Dodaj do ulubionych

Czytelnik "Wyborczej": "Wyborcza" łże ws. Marszu

13.11.11, 10:00
Nawet czytelnicy "GW" są zadziwieni skalą kłamśtw w sprawie Marszu.

Czytelnik "GW": "Wyborcza", która sprowokowała awanturę, kłamie od początku do końca jej przebiegu: milosnikpisu.salon24.pl/363507,dlaczego-wyborcza-az-tak-klamie

--
I cisza jest na wysokościach / I dymi mgłą smoleński las
Obserwuj wątek
      • indeed4 "Ściosologia". 13.11.11, 10:44
        "Wiecie co to jest ściosologia stosowana? To metoda krytyczna dochodzenia do pożądanej prawdy nastepującym sposobem: bierzemy pasujące nam przypadkowe fakty i tak długo tłuczemy w nie młotkiem aż sie ułożą w potrzebny wzór i dobrowolnie ujawnią łączące je związki przyczynowo-skutkowe."

( starosta.melsztynski z S24 )

Dodam tylko, że ściosologia to domena nie tylko pisowców - ostatnio na jednym z mniej uczęszczanych forów spotkałem grupę alternatywnych spiskoli, którzy usiłowali mnie przekonywać, że Komisja Millera sfałszowała nagrania z czarnej skrzynki i "domalowała" sobie słowa Protasiuka "odchodzimy" w nagraniach.
    • olga_w_ogrodzie Re: Czytelnik "Wyborczej": "Wyborcza" łże ws. Mar 13.11.11, 10:40
      anwad napisała:

> Nawet czytelnicy "GW" są zadziwieni skalą kłamśtw w sprawie Marszu.

"nawet" czytelnicy ?
      jakie "nawet" ?
      sama jesteś czytelniczką, skoro wiesz, co napisane w "GW" - czemu jesteś "nawet czytelniczką"?

widzę jak się starasz po tym marszu, by opinie naprostosować tak, aby ktoś uwierzył w wersję prezesa pana.
      ale, Anwad, była masa kamer różnych stacji, widok z kamer w internecie, monitoring miejski, filmy policji, i, aczkolwiek nie można wykluczyć pojedynczych incydentów z obu stron, to całkoształt imprezki jawi się prosto :

przygruchani przez PiS, prezesa pana i uznani za prawdziwycyh patriotów kibole popsuli Wam ten marsz napadając na policjantów, dziennikarzy, niszcząc wozy .
      oni sami się do tego wszystkiego przyznają na ich portalu kibice.net i innych.
      spokojny wiec i zabawę Kolorowej Niepodległej usiłowały też popsuć bojówki narodowców - nie wiem czy kibole to byli czy nie, ale to akurat sama widziałam.
      • gini Re: Czytelnik "Wyborczej": "Wyborcza" łże ws. Mar 13.11.11, 11:13
        olga_w_ogrodzie napisała:

.
        >
        > przygruchani przez PiS, prezesa pana i uznani za prawdziwycyh patriotów kibole
        > popsuli Wam ten marsz napadając na policjantów, dziennikarzy, niszcząc wozy .

Doprawdy?Pewna jestes, ze to kibole??

> oni sami się do tego wszystkiego przyznają na ich portalu kibice.net i innych.
        > spokojny wiec i zabawę Kolorowej Niepodległej usiłowały też popsuć bojówki naro
        > dowców - nie wiem czy kibole to byli czy nie, ale to akurat sama widziałam.

tiaa wasza zabawe usilowali rowniez popsuc kibole .
        A wsrod lewactwa naturalnie sami licealisci , a te bydlo z Niemiec zaproszone przez Blumsztajna, to tez te paly wziely do obrony.

Co za belkot czolowej forumowiczki FK.
        --

.

Pisz na temat o ile potrafisz zrozumiec o co chodzi autorce watku.
        A chodzi o to, ze GW i inne lewe stacje pokazywaly tylko to co chcialy pokazac, a wiec zamieszki, samego marszu nikt nie filmowal, gdzie jakies 20 000 ludzi spokojnie szlo , gdzie szly cale rodziny z dziecmi i ludzie starsi naturalnie nikt nie filmowal.

Brutalnych akcji policji, tez nikt nie filmowal bo i po co?
        Agresywnego lewactwa tez nikt nie filmowal.

W normalnym kraju blokowanie legalnego marszu to przestepstwo pani teczowa.
      • wkkr problem w tym że GW nie jest obiektywna 13.11.11, 14:38
        bardzo silnie zaangażowała się po jednej ze stron i nie przebiera w środkach poparcia dla tej.
        Po prostu media Agora SA oprawiają zwykła propagandę.
        ===
        Ja też GW czytałem od samego początku, też głosuję na środowiska UD, UW a teraz PO.
        PiSu nie znoszę jak zarazy ale to co wyprawia GW z 11 listopada to skandal.
        Już od jakiegoś czasu GW kupuję okazjonalnie. Od dzisiaj GW będę unikać tak jak w swoim czasie unikałem Wprost.
    • cillian1 Re: Czytelnik "Salon24": "salon24" łże ws. Marszu 13.11.11, 10:46
      > Nawet czytelnicy "S24" są zadziwieni skalą kłamśtw w sprawie Marszu.
      > Czytelnik "S24": "Salon24", który sprowokowała awanturę, kłamie od początku do końca jej
      > przebiegu:

Najszczerszy były czytelnik Salon24, niezalezn.pl i słuchacz TV Trwam!!!!
      ROTFL - jak łatwo jest się wcielać - w byłych czytelników!

:D

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka