia 03.09.11, 22:51
    zoil44elwer napisał:

> Jacy dorośli ludzie kopią piłkę w swoim(służbowym) gabinecie? Das will mir nich
    > t in den Sinn<Kopf>

widziałeś_
    --
    kartofle tylko tłuczone
  • alistair-p 03.09.11, 22:57
    zoil44elwer napisał:

> Jacy dorośli ludzie kopią piłkę w swoim(służbowym) gabinecie? Das will mir nich
    > t in den Sinn<Kopf>
    =====================
    Co prawda to polskie forum,aber fuer mich,das ist ganz normall.

--
    "Czerwona róża nie jest egoistką, pragnąc pozostać czerwoną różą. Byłaby straszną egoistką, gdyby chciała, by wszystkie kwiaty w ogrodzie były czerwone i były różami."
    Oscar Wilde
  • dix.y 24.09.11, 17:24
    Jakim człowiekiem jest naprawdę Donald Tusk? Z pewnością wiele prawdy o nim może odsłonić jego żona. W książce "Pierwsza niezależna biografia" Sławomira Grabiasa jest na stronie 40 taki opis:

"Zdaniem Małgorzaty, Donald Tusk nie należy do najłatwiejszych we współżyciu.

- Kiedy robię obiad, muszę bardzo uważać - mówi Małgorzata Tusk. - Kiedyś przygotowałam jajka w sosie musztardowym. Przepis dostałam od teściowej. Kładę więc na talerzu te jajka i chcę polewać sosem, a tu, niestety, leci jakaś papka. Mąż spojrzał wściekły, chwycił jajka i rzucił nimi o ścianę. Bywa też "mendowaty". Wtedy chodzi i "mendzi" : "Masło znowu niewyjęte z lodówki!", "Skąd tu te rysunki?", albo taki zniechęcony patrzy na mnie i mówi : "Ale ty masz grube nogi". Kiedyś lubił wypić. Robił się wtedy marudny, wciąż pytał, czy go kocham."

No, Moi Drodzy Czytelnicy, czy któryś z Was walnąłby małżonce talerzem o ścianę, rzucałby jajkami o ściany? Czy się mylę, czy to jest przykład klasycznej przemocy domowej : "bo zupa była za słona"......"
  • chateau 03.09.11, 22:44
    Jeden z moich byłych szefów, samiec alfa i bardzo w porządku gość dostał "w spadku" po żonie po rozwodzie jakąś zieleninę. Wyprowadzając się powiedziała mu, żeby jej nie przenosić, bo tego nielubi, i że trzeba do niej łagodnie mówić - wtedy ładnie rośnie.
    Na co rzeczony samiec rzucił do roślinki ... nie, to się nie nadaje do zacytowania :-)

BTW Czy wiesz może na ile Palikot był świadkiem zdarzenia, a na ile jego celem? ;-)

--
    Psalm 69
  • m.c.hrabia 03.09.11, 22:46
    no
    wszelkie wypowiedzi Palikota potwierdzi niezależny Henio.
    --
    kartofle tylko tłuczone
  • zoil44elwer 03.09.11, 22:51
    Po przegranych przez Tuska wyborach dopiero wypłyną rewelki.
    --
  • hordol 03.09.11, 22:52
    w gabinecie i tyle
    --
    Jacek Rostowski: Przewidzieliśmy kryzys, polska gospodarka jest bezpieczna
  • zoil44elwer 03.09.11, 23:02
    Kanzler to mo klawe życie,pokulo sie bala w Kabinecie,wyżre jabola,zagro innym na nerwach a sobie na flecie a potym go do Zoppot wymiecie na łykend dwudniowy,bo do roboty mo dwie lewe rynce a nimo gowy.
    --
  • etta2 03.09.11, 22:57
    Olaboga, retyrety, a to ci dopiero! Palikot aŁtorytetem o Tusku. Wypiep* z PO (niezupełnie, bo sam zrezygnował i odtąd zaczął na Tuska pluć, jak przystało na chama pospolitego), dziś aŁtorytet dla pisdactwa. Brawo, brawisssssimo! Nędzne dziady, co szukają sprzymierzeńca nawet na śmietniku, wstyd!
  • m.c.hrabia 03.09.11, 23:00
    ale tajnie szukają:)
    --
    kartofle tylko tłuczone
  • mike.recz 03.09.11, 23:14
    Tuska i w taki sposób w ramach zemsty chce się odgryźć.
  • wujaszek_joe 03.09.11, 23:24
    że Palikot to żałosny pajac. Puszcza nieweryfikowalne historyjki, byleby się jakoś odróżnić od PO. takim plotkarstwem to u mnie nie zyska.
    --
    nima
  • m.c.hrabia 03.09.11, 23:33
    wujaszek_joe napisał:

> że Palikot to żałosny pajac. Puszcza nieweryfikowalne historyjki, byleby się ja
    > koś odróżnić od PO. takim plotkarstwem to u mnie nie zyska.

dokładnie
    byłem kiedyś w biurze pana P. i pierdział co minutę ,no nie bardzo smrodliwie ale hałaśliwie
    zaznaczam ,że nikogo innego poza nami nie było.
    --
    kartofle tylko tłuczone
  • zoil44elwer 03.09.11, 23:46
    54-letni facet kopie piłkę z dzieciakami na stadionie,więc to że kopie ją w gabinecie wcale nie dziwi.Trochę mnie tylko dziwi że strzelał do kwiatka Millera,bo to wyglądało jak kłucie szpilką podobizny poprzednika w stylu woodoo.
    --
  • m.c.hrabia 03.09.11, 23:51
    a nie dziwi ci ę
    że jakiś pajac który niby to widział,opisuje to ?
    --
    kartofle tylko tłuczone
  • damakier1 03.09.11, 23:57
    Tusk jaki jest, każdy widzi. Tak samo Palikot jaki jest, każdy widzi. Nie potrzeba do tego żadnych książek...
    --
    "Dama ma - jak zwykle rację. I nie może być inaczej, skoro jest Damą."
    (aut.: ToJaJurek)
  • kzet69 04.09.11, 00:11
    Na dodatek Palikot nie ma żadnych powodów by oszczędzać Tuska, ani politycznych ani osobistych. Pisałem tydzień temu do ex.mili że uciekanie Tuska od debat i rozmów oraz traktowanie Palikota z góry spowoduje nieciekawe reakcje tego ostatniego. Ot i spełniło się niestety, Palikot sam mówi że przyspieszył publikację, która pierwotnie miała się ukazać po 9 X, chociaż sama książka jakimś skandalem nie jest, to nie pasuje mi do kampanii wyborczej, ale to nie Palikot zrezygnował z merytorycznych debat, tylko wielka czwórka jego wykluczyła...
  • damakier1 04.09.11, 00:22
    > Na dodatek Palikot nie ma żadnych powodów by oszczędzać Tuska, ani politycznych
    > ani osobistych.
    Ma, czy nie ma - faktem jest, że zachował sie, jak baba z magla. Nie widzę, żeby premier Tusk uciekał od debat i rozmów. Sama słyszałam, jak proponując Kaczyńskiemu debatę, jednoczesnie powiedział, że jest gotów rozmawiać z każdym. Ale prawdę mówiąc, to w sytuacji, gdy Palikot może się jakos wczołga do sejmu (czego mu życzę), ale szans na to, żeby został premierem, a RP był jakąś znacząca siłą w parlamencie jakoś nie widzę. W tej sytuacji sądzę, że urządzanie i słuchanie debaty Tusk vs Palikot to strata czasu ich i naszego.
    --
    "Dama ma - jak zwykle rację. I nie może być inaczej, skoro jest Damą."
    (aut.: ToJaJurek)
  • m.c.hrabia 04.09.11, 00:24
    kzet69 napisał:

> Na dodatek Palikot nie ma żadnych powodów by oszczędzać Tuska, ani politycznych
    > ani osobistych. Pisałem tydzień temu do ex.mili że uciekanie Tuska od debat i
    > rozmów oraz traktowanie Palikota z góry spowoduje nieciekawe reakcje tego ostat
    > niego. Ot i spełniło się niestety, Palikot sam mówi że przyspieszył publikację,
    > która pierwotnie miała się ukazać po 9 X, chociaż sama książka jakimś skandale
    > m nie jest, to nie pasuje mi do kampanii wyborczej, ale to nie Palikot zrezygno
    > wał z merytorycznych debat, tylko wielka czwórka jego wykluczyła...

a niby dlaczego "wielka czwórka" ma rozmawiać akurat z Palikotem
    a dlaczego nie z Bublem?albo nie z Moczulskim?
    --
    kartofle tylko tłuczone
  • zoil44elwer 04.09.11, 00:37
    Bo powinno się przed wyborami rozmawiać z krytykami a nie z potakiewiczami.Jak wyglądała debata Tuska z Pawlakiem? Żałosny tyjater!
    --
  • czarnaab 04.09.11, 07:38
    "...to nie Palikot zrezygnował z merytorycznych debat, tylko wielka czwórka jego wykluczyła..."

i w związku z tym wydał bardzo merytoryczną książkę, ciekawe ,,,

• zoil44elwer 04.09.11, 00:14
    DonalT jakoś krył przed opinią publiczną swoje kaprysy i fochy.Ale gdy usłyszałem jak gwałtownie zbeształ wdowę po RPO J Kochanowskim,jestem przekonany że to nie tylko infantylny facet,grający w piłkę z dzieciakami i niegrożny dla otoczenia ale także gwałtownik krzyczący na swoich ministrów lub osoby zadające mu niewygodne pytania.Oj chyba puszczają nerwy.
    --
  • sclavus 04.09.11, 00:18
    z Palikotem i jego rewelacjami książkowymi... szczególnie po tym, co nam pokazuje haen2010 a i sam Palikot nieźle ponapokazywał...
    Między nami, o wiele bardziej mnie bawią wynurzenia Nelly Rokiciny niż wynurzenia Palikota :)
    Przyznać jednak muszę, że miałem dla niego sporo (a nawet dużo!) sympatii i to dopóty, dopóki nie zaczął plwać do gniazda, z którego wyleciał...
    To było jego największe faux pas!!
    --
    ... on zginął za mnie...(Rosiak) ... jestem w szczególnej sytuacji... - rzekł był J.Kaczyński
    (rocznica blisko a on w coraz gorszej, ale szczególnej sytuacji)
  • zoil44elwer 04.09.11, 00:31
    Nie ten zły ptak co własne gniazdo kala,ale ten co mówić o tym nie pozwala(CK Norwid)
    --
  • stop_kondomowi 04.09.11, 00:21
    natychmiast Trybunał Stanu dla Tuska za to, że miał piłkę w gabinecie!

nasz wielki wzrostem i osiągnięciami wódz Jarosław nigdy by się takim czyms nie splamił!!!
  • behemot17-13 04.09.11, 07:36
    bądź łaskawy, zadać sobie pytanie, jaki obraz Palikota wyłania się z jego rewelacyjnych wynurzeń. na ile jest on człowiekiem a na ile przekupką, szukającą taniej sensacji, by zaistnieć w mediach. prawdziwi politycy, znajomi, ludzie będący na poziomie, gdy ich drogi się rozchodzą, nie zachowują się jak łajzy show biznesu. kto tu wyszedł na kretynka, dla mnie Palikot. podobno Palikot jest nową siłą w polityce, zgadza się, siła bluzgów jest mocna- 40%
  • zgred-zisko 04.09.11, 07:53
    Trudno się nie zgodzić. Przypomina mi to byłą żonę lub męża, którzy po rozwodzie opowiadają swoje historie łóżkowe.
  • behemot17-13 04.09.11, 08:19
    mam dla siebie taką niepisaną zasadę, o ludziach z którymi się poróżniłem nie rozmawiam(obmawiam), szczególnie w tematach osobistych, z prostej przyczyny, być może zastukam kiedyś do ich drzwi.
  • jacekm22 04.09.11, 11:43
    W sumie nic takiego Palikot nie napisal o Tusku , takie pierdolki , moim zdaniem w calej tej sprawie chodzilo autorowi o jedno :
    O medialna zdyme , by wszyscy komentowali co na temat Tuska napisal .....
    I cel ten zostal przez Palikota w 100% osiagniety !!!!!!
  • zoil44elwer 04.09.11, 12:15
    jacekm22 napisał:

> W sumie nic takiego Palikot nie napisal o Tusku , takie pierdolki , moim zdani
    > em w calej tej sprawie chodzilo autorowi o jedno :
    > O medialna zdyme , by wszyscy komentowali co na temat Tuska napisal .....
    > I cel ten zostal przez Palikota w 100% osiagniety !!!!!!
    W sumie to nic takiego,54-letni premier może grać w piłkę z dzieciakami na stadionie,może też grać solo w gabinecie KPRM.To drugie boisko w gabinecie zapewnia dyskrecję i w świat nie pójdą medialne przekazy o infantylnym premierze-oldboju kulającym bal.Bo jest drugi taki premier na świecie który kula bal gdy państwo kuleje?

--
  • jacekm22 04.09.11, 12:30
    No faktycznie to powinien byc news powtarzane przez wszystkie swiatowe agencje , Tusk kopnal pilka w doniczke w swym gabinecie ..... !!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-))))))
  • zoil44elwer 04.09.11, 16:32
    Do Księgi Guinnessa powinien być wpisany.Jedyny premier na świecie kopiący piłkę w swoim premierowskim gabinecie!!
    --
  • wylogowany.pielegniarz 04.09.11, 08:01
    Palikot też.
  • zoil44elwer 04.09.11, 11:23
    W debacie Kwaśniewski-Tusk(2007) Dondon:Panie prezydencie,OSIEM LAT temu chwiał się pan na grobach w Charkowie! To dopiero był merytoryczny głos w debacie o Polsce.
    --
  • kaczy_mozdzek 04.09.11, 08:18
    W maglu ta książka zrobi niezwykłą karierę.
    Palikot niedługo zacznie opowiadać, że Tusk mu powiedział, że to on wydawał rozkazy na wieży w Smoleńsku, bo tak nienawidził jednego z generałów, że postanowił przy okazji zamordować prezia z małżonką i dodatkowo resztę wycieczki.

Ale roślinka robi wrażenie z tego opisu!
    Jakby Miller swojemu przyjacielowi Lepperowi sprezentował taką roślinkę, to by się biedaczek nie musiał wieszać na haku.

--
    "Z PiS dążyłeś" - fraszka. Autor - czarny.humor 06.10.2008
    W podłym, politycznym światku,
    Z PiS dążyłeś, do... upadku.
  • fiu-bzdziu2010 04.09.11, 10:32
    to ten Miller tak chadzał i do Marcinkiewicza i Kaczusia, żeby roślinkę podlewali???
    Leszek daj głos!!
  • mao111 04.09.11, 12:17
    Ciekawe kiedy przeczyta fragment kto dłubie sobie w nosie?
  • maxym74 07.10.11, 23:57
    Tusk=kompromitacja

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka