Dodaj do ulubionych

Straszliwe Paczki! Uwaga - treść wstrząsająca!

11.04.12, 14:43
wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114883,11516425,Marte_Kaczynska__zmuszono_do_zabrania_rzeczy_rodzicow_.html
No coś niebywałego wręcz! Wiadomo, że w Polsce najbliższa rodzina zmarłej osoby ma rok wolnego na oswajanie się z tym faktem. Wszyscy chodzą dokoła na paluszkach i zioną empatią und współczuciem. Nie trzeba się wyprowadzać z hoteli, pakować rzeczy, załatwiać formalności....
Głupota autorki owego dzieła filmowego jest himalaistyczna.
Obserwuj wątek
      • zoil44elwer Re: Pani Dłużewska miała rację 11.04.12, 17:04
        Córka Pierwszej DAMY chciała zostać pałacową Białą Damą? Podobno nowy lokator wprowadził się do Pałacu dopiero po odprawieniu egzorcyzmów przez swego osobistego kapelana.
        --
        Ach gdyby tak od razu każdy zrozumieć mógł,że lepsza droga bez drogowskazów niż drogowskazy bez dróg(SJ Lec)
    • chateau Re: Straszliwe Paczki! Uwaga - treść wstrząsająca 11.04.12, 15:05
      A mogli zabronić zabierania czegokolwiek i dać kopa od razu.
      Notabene kto oceniał co jest "rzeczą rodziców", a co mieniem prezydenta RP? Bo to nie to samo.

> Głupota autorki owego dzieła filmowego jest himalaistyczna.
      To cynizm. Co oczywiście nie wyklucza głupoty. Ale nie ma chyba nic bardziej żałosnego niż głupi cynik.

--
      Przy szczęku mieczy, dźwięku trąb i tarabanów wpi3rdolił się Sobieski w obóz bisurmanów
    • indeed4 Re: Straszliwe Paczki! Uwaga - treść wstrząsająca 11.04.12, 15:08
      Ten film leciał wczoraj na S24, jest bardzo ładny... i potwierdza to, o czym sporo ludzi ( zwłaszcza z Trójmiasta ) wiedziało od dawna, że Lech był zupełnie inny, niż Jarosław; zakładałem już o tym kilka wątków na FK

No, ale to jednak jest paskudna manipulacja

"16 kwietnia, na dwa dni przed pogrzebem obojga rodziców, Marta Kaczyńska została zmuszona do pakowania ich osobistych rzeczy, jakby nie można było z tym poczekać"

Te zdjęcia nie były kręcone 16-go, nigdy w życiu! Marta jest na nich smutna, ale wyciszona, spokojna i pogodzona z utratą rodziców, to musiało być kilka miesięcy później.
      • indeed4 Oj, raczej nie ona... 11.04.12, 15:18
        > Kaczyńska w filmie nie mówi, dlaczego pakuje rzeczy rodziców. Wyjaśniają to w kilku wypowiedziach dziennikarze "Gazety Polskiej".

Jeśli już, to tylko zaakceptowała tą dzisiejszą sakiewiczowską martyrologiczną polityczną narrację, uderzającą w Tuska i Komorowskiego.
          • indeed4 Re: Oj, raczej nie ona... 11.04.12, 15:40
            Ja to pamiętam, bo wtedy strasznie na nią najeżdżaliście na FK ( ćwierćinteligent pisał wtedy jako marta.von.z.palacu ) a ja jej broniłem, bo mi było dziewczyniny szkoda...

Patrzcie, to był lipiec

www.se.pl/wydarzenia/kraj/marta-kaczynska-wyprowadzila-sie-z-palacu-prezyden_145115.html
            Pakowała się i wyprowadzała w lipcu, krętacze z GPC z okazji rocznicy sfabrykowały z tego dobrze się sprzedającą wersję męczeńską z kontekstem politycznym, a ona to niestety klepnęła - tak samo jak niedawno brednie Macierewicza w Brukseli., a wcześniej Dubieniecki brednie o helu.

Kiedy tak na to patrzę, myślę sobie, że ona jednak kiedyś wejdzie do PiS i polityki.
            • tw_wielgus Re: Oj, raczej nie ona... 11.04.12, 16:18
              Nie kupuję tej narracji indeed. To kolejny filmik propagandowy jakim GP karmi wyznawców tworząc mit. Czemu ma ten mit służyć wiemy.
              --
              Stosowanie środków antykoncepcyjnych to zabójstwo dziecka, które mogło zostać poczęte.
            • sclavus Re: Oj, raczej nie ona... 11.04.12, 16:18
              Nie wybronisz jej - zachowywała się paskudnie; zachowuje się paskudniej, będzie się zachowywała jeszcze paskudniej - i tu rację masz: będą próbowali wkręcić ją w PiSpolitykę... rokuje duże nadzieje...
              --
              Nareszcie!!! Macierewicz nareszcie powiedział prawdę: w katastrofie smoleńskiej brały udział osoby trzecie - wybór między Kaczyńskim (jednym albo drugim albo oboma) i Błasikiem
                • sclavus Re: Oj, raczej nie ona... 11.04.12, 18:22
                  :)
                  forum.gazeta.pl/forum/w,28,135002910,135003915,Oj_raczej_nie_ona_.html
                  forum.gazeta.pl/forum/w,28,135002910,135004556,Re_Oj_raczej_nie_ona_.html
                  forum.gazeta.pl/forum/w,28,135002910,135006550,Re_Oj_raczej_nie_ona_.html
                  --
                  dowodem mojej autentycznej religijnosci jest np to że w sobotni wieczor jestem trzeźwy - by tirol1
                • indeed4 Oooo... to bardzo ciekawe. 11.04.12, 18:42
                  A gdzież to kolega erte wyczytał, że Marta Kaczyńska kreuje się na Matkę Polkę, chętnie bym się dowiedział.

Rozumiem, że szanowny kolega erte w swoim otoczeniu posiada wyłącznie osoby dozgonnie trwające w przykładnym, katolickim związku małżeńskim i w ciągu swojego życia nigdy nie zetknął się ze zjawiskiem pt. rozwód?
                  • sclavus Re: Oooo... to bardzo ciekawe. 11.04.12, 18:45
                    Tym niemniej, Marty nie obronisz....
                    --
                    "to jest człowiek, który widzi nie tylko to, co chce widzieć, ale i jak chce to widzieć... Na domiar złego, jest nikczemnej postury choć z nadwydętym bezmiernie EGO" :D
                    • indeed4 Może by tak kolega erte i kolega sclavus 11.04.12, 18:53
                      sobie trochę poczytali, zamiast bezmyślnie powielać pudelkowe plotki i konfabulować?

"Nie stała się jednak zakładniczką konserwatywnej polityki prorodzinnej PiS-u. Po czterech latach małżeństwa rozwiodła się, a jej kolejne małżeństwo stało się nie tylko zaskoczeniem dla wszystkich, ale też dowodem, że miłość jest silniejsza niż podziały polityczne. Wybrankiem córki prawicowego prezydenta okazał się Marcin Dubieniecki, syn działacza Sojuszu Lewicy Demokratycznej. Ten kameralny ślub pokazał, że polityczne różnice zdań nie muszą dzielić Polaków. Para ma córeczkę Martynkę. Marcin Dubieniecki, podobnie jak Marta, pracuje w kancelarii adwokackiej."

Nawet mi przez myśl nie przyszło, żeby kogokolwiek przekonywać - obsesyjny antykaczysta jest równie nieprzekonywalny jak obsesyjny kaczysta, więc absolutnie nie mam ani chęci, ani czasu próbować :-)

Miłego wieczoru.

• sclavus Re: Może by tak kolega erte i kolega sclavus 11.04.12, 19:27
                        Nie obchodzi mnie Marta w kontekście konserwatywnej polityki prorodzinnej... Ostatecznie, przed katastrofą, była jedną z wielu milionów Polek, tyle, żekurat jej ojciec był prezydentem RP - jasne?!
                        Obchodzi mnie Marta po katastrofie - nastąpila w niej jakaś dziwna przemianami stała się osobą publiczną.... w najgorszym tego słowa znaczeniu - jasne?!
                        I biorąc to - i tylko to - pod uwagę, nie obronisz jej...
                        Chyba jasne, co?.
                        --
                        Nie zamierzam debatować z Donaldem Tuskiem. Gdyby doszło do debaty, to pewnie Tuska bym zmiażdżył - Kaczyński J., u Lisa...
            • ave.duce Re: Oj, raczej nie ona... 11.04.12, 16:55
              indeed4 napisał:

> Ja to pamiętam, bo wtedy strasznie na nią najeżdżaliście na FK ( ćwierćintelig
              > ent pisał wtedy jako marta.von.z.palacu ) a ja jej broniłem, bo mi było dziewcz
              > yniny szkoda...
              >

Szkoda Ci krętaczki i kłamczuchy?
              Twój problem indeed.
              --
              ... Ave duce ptaszku pisowski tak sobie plujesz? ...> Ruski99
              Forum ze Dworum/Freedom
              • indeed4 Re: Oj, raczej nie ona... 11.04.12, 17:06
                Jeśli w katastrofie nagle stracisz matkę i ojca, a stado bezmyślnych istot będzie cię maniakalnie opluwać i lżyć,tylko dlatego, że przez parę tygodni chciałeś pobyć w miejscu, gdzie mieszkali i żyli, gdzie były ich rzeczy, koty i psy - tak jak to się działo dwa lata temu na FK - też mi cię będzie szkoda, indeed :-)

Miłego dnia, ave.
                • ave.duce Re: Oj, raczej nie ona... 11.04.12, 17:12
                  Wierz sobie dalej w ten obrazek skrzywdzonej sierotki. Jeżeli Ci to do czegoś potrzebne, jeżeli w czymś Ci pomaga. Ale ja nie muszę.

Wzajemnie.
                  --
                  @ nie chce mi się @ <<< Michaił Bułhakow >>>
                  „Prawdziwa dama pije tylko czysty spirytus i nigdy w małej ilości”
                  > Forum ze Dworum/Freedom
                    • ave.duce Re: Oj, raczej nie ona... 11.04.12, 17:23
                      Zrozumiałam. Nie wiem tylko, czy ten biedak po prawej też to zrozumiał >

bi.gazeta.pl/im/1/7774/z7774431X.jpg
                      --
                      • indeed4 Re: Oj, raczej nie ona... 11.04.12, 17:29
                        Obawiam się, że ten biedak jest tak samo biedny jak ci, którzy uwierzyli w 3 miliony mieszkań, czy drugą Irlandię Tuska. Nie ma się co czarować, taka jest po prostu polityka, chociaż nie ukrywam, że akurat ten rodzaj politycznego cynizmu mnie straszliwie brzydzi.
                        • ave.duce Re: Oj, raczej nie ona... 11.04.12, 17:50
                          indeed4 napisał:

> Obawiam się, że ten biedak jest tak samo biedny jak ci, którzy uwierzyli w 3 mi
                          > liony mieszkań, czy drugą Irlandię Tuska. Nie ma się co czarować, taka jest po
                          > prostu polityka, chociaż nie ukrywam, że akurat ten rodzaj politycznego cynizmu
                          > mnie straszliwie brzydzi.

Kpisz czy o drogę pytasz? Ten facet to najlepszy dowód na to, że robienie z Marty D. biednej, zagubionej kobiety jest równie fałszywe jak ona sama i cały ród Kaczyńskich.
                          --
                            • ave.duce Re: Oj, raczej nie ona... 11.04.12, 18:50
                              Takiej, która będąc żoną jednego faceta zaszła w ciążę z innym, a tego pierwszego utrzymywała - dopóki jej było wygodnie - w przeświadczeniu, że jest ojcem - nie mam, fakt.
                              --
                • black-emissary Re: Oj, raczej nie ona... 11.04.12, 17:36
                  indeed4 napisał:
                  > Jeśli w katastrofie nagle stracisz matkę i ojca, a stado bezmyślnych istot będz
                  > ie cię maniakalnie opluwać i lżyć,tylko dlatego, że przez parę tygodni chciałeś
                  > pobyć w miejscu, gdzie mieszkali i żyli, gdzie były ich rzeczy, koty i psy -
                  > tak jak to się działo dwa lata temu na FK - też mi cię będzie szkoda, indeed :-)

A w przerwach pakowania będziesz udzielać wywiadów i pozować do sesji tabloidom...
            • scoutek Re: Oj, raczej nie ona... 11.04.12, 18:50
              indeed4 napisał:
              > Kiedy tak na to patrzę, myślę sobie, że ona jednak kiedyś wejdzie do PiS i poli
              > tyki.

a teraz jest niby gdzie? poza polityką? poza PiS?

--
              z każdym dniem mojego życia nieuchronnie rośnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w d.....
                  • ave.duce Re: Obsesyjna nienawiść zaślepia dużo mocniej :-) 11.04.12, 19:17
                    ... Oj naiwny, naiwny, naiwny,
                    Jak dziecko we mgle,
                    Jak goliat na pchle,
                    Mól w otchłani wód,
                    Który liczy wciąż na cud.
                    Oj naiwny, naiwny, naiwny,
                    Dziecko w kwiecie sił.
                    Choć w intencjach
                    To w zasadzie pozytywny.
                    Choć w intencjach
                    To w zasadzie pozytywny
                    ...
                    --
                  • scoutek Re: Obsesyjna nienawiść zaślepia dużo mocniej :-) 11.04.12, 19:17
                    indeed4 napisał:

> mówię o aktywnej polityce - na razie ani Kaczyńska, ani jej mąż nie są w PiS, j
                    > ako najbliższa rodzina wspierają jedynie wizerunkowo stryja i partię, identycz
                    > nie jak Kasia Tusk Ojca i Platformę

nie zgodzę się
                    Kasia Tusk nie zabrała - jak dotąd - głosu w żadnej sprawie politycznej
                    w obecności ojca wyłącznie służy za tło
                    w odróżnieniu od Marty K-D

--
                    z każdym dniem mojego życia nieuchronnie rośnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w d.....
      • m.c.hrabia Re: To Lejdi Dajana na miarę naszych możliwości.. 11.04.12, 15:42
        dr.krisk napisał:

> Z rozbawieniem obserwuję jak Marta Kaczyńska zaczyna odgrywać rolę Nadcórki, cz
        > y co tam jeszcze wymyśliła sobie.
        > Dziewczyna nigdy nie pracowała, zawsze na kimś pasożytowała. Dla mnie - odstręc
        > zająca osobowość.

i beznadziejnie brzydka.
        --
        kartofle tylko tłuczone
      • indeed4 I tu się Krisku mylisz... 11.04.12, 15:53
        i to bardzo.

ta dziewczyna od dawna prowadzi swoje własne życie, zauważ, że nigdy się nie lansowała i nie mieszkała w pałacu z rodzicami, jak np., córka Kwaśniewskich...

Ja ją lubię, bo wielokrotnie ją w Sopocie widywałem - spokojna, cicha, skromna dziewczyna z wózkiem, zrobiła prawnicze studia, wiem, że miała robić z prawa doktorat (?) teraz jest adwokatem - poczytaj sobie trochę, zamiast powielać obiegowe stereotypy ;-)
        • dr.krisk Re: I tu się Krisku mylisz... 11.04.12, 16:00
          Hmm...i

ndeed4 napisał:

> Ja ją lubię, bo wielokrotnie ją w Sopocie widywałem - spokojna, cicha, skromna
          > dziewczyna z wózkiem, zrobiła prawnicze studia, wiem, że miała robić z prawa do
          > ktorat (?) teraz jest adwokatem - poczytaj sobie trochę, zamiast powielać obi
          > egowe stereotypy ;-)
          Adwokatem? Jest czy pracuje jako adwokat? Bo jakoś nie rzuca się w oczy aby zajmowała się czymkolwiek oprócz wychowania dzieci. Prowadzi sprawy karne, gospodarcze, itp?
        • indeed4 Masz linka 11.04.12, 16:02
          "Wychowana jako jedynaczka, prawdziwe oczko w głowie rodziców, potrafi jednak okazać niezależność. Jeszcze w liceum zaskoczyła rodzinę kolczykiem w uchu i glanami. "

kobieta.interia.pl/archiwum/news-marta-kaczynska-zmuszona-wyjsc-z-cienia,nId,410475
            • indeed4 Tak, normalnie zasuwa :-))) 11.04.12, 16:19
              Tak samo jak jej mąż - adwokat, Dubieniecki... matka wykształcona, ojciec też, to i córka poszła w ich ślady, co w tym dziwnego ;-)

Skromna dziewczyna z dystansem

Dzieciństwo Marty w niczym nie przypominało doświadczeń jej męża. Inteligencka rodzina mocno zaangażowana w działalność opozycyjną. Ojciec był internowany w stanie wojennym. Córka, już jako nastolatka miała już własne zdanie. W liceum chodziła w czarnych glanach i wyzywających kolczykach. Ale po maturze postanowiła pójść w ślady ojca.

- W czasie studiów na Uniwersytecie Gdańskim Marta Kaczyńska odbywała praktykę w sopockiej prokuraturze - opowiada jej znajoma z tamtego okresu. - Mam o niej jak najlepsze zdanie, inteligentna, mądra dziewczyna. Miała duże zadatki na dobrego prawnika. Miała dużą wiedzę i umiejętnie z niej korzystała. Później, gdy media zaczęły więcej mówić o prezydencie i jego żonie, dostrzegłam, że rodzice musieli mieć na nią duży, pozytywny wpływ. Po mamie była niezwykle sympatyczna, a po tacie wyjątkowo dobrze wychowana, jakby znała te wszystkie poradniki o zachowaniu przy stole czy w towarzystwie ważnych osób.

Po studiach prawniczych Marta postanowiła zostać adwokatem. Rozpoczęła aplikację pod patronem Andrzeja Zwary w sopockiej kancelarii, należącej w tamtym czasie m.in. do adwokata Adama Jedlińskiego. Tego samego, który wraz z Lechem Kaczyńskim tworzył podstawy struktur SKOK-u. Ich znajomość sięgała lat 70., gdy obaj byli wykładowcami na Uniwersytecie Gdańskim.

- Skromna, sympatyczna dziewczyna - mówi znajoma z kancelarii. - Jak mieszkała w Sopocie, robiła zakupy w warzywniaku przy Urzędzie Miasta, tym na rogu Kościuszki i Marynarzy. I zawsze była z takim dystansem do bieżącej polityki. Prawdę mówiąc, to nie rozumiem, co się z nią stało w ostatnich miesiącach.

trojmiasto.gazeta.pl/trojmiasto/2029020,35635,9167743.html

• dr.krisk Re: Tak, normalnie zasuwa :-))) 11.04.12, 16:25
                indeed4 napisał:

> Po studiach prawniczych Marta postanowiła zostać adwokatem. Rozpoczęła aplikacj
                > ę pod patronem Andrzeja Zwary w sopockiej kancelarii, należącej w tamtym czasie
                > m.in. do adwokata Adama Jedlińskiego. Tego samego, który wraz z Lechem Kaczyńs
                > kim tworzył podstawy struktur SKOK-u. Ich znajomość sięgała lat 70., gdy obaj b
                > yli wykładowcami na Uniwersytecie Gdańskim.
                Aha - dostała się na aplikację u znajomego swego ojca.....
                I co - skończyła, została adwokatem i pracuje? Biega do sądu, bierze udział w rozprawach, itp?
                  • indeed4 A co takiego, Krisku :-))) 11.04.12, 16:52
                    Że normalnie się uczyła, studiowała, pracowała kilka lat, a teraz się zajmuje małymi dziećmi i być może wkrótce wróci do zawodu jak tysiące innych młodych matek, które sobie zrobiły przerwę w pracy na wychowywanie dzieci?

• dr.krisk Re: A co takiego, Krisku :-))) 11.04.12, 17:02
                      indeed4 napisał:

> Że normalnie się uczyła, studiowała, pracowała kilka lat, a teraz się zajmuje
                      > małymi dziećmi i być może wkrótce wróci do zawodu jak tysiące innych młodych m
                      > atek, które sobie zrobiły przerwę w pracy na wychowywanie dzieci?
                      >
                      Nic złego. Tylko że ja pochodzę ze środowiska, gdzie nikogo nie stać na takie luksusy. A więc nie dziw się, że jakoś niezbyt poważam Martę Kaczyńską. Ot, kolejna córeczka wpływowego tatusia.
                      • indeed4 Re: A co takiego, Krisku :-))) 11.04.12, 17:17
                        Wiesz, nie wiem, ale na mój gust ona nie zasługuje ani na specjalny podziw, ani na pogardliwe traktowanie - jak dla mnie to zwyczajna, młoda, dobrze wykształcona kobieta z inteligenckiej rodziny, z takimi samymi wadami/zaletami jak tysiące innych. Osobiście stawiam wszystkie pieniądze na to, że ulegnie namowom PiS ( które chce z niej zrobić Pierwszą Damę ) i żeby zrealizować marzenia męża utoruje mu drogę i pójdzie w politykę, czyli jednak do zawodu nie wróci.
                • indeed4 Re: Tak, normalnie zasuwa :-))) 11.04.12, 16:43
                  Krisku, czy Ty masz problemy ze wzrokiem? :-)

"Jest absolwentką prawa na Uniwersytecie Gdańskim i pracuje w jednej z kancelarii adwokackich w Sopocie. Ma męża i dwoje dzieci. Sama robi zakupy, sama odprowadza córkę do przedszkola. Para ma córeczkę Martynkę. Marcin Dubieniecki, podobnie jak Marta, pracuje w kancelarii adwokackiej. "

Pracowała tam kilka lat, zadzwoń do niej i zapytaj, gdzie aktualnie pracuje - może się przy okazji dowiemy, czy nie planuje pracy w tej kancelarii

rozrywka.dziennik.pl/artykuly/374818,maz-marty-kaczynskiej-otwiera-kancelarie-w-chicago.html

o ile zgodzi się na to prezes :-D

"Na razie stryj uciął wszelkie spekulacje - Marcin może zapomnieć o polityce, a Marta ma się zająć dziećmi"

• ave.duce Re: Tak, normalnie zasuwa :-))) 11.04.12, 17:10
                indeed4 napisał:

> Po studiach prawniczych Marta postanowiła zostać adwokatem. Rozpoczęła aplikacj
                > ę pod patronem Andrzeja Zwary w sopockiej kancelarii, należącej w tamtym czasie
                > m.in. do adwokata Adama Jedlińskiego. Tego samego, który wraz z Lechem Kaczyńs
                > kim tworzył podstawy struktur SKOK-u. Ich znajomość sięgała lat 70., gdy obaj b
                > yli wykładowcami na Uniwersytecie Gdańskim.

Kancelaria od ciemnych interesów (m.in. długów szpitalnych). Coraz lepiej.
                --
        • sclavus Re: I tu się Krisku mylisz... 11.04.12, 16:21
          ... córka Kwaśniewskich była niepełnoletnia...
          I tyle!!!
          Nie wybronisz jej!
          --
          Nareszcie!!! Macierewicz nareszcie powiedział prawdę: w katastrofie smoleńskiej brały udział osoby trzecie - wybór między Kaczyńskim (jednym albo drugim albo oboma) i Błasikiem
        • ave.duce Re: I tu się Krisku mylisz... 11.04.12, 17:06
          Ile lat miała córka Kwaśniewskich, kiedy mieszkała w Pałacu?
          --
              • indeed4 Re: I tu się Krisku mylisz... 11.04.12, 19:05
                A to Murzyni wciskają tanie kity, że córka Kwaśniewskich miała prawo mieszkać w Pałacu, bo była niepełnoletnia?

Kwaśniewska będąc pełnoletnia mieszkała - Kaczyńska nie, więc sobie odmieszkała po śmierci rodziców.

Czy ktoś jeszcze ma jakiś problem?
                • ave.duce Re: I tu się Krisku mylisz... 11.04.12, 19:14
                  Problem to Ty masz, ze sobą.

... Na dwa dni przed pogrzebem rodziców Marta Kaczyńska-Dubieniecka pakuje pozostawione przez nich pamiątki. Zamyślona, pogrążona w smutku siedzi na kartonach wypełnionych po brzegi bibelotami, zdjęciami, książkami pozostawionymi przez Lecha i Marię Kaczyńskich w Pałacu Prezydenckim. Z letargu wyrywa ją pies Lula, wierny przyjaciel rodziny. Marta rozpoczyna opowieść o rodzicach, przywołuje historie poszczególnych przedmiotów, które nabrały dla niej zupełnie innego znaczenia ... > żenada.

Miłego wieczoru indeed.
                  --
                  ... Ave duce ptaszku pisowski tak sobie plujesz? ...> Ruski99
                  Forum ze Dworum/Freedom
                    • ave.duce Re: I tu się Krisku mylisz... 11.04.12, 19:34
                      Ty niczego nie rozumiesz indeed. Dlatego coraz częściej czynisz przytyki personalne. Ale - powtórzę, żebyś zapamiętał - to Twój problem.
                      --
                      • indeed4 Re: I tu się Krisku mylisz... 11.04.12, 19:54
                        Ależ jakie znów personalne :-D

Powtarzam - na swoje insynuacje, że Marta po śmierci rodziców przez kilka tygodni nie mogła mieszkać w Pałacu ponieważ była pełnoletnia, otrzymałaś jak mi się wydaje wyczerpującą odpowiedź.

Po co ten post od czapy, z podkreśleniem, że dwa dni przed pochówkiem rodziców pakowała rzeczy - wciąż nie rozumiesz, że to nie było to dwa dni przed pogrzebem?
                • black-emissary Re: I tu się Krisku mylisz... 11.04.12, 19:22
                  indeed4 napisał:
                  > Kwaśniewska będąc pełnoletnia mieszkała - Kaczyńska nie, więc sobie odmieszkała
                  > po śmierci rodziców.

Kwaśniewski zakończył kadencję gdy jego córka była jeszcze na studiach, a więc jako "dziecko uczące się" na jego formalnym utrzymaniu.
                  Kaczyński zaczynał kadencję, gdy jego córka nie tylko była już po studiach, ale była już mężatką z dzieckiem.
        • black-emissary Re: I tu się Krisku mylisz... 11.04.12, 17:44
          indeed4 napisał:
          > ta dziewczyna od dawna prowadzi swoje własne życie

Jak miliony trzydziestolatków na całym świecie.

> nigdy się nie lansowała

Doprawdy?
          www.plotek.pl/plotek/1,78649,7996852,Marta_Kaczynska___3_okladki_w_tydzien.html
          > nie mieszkała w pałacu z rodzicami, jak np., córka Kwaśniewskich...

Marta Kaczyńska gdy jej rodzice wprowadzali się do Pałacu miała 25 lat, dyplom, męża i dziecko.
          Aleksandra Kwaśniewska gdy jej ojciec zostawał prezydentem miała 13 lat!
          Nie ma to jak celne porównanie...
    • cillian1 Re: Straszliwe Paczki! Uwaga - treść wstrząsająca 11.04.12, 16:05
      To jakieś jaja!
      Wniesienie kamery - musi być na to zgoda!
      To nie jakaś budowla jak rydzyk.
      to urząd RP. Mieli zgodę?
      To jakieś jaja - można sobie na debilkę i autorkę popluć, ale gdzie zgoda na nagrywanie pomieszczeń prezydenckich? Bez tego raczej nie da się wydać publikacji, co jeszcze nagrano? Kamery - czujniki?
      K..wa, czy ktoś myśli w tej Polsce?
      --
      ech - prawo nasze
      www.kluczedopiekla.pl/
    • sclavus Re: Straszliwe Paczki! Uwaga - treść wstrząsająca 11.04.12, 16:14
      To za namową stryja, tam siedziała, żeby (phi!...) nie było problemów*, gdyby stryj na ten przykład, wygrał....
      * - problemów z przejęciem kancelarii i archiwów
      PeeS - tacy są obywatele IVRP....
      --
      Czy konkordat jest traktatem legalnym?? Jak się przyjrzeć z bliska, to nie: Skubiszewski z Suchocką przekroczyli uprawnienia podpisując a Płażyński przyklepał ratyfikację bez ważnej większości - kościół korzysta z czegoś, co nie istnieje!
    • ave.duce Martusia & Marcinek 14.04.12, 07:50
      ... imponujący ciąg myślenia o Polsce i idei solidarności społecznej prezentują państwo Dubienieccy, doprawdy godna podziwu i naśladowania to postawa ...
      --

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka