Dodaj do ulubionych

Ziobro, Kurski i Cymański zostaną wydaleni ...

26.10.11, 17:13
... z organów PiS.
Tak się starali i nawet to to ich nie uchroni przed wydaleniem z organów kaczystowskiej partii.
Info z ostatnich ustaleń co do propozycji rozwiązanie zgrzytu Egzekutywy Komitetu Centralnego PiS.
Uffff, będziemy mieli znów nową partię.
--
Złota, polska jesień.
Edytor zaawansowany
  • haen2010 26.10.11, 17:16
    O nic innego im nie chodziło. Zarobią kupę forsy, a PiS i tak się rozleci przed następnymi wyborami. Prezes się kończy.
  • zoil44elwer 27.10.11, 05:49
    Tak to już bywa w wodzowskich partiach gdzie spoiwem jest tylko zamordyzm lidera.
    --
    Ach gdyby tak od razu każdy zrozumieć mógł,że lepsza droga bez drogowskazów niż drogowskazy bez dróg(SJ Lec)
  • cookies9 26.10.11, 17:18
    No to Karski 'melex 'się wykazał i zdobył punkty u panaprezesa:-)
  • zoil44elwer 27.10.11, 05:55
    Jarkacza metoda,faceta pod Sąd Dyscyplinarny trwający rok czy dwa,zawieszenie(?) członka a ten jest i go nie ma,wypada z bieżącej gry i traci na znaczeniu.Tak w bambuko zrobili Dorna.Ludwiczek stary wiarus z PC już nie sKaC(z)e.
    --
    Ach gdyby tak od razu każdy zrozumieć mógł,że lepsza droga bez drogowskazów niż drogowskazy bez dróg(SJ Lec)
  • douglasmclloyd 26.10.11, 17:46
    Panprezes ma do niego słabość. Gdzie on takiego drugiego ... hm ... buldoga znajdzie.
  • wanda43 26.10.11, 17:47
    Juz nic nie bedzie tak samo. 0 podwazylo ałtorytet prezesa, ujawnilo, ze wuc trzyma wszystkich za ćwarze. Sobie i swoim kumplom 0 tez zaszkodzilo. Swiat sie kreci, swiat sie zmienia i nie czas na prawicowe zamordystyczne partie.
    --
    oto ja
  • smutas13 26.10.11, 18:17
    :-D
  • kontestatorbg 26.10.11, 18:40
    Kaczyński nie wywali Ziobry z prostego powodu. W licznych wspólnych procesach Ziobrze mogło by sie nieopatrznie coś przypomnieć
    --
    Mój_blog
  • scoutek 26.10.11, 18:49
    kontestatorbg napisał:

> Kaczyński nie wywali Ziobry z prostego powodu. W licznych wspólnych procesach Z
    > iobrze mogło by sie nieopatrznie coś przypomnieć

a mnie się zdaje, że wart Pac pałaca
    obaj mają haki jeden na drugiego

--
    z każdym dniem mojego życia nieuchronnie rośnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w d.....
  • wariant_b 26.10.11, 18:54
    Może się mylę, ale tym razem raczej prezes pan.

Sponsorzy są zniecierpliwieni, a szans na przyszłość prezes nie daje żadnych.
    Jeśli PiS ma się jeszcze liczyć, czas na zmianę jest teraz.
  • zoil44elwer 27.10.11, 06:00
    Z mafii nie można tak ot sobie odejść.W bandzie jest za dużo tajemnic o wspólnych szemranych interesach.Zakapujesz na dawnych kompanów to oni zakapują na ciebie.Piskorski mógłby sporo powiedzieć a milczy.
    --

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka