Dodaj do ulubionych

Duda nadal obrażony.

19.10.12, 12:29
Chłop się zaparł, i za cholerę nie pójdzie na debatę którą przygotowało PiS, w sprawie pracy, to tak dla jasności, bo niby czemu przewodniczący związku zawodowego miałby interesować się pracą, on swoją ma, a może wie że te debaty są do ..... i po kiego ma marnować czas za który i tak mu nie zapłacą, bo nie jest ekspertem od zamachów lotniczych w rodzaju biniendy, któremu jak się okazało zapłacił PiS, jakby mi zapłacili, to bym dowiódł, że samolot porwali indianie Hopi.

wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Piotr-Duda-szef-Solidarnosci-nie-wezmie-udzialu-w-debacie-PiS-nt-pracy-dla-Polakow,wid,15021988,wiadomosc.html
--
PiSowcy, dyskusja z Wami jest stratą czasu, więc od razu przejdźcie do obelg.
Obserwuj wątek
   • czan-dra Re: Duda nadal obrażony. 19.10.12, 12:40
    Za marsz "Polen erwache", po którym śmietankę spili Kaczyński i Rydzyk a on i jego Straż Solidarności, zostali z oponami w ręku, i poooszły marzenia o wystepach w Tivi, wycieczkach po zakładach pracy, przyjmowaniu wycieczek szkolnych, autografach, i całej reszcie należnej celebrytom i prawicowym politykom.
    --
    Istnieje wielkie zapotrzebowanie na czcionkę do sarkazmu....
    • lionold Re:reszcie należnej celebrytom-prawicowym polityko 19.10.12, 12:58
     "Und hier ist der Hund begraben". Pan Duda, przepraszam towarzysz Duda jest związkowcem - jakim jest takim jest ale przynajmniej z nazwy i pensji - a chce koniecznie być politykiem. Jak Wałęsa - który też swego czasu wpiernadaczył się jak w świnia w pomidory i to było dla nas stracone pierwsze 5 lat. Ale to tylko pan Pikuś - bo Wałęsa nam wyhodował i zostawił w spadku kurduplingów. Dalej już nic nie muszę mówić. Argentyna od czasów Perona (nie mylić na szczęście z Neronem) do dzisiaj nie może się wyzwolić z ciągot działaczy zwizkowych do polityki i ma nieustający Evityzm. Wałęsowa też już pisze książki. Ale Argentyna ma chociaż Maradonę i Leo Messiego a my mamy tylko .... Gregora Rasiaka (na szczęście tylko w Lechii) - on to nie Leon.
  • de_rodillas Re: Duda nadal obrażony. 19.10.12, 20:56
   > po kiego ma marnować czas za który i tak mu nie zapłacą, bo nie jest ekspertem od
   > zamachów lotniczych w rodzaju biniendy, któremu jak się okazało zapłacił PiS

   Czy ta informacja pochodzi może z telewizji PO24 Propaganda Całą Dobę?
  • wanda43 Re: Duda nadal obrażony. 19.10.12, 20:59
   Ale o co chodzi? O jakie przywileje? O te wywrotkie wengla, czy jeszcze inne? No bo prezespan we swojej wilii ma ogrzewanie mniejskie, wiec na ch... mu węgiel? On tego temata nie rozumnie. Chopy! Dejcie pozor!
   --
   oto ja
  • life.form A co to za chamowate zaproszenie? 19.10.12, 21:40
   dopiero w przeddzień, mejlem? nawet nikt nie raczył zadzwonić z pytaniem, czy pan Duda ma jutro czas wolny? A poza tym co to za debata ekspercka, skoro się nie daje czasu na przygotowanie?

   Takie zaproszenia się wyrzuca do kosza...

   --
   Pussy Urban: "Przed Twe ołtarze zanosim błaganie. Polskę Bezbożną racz nam wrócić Panie."
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka