Dodaj do ulubionych

Ciekawe pomysły z tym trybunałem dla kaczora iziob

14.03.12, 17:07
Załóżmy, że platforma doprowadzi kaczora i ziobro przed TS, mimo że nie ma do tego żadnych podstaw, no, ale załóżmy, że tak się stanie. Jakie bedą wtedy komentarze trudno przewidzieć, ja preferuję takie jak np.: że to jest przesada z tym TS, nie ma żadnych dowodów, dajmy spokój tym dochodzeniom i tak dalej i tym podobne. Nasuwa się więc pytanie: po co ten cały cyrk ? Ano, jest powód i to niebagatelny; jest bardzo prawdopodobne, że taki sam los może spotkać tuska za smoleńsk. I wtedy komentarze typu: że to jest przesada z tym TS, że nie ma żadnych dowodów, dajmy spokój tym dochodzeniom - takie komentarze będa JAK ZNALAZŁ! I zapewne tylko o to chodzi.
Dziękuję za uwagę.

--
Język trampkarza w polityce?
Premier na konferencji: "...Biorę to na klate...)
Edytor zaawansowany
  • niezdeprawowany5 14.03.12, 20:55
    niezdeprawowany5 napisał:

> Załóżmy, że platforma doprowadzi kaczora i ziobro przed TS, mimo że nie ma do t
    > ego żadnych podstaw, no, ale załóżmy, że tak się stanie. Jakie bedą wtedy komen
    > tarze trudno przewidzieć, ja preferuję takie jak np.: że to jest przesada z ty
    > m TS, nie ma żadnych dowodów, dajmy spokój tym dochodzeniom i tak dalej i tym p
    > odobne. Nasuwa się więc pytanie: po co ten cały cyrk ? Ano, jest powód i to ni
    > ebagatelny; jest bardzo prawdopodobne, że taki sam los może spotkać tuska za sm
    > oleńsk. I wtedy komentarze typu: że to jest przesada z tym TS, że nie ma żadnyc
    > h dowodów, dajmy spokój tym dochodzeniom - takie komentarze będa JAK ZNALAZŁ
    > ! I zapewne tylko o to chodzi.
    > Dziękuję za uwagę.
    >
    >
    >

--
    Język trampkarza w polityce?
    Premier na konferencji: "...Biorę to na klate...)
  • zbysio45 14.03.12, 21:04
    Spadły sondaze i PO sie rozpada.Najlepiej zorganizowac IGRZYSKA pod tytułem ZNOWU JEST WINIEN PIS mimo ze PLATFUSY RZADZA JUZ 5 LAT.Jest to żałosne

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka