Dodaj do ulubionych

Ot Po dorobiło się swojej Fotygi

08.02.12, 16:53
Co buzię otworzy to wpadka, co powie to głupstwo... jeśli ktoś miał jeszcze wątpliwości co do kompetencji Muchy na to stanowisko to chyba już się całkiem wątpliwosci pozbył. Równie dobrze tym ministrem mógłby być mój pies - tyle samo wie o sporcie. na dodatek ma taką istotną cechę że wie kogo na podwórko wpuszczać a kogo nie - ma jakieś pojęcie o zarządzaniu powierzonym mu terenem mimo że ma tylko nos i psi móżdżek do nauki. minister Mucha ma doktoraty i pewnie mołaby się dużo o zarzadzaniu i ludziach od mojego burka nauczyć.
Edytor zaawansowany
  • lackzadek 08.02.12, 17:53
    tacx napisał:

> Co buzię otworzy to wpadka, co powie to głupstwo... jeśli ktoś miał jeszcze wąt
    > pliwości co do kompetencji Muchy na to stanowisko to chyba już się całkiem wą
    > tpliwosci pozbył. Równie dobrze tym ministrem mógłby być mój pies - tyle samo w
    > ie o sporcie. na dodatek ma taką istotną cechę że wie kogo na podwórko wpuszcza
    > ć a kogo nie - ma jakieś pojęcie o zarządzaniu powierzonym mu terenem mimo że m
    > a tylko nos i psi móżdżek do nauki.

Za to jaka obudowa tego Jej móżdżku!

--
    „Zaczęły wbijać od środka nóż w plecy naszym członkom”.
    Krzysztof Jurgiel. Poseł RP.
    Przynależący do PIS-u.
  • fiu-bzdziu2010 08.02.12, 18:26
    dobrze, że o wyrób Antonio-podobny będzie nad wyraz trudno
  • kzet69 08.02.12, 18:37
    A Niesiołowski to co?
  • yost8 08.02.12, 18:32
    tuskowego to takie Fotygi właśnie.

--
    "Czasami warto dodrukować pieniądze, by uzupełnić płynność w gospodarce" - Marek Belka, prezes NBP

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka