Dodaj do ulubionych

Akcja "ksiądz - pedofil", czyli jak skutecznie

25.09.12, 13:31
przeprowadzić manipulację medialną, według najlepszych sprawdzonych tabloidowych metod Faktu i Superexpresu - tutaj w wykonaniu GW.

www.tokfm.pl/Tokfm/1,103085,12507454,Uczniowie_zlizuja_bita_smietane_z_kolan_ksiedza_dyrektora_.html

Punkt 1. Publikujemy zdjęcie, na którym widać księdza i dzieci zlizujące mu z kolan śmietanę (ksiądz w stroju prywatnym, na pierwszym planie gołe, owłosione nogi i twarze uczniów) ---> (link)

Punkt 2. Nie publikujemy zdjęć z wcześniejszych lat (ta sama sytuacja, ten sam obrzęd, ale kapłan i uczniowie w pełnej charakteryzacji) ---> (link)

Punkt 3. Pod żadnym pozorem nie informujemy czytelników, że tzw. "kolano Neptuna" jest powszechnie znanym i praktykowanym ceremoniałem. ---> (link)

Po zsumowaniu wszystkich trzech działań otrzymujemy pożądany, wielce radujący nasze serca wynik - tysiące prawidłowo ogłupionych zmanipulowaną wersją zdarzeń, nie grzeszących inteligencją pelikanów z klasy średniej, przez kolejne 5 dni posłusznie powiela opinie w rodzaju: "widzę zboka, który z lubieżnym uśmiechem na pysku, wykorzystując naiwność i ufność dzieci sprowadził je do roli niewolników".

Mission accomplished - aplauz, kwiatki, list gratulacyjny od RPP.
Edytor zaawansowany
  • mariner4 25.09.12, 13:34
    Twoja sprawa. Ale to co zrobił "ojciec" dyrektor to jest zwykłe świństwo. On jest zboczoną kanalią.
    M.
  • indeed4 25.09.12, 13:46
    I nie ma to tamto - mariner jest starym dośfiatczonym ojcem, co niejedno już w rzyciu widział, i nikt mu nie powie, rze jest inaczej. Każden katolicki ksionc to zbok, oras pijak i złodziej, koniec kropka.

Zdegenerowane perwerty na tych zdjenciach to też zboki, mariner nie morze pojonć dlaczego do tej pory nie zajęła siem tym policja i prekuratura.

wpolityce.pl/site_media/media/cache/b1/65/b1652068e2db255e153b5eafcbe9f7de.jpg
  • m.c.hrabia 25.09.12, 13:50
    Dokładnie tak.
  • mariner4 25.09.12, 13:53
    I jeszcze raz powtórzę. Każdy "cywilny" nauczyciel byłby wywleczony ze szkoły w kajdankach. Ksiądz nie. Bo jest ponad prawem.
    Gdyby on to zrobił mojemu dziecku, a sąd by go nie skazał, to ja bym go zwyczajnie zatłukł. Proste? Nawet gdybym miał iść do więzienia.
    M.
  • indeed4 25.09.12, 14:16
    > tysiące nie grzeszących inteligencją pelikanów z klasy średniej, przez kolejne 5 dni posłusznie powiela opinie w rodzaju

A to przepraszam, pomyłka - dziś mamy już 25 września, prostuję na 10 :-)
  • camille_pissarro 25.09.12, 18:44
    jeden, ale duży byk ortograficzny, w drugim ( jak na razie ) wątku od góry ;-)
    --
    "Wszystko jest piękne, wystarczy tylko umieć dobrze spojrzeć" /Camille~Pissarro/
  • kolter-xl 26.09.12, 20:49
    Nie każdy , kila procent .Oczywiście nie wliczam do tego 30% populacji ciotek . mam na myśli tylko pedofilii .
    --
    www.youtube.com/watch?v=8hvYLWoZH0k
  • remik.bz 25.09.12, 13:54
    indeed44 napisał:

> przeprowadzić manipulację medialną, według najlepszych sprawdzonych tabloidowyc
    > h metod Faktu i Superexpresu - tutaj w wykonaniu GW.
    >
    > <a >
    > Punkt 1. Publikujemy zdjęcie, na którym widać księdza i dzieci zlizujące mu z k
    > olan śmietanę (ksiądz w stroju prywatnym, na pierwszym planie gołe, owłosione n
    > ogi i twarze uczniów) ---> >
    > Punkt 2. Nie publikujemy zdjęć z wcześniejszych lat (ta sama sytuacja, ten sam
    > obrzęd, ale kapłan i uczniowie w pełnej charakteryzacji) >
    > Punkt 3. Pod żadnym pozorem nie informujemy czytelników, że tzw. "kolano Neptun
    > a" jest powszechnie znanym i praktykowanym ceremoniałem. --->>
    > Po zsumowaniu wszystkich trzech działań otrzymujemy pożądany, wielce radujący n
    > asze serca wynik - tysiące prawidłowo ogłupionych zmanipulowaną wersją zdarzeń,
    > nie grzeszących inteligencją pelikanów z klasy średniej, przez kolejne 5 dni p
    > osłusznie powiela opinie w rodzaju: "widzę zboka, który z lubieżnym uśmiechem n
    > a pysku, wykorzystując naiwność i ufność dzieci sprowadził je do roli niewolnik
    > ów".
    >
    Wyjątkowe draństwo , wręcz sk.rwysyństwo tej akcjimedialnej polega na tym , ze dranie wykorzystali dzieci do swoich celów - dokopania KK.
    Chca walczyć z KK- ich sprawa , ale dlaczego dzieci do tego uzywaja?
    Do Twoich uwag doadłbym jeszcze jedno- na publikowanym zdjęciu media zakrywały dzieciom oczy - sugerując , że są ofiarami , które trzeba chronić (przed rodzicami, szkołą , tradycja , zabawą ???)
    Natomiast wszelkie zdjęcia umieszczane od dawna na oficjalnej stronie nie miały przeciez tych "przykrywek", nikt niczego sie nie wstydził, nikt nie miał poczycia krzywdy, wszyscy akceptowali stary , zeglarski zwyczaj "kolano Neptuna"
    Wyjątkowa paskudna manipulacja, ale cóż , jest grupa osób , która nawet dzieci uzyje do swych własnych (wg mnie- niecnych ) celów.
    PS ciekawi mnie czy Ci "obrońcy dzieci" szperają teraz w żeglarskim srodowisku , aby znaleźć jakieś fotki z "kolanem Neptuna" , gdzie Neptunem będzie "cywilny wilk morski" a nie ksiądz.
  • m.c.hrabia 25.09.12, 14:00

" ale cóż , jest grupa osób , która nawet dzieci uzyje do swych własnych (wg mnie- niecnych ) celów. "

masz racje ,ta grupa to księża.
  • sierzant_nowak 25.09.12, 14:04
    a tam - zaraz po obowiazkowym szkoleniu BHP - Twoj szef siada w sali konferencyjnej w krotkich spodniach, smaruje kolana bita smietana, ciebie maluja po twarzy na kota, karza pasc na kolana i zlizywac bita smietane. "Starzy" pracownicy stoją w koło i śmieją się do rozpuku.

Fajna zabawa? Podobałaby Ci się?

Jeżeli tak, to nie mamy o czym rozmawiać.

Jeżeli nie - to dlaczego ma być inaczej wśród dzieci? I nie mów mi że to "zabawa" - presja rówieśników i starszych ze "słoneczka" też robi "zabawę"...
    --
    Audiotele: kto nie pasuje do tego towarzystwa:
    a) Józef Piłsudski............ b) Tadeusz Kościuszko
    c) Lech Kaczyński............. d) Władysław Sikorski
    dzwoń na 0-700-KURIA
  • indeed4 25.09.12, 14:10
    sierzant_nowak napisał:

> Fajna zabawa? Podobałaby Ci się?

Ale to natychmniast! We w kajdanki takiego szefa degenarata bym zakuł i zgłosił molestofanie na policjem i do prekuratora.
  • sierzant_nowak 25.09.12, 14:29
    Bo zdajesz sobie sprawę, że wygraną sprawę o mobbing masz jak w banku, gdyby coś takiego spotkało dorosłą osobę w pracy?
    --
    Wątków pisanych przez poniższych tytanów intelektu i kultury nie widzę: witoldzbazin, normalnyczlowiek
  • indeed4 25.09.12, 14:43
    Napisałem chyba jasno, że bez wachania bym natychmniat zgłosił seskóalne molestowanie mnie w pracy do prekuratora! I rzadnego zmiłój siem, albo inszego mercy tutaj nie bendzie, bo dla zboków jestem po prostu bezlitosny. Howgh!
  • kolter-xl 26.09.12, 20:56
    indeed4 napisał:
    > Ale to natychmniast! We w kajdanki takiego szefa degenarata bym zakuł i zgłosił
    > molestofanie na policjem i do prekuratora.

Po co ??
    --
  • remik.bz 25.09.12, 14:15
    sierzant_nowak napisał:

> a tam - zaraz po obowiazkowym szkoleniu BHP - Twoj szef siada w sali konferency
    > jnej w krotkich spodniach, smaruje kolana bita smietana, ciebie maluja po twarz
    > y na kota, karza pasc na kolana i zlizywac bita smietane. "Starzy" pracownicy s
    > toją w koło i śmieją się do rozpuku.
    >
    > Fajna zabawa? Podobałaby Ci się?
    >
    > Jeżeli tak, to nie mamy o czym rozmawiać.
    >
    > Jeżeli nie - to dlaczego ma być inaczej wśród dzieci? I nie mów mi że to "zabaw
    > a" - presja rówieśników i starszych ze "słoneczka" też robi "zabawę"...

Odwracasz kota ogonem.
    Ja nie pisałem , że te otrzęsiny popieram . Ja pisałem tylko , że z głupawego zwyczaju, pewnej tradycji zrobiono aferę z księdzem-pedofilem.
    Celem tej akcji nie była obrona dzieci (chociaz nie wiem przed czym, to tylko głupawy zwyczaj) , ale dokopanie KK.
    Gdyby było inaczej, to dziennikarze pofatygowali by się wcześniej do szkoły, porozmaweiali z dziećmi , z nauczycielami , z rodzicami. Coś by się dowiedzieli o "kolanie Neptuna". Potem przyjrzeli by się srodowisku żeglarzy, może dotarli by do jakichś fotek z obozów żeglarskich (bez księzy) a potem ewentualnie napiętnowali ten zwyczaj, ew. zaprosili do dyskusji w tej sprawie.
    A fakt , kto "robił za Neptuna" (ksiądz czy jakiś cywil) nie miałby dla nich znaczenia.
  • sierzant_nowak 25.09.12, 14:33
    > Odwracasz kota ogonem.
    > Ja nie pisałem , że te otrzęsiny popieram . Ja pisałem tylko , że z głupawego z
    > wyczaju, pewnej tradycji zrobiono aferę z księdzem-pedofilem.

mało kto mówił od razu o pedofilii. Ale proszę Cię - GŁUPAWEGO zwyczaju?? Jakimże to trzeba być DEBILEM, żeby - będąc księdzem, w dobie zmagania się kościoła z plagą autentycznych skandali pedofilskich - zorganizować taką zabawę? Nie "człowiekiem mało rozgarniętym", "człowiekiem zagubionym" - tylko czystej wody idiotą, nie mającym kontaktu z rzeczywistością?

Dla mnie rzucanie się od razu z hasłami "pedofil" w tej sytuacji jest grubą przesadą. Ale nie zmienia to faktu, że pokazuje jakie kwalifikacje do wychowania dzieci ma DYREKTOR "zakonnej" katolickiej szkoły. Tym samym rzuca cień na kwalifikacje KRK jako takiego do pracy z dziećmi - już naruszonego skandalami. I dlatego to MA znaczenie, że to ksiądz, bo to księża domagająs się prawa np. uczenia naszych dzieci religii za publiczne pieniądze, 2h tygodniowo bez ŻADNEJ kontroli kuratorium czy innych władz świeckich.

I w tym kontekście sprawa jest istotna.
    --
    Wątków pisanych przez poniższych tytanów intelektu i kultury nie widzę: witoldzbazin, normalnyczlowiek
  • remik.bz 25.09.12, 14:50
    sierzant_nowak napisał:

Jakim
    > że to trzeba być DEBILEM, żeby - będąc księdzem, w dobie zmagania się kościoła
    > z plagą autentycznych skandali pedofilskich - zorganizować taką zabawę? Nie "cz
    > łowiekiem mało rozgarniętym", "człowiekiem zagubionym" - tylko czystej wody idi
    > otą, nie mającym kontaktu z rzeczywistością?
    >
    > Dla mnie rzucanie się od razu z hasłami "pedofil" w tej sytuacji jest grubą prz
    > esadą. Ale nie zmienia to faktu, że pokazuje jakie kwalifikacje do wychowania d
    > zieci ma DYREKTOR "zakonnej" katolickiej szkoły. Tym samym rzuca cień na kwalif
    > ikacje KRK jako takiego do pracy z dziećmi - już naruszonego skandalami. I dlat
    > ego to MA znaczenie, że to ksiądz, bo to księża domagająs się prawa np. uczenia
    > naszych dzieci religii za publiczne pieniądze,> I w tym kontekście sprawa jest istotna.

Problem w tym , ze ten zwyczaj istniał tam od wielu lat. Fotki z tych imprez były ogólnie dostępne i znane. W imprezach uczestniczyli tez inni nauczyciele. Rodzice akceptowali taka tradycje. Wszyscy wyraxnie trasktowali to jako zabawę (może głupawą , ale zabawę)
    Najwyraźniej wszyscy bezpośrednio zainteresownia nie widzieli w tym niczego złego.
    Teraz nagle zburzono spokój dzicie każąc im wierzyć ,że działa im sie krzywda akceptowana przez szkołę, rodziców. Krzywda to pojecie subiektywne i narzucanie innym swego pojęcia krzywdy jest delikatnie mówiąc prostactwem intelektualnym (nie chce rozwijać tego tematu).
    Powiem Ci tylko , ze gdybym miał hipotetyczną alternatywę : wysłać dziecko na obóz żeglarski wiedząc o kolanie Neptuna, czy nie wysyłac - niech siedzi przed kompem całe dnie , garbacieje i tyje- to bym wybrał obóz żeglarski.
  • sierzant_nowak 25.09.12, 17:04
    > Powiem Ci tylko , ze gdybym miał hipotetyczną alternatywę : wysłać dziecko na o
    > bóz żeglarski wiedząc o kolanie Neptuna, czy nie wysyłac - niech siedzi przed k
    > ompem całe dnie , garbacieje i tyje- to bym wybrał obóz żeglarski.

pewnie. Tylko popatrzmy na warstwę symboliczną...

Chrzest na obozie żeglarskim czy nurkowym, gdzie występuje "Neptun" jest oddaniem hołdu niestniejącej postaci. Wiadomo, że to ktoś ze starszych w przebraniu, ale cała akcja jest oddaniem hołdu nieistniejącej postaci. I sam ten fakt powoduje, że owo oddanie hołdu jest zabawowe, symboliczne. Bo przecież nikt od uczestników posłuszeństwa wobec Neptuna wymagać nie będzie.

Natomiast taka sama zabawa, gdzie nie ma przebrania, gdzie siedzi rozwalony facet - dyrektor szkoły - ma już znaczenie personalne. To jest hołd złożony dyrektorowi. Konkretnej osobie, przełożonemu. Ceremoniał pozbawiony przebrania przestaje być symboliczny i czysto zabawowy - zaczyna przypominać danie wyraźnie do zrozumienia kto tu rządzi, jaka jest hierarchia między "podwładnymi" a "szefem". Jest przejawem stosunku do "poddanych" osoby, która ma nad nimi władzę...

Wracając do przykładu podanego wyżej, takiej sytuacji dla dorosłych, np. na imprezie integracyjnej w pracy, gdzie podobna procedura miałaby być zastosowana wobec nowych pracowników. Załóżmy w McDonaldzie :)

Gdyby kierownik "restauracji" siadł w krótkich gaciach i "kazał" sobie coś z kolan zlizywać byłoby to ODROBINĘ coś innego, niż gdyby na takiej imprezie firmowej pojawił się ktoś przebrany za tego klauna, co jest maskotką McDonalda. Z trochę innych względów byłoby to NADAL nie halo, ale jednak inaczej. Czujesz to?

Nie mówiąc, że w warunkach pracy mówimy o dorosłych ludziach, którzy mogą powiedzieć NIE i jeżeli to NIE nie zostanie zaakceptowane mogą rzucić papierami. Dzieci takiego wyboru w realiach szkoły i jej wyboru nie mają.
    --
    Audiotele: kto nie pasuje do tego towarzystwa:
    a) Józef Piłsudski............ b) Tadeusz Kościuszko
    c) Lech Kaczyński............. d) Władysław Sikorski
    dzwoń na 0-700-KURIA
  • kolter-xl 26.09.12, 21:00
    remik.bz napisał:

> Odwracasz kota ogonem.
    > Ja nie pisałem , że te otrzęsiny popieram . Ja pisałem tylko , że z głupawego z
    > wyczaju, pewnej tradycji zrobiono aferę z księdzem-pedofilem.

Pierwszy raz widzę określenie pedofil w stosunku do tego głupawego klechy i to od cibie:))

> Celem tej akcji nie była obrona dzieci (chociaz nie wiem przed czym, to tylko g
    > łupawy zwyczaj) , ale dokopanie KK.

Nie, to ma pokazać ze faceci nadpobudliwi seksualnie nie powinni mieć kontaktu z nieletnimi panienkami .

> Gdyby było inaczej, to dziennikarze pofatygowali by się wcześniej do szkoły, po
    > rozmaweiali z dziećmi , z nauczycielami , z rodzicami.

No i mamusie były by dumne ze pan dyrektor dostał wzwodu w czasie tej tradycyjnej zabawy :)))
    --
  • gate.of.delirium 25.09.12, 14:38
    sierzant_nowak napisał:

> a tam - zaraz po obowiazkowym szkoleniu BHP - Twoj szef siada w sali konferency
    > jnej w krotkich spodniach, smaruje kolana bita smietana, ciebie maluja po twarz
    > y na kota, karza pasc na kolana i zlizywac bita smietane.

Jak często podają media, od początku prawdziwej demokracji, pracownicy w Polsce są w takiej sytuacji i mają taką ochronę prawną, że swoim pracodawcom zlizują nie tylko śmietanę i nie tylko z kolana...
  • chateau 25.09.12, 14:20
    W kwestii formalnej - to się nadaje na FK czy na Społeczeństwo? Albo Forum O Manipulacji ;-)

--
    Przy szczęku mieczy, dźwięku trąb i tarabanów wpi3rdolił się Sobieski w obóz bisurmanów
  • remik.bz 25.09.12, 14:26
    chateau napisał:

> W kwestii formalnej - to się nadaje na FK czy na Społeczeństwo? Albo Forum O Ma
    > nipulacji ;-)

Sprawa dotyczy konkretnego faktu krzywdzenia dzieci w naszym kraju w imie jakiejś -tam ideologii.
    Przez analogie: jeśli dojdzie do wypadku drogowego (konkretny fakt)w Mławie (pijany kierowca zabił na przejściu dla pieszych dwie osoby) to dyskutujemy na FK a nie "motoryzacja".
  • chateau 25.09.12, 14:29
    > Przez analogie: jeśli dojdzie do wypadku drogowego (konkretny fakt)w Mławie (pi
    > jany kierowca zabił na przejściu dla pieszych dwie osoby) to dyskutujemy na FK
    > a nie "motoryzacja".
    Jakiś link może?

A o księżach na religii albo społeczeństwie. Z paroma wyjątkami.

--
    Are you heaven on Earth or the gloom of the grave
  • remik.bz 25.09.12, 14:34
    chateau napisał:

> > Przez analogie: jeśli dojdzie do wypadku drogowego (konkretny fakt)w Mław
    > ie (pi
    > > jany kierowca zabił na przejściu dla pieszych dwie osoby) to dyskutujemy
    > na FK
    > > a nie "motoryzacja".
    > Jakiś link może?

Systuacja hipotetyczna (jeśli....)

> A o księżach na religii albo społeczeństwie. Z paroma wyjątkami.

Ale nie dyskutujemy w tym watku o księżach , tylko o krzywdzeniu dzieci przez "walczących z KK"
  • chateau 25.09.12, 15:10
    No to hipotetycznie taki wątek wylatuje na forum.Muawa ;-)

> Ale nie dyskutujemy w tym watku o księżach , tylko o krzywdzeniu dzieci przez "
    > walczących z KK"
    Ja o tym nie dyskutuję. To twoja teza, bujaj się z nią. Czyli udowodnij.

--
    członek delegatury warszawskiej hołoty w mieście Łodzi
  • indeed4 25.09.12, 14:34
    I to w trybie natychmniastowym, coby nie kłuło wrarzliwych ócz antyklerykałów z FK, solidarnie i zespołowo obórzających siem na obżydliwe pedofilne salezjańskie orgie :-)
  • chateau 25.09.12, 14:40
    Tak jak inne dotyczące księży?

I przeczytałeś choć jeden mój post na ten temat? To nie jojcz.
    Po dyrektorze szkoły oczekiwałbym czegoś innego niż udawanie swojaka. Jakby nie płynął z prądem to by nie było - IMHO nieuzasadnionych - oskarżeń o pedofilię. Prosty związek przyczynowo-skutkowy.

--
  • indeed4 25.09.12, 14:45
    jakoś niespecjalnie mnie interesuje te twoje "IMHO" szeregowy antyklerykalny pelikanie z FK... :-)))

Pa, pa.
  • chateau 25.09.12, 14:54
    Kur wie lepiej.

--
  • kolter-xl 26.09.12, 21:19
    indeed4 napisał:

> jakoś niespecjalnie mnie interesuje te twoje "IMHO" szeregowy antyklerykalny pe
    > likanie z FK... :-)))
    >
    > Pa, pa.

To pa pa to tak mi z pedalska zabrzmiało :)))
    --
  • kolter-xl 26.09.12, 21:11
    indeed4 napisał:

> I to w trybie natychmniastowym, coby nie kłuło wrarzliwych ócz antyklerykałów z
    > FK, solidarnie i zespołowo obórzających siem na obżydliwe pedofilne salezjańs
    > kie orgie :-)

Ta pedofile czy nie ale dolnośląscy salezjanie to niezłe ziółka kilka milinów ukradli jak swoje z banków !!

--
  • woda_woda 25.09.12, 14:49

Każdy widział dorosłego mężczyznę, któremu dzieci zlizywały z kolan białą substancję.

Jednym to pasuje, innym nie. W czym problem?
  • remik.bz 25.09.12, 14:56
    woda_woda napisała:

>
    > Każdy widział dorosłego mężczyznę, któremu dzieci zlizywały z kolan białą subst
    > ancję.
    >
    > Jednym to pasuje, innym nie. W czym problem?

Właściwie to masz rację.
    Ostatnio widziałem naszego Pana Premiera Tuska- na boisku pilkarskim, wkrótkich gaciach, z gołymi nogami. W pewnym momencie wyraźnie sie pochylił wystawiając tylną część ciała na pastwę elektoratu Palikota.
    Wprawdzie ja tylko widziałem , że ustawiał piłke do rzutu wolnego, po prostu widziałem grę , zabawę - ale ja jestem gópi Wolak i nie dostrzegam tego co widzą "nowoczesni Europejczycy".
  • woda_woda 25.09.12, 15:00
    do księdza w majtkach?
  • obraza.uczuc.religijnych 25.09.12, 15:02
    Tobie chyba zachłyśnięcie się kumplem Wojewódziego-Kukizem zaszkodziło na głowę.
    --
    Stenogram z 10.04.2010 r. wg IES:
    8:37:51,6 - Siadajcie (wypowiedź mężczyzny)
    8:37:52,6 - ...siadaj (wypowiedź mężczyzny)
  • x2468 25.09.12, 15:14
    Podniecil cie widok Tuskowego tylka? Jestes ksiedzem czy zakonnikiem?
  • remik.bz 25.09.12, 15:30
    x2468 napisał:

> Podniecil cie widok Tuskowego tylka?
    nie
    Jestes ksiedzem czy zakonnikiem?
    nie
    Coć mi się wydaje , że jesteś "głodny" i zgodnie z przysłowiem "chleb Ci na mysli".

• obraza.uczuc.religijnych 26.09.12, 09:01
    No właśnie, remik, tyś głodny i tobie wypięty tyłek Tuska tylko na myśli.
    --
    www.rp.pl/artykul/666148,714074-Zloto-pobilo-kolejny-rekord--Lokaty-Amber-Gold-coraz-bardziej-atrakcyjne-.html
  • ta 25.09.12, 15:35
    remik.bz napisał:
    > Ostatnio widziałem naszego Pana Premiera Tuska- na boisku pilkarskim, wkrótkich
    > gaciach, z gołymi nogami. W pewnym momencie wyraźnie sie pochylił wystawiając
    > tylną część ciała na pastwę elektoratu Palikota.

W kolejnym wątku na ten temat się kompromitujesz.
    Jak nic, diabeł cię opętał ;) Na kolana !
    Bronić tak zaciekle starego, durnego i wyuzdanego capa to musi być duże wyzwanie, panie niezwykle wzmożony moralnie. Aleś zepsuty...
  • bkn5 25.09.12, 14:58
    jw
  • wlodzimierz.ilicz 25.09.12, 15:00
    Fakt, że kościelne przydupasy usiłują tu bronić ohydnych praktyk lizania gołych, włochatych nóg ksiedza przez naiwne dzieci, świadczy, że ci ludzie zatracili podstawowe poczucie przyzwoitości.
  • kolter-xl 26.09.12, 21:23
    wlodzimierz.ilicz napisał:

> Fakt, że kościelne przydupasy usiłują tu bronić ohydnych praktyk lizania gołych
    > , włochatych nóg ksiedza przez naiwne dzieci, świadczy, że ci ludzie zatracili
    > podstawowe poczucie przyzwoitości.

Nic nie stracili , oni tego po prostu nie mieli .
    --
  • x2468 25.09.12, 15:07
    Fotografia byla fotomontazem?
  • indeed4 25.09.12, 15:34
    i dlatego rzadne z porządnych, profesjonalnych mediuw jej nie opóblikowało i nie poinformowało opinii póblicznej, że u salezjanów podczas otrzensin uczniowie bawią się w pofszechnie znany rytóał pod nazwom "kolano Neptuna". Moim zdaniem dobże zrobili! Bo to pic na wodem pszecież, toż chyba nawet ślepy widzi, co z dziećmi robił ten obleśny pedofil w sótannie.
  • ta 25.09.12, 15:45
    No popatrz tak krótko na rynku jest "Uważam rze", a już takie spustoszenie w twojej ortografii zrobiło.
    Na nic wasze starania o wybielenie księżulka między innymi przez szydzenie z protestujących przeciw takim "zabawom". Fakty to fakty. Rozwalony ksiądz dyrektor w majtach ze schlapanymi białą substancją kolanami i nastoletni uczniowie na czworakach zlizujący ową substancję.
    To taka katolicka beztroska zabawa jest, a nawet "tradycja" mówicie. Może i tak, albo i na pewno, przecież wiecie o tym najlepiej.
  • mariner4 25.09.12, 16:53
    M.
  • bogucjusz 25.09.12, 16:11
    Czyli - jak tu zarzucić kłamstwo, nie zarzucając kłamstwa, bo sprawa ewidentna i przegrana. Jest zdjęcie, jest ksiądz, są kolana włochate, śmietana, dzieci. Czarno na białym. Jak tu podważyć fakty, obronić zboka, odbić piłeczkę? Katolemingi kurczowo chwytają się brzytwy i wrzeszczą - manipulacja!
    Żenua...

---
    "Ląduj, dziadu!"
  • hal9000 25.09.12, 17:31
    sprawa ewidentna i przegrana. Jest zdjęcie, jest ksiądz, są kolana włochate, śmietana, dzieci. Czarno na białym.

Ja też to zdjęcie widziałem, ale do tego aby twierdzić, że to zdjęcie dowodzi jakiejś pedofilii to trzeba mieć ideologiczną podbudowę antyklerykalną i niechęć do myślenia.

Dodałbym, że te kretyńskie oskarżenia prowadzą do tego, że w końcu KK będzie mógł mówić, że większość oskarżeń o pedofilię jest wyssana z palca bo niektórym wystaczy zdjęcie księdza w krótkich spodenkach aby został oskarżony o pedofilię. I odpowiedzialność za prawdziwe przypadki pedofilii zacznie się rozmywać...
  • kolter-xl 26.09.12, 21:40
    hal9000 napisał:
    > Dodałbym, że te kretyńskie oskarżenia prowadzą do tego, że w końcu KK będzie mó
    > gł mówić, że większość oskarżeń o pedofilię jest wyssana z palca bo niektórym w
    > ystaczy zdjęcie księdza w krótkich spodenkach aby został oskarżony o pedofilię.
    > I odpowiedzialność za prawdziwe przypadki pedofilii zacznie się rozmywać...

Ta ,w tym wątku słowo pedofil pada tylko w waszych prawych postach .Ten klecha to może i nie pedofil ale nic nie zmieni faktu ze tak go lizanie małolatek podjarało ze ch uj mu stał jak giwera :))
    --
  • piotr7777 25.09.12, 17:33
    ...a pianka do golenia. I nie ma tu pokrzywdzonych ani złych zamiarów. W tym sensie lewackie środowiska biją w tej sprawie, nomen omen, pianę.
    Natomiast faktycznie jest głupotą szkoły i samego dyrektora upublicznianie tych zdjęć w dobie histerii antypedofilskiej i nagonki na KK. I w tym sensie mogę zrozumieć np. dyskusję nt. sensu otrzęsin, fali, kociarstwa etc.
    Oczywiście jak chce się uderzyć to kij się zawsze znajdzie, ale po co go podawać?
  • woda_woda 25.09.12, 17:42
    www.tokfm.pl/Tokfm/51,103085,12511614.html?i=4
    Oto dowód na to, że prawackie środowiska kłamią.

• piotr7777 25.09.12, 18:04

• kolter-xl 26.09.12, 21:43
    No a ska ty wiesz ze nie , bo co bo bozia się nie myli i zboczków do stanu kapłańskiego nie powołuje :)))
    --
  • hal9000 26.09.12, 10:30
    Natomiast faktycznie jest głupotą szkoły i samego dyrektora upublicznianie tych zdjęć w dobie histerii antypedofilskiej i nagonki na KK.

Jeżeli już to głupotą było robienie takich otrzęsin. Swoją drogą, gdyby ksiądz wystąpił jako np. Neptun ze świtą diabłów to pewnie kwestia wygłupów nie budziłaby wątpliwości no ale te diabły w otoczeniu księdza mogłyby wywoałać inną dyskusję :)

Ale sam fakt opublikowania tych zdjęć jest najjaśniejszym punktem tej całej sprawy - świadczy najbardziej o tym, że nie było złych intencji.
  • ta 26.09.12, 19:00
    hal9000, uparłeś się porównywać lizanie ksieżych kolan przez podległe mu "służbowo" dzieci z obrzędami morskimi pasowania na żeglarza, czy też przekraczania równika. Się to ma, jak pięść do nosa i żadnych analogii w tym nie znajduję.
    Przede wszystkim jeśli całowanie w kolano to nie Neptuna (Posejdona), ale jego małżonkę, po drugie nie bawi się w przebieranie kapitan, ani poważni członkowie załogi, po trzecie dzieci traktuje się zdecydowanie ulgowo, a wszystkich, mimo swawolnej zabawy - z szacunkiem.

Poza tym dlaczego miałby Neptun występować w otoczeniu diabłów ? Wyobraźnie cię poniosła i widać, że nie wiesz o czym kazano ci pisać.

Gdyby ksiądz wystąpił przebrany za Neptuna, a nie, jak było - bez spodni, każąc zlizywać śmietanę ze swych kolan, można by poszukać piątej klepki zgubionej przez niego, ale nie byłoby całego tego obrzydliwego kontekstu.

Podczas dyskusji na ten temat zrobiłeś postępy, gratuluję. Skłonny jesteś przyznać, że "głupotą było robienie takich otrzęsin". To już coś.

> Ale sam fakt opublikowania tych zdjęć jest najjaśniejszym punktem tej całej spr
    > awy - świadczy najbardziej o tym, że nie było złych intencji.

Bynajmniej. Wieloletnia "tradycja" tego typu obrzydliwych "zabaw" i publikowanie dokumentacji zdjęciowej świadczy o, mówiąc delikatnie, niskiej wrażliwości moralnej pana księdza-dyrektora i innych nauczycieli w tej szkole oraz o ich poczuciu bezkarności.
  • hal9000 26.09.12, 21:28
    hal9000, uparłeś się porównywać lizanie ksieżych kolan przez podległe mu "służbowo" dzieci z obrzędami morskimi pasowania na żeglarza, czy też przekraczania równika. Się to ma, jak pięść do nosa i żadnych analogii w tym nie znajduję. (...) Poza tym dlaczego miałby Neptun występować w otoczeniu diabłów ?

Widzę, że nie zadałaś sobie trudu aby chociaż poczytać o tej tradycji. Nic dziwnego, ze nie znajdujesz analogii. Tutaj masz krótki i łatwy tekst:

www.tawernaskipperow.pl/chrzest-rwnikowy,625,artykul.html
    (...) Tak ważna uroczystość wymaga odpowiednich przygotowań. Już kilka dni wcześniej żeglarze przygotowują kostiumy dla króla mórz Neptuna, jego żony i ich dworskiej świty. Dzień przed tym wydarzeniem na pokładzie pojawiają się wysłannicy Neptuna - diabły. Zapowiadają one przybycie dostojnych gości i proszą o listę “neofitów” - członków załogi, którzy nigdy wcześniej nie przekraczali najdłuższego równoleżnika. Oprócz Neptuna, Prozerpiny, Trytona i diabłów wśród gości pojawia się często astrolog, który ma za zadanie potwierdzić przekraczanie równika, oraz golibroda wyposażony w ostrą brzytwę. (...)

Wyobraźnie cię poniosła i widać, że nie wiesz o czym kazano ci pisać.
    Powiedziałbym, że każdy sądzi swoją miarą.

Wieloletnia "tradycja" tego typu obrzydliwych "zabaw" i publikowanie dokumentacji zdjęciowej świadczy o, mówiąc delikatnie, niskiej wrażliwości moralnej pana księdza-dyrektora i innych nauczycieli w tej szkole oraz o ich poczuciu bezkarności.

Czyżbyś ćwiczyła się w pisaniu agitek? Twój tekst przypomina mi najlepsze wzorce propagandy wczesnego PRL...
  • dr.krisk 26.09.12, 09:28
    Sama zabawa jest dość głupia, i ja nigdy bym na coś takiego nie wpadł, ale dopisywanie do tego jakiś lubieżnych podtekstów to już wishful thinking.
    Cała Polska dyskutuje o kolanach księdza. Śmieszne.
  • jan.urbaniak1 27.09.12, 08:40
    Słaby wytrysk ?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka