Dodaj do ulubionych

Palikotowi się pomieszało

22.11.11, 22:25
najwyraźniej robi z siebie durnia
Co do palantów NOP i ich kretyńskich symboli oraz orzeczenia sądu ma minister sprawiedliwości?
wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114883,10691464,Ruch_Palikota_o_symbolach_NOP__Granica_tolerancji.html
Obserwuj wątek
  • piq Biodroń z Palikotem robią sobie jaja z konstytucji 22.11.11, 23:07
   ...albowiem ich durnowate wystąpienie na temat interwencji Gowina jako ministra sprawiedliwości w sprawie "zakazu pedałowania" świadczy albo o tym, że są niekompetentni i nie nadają się do niczego, albo - wzorem Kurskiego - wciskają ciemnotę w nadziei, że ciemny lud to kupi.

   Częściowo mieli rację, gdyż co bardziej tępe lewactwo bezkrytycznie przyjęło Palikota bełkot i popiera szczycąc się swoją postępowością i żwawo wymachując różowymi sztandarkami.

   A o cóż chodzi? Wytłumaczę zwiedzionym i niedoinformowanym, zwłaszcza postempakom: otóż zasadą konstytucyjną jest monteskiuszowski podział władzy, czyli rozdzielenie władzy ustawodawczej, wykonawczej i sądowniczej. A zatem minister sprawiedliwości (władza wykonawcza) Gowin nie ma nic wspólnego z niezawisłym sądem (władza sądownicza), a gdyby próbował się wtrącić, to należy go natychmiast postawić przed trybunałem stanu.

   Już wiadomo, że poseł Biodroń nie orientuje się w elementarnych kwestiach dotyczących organizacji i ustroju państwa polskiego, więc bredni można się po nim spodziewać - ale że Palikot, poseł z doświadczeniem, bredzi jeszcze bardziej niż zwykle? Może to wskazywać, że albo jest matołkiem (jeśli nie wie), albo szują (jeśli łże).

   PS. Ten wpis admilicja wyrzuciła już dwa razy. Ciekaw jestem, w jaki sposób narusza on netykietę (poza osobistym i prywatnym upodobaniem dyżurnego admilicjanta).
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka