Dodaj do ulubionych

DNA Leppera med. "przykrywką" sekcji Gosiewskiego?

23.03.12, 15:45
DNA Leppera wyciągniętą na szybko medialną "przykrywką" na kontrowersje związane z sekcją zwłok Gosiewskiego (i Kurtyki?)

W sieci rozpętała się prawdziwa burza odnośnie nieoficjalnych wyników sekcji zwłok ekshumowanych ciał Gosiewskiego i Kurtyki. Odnośnie samego Gosiewskiego, to: Po pierwsze, upewniając nas w ordynarnych kłamstwach, wskazuje się na nie dość, że pozorowanie sekcji, to jeszcze bezczeszczenie zwłok. Oraz na rzekomy brak obrażeń wewnętrznych, na który wskazali Rosjanie. Po drugie, zakaz dopuszczanie do sekcji sprowadzonego z USA eksperta. Po drugie, zakaz przeprowadzenia badań RTG, które mogłyby wskazać na nadzwyczajną obecność w ciałach ofiar drobinek metali, powstałą w wyniku eksplozji w samolocie czy wokół niego (klasycznego ładunku wybuchowego bądz jednego z typów implozyjnych).

Kolejną kontrowersją są sugestie Bugajskiego zawarte w jego nowej książce, iż z dostępnych, komercyjnych zdjęć satelitarnych wynika, że Rosjanie przenieśli (nie)sławną końcówkę skrzydła, pozorując jego uderzenie z równie (nie)sławną brzozą. A w konsekwencji rzekome "dachowanie" samolotu, wyjaśniające skalę zniszczeń".

Plus przecieki do Naszego Dziennika, że wyśmiewane przez niektórych spekulacje o zagłuszaniu telefonii komórkowej przez Rosjan zaraz po katastrofie, są prawdą.
Edytor zaawansowany
 • sowietolog 23.03.12, 15:49
  wiadomosci.wp.pl/kat,131034,title,Sekcje-ofiar-katastrofy-smolenskiej-podwazaja-wersje-Rosjan,wid,14355267,wiadomosc.html
  www.fakt.pl/Rosjanie-zbezczescili-cialo-Gosiewskiego-Nowe-fakty-,artykuly,152258,1.html
  www.fakt.pl/Ekshumowac-wszyskie-ofiary-Smolenska-Amerykanski-patolog-o-ekshumacji-ofiar-Smolenska-Prof-Baden-o-ekshumacji-Ofiar-Smolenska,artykuly,152300,1.html
  www.fakt.pl/Cala-prawda-o-Smolensku-nowe-fakty-Ksiazka-Piotra-Bugajskiego-o-Smolensku,artykuly,152246,1.html
  www.naszdziennik.pl/index.php?dat=20120322&typ=po&id=je02.txt • mietowe_loczki 23.03.12, 15:51
  Linki z wp.pl, fakt.pl i ND. Taa.
 • sowietolog 23.03.12, 16:04
  > Linki z wp.pl, fakt.pl i ND. Taa.

  Odpowiedz "godna" leminga. W ramach talmudycznej retoryki. Te media są wiarygodniejsze od tak "wiarygodnej" Wybiórczej i jej "autorytetów" w postaci Kaczmarka czy Krawczyk:
  forum.gazeta.pl/forum/w,28,134511639,134511639,_wiarygodnosc_Anety_Krawczyk_Janusza_Kaczmarka_i.html
 • indeed4 23.03.12, 16:19
  Zajrzyj pod te linki, jak się wycwanił - to wszystko artykuły GPC.
 • sowietolog 23.03.12, 16:40
  > Zajrzyj pod te linki, jak się wycwanił - to wszystko artykuły GPC.

  ;-)

  Bugajski to Bugajski, a Nasz Dziennik to Nasz Dziennik (Rydzyk), a nie GPC (Sakiewicz).
 • indeed4 23.03.12, 16:09
  Znaczy co podważają i w jaki sposób, bo pierwszy raz słyszę - że Gosiewski miał 165 cm a nie 170 cm wzrostu, czy o co chodzi.
 • wariant_b 23.03.12, 15:50
  DNA Leppera to za mało.
 • douglasmclloyd 23.03.12, 15:51
  Sekcja wykazała, że to Gosiewski.

  --
  "Nastąpiła sytuacja modelowa, opisana w konstytucji, że jeżeli organa państwa nie są w stanie sprostać sytuacji, wtedy Sejm powołuje komisją śledczą" - podkreślił Macierewicz."
  Państwo nie przewidziało wariatów w swoich organach. Powołać komisję śledczą!
 • sowietolog 23.03.12, 15:52
  > Sekcja wykazała, że to Gosiewski

  O to, o czym napisałem wyżej. Pytanie, o co tobie chodzi?
 • douglasmclloyd 23.03.12, 15:55
  sowietolog napisał:

  > > Sekcja wykazała, że to Gosiewski

  > O to, o czym napisałem wyżej. Pytanie, o co tobie chodzi?

  Wymyśl inną bzdurę.

  --
  "Nastąpiła sytuacja modelowa, opisana w konstytucji, że jeżeli organa państwa nie są w stanie sprostać sytuacji, wtedy Sejm powołuje komisją śledczą" - podkreślił Macierewicz."
  Państwo nie przewidziało wariatów w swoich organach. Powołać komisję śledczą!
 • sowietolog 23.03.12, 16:06
  > Wymyśl inną bzdurę.
  >

  Vice versa.
  Pisz ad meritum, albo podaruj sobie to trollowanie.
 • sowietolog 23.03.12, 16:07
  Oto ta "wiarygodność" Anety Krawczyk, Janusza Kaczmarka czy samej Wybiórczej, wedle jej cyngli:
  1. Wybiórcza i "pani" Krawczyk: to pewne, Lepper jest ojciem! Jednak po przebadaniu kilku potencjalnych ojców (6 czy 7 mężczyzn), Krawczyk wskazała na mężczyznę, z którym miała odbyć przypadkowy stosunek seksualny na dworcu...
  2. Janusz Kaczmarek został skazany prawomocnym wyrokiem za składanie fałszywych zeznań. Plus dowód na jego "prawdomówność" w postaci nagranej rozmowy z żoną, która ochrzania własnego męża za kłamanie...
 • douglasmclloyd 23.03.12, 16:12
  sowietolog napisał:

  > Oto ta "wiarygodność" Anety Krawczyk, Janusza Kaczmarka czy samej Wybiórczej, w
  > edle jej cyngli:
  > 1. Wybiórcza i "pani" Krawczyk: to pewne, Lepper jest ojciem! Jednak po przebad
  > aniu kilku potencjalnych ojców (6 czy 7 mężczyzn), Krawczyk wskazała na mężczyz
  > nę, z którym miała odbyć przypadkowy stosunek seksualny na dworcu...

  Takie są te dzisiejsze matki Polki. Wystarczy kibel dworcowy i masz.

  --
  "Nastąpiła sytuacja modelowa, opisana w konstytucji, że jeżeli organa państwa nie są w stanie sprostać sytuacji, wtedy Sejm powołuje komisją śledczą" - podkreślił Macierewicz."
  Państwo nie przewidziało wariatów w swoich organach. Powołać komisję śledczą!
 • sowietolog 23.03.12, 16:28
  > Takie są te dzisiejsze matki Polki. Wystarczy kibel dworcowy i masz.

  Dla mnie i - jak sądzę - dla wielu innych, ta kobieta to żadna "pani" czy "matka". Tym bardziej "matka-Polka". Ot, typowa puszczalska (wykropkowane)... 8 partnerów seksualnych podczas jednego miesiąca? Ba! Podczas dni płodnych w tym danym miesiącu? Do tego bez żadnego "zabezpieczenia"? Potem się niektórzy dziwią szerzeniu chorób wenerycznych czy AIDS...
 • indeed4 23.03.12, 16:30
  wynikłe z niechlujnego przeprowadzania przez Rosjan sekcji, co się często zdarza w takich okolicznościach, na żądanie kilku rodzin dla porządku prokuratura zdecydowała o ich powtórzeniu, żeby mieć święty spokój i ostatecznie zamknąć sprawę.

  Co w tym jest takiego dziwnego, albo strasznego - czy też czego nowego by to miało dowodzić w sprawie, słucham.
 • anwad 23.03.12, 16:36
  Nie dla porządku i dla rodzin, tylko w obawie przed własną przyszłą odpowiedzialnością karną.
 • sowietolog 23.03.12, 16:38
  Po pierwsze, to już nie - ot, po prostu - "rozbieżności", lecz ich cała seria. Mamy jakąś formę "prawa serii", wskazującą na drugie dno, przypuszczalnie celowość.
  Po drugie, z czasem potwierdzają się dotąd wyśmiewane czy wręcz wyszydzane doniesienia, określane mianem "spiskowch" czy "zamachowych".
  Po trzecie, "polskie organa śledcze", zamiast pójść na absolutną transparentność, dalej ograniczają co tylko się da, a gdy mogą - nie przyciskane przez media czy takich ludzi jak Paisonek - pozorują pracę śledczą, dochodzeniową.
  Po czwarte, dale nie mamy w kraju ani wraku, ani czarnych skrzynek. Pewnie równie rzetelnie je badano w Rosji (przez stroną rosyjską czy polską), jak "sekcje" Kopacz, odsłuchiwanie Błasika czy branie za dobrą monetę wersji o brzozie, bez jej weryfikacji.
  Po piąte, mamy dowody na jawne przekręty tych "polskich organów śledczych" i dalszą próbę mataczenia, vide niedawne informacje o nielegalnej inwigilacji Gmyza i innych przez prokuraturę wojskową (prawdopodobnie WSIarzy), które wykazują na manipulację z "postrzałem" Przybyła.
 • indeed4 23.03.12, 21:40
  Po pierwsze - jak umiesz czytać to czytaj, a jak coś niejasne, to mów

  www.gazetaprawna.pl/wiadomosci/artykuly/501441,prokuratura_wykluczyla_zamach_jako_przyczyne_katastrofy_w_smolensku.html

  Po drugie - znasz grę w skojarzenia? Podaje się dwa dowolne wyrazy i drogą skojarzeń należy dojść od jednego do drugiego, jesteście w tym niekoronowanymi mistrzami, jakie by wam nie podać fakty ZAWSZE znajdziecie między nimi związek. Nie, nie ma żadnej serii.

  Po trzecie - nie, nowe wiadomości i materiały które się pojawiają w trakcie kolejnych etapów trwającego śledztwa ( np. stenogramy IES ) nie są dowodem na to, że potwierdzają się wasze teorie spiskowe.

  Po czwarte ( patrz punkt drugi ) - nie, przekroczenie uprawnień przez prokuraturę i instytucjonalny konflikt prokuratur, który był podłożem samopostrzału płk. Przybyła, nie ma żadnego wpływu na dotychczasowe ustalenia prokuratury w kwestii podstawowych przyczyn katastrofy Tu-154.
 • anwad 23.03.12, 16:32
  Żeby tak ordynarnie okłamywać ludzi.
 • kzet69 23.03.12, 16:33
  Połączyłeś kilka nonsensów.... po pierwsze o bezczeszczeniu zwłok to bredzi tylko Rogalski a jego wiarygodność już dawno utonęła w helowej mgle. zaszywanie w zwłokach przedmiotów używanych do sekcji jest normalna praktyka w Polsce także, mecenasek spał na zajęciach z medycyny sądowej. Po drugie na jakiej podstawie prawnej miano dopuścić do uczestniczenia w sekcji amerykańskiego "eksperta" skoro sekcję zlecała prokuratura a prawo wyraźnie mówi kto może uczestniczyć w czynnościach zleconych przez prokuraturę, pomijając drobiazg że ten pan nie posiada prawa wykonywania zawodu w Polsce. Po trzecie obecność "ładunków wybuchowych" poza głupota załogi i co niektórych VIP-ów dawno wykluczono.

  A na koniec nie nudzi cię już ta nekrofilia? Po jak czytam o wygrzebywaniu kolejnych nieboszczyków to mam odruch wymiotny.

  pzdr,
 • ewalongoria 24.03.12, 01:01
  Na jakiej niby podstawie wykluczono obecność ładunków wybuchowych, skoro nie przeprowadzono nawet rzetelnych sekcji zwłok wszystkich zmarłych i kluczowego w tej sprawie RTG zwłok?

  kzet69 napisał:

  > Połączyłeś kilka nonsensów.... po pierwsze o bezczeszczeniu zwłok to bredzi tyl
  > ko Rogalski a jego wiarygodność już dawno utonęła w helowej mgle. zaszywanie w
  > zwłokach przedmiotów używanych do sekcji jest normalna praktyka w Polsce także,
  > mecenasek spał na zajęciach z medycyny sądowej. Po drugie na jakiej podstawie
  > prawnej miano dopuścić do uczestniczenia w sekcji amerykańskiego "eksperta" sko
  > ro sekcję zlecała prokuratura a prawo wyraźnie mówi kto może uczestniczyć w czy
  > nnościach zleconych przez prokuraturę, pomijając drobiazg że ten pan nie posiad
  > a prawa wykonywania zawodu w Polsce. Po trzecie obecność "ładunków wybuchowych"
  > poza głupota załogi i co niektórych VIP-ów dawno wykluczono.
  >
  > A na koniec nie nudzi cię już ta nekrofilia? Po jak czytam o wygrzebywaniu kole
  > jnych nieboszczyków to mam odruch wymiotny.
  >
  > pzdr,
 • woda_woda 23.03.12, 16:37
  poddnieca tylko pisięta i okolice.

  A jesli idzie o panaprezesa i jego ewentualne wynoszenie dokmentów z prokuratury - sprawę wyjasni prokuratura i sąd.

  I tyle.
 • sowietolog 23.03.12, 16:43
  > poddnieca tylko pisięta i okolice.
  >
  > A jesli idzie o panaprezesa i jego ewentualne wynoszenie dokmentów z prokuratur
  > y - sprawę wyjasni prokuratura i sąd.
  >
  > I tyle.

  To "pisiętą" się onanizują mentalnie tą wulgarną "spermą" odnośnie Gosiewskiego, czy lemingi?
  I tyle.
 • neoretronick 23.03.12, 21:47
  Kogo obchodzi jakieś DNA.
  Zejdź na ziemię i lepiej opłać zaległe faktury.
  Daj na tacę, bo kler się rozpada a Rydzyk nie ma kasy na następne bzdury zamieszczane w "Waszym Nocniku".
 • ewalongoria 24.03.12, 01:14
  Wyobraź sobie, że bardzo wielu ludzi to obchodzi. Powiem więcej to zainteresowanie będzie się nasilało w miarę dalszego "chachmęcenia" i zamiatania pod dywan niewygodnych faktów, aż do całkowitego odsłonięcia prawdy. Najpierw na tym forum wyśmiewano koncepcje badawcze Nowaczyka i Biniendy, teraz poddaje się w wątpliwość prof. Badena, którego autorytet naukowy w zakresie sekcji trudno zakwestionować. Ale to nie przeszkadza lemingom i w ich malutkich móżdżkach nadal nie świta nawet myśl o zamachu.

  neoretronick napisał:

  > Kogo obchodzi jakieś DNA.
  > Zejdź na ziemię i lepiej opłać zaległe faktury.
  > Daj na tacę, bo kler się rozpada a Rydzyk nie ma kasy na następne bzdury zamies
  > zczane w "Waszym Nocniku".
 • korelaks 24.03.12, 07:47
  ewalongoria napisała:

  > Wyobraź sobie, że bardzo wielu ludzi to obchodzi. Powiem więcej to zainteresowa
  > nie będzie się nasilało w miarę dalszego "chachmęcenia" i zamiatania pod dywan
  > niewygodnych faktów, aż do całkowitego odsłonięcia prawdy. Najpierw na tym for
  > um wyśmiewano koncepcje badawcze Nowaczyka i Biniendy, teraz poddaje się w wątp
  > liwość prof. Badena, którego autorytet naukowy w zakresie sekcji trudno zakwest
  > ionować. Ale to nie przeszkadza lemingom i w ich malutkich móżdżkach nadal nie
  > świta nawet myśl o zamachu.

  >
  > neoretronick napisał:
  >
  > > Kogo obchodzi jakieś DNA.
  > > Zejdź na ziemię i lepiej opłać zaległe faktury.
  > > Daj na tacę, bo kler się rozpada a Rydzyk nie ma kasy na następne bzdury
  > zamies
  > > zczane w "Waszym Nocniku".
 • behemot17-13 23.03.12, 23:55
  taki np. Kaczyński stoi nad grobem Gosiewskiego i produkuje się, jakby chciał odwrócić uwagę od rzeczy najważniejszych, musi być jakaś przykrywka. do czego prowadzą głupie wnioski, do jeszcze bardziej głupszych, a na samym końcu jest wiara co niektórych, że kreują rzeczywistość. zdanie innych nie musi być zgodne z moim, popierd..ć jednak warto.
 • hal9000 24.03.12, 00:53
  Czy też po prostu wszystko ci się kojarzy z sekcją zwłok?
 • korelaks 24.03.12, 07:35
  n/t
 • obraza.uczuc.religijnych 26.03.12, 13:32
  sowietolog napisał:

  > Plus przecieki do Naszego Dziennika, że wyśmiewane przez niektórych spekulacje
  > o zagłuszaniu telefonii komórkowej przez Rosjan zaraz po katastrofie, są prawdą
  > .

  A skąd wiadomo że to prawda? To prawdą już nie jest to, że jedna z ofiar dzwoniła zaraz po katastrofie do swojej małżonki?
  --
  Jarosławie Kurski! Przeproś za brata!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka