Dodaj do ulubionych

To jest skandal! Szkokujaca postawa cz. posłów PO

12.10.12, 12:59
Różnie tłumaczono zachowanie konserwatystów z PO. Schetyna twierdził, że 80 posłów jest psychicznie upośledzonych i nie mają pojęcia, co czynią i w jakich sprawach głosują. Część wyborców PO doszukiwała w tych kreaturach sumienia. A prawda o tych ludziach jest wstrząsająca - chcieli dokopać przewodniczącemu klubu. Chcieli zmuszać kobiety do rodzenia martwych lub ciężko upośledzonych dzieci tylko dlatego, że czują się sfrustrowani atmosferą w klubie!
Według kilku rozmówców Gazety Wyborczej część konserwatystów potraktowała głosowanie nad projektem zaostrzającym aborcję jako wotum nieufności wobec szefa klubu Rafała Grupińskiego. Bo nie odpowiada im styl zarządzania klubem. - To był wyraz naszej frustracji.

Brakuje słów, by jakoś to skomentować. Jedyne, co można z takimi niepoważnymi ludźmi zrobić to za wszarz i do kopania rowów. Może się odstresują podczas ruchu na świeżym powietrzu.

--
O Kryzysie
Edytor zaawansowany
  • chateau 12.10.12, 13:23
    Po pierwsze wiarygodność tej informacji, jakoby konserwatywni posłowie PO głosowali komuś na złość jest mało wiarygodna. Ale to jest pan Pikuś.

Napiszę kolejny raz. Jedyną metodą, żeby tacy posłowie nie wchodzili do parlamentu jest na nich po prostu nie głosować. A skoro ktoś na nich głosy oddał to do ciężkiej cholery mają mandat. Przecież wiadomo nie od dziś jakie są poglądy tych posłów. Nie rozumiem więc, skąd zdziwienie.

--
    Are you heaven on Earth or the gloom of the grave
  • wiosnaludzikow 12.10.12, 13:35
    chateau napisał:

> Napiszę kolejny raz. Jedyną metodą, żeby tacy posłowie nie wchodzili do parlame
    > ntu jest na nich po prostu nie głosować. A skoro ktoś na nich głosy oddał to do
    > ciężkiej cholery mają mandat. Przecież wiadomo nie od dziś jakie są poglądy ty
    > ch posłów. Nie rozumiem więc, skąd zdziwienie.
    A ja napiszę pierwszy raz :) To nie jest metoda w tym systemie wyborczym.
    Jedyną metodą jest aby partia nie wystawiała takich na listy wyborcze !

• chateau 12.10.12, 13:46
    > Jedyną metodą jest aby partia nie wystawiała takich na listy wyborcze !
    Miałbyś rację, gdyby PO było partią pro lub anty aborcyjną. A nie jest i pogląd w tej kwestii nie jest kryterium podczas układania list wyborczych.
    Widzę, że to trudne dla niektórych do pojęcia, że partia nie musi narzucać stanowiska we wszystkim. O wyborcy wymaga się trochę więcej niż gotowości do głosowania na jedynki swojej ulubionej (najmniej nielubianej) partii.

--
    Przy szczęku mieczy, dźwięku trąb i tarabanów wpi3rdolił się Sobieski w obóz bisurmanów
  • kotek.filemon 12.10.12, 13:47
    Chciałbym zobaczyć wyraz ich frustracji, gdyby ich żona/dziewczyna/kochanka/niepotrzebne skreślić donosiła do terminu płód z zespołem Patau. Myślę, że warto byłoby uwiecznić taką frustrację na zdjęciu.

--
    Dzieciątko Tadziu
  • tw_wielgus 12.10.12, 13:53
    l_zarazo_l proszę.... Nie opieraj swoich tak oskarżycielskich postów o opinie pochodzące z anonimowego źródła.
    -"mówi "Gazecie" jeden z polityków".
    W mojej opinii część posłów PO po prostu ma poglądy ukształtowane przez kółka parafialne i postanowili nie narażać się proboszczowi, tyle. Grupiński nie napisze im usprawiedliwienia do parafii.

--
    Stosowanie środków antykoncepcyjnych to zabójstwo dziecka, które mogło zostać poczęte.
  • 99venus 12.10.12, 14:00
    wystarczy głosować na PO żeby ta sama ciemnota dewocyjno-parafialna zasiadała w sejmie.

--
    Paranoja i Schizofrenia.dziki kraj
  • tw_wielgus 12.10.12, 14:08
    Ta sama? A jak głosował PiS?
    --
    Feminizm kończy się tam gdzie trzeba wnieść szafę po schodach.
  • 99venus 12.10.12, 14:38
    tak samo jak 80 posłów PO.
    --
    Paranoja i Schizofrenia.dziki kraj
  • ayran 12.10.12, 14:58
    Jakoś nie mogę doprosić się i informację, skąd też wzięła się ta magiczna liczba 80.
    --
    Nie kłam sobie, a nikt ci nie skłamie.

Jacek Kaczmarski
  • tw_wielgus 12.10.12, 15:11
    Czyli tam cały klub, a tutaj pewna jego część. Poza tym nie 80, powielasz nieprawdę.
    W liczbie 80 mamy zarówno tych, którzy głosowali za, tych którzy się wstrzymali i tych, którzy nie wzieli udziału w głosowaniu.
    Jako całość PO zasłużyło na krytykę, ale trzymajmy się faktów a nie je twórzmy.
    --
    Dlaczego mleko zawiera tłuszcz?
    Żeby krowa nie skrzypiała podczas dojenia.
  • kotek.filemon 12.10.12, 14:09
    Czasem to i na SLD wystarczy zagłosować.

OK, tym razem rozczarowali mnie pozytywnie, głosując jednogłośnie za projektem RP i przeciwko projektowi Solidurnej Wolski.

--
    Dzieciątko Tadziu
  • ayran 12.10.12, 14:19
    l_zaraza_l napisała:

> Różnie tłumaczono zachowanie konserwatystów z PO. Schetyna twierdził, że 80 pos
    > łów jest psychicznie upośledzonych i nie mają pojęcia, co czynią i w jakich spr
    > awach głosują.

Za skierowaniem projektu do dalszych prac głosowało 40 posłów PO. Wstrzymało się 27. Razem daje to 67. W głosowaniu nie wzięło udziału 12. W sumie z poprzednią grupą daje to 79 posłów. Przyjmijmy, że tych 79 to tych 80 upośledzonych, o których rzekomo mówił Schetyna.
    W klubie Ruchu Palikota, liczącym 43 posłów, w głosowaniu nie wzięło udziału 6. Czyli - gwoli sprawiedliwości - tę szóstkę należy traktowac tak samo, jak niegłosujących posłów PO. A więc upośledzonych. Proponuję zapoznać się z listą członków klubu RP, którzy nie wzięli udziału w głosowaniu, zanim opinia o ich upośledzeniu pójdzie w swiat.
    --

Jacek Kaczmarski
  • l_zaraza_l 12.10.12, 20:16
    Zupełnie mi nie robi różnicy czy 80 czy tylko 67.
    --
    O Kryzysie
  • ayran 12.10.12, 20:22
    A to, że świadomie czy nie, zaliczyłaś posłankę Grodzką do psychicznie upośledzonych, tez ci nie robi różnicy?
    --

Jacek Kaczmarski

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka