Dodaj do ulubionych

PO miała dać nam normalność

14.02.12, 19:56
A co mamy? To samo co zawsze - rozbestwioną cyniczna tłuszcze polityczną, kolesiostwo, nepotyzm, rozkradanie państwa, lenistwo, brak odpowiedzialności, karierowiczostwo, miernych, ale wiernych towarzyszy partyjnych, powiększającą się biurokracje i wyższe podatki.

Czyli to samo co od 20 lat pod rządami postkomuny i postsolidaruchy.

Dziękuję za takie państwo i za takie pseudoelity.

--
agnostyk.salon24.pl/
Edytor zaawansowany
  • agnostic5 14.02.12, 19:59
    I zapomniałem o ciągłym finansowaniu największego pasożyta (poza biurokracją) żerującego na kasie państwowej - Kościoła Katolickiego.

--
    agnostyk.salon24.pl/
  • porannakawa01 14.02.12, 20:01
    Też myślałam, że choćby trochę przykrócą rozpasanie polskiego kleru wyciągającego ręce po nasze fundusze zebrane podatkowo.
    Co roku siedem miliardów!
    Miliard to tysiąc milionów - siedem tysięcy milionów! Co roku!
    To jak nie ma być kłopotu z finansowaniem służby zdrowia - te owsiakowe pompy insulinowe na wypożyczanie potrzebującym - to zaledwie kilka milionów.
    Setki milionów transferowane prze KK z Polski za granicę - tego nie trzeba zlikwidować?
    --
    Maaaaasz, maaaasz Domrooooski s siemi wooooskiej do woooooolski?
    Kaczyński - podający się zaPrawdziwego Polskiego Patriotę już nauczył się naszego, polskiego hymnu? Choćby słów?
  • wachmistrz_soroka 14.02.12, 20:11
    Widzisz kawusiu,a potem się dziwisz,że Rydzyk jeździ Maybachem.
    A Donald rżnie głupa,że nie będzie klękał przed księżmi.
  • etta2 14.02.12, 20:12
    A kogo masz do wyboru, prócz "postkomuny" i "postsolidaruchów"?????? Ś.P. Leppera? Kononowicza? Pawlaka pamiętającego o wszystkich śwagrach i kumach?
    Pomyśl logicznie, a nie jak PiSdak: im gorzej tym lepiej. Tłuszcza polityczna jest rozbestwiona w różnym stopniu i chyba należy stawiać na tych najmniej rozbestwionych, a nie tych, co kradną w biały dzień.
  • hordol 14.02.12, 20:15
    to ostatnio była za póznego gierka
    --
    Jacek Rostowski: Przewidzieliśmy kryzys, polska gospodarka jest bezpieczna
  • green_feldkurat_katz 14.02.12, 20:21
    I pomyśleć, że Gierkowi na rozpierduchę potrzeba było niecałych 20 miliardów dolarów przez 10 lat, a tuszczym trzeba było ponad 100 miliardów w cztery lata...
    --
    Uruchomić Palikota:
    www.youtube.com/watch?v=R6lsQ87MEuw
  • losiu4 14.02.12, 21:38
    nie ten rozmach, Hordol. Tusk to panisko. W parę lat przeskoczył wielokrotnie to co Gierek nabroił.

Pozdrawiam

Losiu
  • remez2 14.02.12, 20:19
    > i chyba należy stawiać na tych najmniej rozbestwionych, a nie tych, co kradną w biały dzień.
    Nie - na tych, którzy kradną mniej
    ----------------
    "Lis o Palikocie: Guzik mnie obchodzi, czy zapali. Gówniarstwo i dziecinada. Czas się wziąć do roboty"
  • porannakawa01 14.02.12, 20:23
    remez2 napisał:

> > i chyba należy stawiać na tych najmniej rozbestwionych, a nie tych, co kr
    > adną w biały dzień.
    > Nie - na tych, którzy kradną mniej

Albo jak ten od Kaczyńskich - ćpał i dilerką się zajmował.
    Dzieki Bogu, że Kaczyńskich zmyło!
    --
    Maaaaasz, maaaasz Domrooooski s siemi wooooskiej do woooooolski?
    Kaczyński - podający się zaPrawdziwego Polskiego Patriotę już nauczył się naszego, polskiego hymnu? Choćby słów?
  • bajubajubaju 14.02.12, 20:32
    Niestety, identycznie oceniam sytuację. Coraz więcej ludzi tak to ocenia, niezależnie od przekonań politycznych i religijnych. Czym to się skończy?
  • agnostic5 14.02.12, 20:46
    Cholera wie czym to się skończy. Najpewniej zmianą władzy albo rozpierduchą na ulicach.
    Czeka nas gorąca wiosna.

--
    agnostyk.salon24.pl/
  • haen2010 14.02.12, 21:12
    Trudna do odkrycia, bo świetnie zbajerowana. Trochę wcześniej od innych się zorientowałem. Ale dzisiaj te szydło wylazło i wbija nam się w dupę boleśnie i będzie coraz gorzej.
  • hordol 14.02.12, 21:27
    sam slepo popierałes tuska i komorowskiego odkrywco prawdy
    --
    Jacek Rostowski: Przewidzieliśmy kryzys, polska gospodarka jest bezpieczna
  • platfusy.do.paki 14.02.12, 22:11
    Zaczął coś kapować w 2011. Ale jeszcze nie zajarzył, że Tusk i Palikot to dwaj FIGURANCI wystawieni PRZEZ TĄ SAMĄ GRUPĘ.
  • platfusy.do.paki 14.02.12, 22:09
    > Trudna do odkrycia, bo świetnie zbajerowana. Trochę wcześniej od innych się zor
    > ientowałem.

Przestań się hjeniuś ośmieszać, bo ja jakieś 7 lat temu dokładnie opisałem co się stanie pod rządami PO pomny wyczynów tych chłopaczków jako KL-D.

Ty wtedy byłeś jeszcze w bardzo ciemnej dupie. Zacząłeś ewoluować jakiś rok temu, ale w dupie jesteś nadal. Teraz przeniosłeś głos na Palikota zatem popierasz cały czas tą samą grupę interesów.
  • platfusy.do.paki 14.02.12, 22:18
    Cytuję:

"Brawo Tusk!!!!!!!!!
    Byłem kiedyś nawet w zarządzie krajowym KLD z racji funkcji we władzach
    wojewódzkich tej partii.Obserwowałem między innymi jak Przywieczerski(Dla
    niewtajemniczonych jeden z głównych oskarżonych w aferze FOZZ wtedy szef
    Uniwersalu będącego właścicielem Trybuny.To na pewno nie liberalna
    gazeta)finansował kampanię wyborczą jednego z najbliższych kolegów Tuska,który w
    późniejszym czasie przejął i zniszczył dziennik Życie.Te bliskie kontakty
    postkomunistycznego biznesu z liberałami są chyba głównym powodem dzisiejszego
    zamieszania.10 letnie korupcyjne rządy w Warszawie z SLD nie były żadnym
    zaskoczeniem.Przecież trzeba być kretynem aby uwierzyć że Piskorski dorobił się
    na giełdzie,jak publicznie twierdził.W PO jest bardzo wielu ludzi,którzy
    zniknęliby z życia politycznego,gdyby ujawniono prawdę o sposobie w jaki
    zarabiali pieniądze.Nigdy nie pozwolą na to aby wymiar sprawiedliwości był poza
    ich kontrolą.Nie miałem więc złudzeń,że ta konserwatywna twarz Platformy to
    jedynie wyborcza maska.Z PO nie jest możliwe dokonanie żadnej prawdziwej zmiany
    ponieważ wtedy tej partii już by nie było,tak samo jak nie byłoby SLD gdyby
    pozwoliło na ujawnienie prawdy o kulisach trzeciej Rzeczpospolitej.To byłaby
    historia Kulczyków i Gudzowatych...

Brawo Tusk!!!!!!!!!

Nie napisałem jeszcze jak to zgodnie z zaleceniem władz partii fałszowaliśmy
    podpisy na listach wyborczych korzystając z bazy danych osobowych z Urzędu
    Wojewódzkiego.To było działanie na wielką skalę.I zwykłe przestępstwo.Całkiem
    niedawno Tusk biadolił nad tym jakie to straszne przestępstwo popełniła Beger z
    Samoobrony właśnie fałszując podpisy.O innych rzeczach które działy się w KLD
    lepiej dalej nie pisać ponieważ to uwłaczałoby dobremu wychowaniu i dla 7
    milionów wyborców Tuska byłoby to zbyt wielkim szokiem...Ja niestety pierwszego
    miliona nie zdążyłem ukraść ponieważ w KLD byłem jedynie w wyniku wielu
    dziwnych okoliczności.Ale obserwowałem tą zgraję cyników z bliska. "
  • platfusy.do.paki 14.02.12, 22:29
    W uzupełnieniu dodam, że kumplem Tuska, któremu Przywieczerski finansował kampanię był Jacek Merkel.

Zniszczenie dziennika Życie (podobnie jak innych tytułów takich jak Nowe Życie Gospodarcze, Życie Częstochowy czy Tylko Rock) odbyło się poprzez przekręt zwany 4Media. To miała być platformiana Agora ponieważ w 2001 Michnik i Spółka nie mogli wybaczyć Tuskowi odejścia z UW i wyciągania z niej działaczy do PO.

Jak to się skończyło?
    A tak:

wiadomosci.wp.pl/kat,9912,title,Gdzie-zniknelo-9-mln-zl,wid,7884970,wiadomosc.html?ticaid=1debf

www.cba.gov.pl/portal/pl/20/137/Wiceprezes_Grupy_4Media_zatrzymany_przez_CBA.html

• lump-1 14.02.12, 21:23
    Jeżeli ktoś w to uwierzył- to ma problem.
  • green_feldkurat_katz 14.02.12, 21:35
    www.youtube.com/watch?v=T5HvneTxDMo
    --
    Uruchomić Palikota:
    www.youtube.com/watch?v=R6lsQ87MEuw
  • losiu4 14.02.12, 21:37
    dała. Ino taką rozumianą po swojemu.

Pozdrawiam

Losiu
  • wykolejeniec 14.02.12, 22:43
    PO to najwspanialsza partia polityczna. Niech żyje Tusk, Komorowski, Gowin i Sikorski. Cudnie jest! Naprawdę super!
  • remez2 14.02.12, 22:49
    wykolejeniec napisała:

> PO to najwspanialsza partia polityczna. Niech żyje Tusk, Komorowski, Gowin i Si
    > korski. Cudnie jest! Naprawdę super!
    I nie może być lepiej. W życiu ... wołka.

--------------
    "Lis o Palikocie: Guzik mnie obchodzi, czy zapali. Gówniarstwo i dziecinada. Czas się wziąć do roboty"
  • wykolejeniec 14.02.12, 22:54
    Serdecznie pozdrawiam. Podtrzymuję swoje zdanie. Ciao!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.