Dodaj do ulubionych

Trzęsienie ziemi w PiS? "Oni chcą przejąć władzę"

12.12.11, 13:31
No to PiS_dziawce do dzieła - rżnąć się tępymi nożami. Najlepiej w czasie marszu o niepodległość. Rżnąc się kaczki i robić czerninę.

wiadomosci.wp.pl/title,Trzesienie-ziemi-w-PiS-Oni-chca-przejac-wladze,wid,14073918,wiadomosc.html
--
"Czy wiesz, że wiara we własny rozum i dobra pamięć to naprawdę niezastąpiona rzecz? Korzystaj z tego dobra! Wówczas politycy przestaną Was lekceważyć, a w większości zaprzedana im "dziennikarska" banda - tumanić Was".
Obserwuj wątek
  • l_zaraza_l Re: Trzęsienie ziemi w PiS? "Oni chcą przejąć wła 12.12.11, 13:47
   "- Hofman nie zrobi przewrotu w partii. Poczeka, da Kaczyńskiemu umrzeć polityczną śmiercią naturalną i wtedy przejmie ster. "

   W mojej ocenie, panprezez Jarozbaw zupełnie już nie kontroluje sytuacji i jest bez kontaktu z rzeczywistością inną niż ta, którą serwuje mu Hofman. Od dawna widać, że Hofman, chce wykrwawić Kaczyńskiego podsuwając mu coraz to bardziej idiotyczne pomysły. O tym wołali do Kaczyńskiego Ziobryści ale Jarozbaw jest już kompletnie bezwolny, nie kontaktuje i nie jest zdolny do rozumienia czy analizowania czegokolwiek.

   --
   ==========
   Osoba nie zdająca sobie sprawy z szansy porażki może być kijem wepchniętym w szprychy roweru historii. (Terry Pratchett)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka