Dodaj do ulubionych

Terlikowski obraził uczucia religijne wolaków :-))

25.09.11, 22:07
Tego jeszcze nie grali :-))) Okładka dostępna w linku.

Z największą odrazą przyjąłem wygląd pierwszego numeru tygodnika „Wręcz Przeciwnie”, która przedstawia postaci dwóch czołowych polskich polityków w stroju liturgicznym udzielających sobie nawzajem Komunię św.
Okładka nowego tygodnika obraża moje katolickie sumienie! Odbieram ją za bluźnierstwo i kpinę z Mszy św. oraz jednego z najważniejszych artykułów wiary katolickiej – wiary w Najświętszy Sakrament.
www.rp.pl/artykul/10,722483-Cenckiewicz-o--Wrecz-Przeciwnie---Z-najwieksza-odraza.html
Edytor zaawansowany
  • olo-35 25.09.11, 22:22
    Sprawa godna surowego potępienia a temu panu po wyjaśnieniu organa sprawiedliwości powinny dać nauczkę .
    --
    >" Pomyśl,przeładuj,wyceluj i dopiero strzelaj"<
  • mike.recz 25.09.11, 22:26
    olo-35 napisał:

> Sprawa godna surowego potępienia a temu panu po wyjaśnieniu organa sprawied
    > liwości powinny dać nauczkę .

Komu, Cenckiewiczowi? ;)
  • dupetek 25.09.11, 22:34
    Terlikowski oskarżony o obrazę uczuć religijnych (katolickich), pyszne:))
    --
    kaczka, jak to kaczka
    --
    Lubię lody!
  • mike.recz 25.09.11, 22:37
    dupetek napisał:

> Terlikowski oskarżony o obrazę uczuć religijnych (katolickich), pyszne:))

Polecam komentarze pod jego wpisem. Rewelacja:-)))

terlikowski.salon24.pl/346450,kosciol-tuska-kontra-kosciol-kaczynskiego
  • ex.mila 25.09.11, 23:06
    mike.recz napisał:

> dupetek napisał:
    >
    > > Terlikowski oskarżony o obrazę uczuć religijnych (katolickich), pyszne:))
    >
    > Polecam komentarze pod jego wpisem. Rewelacja:-)))
    >
    > terlikowski.salon24.pl/346450,kosciol-tuska-kontra-kosciol-kaczynskiego

--
    Axyzaa to mój nick do zakladania wątków na FK.
  • x2468 26.09.11, 10:01
    "404
    strona o podanym adresie nie istnieje"
    Poszedł w ślady wodzusia.
  • jozef.moneta 26.09.11, 15:10
    webcache.googleusercontent.com/search?gcx=c&sourceid=chrome&ie=UTF-8&q=cache%3Aterlikowski.salon24.pl%2F346450%2Ckosciol-tuska-kontra-kosciol-kaczynskiego
  • cillian1 25.09.11, 22:40
    Dobra okładka, a między nimi powinien stać NERGAL!
    Ale kop w głowę - polskiego społeczeństwa, a Terlikowski już się pewnie ze..rał!
    --
    "Prosimy zapoznać się z Netykietą.
    Nie możesz pisać do 2111-09-13 13:53.
    Mail kontaktowy: forum@agora.pl."
  • mike.recz 25.09.11, 22:55
    cillian1 napisał:

> Dobra okładka, a między nimi powinien stać NERGAL!
    > Ale kop w głowę - polskiego społeczeństwa, a Terlikowski już się pewnie ze..rał
    > !

Faktycznie się sfajdał ponieważ usunął przed chwilą swoją ostatnią notkę na blogu będącą
    tekstem wprowadzającym do artykułu, którego obrazem jest ta okładka:-)))
  • dupetek 25.09.11, 23:07
    Przed chwilą jeszcze czytałem tam komentarze, a teraz nIma:))
    --
    kaczka, jak to kaczka
    --
    Lubię lody!
  • polskawbudowie 25.09.11, 23:14
    Nie chce mi się wierzyć,że Terlikowski, przyszły Papież zgodził sie wstepnie na taką okładkę:)Poniosło chłopaka. Teraz ma zgryz przed poniedziałkiem.
  • trzecikot 26.09.11, 07:25
    webcache.googleusercontent.com/search?gcx=c&sourceid=chrome&ie=UTF-8&q=cache%3Aterlikowski.salon24.pl%2F346450%2Ckosciol-tuska-kontra-kosciol-kaczynskiego
    --
    Do deski deska i jest imprezka!
  • mike.recz 26.09.11, 11:05
    Szkoda, że złapanych zostało tylko tyle komentarzy, mniej więcej jedna czwarta tego co było
    przed skasowaniem całości.
  • atak_bezecny 26.09.11, 01:12
    bo to tylko "ekspresja artystyczna" Terlikowskiego
    no a wina Nergala oczywiście

Terlikowski kilka dni wcześniej napisał:
    Jeśli ktoś, kto publicznie drze Biblie, krzyczy do ludzi na temat Pisma Świętego „ludzie nie żryjcie tego g...” i wyśpiewuje pochwałę morderców może robić za autorytet w TVP, „Newsweeku”, i być dla katoliczek z „GW” „naszym towarem ekspertowym” - to w istocie możemy już w Polsce wszystko. A winę za to ponoszą ludzie, którzy obecnie bronią Nergala.

--
    ... założyliśmy spółkę Telegraf, chcieliśmy zrobić z niej
    dużą firmę (...) - obsmarowano nas w prasie, że wzięliśmy forsę od różnych komunistycznych firm. Teresa Torańska: - Bo wzięliście. J.K.: - Oni kupili akcje, zgodnie z prawem
  • snajper55 26.09.11, 01:31
    Prawo zakazuje obrażania czuć religijnych jedynie w określony, dokładnie opisany sposób.

Art. 196. Kto obraża uczucia religijne innych osób, znieważając publicznie przedmiot czci religijnej lub miejsce przeznaczone do publicznego wykonywania obrzędów religijnych,
    podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Ja wiem, że niektórzy nie są w stanie zrozumieć zdania złożonego z więcej niż 6 wyrazów...

S.
    --
    Polen, Polen, über alles! (pol. Polska jest najważniejsza!)
    Polen, erwache! (pol. Polsko, obudź się!)
  • ex.mila 26.09.11, 09:26
    zezem.salon24.pl/346533,biedny-terlikowski
    Uwielbiam jak się naparzają między sobą, leją miód na moje serce:-)

--
  • mike.recz 26.09.11, 11:10
    patrykkulinski.salon24.pl/346510,wrecz-przeciwnie-nawet-wrecz-ohydnie
    :-)))
  • trzecikot 26.09.11, 11:37
    To jest niezłe:

@Alex_Disease
    "co za stek bzdur. A czy autor widział jak Darski drze Biblię, że poczuł się urażony? Czy może poczuł się urażony bo ktoś to nagłośnił? Więc niech ma pretensje do tego kto to nagłośnił."

*** Czy ktos widzial jak Niemcy Zydow w komorach gazowych albo w dolach z wapnem mordowali..., że poczuł się urażony? Więc niech ma pretensje do tego kto to nagłośnił.

FRITZ 0 836 | 26.09.2011 10:22

--
    Do deski deska i jest imprezka!
  • mike.recz 26.09.11, 11:45
    Komentarze tego FRITZ-a można też czasem spotkać u Karnowskich albo na Rzepie.
    To jeden z bardziej odjechanych typków jakich mam czasem okazję czytać.
  • ex.mila 26.09.11, 14:10
    wpolityce.pl/artykuly/15323-odchodze-z-wrecz-przeciwnie-nie-wolno-kupczyc-religia-i-rzeczami-swietymi-i-jest-mi-wstyd
    a cały psychiatryk deklaruje, ze do rąk nie weźmie, nie tylko przez okładkę, ale przez red. Leszczyńskiego od Palikota i red. Korwina-Mikke:-)

Ciekawe po ilu numerach się zwiną. Jak obstawiasz?
    --
  • mike.recz 26.09.11, 15:00
    Średnio lubię hazard więc nie obstawię kiedy;)
  • mike.recz 10.10.11, 15:35
    dl.dropbox.com/u/41926780/terlikopalikocie.png
    Wiem, głupi tytuł. Przecież on non stop jest w trakcie wojny.
  • obraza.uczuc.religijnych 10.10.11, 15:44

--
    Jarosławie Kurski! Przeproś za brata!
  • mike.recz 10.10.11, 15:49
    Pewnie już niedługo dojdzie do dorżnięcia watahy!
  • obraza.uczuc.religijnych 10.10.11, 15:54
    Oj dziadunio Bartoszewski się zapluje o bydle!
    --
    Co myślę o Polsce? Myślę podobnie jak Ty, bo nie jestem z tym krajem (jeszcze mniej niż TY) związany wspólnotą krwi. Ale ta Erde (ohne Blut) jest m o j a, jak zaraza albo choroba weneryczna i żebym nie wiem jak podskakiwał nie wyzwolę się od tego. - Zbigniew Herbert do Cz. Miłosza z 28.09.1964 r.
  • mietowe_loczki 10.10.11, 15:50
    Komciu anwad: "czy i pan musiał się również ujawnić?" Hahahahahah. Czy od anwad jest cokolwiek/ktokolwiek w prawo? Wydawało mi się, że Terlikowski jest już wręcz przyklejony do tej prawicowej ściany :)))

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka