Dodaj do ulubionych

kilka wniosków z dzisiejszego Sejmu...

11.05.12, 14:19
Kilka wniosków z dzisiejszego posiedzenia Sejmu, z głosowania okolicznych wystąpień. Tak na szybko:
1. Jedyny sprawiedliwy z PO-PSL-owskiej "Sodomy i Gomory", który miał honor i odwagę zagłosować przeciwko temu dyktatowi "rynków", czyli nowojorskiej banksterki i londyńskiemu City - Gieniuś Kłopotek. Dostał za to nawet brawa od związkowców Solidarności protestujących pod parlamentem. Ok, niby przeciw zagłosowało również kilka upadłych "gwiazd" z palikotowego Ruchu, jednak tego nie liczę, ponieważ ta grupka firmuje poniższe:
2. Totalne oszustwo Palikota polegające na pseudo-opozycyjności względem koalicji i rządu Tuska, a tak naprawdę pełnienie roli "cichego wspólnika" (koalicjanta). Plus chamskie buractwo, polegająca na ogniskowaniu własnej energii i ataków politycznych na inne partii opozycyjnej, czyli PiS, zamiast na - niby konkurencyjnej, rządowej - PO. Vide dzisiejszy dzień, to buractwo z "dzwonieniem do Lecha" i odwracanie kota ogonem. Teraz przekaz do niesiołowszczyzny z PO oraz palikotoszczyzny z Ruchu, i tam i tu wspieranej przez agenturę WSI: buraki, prawdy już nie zakrzyczycie, nie wyszydzicie. Były połącznia już po pięciu minutach od rzekomego czasu "katastrofy" smoleńskiej, a Cichocki "łże jak bura suka" już od samego początku, ściemniając o zabezp. telefonach, komputerach i nieaktywnych kartach SIM. Z każdym miesiącem zamiast wątpliwości odnośnie Smoleńska ubywać, to ich przybywa.
2. Pomimo całej tej masy antypisowskiej propagandy, pomimo agenturalnych mediów i żałosnej publicystyki w Agorze, w Polityce, w ITI, w "lisowszczyznie", pomimo ujadania lemingów na forach i czatach, pomimo całej tej żenującej szydery, PiSu nie da się zwalczyć, natomiast trend pikowania PO jest oczywisty - najnowszczy sondaż dla tvn'owskiego SMG KRC MillwardBrown wskazuje już tylko na 1-punktową przewagę PO nad PiSem...
Edytor zaawansowany
 • obraza.uczuc.religijnych 11.05.12, 14:25
  sowietolog napisał:

  Były połącznia już po pięciu minutach od
  > rzekomego czasu "katastrofy" smoleńskiej,

  Jak niby mogły być połączenia skoro niezalezna.pl i poseł Sasin mówili, że telefony w Smoleńsku byly zagłuszane?
  --
  "Ja p... Palikot trzeci w Polsce. Polacy zwariowali. Pora szykować się na ostrą wojnę światopoglądową. Nie odpuszcze - przynajmniej ja - temu sk... i jego poplecznikom. I powiem krótko wstyd mi za tych, którzy zagłosowali na mendę w przebraniu trefnisia"-Tomasz Terlikowski na twitterze 9.10.2011 r.
 • sowietolog 11.05.12, 14:43
  Jedno nie wyklucza drugiego. W każdym bądż razie, sprawy nie udało się WSIarzom zamieść pod dywan:
  www.tvn24.pl/-1,1744196,0,1,bedzie-postepowanie-ws-polaczen-z-telefonu-lecha-kaczynskiego,wiadomosc.html
 • obraza.uczuc.religijnych 11.05.12, 14:46
  A skąd wiadomo że 5 minut po katastrofie były wykonywane jakieś połączenia z telefonu kancelarii prezydenta użytkowanego przez prezydenta?
  --
  Jarosławie Kurski! Przeproś za brata!
 • lump-1 11.05.12, 14:50

  Tak to już jest gdy hołota wybiera hołotę.
  Takie są uroki demokracji- niestety.
 • wsk175 11.05.12, 14:56
  lump-1 napisał:
  > Tak to już jest gdy hołota wybiera hołotę.
  > Takie są uroki demokracji- niestety.
  Mowa oczywiście o Pisie i "prawdziwych Polakach".....
 • lump-1 11.05.12, 14:58
  wsk175 napisał:

  > lump-1 napisał:
  > > Tak to już jest gdy hołota wybiera hołotę.
  > > Takie są uroki demokracji- niestety.
  > Mowa oczywiście o Pisie i "prawdziwych Polakach".....

  Nie tylko.
  Chamstwo nie zależy od płci, wykształcenia, poglądów politycznych itd.
  Cham jest chamem i już.
 • klara551 11.05.12, 17:47
  Aleście pogdybali,ponarzekali a wnioski z dzisiejszego cyrku sejmowego? Tokowanie,dogryzanie i brak merytorycznych wypowiedzi. To nie była debata nad ustawą a zwykłe pieniactwo i obrona interesików branżowych. Brak jakiejkolwiek logiki w krytykanctwie,bo albo obrona rolniczek,albo strażników,albo mundurowych . Każdy chciał coś wyrwać dla kogoś.A gdzie Polska jako całość? Sejmowa dyskusja i ta na forum jest nie na temat.Co ma wspólnego Smoleńsk z ustawą emerytalną? Nic. Co mają idiotyczne przemowy posłów z ustawą ?Nic. Pogadali,poubliżali,część się obraziła i co z tego? Ano to,że partyjniactwo górą,a rozum już śpi.
 • lump-1 11.05.12, 19:18
  klara551 napisała:

  > Aleście pogdybali,ponarzekali a wnioski z dzisiejszego cyrku sejmowego?

  Nie ciekawe.
  Pokolenie moich rodziców nie sprawdziło w rządzeniu Polską i teraz ratując własne 'korytko" uszczęśliwia mnie praca do śmierci.
  Pal diabli te 67 lat - dam radę ale pieprzenie, że to dla mojego dobra to już bezczelność.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka