Dodaj do ulubionych

poziom głupoty cenzorów gazetowego forum wzrasta!

12.09.12, 06:32
forum.gazeta.pl/forum/w,396,138826024,138826024,_.html
nie wiem czy mam się śmiać czy płakać?...
no ale już mnie nic nie dziwi jeśli chodzi o debilne działania cenzury.
--
nie ma nic gorszego niż człowiek wykształcony ponad własną inteligencję.
jerzy dobrowolski
Edytor zaawansowany
  • lionold 12.09.12, 08:20
    lorenno to 1 297 859 nick Gołde - i to jest zwykła profilaktyka.
  • zapijaczony_ryj 12.09.12, 09:33
    Narysował zwykłego faceta co patrzy się w górę, a podpisał "bez podpisu".
    I wiesz co cenzor nie wiedział o co chodzi i profilaktyczne nie przepuscił!
    --
    No niesprawiedliwe, żeby odwalić taki numer:
    tiny.pl/htd75
    I nie dostać co najmniej tytułu idioty roku?
  • 8macek 12.09.12, 09:55
    to nie jest żadna profilaktyka tylko cenzorski debilizm.
    wytłumacz mi proszę logicznie, co chciał osiągnąć cenzor wyOŁtowując wyszarzony post?
    widzisz w tym jakiś sens?

najskuteczniejsza profilaktyka to po prostu ignorowanie takich "gołd" i innych głupków, którzy zakładają bezsensowne wątki i piszą niezgodne z regulaminem posty.
    tyle razy się o tym na forum pisało a i tak zawsze się znajdzie jakiś cymbał, który MUSI (bo inaczej się udusi) dopisać równie bezsensownie pod owym postem.

i gdyby takie "lorenno" czy "gołde" konsekwentnie było ignorowane to by było to bardziej skuteczne w ich zwalczaniu jako trolli niż wyszarzanie i wyOŁtowywanie ich wpisów.
    wyszarzony wpis nie mówi mi czy post był
    1) głupi albo faktycznie nieregulaminowy
    lub czy
    2) nie spodobał się np. katolibskiej dziczy, która go wyklikała a głupi cenzor z automatu, bezmyslnie (jak zwykle) skasował.

a z doświadczenia wiem, że przeważa wersja druga i dlatego jestem stanowczym przeciwnikiem cenzury.
    kasowanie wpisów (i to całkowite beż żadnych oślich ławek) powinno mieć miejsce tylko wtedy gdy wpisy te, zawierają treści ewidentnie łamiące przepisy ustawowe (w szczególności: pomówienia, ujawnianie danych osobowych, nawoływanie do popełniania przestępstw) a nie dlatego, że "naruszają" jakieś durne regulaminy wymyślone na kiblu przez ciocię żenię z pipkowic wielkich, a już na pewno nie dlatego że się tej cioci nie podoba światopogląd reprezentowany przez danego forowicza.
    --
    i to fszysko na ten temat!
  • lionold 12.09.12, 10:38
    mam radę dla ciebie: jeżeli we wszystkich przejawach życia będziesz szukał sensu to nie umrzesz zdrowy psychicznie, czyli przez część życia sobie pochorujesz. Widzisz jakiś sens w tym, że żyjemy tu i teraz?
  • 8macek 12.09.12, 10:54
    > Widzisz jakiś sens w tym, że żyjemy tu i teraz?

nie wiem jak ty ale ja staram się unikać o tak wczesnej (obiektywnie rzecz biorąc) porze dnia zażywania substancji psychoaktywnych. a tylko takie mogłyby mnie skłonić do ciężkiego kalibru rozważań filozoficznych takich jak np. szukanie sensu w tym, że żyjemy tu i teraz :-)

natomiast wiem na pewno, że cenzura w postaci istniejącej na forach gazetowych, a szczególnie na forum kraj jest całkowicie BEZ SENSU!
    i tu i teraz i ZAFSZE na wieki wieków AMEN!

• 8macek 12.09.12, 11:26
    www.joemonster.org/p/532419/album/strona/1/Kabaret_Dudek_Dwaj_cenzorzy_1994
    jak znacie inne dowcipy /linki lub cytaty/ na temat cenzury to poproszę tutaj :-)
    --
    i DUPA!
  • 8macek 12.09.12, 11:35
    i jeszcze jeden:

www.joemonster.org/p/538302/album/strona/1/Kabaret_Dudek_Moniuszko_u_carskiego_cenzora_
  • mariner4 12.09.12, 11:41
    Część postów spada przez pstrykanie czerwonego kosza przez forumowiczów.
    W przypadku gołych linków i multi nickowców chyba słusznie.
    M.
  • 8macek 12.09.12, 13:50
    > Część postów spada przez pstrykanie czerwonego kosza przez forumowiczów.

i to jest to o czym już od bardzo dawna piszę; klikanie w kosz jest nadużywane przez niedorozwiniętych umysłowo katolibskich dzikusów, którym nie podobają się poglądy inne niż ich!
    i nie ma to absolutnie nic wspólnego z "naruszeniem" regulaminu forum ani tym bardziej z łamaniem przepisów ustawowych, cenzorzy jednak bezmyślnie usuwają wyklikiwane w ten sposób wpisy i to jest patologia.

> W przypadku gołych linków i multi nickowców chyba słusznie.
    owszem, w przypadku gołych linków ośla ławka jest uzasadniona (na zasadzie: "jeśli nie umiesz napisać nawet prostego komentarza to nie zasługujesz na to aby ci poświęcać uwagę i prowadzić z tobą dyskusję").
    w przypadku multi nickowców i innych głupków, którzy nic sensownego nie mają do powiedzenia, większą bronią niż ośla ławka jest moim zdaniem ostracyzm i do tego cały czas namawiam i konsekwentnie trzymam się zasady, że z głupkami nie dyskutuję. gdyby cymbały (o których wcześniej napisałem) nie podbijały wątków "gołdowych" wielonickowców to nie trzeba by było ich cenzurować, a to z tej prostej przyczyny, że by ich po prostu na forach gazety nie było.
  • mariner4 12.09.12, 14:28
    M.
  • bogucjusz 12.09.12, 12:43
    I właściciele forum mogą ustalać takie reguły publikowania postów, jakie im się podobają. Takie mają prawo. Ty masz prawo uważać, że te reguły są głupie.

---
    "Ląduj, dziadu!"
  • emeraldboy5 12.09.12, 13:11
    Póki co, to wolny kraj i cenzorzy i przesłuchujący mogą robić co chcą i kiedy chcą, a ty narzekasz, że wpadają w nocy do mieszkań, że w zimnej wodzie trzymają, że w oczy świecą. Są u siebie i wolno im, a tobie może się to nie podobać, proszę bardzo.

PODEJŚCIE GENIALNE W SWOJEJ GŁUPOCIE, MOJE SERDECZNE GRATULACJE!!!
  • bogucjusz 12.09.12, 13:27
    emeraldboy5 napisała:

> wpadają w nocy do mieszkań, że w zimnej wodzie trzymają
    > , że w oczy świecą. !

Nie wiem, co bierzesz, ale odstaw to.

---
    "Ląduj, dziadu!"
  • manzano 12.09.12, 21:23
    forum.gazeta.pl/forum/w,396,138852951,138852951,Czy_Zyd_ukaszony_przez_wampira_wampirzeje_.html
  • kecawa 12.09.12, 22:06
    To jest związane z obawą- boją się i mają rację niech się boją gniewu ludu

ps
    od dwóch lat jestem wykasowany a ostatnio permanentnie wątki moje na forum lokalnym są sekowane

kecaw

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka