Dodaj do ulubionych

Chcesz zyc pod butem Niemca, Ruska, glosuj na Donk

06.10.11, 08:46
a, na Donka Tuska, oj tarara
Edytor zaawansowany
  • obraza.uczuc.religijnych 06.10.11, 08:48
    Nie, nie chcę żyć pod twoim butem.
    --
    Jarosławie Kurski! Przeproś za brata!
  • wkkr 06.10.11, 08:54
    ja rozumie że ktoś jedzący polski chleb i oddychający polski powietrzem może mieć jakieś wonty do Niemców
    ALE TY!?
    Dla kogo kutafonie pracuje!?
    Kto ciebie karmi!?
    Jakim językiem na co dzień się posługujesz!?
    To ty jesteś niemieckim sługą! Nie Donaldinio!
  • xkx2 06.10.11, 09:00
    Jesli nie wyjdzieny z UE i tak bedziemy pod nim żyli. Czy sądzisz zę UE a UE to Niemcy + Francja i ich interesy z Rosją pozwoli na jakieś zmiany w swej kolonii? Czy sądzisz ze UE pozwoli Polsce na samodzielnosć? Popatrz na Węgry tam wygrai Ci co chcą dobrze dla Wegier i Ue im przycieła skrzydełka aby przypadkiem zbyt wile się nei zmieniło. Jesli wiec sdzisz iż UE pozwoli PiS -owi na zbyt dużą smodzielnosc to jest delkatnie rzecz nazwawszy naiwny - bardzo naiwny. Polska ratyfikowała TL i zgodziłą się na nadrzędność prawa unijnego nad własnym. Wobec tego zawsze UE moze powiedzieć VETO jesli jej sie coś nie spodoba.
    Taka prawda iz jesli PiS po ewentualnej wygraniej nie wyciagnie Polski z UE to dalej bedziemy zyli w neo kolonii. Czyli Polska nie bedzie krajem w pełni suwerennym.
    --
    NIE - dla Polski w UE (Eurokołchozie).
  • baba53 06.10.11, 09:07
    Czas ,jak widac pozacierał u Ciebie SM umiejetność prawidłowego rozumowania !
    Sam pracujesz na konto państwa niemieckiego i jego ludzi , a dajesz rady PolakoM ?
    patrz w przyszłość bo o przeszłośći IPN da wykładnię !
  • silesius.monachijski45 06.10.11, 09:15
    Szanse na twarda polityke sa; Niemcom bardzo zalezy, zeby Polska weszla do strefy Euro (wiem to z wiarygodnych zrrodel w Berlinie). Moga tolerowac (i musza) Wlk. Brytanie, Szwecje i Danie, ale nie moga (najwiekssze pansttwo ww Europie Srodkowo-Wschoddniej poza Niemcami) na dluzej tolerowac polsskiej nieeobecnosci w sterfie Euro (ood tego zaleza perspektywy eksportu niemieckiego i niee mieeckich inwestycji - ich oplacalnosci, a to jest przeciez sila nieemieckiej gospodarki). Wiec, jezeli Kaczynskiemu sie uda znow dogadac (co zepsuli Tusk z Sikorskim) z Litwinami, Lotyszami i Ukraincami (a takze i z cala Grupa Wyszehradzka), to jest szansa na wmocnienie pozycji Polski i wszystkich tych paanstw wzgledem Niemiec. A Euro mozna/nalezy wprowadzuic wtedy, kiedy polska gospodarka bedzie naa tyle silna, ze nie zagrozi to jej rozwojowi. Ostatni kryzys Euro jednak mocno oslabil pozycje Niemiec i Francji (duzy chaos w dzialaniach, konflikty z Grecja, Hiszpania i Wlochami, etc), wiec nowy rzad polski (mam nadziejee, ze z premierem Kaczynskim), ma co ugrac; Niemcy boja sie Kaczynskiego, bo wiedza, ze on nie zadowwoli sie nagroda Karola Wielkiego (jak Tusk)

xkx2 napisał:

> Jesli nie wyjdzieny z UE i tak bedziemy pod nim żyli. Czy sądzisz zę UE a UE to
    > Niemcy + Francja i ich interesy z Rosją pozwoli na jakieś zmiany w swej koloni
    > i? Czy sądzisz ze UE pozwoli Polsce na samodzielnosć? Popatrz na Węgry tam wygr
    > ai Ci co chcą dobrze dla Wegier i Ue im przycieła skrzydełka aby przypadkiem zb
    > yt wile się nei zmieniło. Jesli wiec sdzisz iż UE pozwoli PiS -owi na zbyt dużą
    > smodzielnosc to jest delkatnie rzecz nazwawszy naiwny - bardzo naiwny. Polska
    > ratyfikowała TL i zgodziłą się na nadrzędność prawa unijnego nad własnym. Wobec
    > tego zawsze UE moze powiedzieć VETO jesli jej sie coś nie spodoba.
    > Taka prawda iz jesli PiS po ewentualnej wygraniej nie wyciagnie Polski z UE to
    > dalej bedziemy zyli w neo kolonii. Czyli Polska nie bedzie krajem w pełni suwer
    > ennym.
  • xkx2 06.10.11, 09:42
    Mimo wszytko wydej mi sie iż tak jak i w gospodarce krajowej tak i w miedzynarodowej monopol źle sie kończy innymi słowy gdyby miast wchodzić do UE i zgadzać się na takie a nie inne warunki lepiej by było dla Polski i innych krajów Europy Środkowo - Wschodniej i Wschodniej gdyby zdecydwanom się nist rozwiazywac zreformować RWPG. Ue idzie neistety w kierunku super państwa a ja jestm zdanai iz jak pokazło żucie super państwa czesto gesto kiepsko kończą. Mam obawy iż padajaca UE pociagnie Polskę w dół w otchłań. Teraz są problemy z Grecją ale ponoć iż niewile lepiej jest we Włoszech Portugali Irlandi oraz poważen problemy ma Hiszpania. Upadek Grecji być moze Ue przetrzyma upadek Włoszech czy Portugli (zwąszcz gdy pada one jednoczesnie) i co wtedy?
    --
    NIE - dla Polski w UE (Eurokołchozie).
  • pisdolenie 07.10.11, 00:43
    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
  • polskawbudowie 06.10.11, 09:31
    W woj. podkarpackim przyszykowane już jest miejsce, do poniedziałku tajne, w którym znajdą się ci wszyscy zdrajcy Polski. Nie potrafili zmniejszyć tam bezrobocia to teraz my znaleźliśmy prace dla tamtejszych mieszkańców przy bardzo pożytecznej dla kraju sprawie.
  • silesius.monachijski45 06.10.11, 09:37
    przeciwpowodziowe (czego przez 4 laata nie zrobili: vide powodz w zeszlym roku); wiec: Tuski, Sikorskie, Rostowskie, Grady i Grabarczyki: do lopaty!

polskawbudowie napisał:

> W woj. podkarpackim przyszykowane już jest miejsce, do poniedziałku tajne, w kt
    > órym znajdą się ci wszyscy zdrajcy Polski. Nie potrafili zmniejszyć tam bezrobo
    > cia to teraz my znaleźliśmy prace dla tamtejszych mieszkańców przy bardzo pożyt
    > ecznej dla kraju sprawie.
  • artjomka 06.10.11, 09:43
  • polskawbudowie 06.10.11, 09:47
    Pisz po Polsku lub milcz.
  • artjomka 06.10.11, 10:16
    polskawbudowie napisał:

> Pisz po Polsku lub milcz.

Nie wiem kogo masz na mysli - ale po polsku pisze sie z "malej".
    Jak nie wierzysz - zapytaj twojej pani przedszkolanki albo ksiedza katechety!
    Pyrsk!
  • trevik 06.10.11, 09:31
    Bo pod "niemieckim butem" żyjesz o ile pamiętam,

T.

--
    "mądrej głowie dość dwie słowie ,a głupiemu to i referatu mało" - Stanisław Anioł
  • silesius.monachijski45 06.10.11, 09:39
    Ja jestem niezalezny; nie biore nagrod od Angeli

trevik napisał:

> Bo pod "niemieckim butem" żyjesz o ile pamiętam,
    >
    > T.
    >
  • obraza.uczuc.religijnych 06.10.11, 09:45
    A kto by chciał ci dać jakąś nagrodę?
    --
    Co myślę o Polsce? Myślę podobnie jak Ty, bo nie jestem z tym krajem (jeszcze mniej niż TY) związany wspólnotą krwi. Ale ta Erde (ohne Blut) jest m o j a, jak zaraza albo choroba weneryczna i żebym nie wiem jak podskakiwał nie wyzwolę się od tego. - Zbigniew Herbert do Cz. Miłosza z 28.09.1964 r.
  • cics 06.10.11, 09:58
    silesius.monachijski45 napisał:

> Ja jestem niezalezny; nie biore nagrod od Angeli

Ale podatki jej placisz od lat, prawda? W przeciwieństwie do Ciebie, ja mieszkam w Polsce od zawsze , w dobrych czasach i w tych znacznie gorszych i tu zawsze placilem podatki. Dlaczego więc chcesz mnie pouczać jak mam żyć i kogo wybierać w moim kraju ?
  • sybirak 06.10.11, 10:24
    Nie sądzę aby płacił podadki. Raczej żyje z zasiłku (ALG II), a więc z podadków innych Niemców.
  • x2468 06.10.11, 10:12
    Niezależny to jesteś od rozumu.To widać.
    Współprace z Grupa Wyszehradzka zakończył nie Tusk a Kaczyński.Po tym jak obraźl się na Niemców za niezwykle trafny tytuł "młodego kartofla"Pan Premier wraz z ministrem Sikorskim reaktywowali współprace z ta Grupa.To bardzo łatwo sprawdzić w internecie.Jedyny sąsiad z którym otrzymywał poprawne(pomimo sekowania mieszkających tam Polaków) była Litwa.(dla Polaków na Litwie Kaczyńscy niczego nie zrobili)prezydentowi innego sąsiada powiedział natomiast wprost ze jego kraj jest tak mały ze powinien jedynie słuchać co on Kaczyński ma do powiedzenia.
  • twoj.psychiatra 06.10.11, 09:53
    Powiedział leżący aż pod 2 butami Niemca Munchenerschlesier.

Munchenerku...wiem! Ty, aby nie podlić się pod niemieckim obuwiem, cały swój arbeitslose geld posyłasz Padre Rydzykowi i w ten skromny sposób wspierasz polskość na złość niemieckiemu przemysłowi obuwniczemu.

Rób tak dalej! Biorąc Arbeitslose i przesyłając do Polski, zwiększasz zadłużenie państwa niemieckiego, i jako ten Wallenrod doprowadzisz w końcu do upadku tej jakże znienawidzonej także przez Ciebie krzyżackiej potęgi!

--
    Ja, wybierając Los mój, wybrałem szaleństwo!"
    Tadeusz Miciński
  • zapijaczony_ryj 06.10.11, 10:03
    To głosuj na niego:
    --

tiny.pl/htd75
  • humbak 06.10.11, 10:10
    Przecież Ty żyjesz pod butem Niemca. I co, źle Ci? Chyba nie, skoro nie wracasz.
    --
    [img]http://images48.fotosik.pl/288/d79d3819517d4875.jpg[/img]
  • artjomka 06.10.11, 10:23
    humbak napisał:

> Przecież Ty żyjesz pod butem Niemca. I co, źle Ci? Chyba nie, skoro nie wracasz

Hi doradcy od zycia pod butem!
    Z tego co wiem, czasy pracy przymusowej w Niemczech naleza do historii, a tenze but niemiecki (czesciowo made in Poland), nie taki znowu ciezki jest, by sie spod jego ucisku nie moglo wyswobodzic, i do raju nadwislnej guberni miedzy Bugiem a Odra, powrocic.
    W koncu jeszcze nie caly zlom jest wykradziony, a samogon wypity!
    Pyrsk!
  • tw_wielgus 06.10.11, 10:20
    silesius.monachijski45 napisał: coś zgoła przezabawnego...

Sil Twoja deklaracja oznacza, że chciał nie chciał jesteś wyborcą PO.

--
    Dlaczego słoń ma ogon?
    Żeby się zbyt gwałtownie nie kończył.
  • titerlitury 06.10.11, 10:28
    On nie może byc prawdziwy, to jakiś projekt-żart, ktos wypisuje te brednie pod nickiem sil_monach, i ma setny ubaw widząc, zę wzbudza w nas jakiekolwiek emocje.
  • tw_wielgus 06.10.11, 11:21
    Ależ jest prawdziwy. Osoba znana z imienia nazwiska i miejsca zamieszkania.
    Zaręczam że nie ma poczucia humoru, co jest cechą charakterystyczną dla pisowskich apologetów.
    --
    Fałszywe argumenty zwalcza się najlepiej nie przeszkadzając w ich wykładaniu.
  • zoil44elwer 06.10.11, 10:26
    Chcesz żyć w kondominium niemiecko-ruskim,opowiedz się za Donaldem,królem kaszubskim.
    --
    Ach gdyby tak od razu każdy zrozumieć mógł,że lepsza droga bez drogowskazów niż drogowskazy bez dróg(SJ Lec)
  • ultimate.strike 06.10.11, 10:40
    A jak zagłosujesz na Jarka to znajdziesz się pod butem Ziobry.
    --
    Strony kiltowe: główna newsy i komentarze foto-video linki forum
    30 października - Międzynarodowy Dzień Spódnicy
  • felinecaline 06.10.11, 10:51
    Gdzie tpo Monachium lezy i pod czyim butem zyja Monachijczycy - oj, nieszczesny ten szajsius :P
  • artjomka 06.10.11, 10:56
    felinecaline napisała:

> Gdzie tpo Monachium lezy i pod czyim butem zyja Monachijczycy - oj, nieszczesny
    > ten szajsius :P

Szukalem - mie znalazlem. Ale mysle, ze to moze byc gdzies na scianie wschodniej - bo nazwa taka staropolska!
    A pod jakim butem ci monachicowie zyja - chyby jak i Slazacy - pod polskim!
  • x2468 06.10.11, 11:01
    München leży w Freistaat Bayern.Pod pruskim butem.
    de.wikipedia.org/wiki/Bayern
  • wyborca_prawdy 06.10.11, 12:28
  • wariant_b 06.10.11, 12:35
    Jeśli masz po co.
  • wyborca_prawdy 06.10.11, 12:39
    wariant_b napisał:

> Jeśli masz po co.

... temat jest oto taki: tusek z sikorskim przez minione cztery lata pozwolili realizowac cele polityczne niemiec i rosji nie dbajac w zaden sposob o interes Polski.
  • wariant_b 06.10.11, 15:47
    wyborca_prawdy napisał:

Jeśli nie zrozumiałeś groteskowości postu sila, to ci wyjaśnię, że siedzi
    w Monachium i pracuje dla Niemiec.

Jako polski patriota z niemieckim obywatelstwem pewnie byle jak, ale jednak.
    A powinien sobie znaczek PiS przypiąć, jak będzie szedł do klienta.
  • l.george.l 06.10.11, 12:39
    ... POPiS - tak powinien brzmieć tytuł tego wątku.

--
    Homo est creator dei
  • adam81w 06.10.11, 15:00
    Nadchodzi czas na zmianę i na to by naród polski wreszcie w swoim własnym kraju był podmiotem a nie przedmiotem, byśmy prowadzili niepodległą politykę.
    --
    www.polskaflaga.pl/
    o ruchach ślązakowskich
    poradziMy sobie!
  • wolnypisarz 06.10.11, 15:30
    WooW doprawdy rzeczowy slogan - powinieneś tworzyć całe kampanie reklamowe.
    Wiesz wolałbym i tak dogadywać się z sąsiadami a nie budować w koło Państwa polskiego samych wrogów - z wrogiem nie dogadasz się w sprawach handlowych czy wzajemnych obopólnych korzyściach załóżmy infrastruktury drogowej...
    --
    www.f2seeds.fr.pl
  • rzewuski1 06.10.11, 15:37
    hipokryto
    --
    Rozdzielenie Kościoła od państwa to konieczność; w Polsce w tej chwili zaczynają rządzić już nie hierarchowie, ale proboszczowie, uprawiający politykę skrajną.
  • silesius.monachijski45 07.10.11, 00:32
    PO.lszewie; ona doprowwadzi proces neokolonializacji Polski do konca..

silesius.monachijski45 napisał:

> a, na Donka Tuska, oj tarara
  • pisdolenie 07.10.11, 00:38
  • douglasmclloyd 07.10.11, 00:46
  • k3t3os33 07.10.11, 01:37
    oskalpowana przez giwi.

forum.gazeta.pl/forum/w,30,129531136,129531136,Rola_Niemiec_w_dzisiejszej_Polsce.html
  • silesius.monachijski45 07.10.11, 02:12
    Mam pytanie do Pana Marcina Idzinskiego w zwiazku z jego odezwa wyborcza

www.polonia-monachium.i​nfo/html/wyborczy.html
    i jednoczesnym deklarowaniem przywiazania do katolicyzmu i obrony wartosci chrzescijanskich. Pytam wiec w odniesieniu do pkt 6, brzmiacego: "6. Słowem! – czy chcemy Polski ideologicznej czy praktycznej?"

Panie Idzinski: czy mam to rozumieec w ten sposob, ze blizsza jest Panu "Polska Nergala" (popieranego przez "prawa reke" Tuska i Komorowskiego, czyli Slawomira Nowaka, okreslajacego Nergala mianem: "ziomala"), w przeciwienstwie do Polski Jana Pawla II, Polski katolickiej, w ktorej wazne sa wartosci chrzescijanskie i idealy humanizmu? Pisze to publiccznie do Pana m.in. jako wieloletni czlonek Duszpasterstwa Akademickiego przy kolegiacie sw. Anny w Krakowie, gdzie mialem zaszczyt sluzyc jako ministrant S.P. Ks. Biskupowi Janowi Pietraszce, ktory byl tak wazny w drodze sluzby Bogu i czlowiekowi dla Jana Pawla II.
    Notabene lider partii Panu tak bliskiej niedawno deklarowal, ze sie "ksiezom klaanial nie bedzie". Wkrotce potem "wyglaszal kazanie" z ambony kosciola w Wilnie, kiedy okazalo sie, wilensscy Polacy sa bardzo do Kossciola i polskosci przywiazani.
    Zas "ziomal" pana Nowaka Slawomira, niejaki Nergal, oostatnio "uzdrawial chorych"

www.fakt.pl/Szef-TVP-ka​rci-Nergala-Po-publikacji-Fakt​u-jest-oswiadczenie,artykuly,1​32955,1.html
    Zaiste "smieszne" to, a jeszcze smieszniejsze, ze pozostajaca ww rekach koalicji: PO-PSL TVP, zatrudnia jegomoscia.

Gratuluuje wiec Panu, Panie Idzinski, dokonania "wlasciwego" wyboru, w duchu nauczania Jana Pawla II.

Z powazaniem

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka