Dodaj do ulubionych

Znowu obrażono uczucia religijne

14.10.11, 17:42
I znowu oszołomstwo i ciemnota, której uczucia pogwałcono biadoli nad tym, że prokurator nic nie raczył zrobić:

wyborcza.pl/1,76842,10471503,Jihad_oburza__ale_to_nie_szkodzi_.html
Czym się różni ciemnota od Michnika od ciemnoty od Rydzyka, poza nieistotnym szczegółem, że obie ciemnoty obrażają się na co innego?
Edytor zaawansowany
  • ultimate.strike 14.10.11, 17:45
    Moje uczucia religijne wyznawcy Dress Code'a - Stworzyciela Wszelkiego Profesjonalizmu obrażane są na każdym kroku, mam wszystkich powsadzać?
    A co do Dżihadu, w kilku wątkach już pytałem, gdzie macie zamiar się wysadzać i czy za taki zamach samobójczy w raju czekają dziewice?
    --
    Strony kiltowe: główna newsy i komentarze foto-video linki forum
    30 października - Międzynarodowy Dzień Spódnicy
  • neoretronick 14.10.11, 17:50
    Ponoć czeka 12 dziewic, 24 niewiast niepokornych i 48 wdów.
    --
    Złota, polska jesień.
  • yost3 14.10.11, 21:24
    którzy obrażają jedynie słuszne uczucia religijne red. Smoleńskiego.
  • ultimate.strike 14.10.11, 21:58
    Kodeks Karny nie definiuje, które uczucia religijne są jedynie słuszne, wsadzać trzeba wszystkich, bo każdy czyjeś uczucia obraża.
    --
    Strony kiltowe: główna newsy i komentarze foto-video linki forum
    30 października - Międzynarodowy Dzień Spódnicy
  • neoretronick 14.10.11, 17:48
    Możesz obrazić kogoś a nie coś.
    Czy możesz obrazić rżenie konia, kichanie kota czy sos pomidorowy ?
    Nie ! Tak samo nie da się obrazić jakich uczuć, można obrazić osobę albo grupę osób.
    Już nawet prokuratura widzi bezsens zapisu o moherowych znamionach art. 196 kodeksu karnego.

--
    Złota, polska jesień.
  • yost3 14.10.11, 17:54
    i Rydzyka żaden argument nie trafi. Będą nękać każdego kto zamachnie się na ich bożków.
  • neoretronick 14.10.11, 21:41
    Zdobycie wiedzy wymaga wysiłku, a w religii wystarczy tylko wierzyć.
    Stąd też jest mi dokładnie obojętne czy ktoś sobie wierzy w cuda, piekło, niebo, bóstwa, aniołki, krasnoludki czy ufoludki. Jego sprawa tylko, że niech nie manifestuje swoich poglkądów totemami gdzie popadnie, bo to może być dla kogoś śmieszne, uciążliwe a nawet nie do przyjęcia.
    Ostatnio widziałem krzyż powieszony w toalecie męskiej ( na przeciw pisuary i sikający ).
    Jeśli ktoś zapyta gdzie, odpowiadam: toaleta męska na Dworcu Centralnym PKP w Warszawie.
    To jest dopiero brak szacunku do swojej wiary.
    --
    Złota, polska jesień.
  • taziuta 14.10.11, 21:55
    yost3 napisał:

/.../
    > Czym się różni ciemnota od Michnika od ciemnoty od Rydzyka, poza nieistotnym
    > szczegółem, że obie ciemnoty obrażają się na co innego?

Jest jeszcze jeden szczegół. 'Ciemnotą' (choć nie jest o oczywiście politycznie poprawne) określa się ludzi nie wykształconych, o raczej ciasnych umysłach i tradycyjnym wychowaniu w poszanowaniu 'wartości', głównie związanych z tym, aby nie zapomnieć dać na tacę, co niedziela. I poparcie dla JarKacza (do głosowania na którego zachęca Rydzyk) największe jest wśród ludzi o podstawowym wykształceniu, innymi słowy wśród ciemnoty od Rydzyka.

Wśród zwolenników Michnika zaś przeważają ludzie ze średnim i wyższym wyksztaceniem, interesujący się sprawami publicznymi, rozumiejący wiadomości w TV, chociażby. ;)

Tylko ciemniak właściwy, lub ktoś o bardzo złej woli można obie te grupy nazwać jednym określeniem - 'ciemnota'. :/

--
    Forum dla Wszystkich, którym się chce :)
  • yost3 14.10.11, 22:20
    Ten, który domaga się od organów ścigania zadośćuczynienia jego obrażonym uczuciom to jak najbardziej ciasny umysł. Nie ma to nic wspólnego z wykształceniem. Taki Smoleński pokończył pewnie szkoły, ba, pewnie czytał tam nawet postępową, pośredniowieczną literaturę. I co? I nic do niego nie dotarło. Jak się ciemniakiem urodził, tak ciemniakiem pozostał, i to takim w dodatku, który się swoimi zaściankowymi poglądami na wolność słowa chwali w jednym z największych dzienników.

> Jest jeszcze jeden szczegół. 'Ciemnotą' (choć nie jest o oczywiście politycznie
    > poprawne) określa się ludzi nie wykształconych, o raczej ciasnych umysłach

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka