Dodaj do ulubionych

Eksperci i publicyści - świetne wystąpienie Tuska

30.08.12, 11:25
twitter.com/ErykMistewicz/status/241071654585901056

Michał Szułdrzyński "Rz": jak długo Platforma ma Donalda Tuska, który jest świetnym mówcą, który potrafi zdefiniować problem i zręcznie go przedstawić, tak długo opozycja będzie mogła go podgryzać, ale dużej krzywdy mu nie zrobi.

No i to jest fakt :-)
Edytor zaawansowany
  • woda_woda 30.08.12, 11:29
    indeed44 napisał:

> tak
    > długo opozycja będzie mogła go podgryzać, ale dużej krzywdy mu nie zrobi.

A bo to taka piaskownicowa opozycja jest :)
  • m.c.hrabia 30.08.12, 11:35
    Czekam na wystąpienie Szczy gło :))
  • indeed4 30.08.12, 11:43
    twitter.com/sekielski/status/241074595598307328

woda_woda napisała:
    > A bo to taka piaskownicowa opozycja jest :)

A był dziś jeszcze jeden tłit z pozytywną opinią E. Mistewicza, ale go usunął, przypuszczam, że napisze o tym w jakimś swoim artykule.
  • indeed44 30.08.12, 11:35
    twitter.com/szuldrzynski/status/241080106506936320

widać, że nasi dziennikarze są już rozeznani w piarowskich sztuczkach i budowaniu konstrukcji publicznych wystąpień przez speców od PR ;-)
  • kukipl 30.08.12, 11:54
    piszesz o ekspertach i publicystach a powołujesz się na jednego. Robisz straszną propagandę jesteś niewiarygodny. I tak na marginesie ja już kilka dni temu wiedziałem że na temat wystąpienia tuska wszyscy propagandyści i prostytutki dziennikarstwa będą szczały po nogach z zachwytu. To oczywistość. Zdziwiłbym się gdyby było inaczej.
  • indeed4 30.08.12, 12:08
    Taaak...? To Szułdrzyński z Rzepy też już podły, antypolski zdrajca? Rety, szybko to u was idzie...
  • kukipl 30.08.12, 12:13
    ty umiesz czytać ze zrozumieniem. Nie chodzi mi o nazwisko a o liczbę. Jeden to nie eksperci i publicyści. Jakie te lemingi są tępe, nawet ze zrozumieniem nie potrafią czytać
  • indeed4 30.08.12, 12:23
    Twój ekspert da głos za godzinę...

twitter.com/arekmularczyk/status/241116928503083008

polecam komentarze pod tym tt ;-)
  • wiosnaludzikow 30.08.12, 12:18
    Takie ma obowiązki, po prostu.
    kukipl napisała:

> . Robisz stra
    > szną propagandę jesteś niewiarygodny
    . I tak na marginesie ja już kilka dni
    > temu wiedziałem że na temat wystąpienia tuska wszyscy propagandyści i prostytut
    > ki dziennikarstwa będą szczały po nogach z zachwytu. To oczywistość. Zdziwiłbym
    > się gdyby było inaczej.
  • tornson 30.08.12, 12:11
    bo tylko takich mogą takie łajzy pociągnąć za sobą, a to nienajlepiej świadczy o polskim społeczeństwie.
  • m.c.hrabia 30.08.12, 12:14
    Zawsze możesz swoją kandydaturę wystawić :))
  • mariner4 30.08.12, 12:20
    towarzyszu czekisto.
    M.
  • wiosnaludzikow 30.08.12, 12:15
    indeed44 napisał:

> Michał Szułdrzyński "Rz": jak długo Platforma ma Donalda Tuska, który jest świ
    > etnym mówcą, który potrafi zdefiniować problem i zręcznie go przedstawić, tak
    > No i to jest fakt :-)
    Jeden wódz, jedna partia :)
  • bozon.higsa 30.08.12, 12:39
    wiosnaludzikow napisał:

> indeed44 napisał:
    >
    > > Michał Szułdrzyński "Rz": jak długo Platforma ma Donalda Tuska, który je
    > st świ
    > > etnym mówcą, który potrafi zdefiniować problem i zręcznie go przedstawić,
    > tak
    > > długo opozycja będzie mogła go podgryzać, ale dużej krzywdy mu nie zrobi.
    >
    > > No i to jest fakt :-)
    > Jeden wódz, jedna partia :)

Słabość opozycji to niestety prawda.
    Druga prawda jest taka,że Tusk prócz tej cwaniackiej zręczności, którą można przypisać nawet prostemu chłopowi ze wsi,prócz zwykłej demagogii i szastaniu ogólnikami jest na tym samym poziomie co i opozycja.

• indeed4 30.08.12, 12:39
    twitter.com/LukaszMezyk/status/241080496661086208
  • azogue 30.08.12, 13:42
    > Michał Szułdrzyński "Rz": jak długo Platforma ma Donalda Tuska, który jest świ
    > etnym mówcą, który potrafi zdefiniować problem i zręcznie go przedstawić, tak
    >

W normalnym kraju premier jest od tego, żeby definiować problemy i je rozwiązywać. Głupim gryzoniom w lemingradzie wystarczy, że premier ładnie się prezentuje na mównicy.
  • volupte 30.08.12, 13:46
    A dziobakow to bardzo boli ze Tusk ma dobry bajer? Bajer to potega .
  • bozon.higsa 30.08.12, 13:59
    volupte napisał:

> A dziobakow to bardzo boli ze Tusk ma dobry bajer? Bajer to potega .

Premier jest od bajerowania społeczeństwa?
  • volupte 30.08.12, 14:10
    A nie? To jedno z glownych zajec wszystkich premierow w demokracjach.
  • azogue 30.08.12, 15:24
    > A nie? To jedno z glownych zajec wszystkich premierow w demokracjach

Problem polega na tym, że bajerowanie społeczeństwa jest jedynym zajęciem leminżego premiera. Poza sferą bajerowania leminży premiere wykazuje wszelkie symptomy politycznego nieudacznika. Zapowiadał zmniejszenie administracji - zatrudnił 100 tys. nowych mianowańców; zapowiadał walkę z korupcją - jest republika kolesi i aferzystów; zapowiadał zieloną wyspę - zadłużył Polskę bardziej niż Gierek; zapowiadał, że Polacy będą wracać do kraju z emigracji, a zaczyna się właśnie nowa fala masowych wyjazdów itd. A wy, gryzonie, podniecajcie się dalej ględzeniem w tv, urwisko jest już blisko, a potem tylko siup do wody i bul bul bul...
  • volupte 30.08.12, 15:30
    siup ....prosto w otwarte dzioby pelikanow ;-)
  • tw_wielgus 30.08.12, 14:05
    Bez trudu można znaleźć takich którzy nie podzielają opinii zawartej w założycielskim poście.
    wiadomosci.wp.pl/kat,1027459,title,Posel-PSL-jestem-wkurzony-cos-w-kieszeni-mi-sie-otwiera,wid,14885094,wiadomosc.html?ticaid=1f146&_ticrsn=3
    Dziwi mnie, że poseł Kłopotek nie był wkurzony na bezmiar partyjnego nepotyzmu, a tym razem daje swoim nerwom pohulać.

--
    Dlaczego mleko zawiera tłuszcz?
    Żeby krowa nie skrzypiała podczas dojenia.
  • indeed4 30.08.12, 14:50
    "przemówienie premiera, było sprawne i dobrze przygotowane od strony PR-owskiej. - Premier zgrabnie tłumaczył Polakom: winni są inni, nie my - wyjaśniają eksperci."

wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,To-bylo-sprytne-zagranie-Donalda-Tuska,wid,14884706,wiadomosc.html?ticaid=1f146&_ticrsn=3

Nic dziwnego, że chłopkom i reszcie chodzi gula. Kwaśniewski też coś nie teges - to Tusk w końcu powinien, czy nie powinien ingerować w prace prokuratury? Bo chyba nie może się zdecydować.

www.tokfm.pl/Tokfm/1,102433,12389152,Niefrasobliwosc_w_sprawie_Marcina_P__i_nadgorliwosc.html
  • tw_wielgus 30.08.12, 15:32
    Taktycznie przemówienie było dobrze przygotowane ( wysłuchałem tylko część) niemniej po raz kolejny odnoszę wrażenie że Tusk nie jest dobrym mówcą. Brakuje mu charyzmy a te powtarzające się przerywniki w postaci- "yyyy" - są naprawdę denerwujące.
    --
    Niejednego karła własna małość zżarła. - J.Sztaudynger
  • volupte 30.08.12, 15:42
    Zawsze do miodu , kropla dźiegciu sie przyda:-)
  • indeed4 30.08.12, 15:42
    tw_wielgus napisał:

> Taktycznie przemówienie było dobrze przygotowane ( wysłuchałem tylko część) nie
    > mniej po raz kolejny odnoszę wrażenie że Tusk nie jest dobrym mówcą. Brakuje mu
    > charyzmy a te powtarzające się przerywniki w postaci- "yyyy" - są naprawdę den
    > erwujące.

To prawda, ale zauważ, że pomimo tych defektów wciąż jest o klasę lepszy od opozycji.

ps. udało mi się rozbawić na tt Girzyńskiego ;-)

twitter.com/Indeed46/status/241161552093409280

twitter.com/girzynski/status/241163168280350720
  • tw_wielgus 30.08.12, 17:08
    Ależ nie rozbawiłeś go, on to kupił i wcale się nie zdziwię gdy użyje tej myśli w jednym ze swoich wystąpień.
    --
    Dlaczego mleko zawiera tłuszcz?
    Żeby krowa nie skrzypiała podczas dojenia.
  • indeed4 31.08.12, 00:04
    Łeee tam... chyba nie jest aż taki głupi, w końcu ma jakiegoś tam magistra ;-)
  • indeed4 31.08.12, 00:14
    PS. Kwaśniewski uważa, że PO wizerunkowo przestrzeliło z pokazówką, czyli aresztowaniem Plichty w przeddzień dyskusji o AG w Sejmie - moim zdaniem przecenia odbiorców, bo przeciętny obserwator nie łapie tak skomplikowanych manewrów (co widać nawet w tym wątku) i Tusk znów zarobi punkty ;-)
  • volupte 30.08.12, 15:35
    No to Marcin dostał wsparcie od Kwasa. Kwas nie rozumie czemu Plichte zamknieto. www.tokfm.pl/Tokfm/1,102433,12389152,Niefrasobliwosc_w_sprawie_Marcina_P__i_nadgorliwosc.html
  • platfusy.do.paki 30.08.12, 14:11
    a ja chętnie zadałbym pytanie "Jakie trzeba mieć plecy, żeby przez dwa lata nie składać deklaracji podatkowych?".
  • volupte 30.08.12, 15:37
    A gdzie wyczytales ze nie saladal deklaracji podatkowych?
  • zbysio45 30.08.12, 16:43
    znowu TUSK mysli ze wszystkich ZAGADA NA ŚMIERC A POZNIEJ I TAK NIC NIE ZROBI.STARY KAWAŁ OGRANY PRZEZ 5 LAT KIEPSKICH RZADOW TUSKA.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.