Dodaj do ulubionych

30tys.zł/mies. Hanny Lis w TVP2 !!!

27.04.12, 13:30
Skandal czy żonie Lisa się należy sam suce buda za antypisowską publicystykę męża. Czy zatrudnianie żony mającego już swój program red.Lisa (po emisji 4 powtórki w TVP2 i TVPolonia) jest sytuacją normalną ?
Według mnie łapówka dla państwa Lisów (?) tak jak doradztwo Marcinkiewicza gdzie na fakturze są 64 tys zł, a przekręt dla niewiarygodnej firmy idzie w dziesiątkach jeżeli nie setkach milionów złotych.
Staram się być obiektywny, ale nie potrafię, Hanna Lis nie jest żadną gwiazdą.
Edytor zaawansowany
  • ajr-on 27.04.12, 13:30
    wiadomosci.dziennik.pl/media/artykuly/388770,zwiazkowcy-i-pracownicy-tvp-oburzeni-zatrudnieniem-i-wysokoscia-kontraktu-hanny-lis-ktora-poprowadzi-panorame-w-tvp2.html
  • mariner4 27.04.12, 13:36
    TVP dogorywa. I dobrze krzyżyk na drogę. Zresztą wszystkim "uzwiązkowionym" państwowym firmom.
    M.
  • obraza.uczuc.religijnych 27.04.12, 13:35
    Ano zatrudnia się ich za znane nazwisko. Zupełnie jak Ziemkiewicza.
    --
    www.andrzejrysuje.pl/kolejna-katastrofa/
  • ajr-on 27.04.12, 13:42
    obraza.uczuc.religijnych napisał:
    Ano zatrudnia się ich za znane nazwisko. Zupełnie jak Ziemkiewicza.

Co ma piernik do wiatraka. Ziemkiewicz jest niezłym publicystą, pisze książki (sprzedające się bez żadnej reklamy tylko nazwisko autora). Natomiast Hanna Lis jest jedną wśród wielu przeciętnych dziennikarek do czytania z tablicy wiadomości, tylko czyta nie swoje teksty.
  • m.c.hrabia 27.04.12, 13:47
    :):)
    --
    kartofle tylko tłuczone
  • wujcio44 27.04.12, 13:49
    ajr-on napisał:

>Ziemkiewicz jest niezłym publicystą

???
  • obraza.uczuc.religijnych 27.04.12, 13:53
    Gdyby sprzedawały się bez reklamy a wyłącznie dzięki nazwisku to Ziemkiewicz nie płakałby że go empik do komiksów przesunął.
    --
    www.andrzejrysuje.pl/kolejna-katastrofa/
  • kontestatorbg 27.04.12, 13:56
    I dlatego wyrzuciłem telewizor i nie muszę płacić abonamentu na pseudo gwiazdy. A co mam ochotę sobie oglądnąć to oglądam przez neta. I gitara
    --
    Mój_blog
  • obraza.uczuc.religijnych 27.04.12, 13:57
    Odważny jesteś.
    --
    Jarosławie Kurski! Przeproś za brata!
  • kontestatorbg 27.04.12, 14:19
    Zaraz odważny - pragmatyczny
    --
    Mój_blog
  • obraza.uczuc.religijnych 27.04.12, 14:25
    Odważny.
    --
    "Ja p... Palikot trzeci w Polsce. Polacy zwariowali. Pora szykować się na ostrą wojnę światopoglądową. Nie odpuszcze - przynajmniej ja - temu sk... i jego poplecznikom. I powiem krótko wstyd mi za tych, którzy zagłosowali na mendę w przebraniu trefnisia"-Tomasz Terlikowski na twitterze 9.10.2011 r.
  • wariant_b 27.04.12, 14:25
    Akurat w tym przypadku nie wydaje się, żeby małżeństwo z Lisem miało znaczenie.
    Wcześniej oboje byli znanymi dziennikarzami telewizyjnymi i samodzielnie też
    sobie poradzą.
  • ajr-on 27.04.12, 14:49
    wariant_b napisał:
    Akurat w tym przypadku nie wydaje się, żeby małżeństwo z Lisem miało znaczenie.
    > Wcześniej oboje byli znanymi dziennikarzami telewizyjnymi i samodzielnie też
    > sobie poradzą.

Samodzielnie to oni nic nie znaczą. Wystarczy, że wywalą ich z TVP , Wprost i nie zatrudnią w żadnej TV i mit pryśnie. Są tym kto ich zatrudni.
  • mariner4 27.04.12, 14:51
    "Towar jest wart tyle, ile nabywca jest skłonny za niego zapłacić"
    Pani Lis zapłacono zgodnie z tym prawem i nie Twój zasr... interes to kwestionować.
    Martw się raczej tym, ile Tobie ktoś zapłaci.
    M.
  • wiosnaludzikow 28.04.12, 08:16
    Wszyscy, ktorzy Go wielbią będą nagrodzeni.
  • kiemlicz88 28.04.12, 11:28
    Liz przysłużył się PO swoją POpagandą, to ma wdzięczność ze strony waaadzy.
    TVP bankrut, ale towarzysza trzeba wesprzeć!
  • rzewuski1 28.04.12, 11:50
    a ja myślałem ze 300 tysięcy
    warto jednak pracować w mediach niż być politykiem , nawet prezydentem

ciekawe ile zarabia Sakiewicz
    co chwila zakładają nowe tytuły które po paru miesiącach lub latach znikają

• wiosnaludzikow 28.04.12, 12:36
    Plucie na Kaczyńskiego, zamykanie oczu na błędy rządu, dawanie ochrony Platformie "Obywatelskiej" to po prostu dobrze płatny business.
    No proszę do czego może służyć taki mały abonament RTV, którego Tusk kazał nie płacić.
  • x2468 28.04.12, 12:51
    Zależy kto i na kogo pluje.Zmień pana skoro Rydzyk chce za "bóg zapłać".

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka